Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske so vedno žrtve, moški pa vir vsega zla

Ženske so vedno žrtve, moški pa vir vsega zla


Ne vem kaj si dalo, ne berem vseh psihopatskih divjanj. Napiši še enkrat.
[/quote]

Tvoj problem. Ne bom še enkrat pisala, kar poišči.

Tvoj problem. Ne bom še enkrat pisala, kar poišči.
[/quote]
Karkoli si napisala, ti povem, kot sem že napisal, da je v reali tako, zahtevajte preventivno zapiranje bližnjih zaradi vaših početij. Izgledalo bo pa tako, ko boš začela slačit gate pri nekem dedcu, isti hip pokliči policijo, da te je ravno zasrbelo in naj aretirajo tvojega dedca do smrti, ker če izve, da si se gonila, obstaja možnost, da te premlati ali celo ubije…. In živele bost srečno do konca svojih dni….


Karkoli si napisala, ti povem, kot sem že napisal, da je v reali tako, zahtevajte preventivno zapiranje bližnjih zaradi vaših početij. Izgledalo bo pa tako, ko boš začela slačit gate pri nekem dedcu, isti hip pokliči policijo, da te je ravno zasrbelo in naj aretirajo tvojega dedca do smrti, ker če izve, da si se gonila, obstaja možnost, da te premlati ali celo ubije…. In živele bost srečno do konca svojih dni….
[/quote]

No pa ti vseeno predlagam še enkrat. Ko bo baba začela slačiti gate, vstani in pojdi. Razumeš? Ko začne baba noreti, vstani in pojdi. Za vedno. Ne pa da se je držite za krilo in ji pustite, da dela z vami kar hoče. Vstaneš in greš, takoj ko prvič nori, pa ti nič ne more in ne bo kriva, da se ti strga. Ja, res je. Moški niste krivi, če babe norijo, ste pa krivi, da kljub temu ostajate z njimi.

No pa ti vseeno predlagam še enkrat. Ko bo baba začela slačiti gate, vstani in pojdi. Razumeš? Ko začne baba noreti, vstani in pojdi. Za vedno. Ne pa da se je držite za krilo in ji pustite, da dela z vami kar hoče. Vstaneš in greš, takoj ko prvič nori, pa ti nič ne more in ne bo kriva, da se ti strga. Ja, res je. Moški niste krivi, če babe norijo, ste pa krivi, da kljub temu ostajate z njimi.
[/quote]

Meni ni treba nič predlagat, sam vem kako bi ravnal. Ne bi tako kot prvič, ko sem ostal miren, ampak če jo toliko srbi, bi poskrbel, da dobi vsaj destkeratno mero, maragri plačam dest zapečenih, da bo ja dobila dovolj za nekaj cajta.

Ne bo šlo, nikoli v zgodovini ni šlo, da zgolj na podlagi spola ne nosite nobene odgovornost in nobenih morebitnih posledic in nikoli v prihodnosti ne bo šlo , pa da se ve mečete na trepalnice in vam ugodijo še tisoč zakonov. Edina preventiva je razum in spoštovanje bližnjih.

Ne bo šlo, nikoli v zgodovini ni šlo, da zgolj na podlagi spola ne nosite nobene odgovornost in nobenih morebitnih posledic in nikoli v prihodnosti ne bo šlo , pa da se ve mečete na trepalnice in vam ugodijo še tisoč zakonov. Edina preventiva je razum in spoštovanje bližnjih.
[/quote]

Kaj ne bo šlo, seveda bo. Saj že gre, pa če se ti po trepalnicah mečeš.

No pa ti vseeno predlagam še enkrat. Ko bo baba začela slačiti gate, vstani in pojdi. Razumeš? Ko začne baba noreti, vstani in pojdi. Za vedno. Ne pa da se je držite za krilo in ji pustite, da dela z vami kar hoče. Vstaneš in greš, takoj ko prvič nori, pa ti nič ne more in ne bo kriva, da se ti strga. Ja, res je. Moški niste krivi, če babe norijo, ste pa krivi, da kljub temu ostajate z njimi.
[/quote]
In veš zakj ne bi nikoli več tako ravnal, kot sem prvič, ko sem ostal popolnoma miren? Ker ste današnje ženske kot zakonsko priviligirane in zaščitene, naravnost fenomen. Ko zaserjete, močno prizadenete bližnje, otrokom pvzročit hude stiske in posledice, niste ve nikoli krive, ampak partner in se še leta maščujete z v so zlobo, nizkotnimi naklepi in podlostjo. (Ženska ne more bit nikoli kriva, da se kur-va, jer rekla upokojena sodealvka moje bivše, največja njena zaveznica v podlih naklepih v postopku ločevanja).

In beri na monu, pojdi na enostarševski forum, preberite ženske za sabo, po deset in več let za svoja početja krivite partnerje in izvajate maščevanja. Njavečkrat so vam sredstvo za to otroci.

Kaj ne bo šlo, seveda bo. Saj že gre, pa če se ti po trepalnicah mečeš.
[/quote]
Ah gre,kaj da ne, saj zato tako divjate ob vsaki objavi v črni kroniki in vsako leto je odstotek v črni kroniki malenkost višji. Ko se prišleki adaptirajo in skoncenrirajo, bo pa desetkratnik današnjega.


In veš zakj ne bi nikoli več tako ravnal, kot sem prvič, ko sem ostal popolnoma miren? Ker ste današnje ženske kot zakonsko priviligirane in zaščitene, naravnost fenomen. Ko zaserjete, močno prizadenete bližnje, otrokom pvzročit hude stiske in posledice, niste ve nikoli krive, ampak partner in se še leta maščujete z v so zlobo, nizkotnimi naklepi in podlostjo. (Ženska ne more bit nikoli kriva, da se kur-va, jer rekla upokojena sodealvka moje bivše, največja njena zaveznica v podlih naklepih v postopku ločevanja).

In beri na monu, pojdi na enostarševski forum, preberite ženske za sabo, po deset in več let za svoja početja krivite partnerje in izvajate maščevanja. Njavečkrat so vam sredstvo za to otroci.
[/quote]
Kaj porečeš na skurbane moške?


Kaj porečeš na skurbane moške?
[/quote]

nič, njih bo pa zagovarjal, tipično moško


Kaj porečeš na skurbane moške?
[/quote]
Odrezat stran.😁

No pa ti vseeno predlagam še enkrat. Ko bo baba začela slačiti gate, vstani in pojdi. Razumeš? Ko začne baba noreti, vstani in pojdi. Za vedno. Ne pa da se je držite za krilo in ji pustite, da dela z vami kar hoče. Vstaneš in greš, takoj ko prvič nori, pa ti nič ne more in ne bo kriva, da se ti strga. Ja, res je. Moški niste krivi, če babe norijo, ste pa krivi, da kljub temu ostajate z njimi.
[/quote]
Tudi baba je kriva, če ostaja s psihopatom in nasilnežem.
In lahko bi že nehalo s svojimi feminističnimi izpadi, ker so le izraz tvoje zlobe in psihičnih težav.


Tudi baba je kriva, če ostaja s psihopatom in nasilnežem.
In lahko bi že nehalo s svojimi feminističnimi izpadi, ker so le izraz tvoje zlobe in psihičnih težav.
[/quote]

Ja, tudi baba je sama kriva, če se pusti butat nasilnežu. Nisem nobena feministka. Sem pa mnenja, da si je vsak sam kriv, če se pusti jeb.at v glavo in izkoriščat in da ima vsak možnost izbirati, ali bo ostal (z noro babo, z nasilnim dedcem….),ali ne, ne glede na spol. Spol nima nič pri tem.

Ja, tudi baba je sama kriva, če se pusti butat nasilnežu. Nisem nobena feministka. Sem pa mnenja, da si je vsak sam kriv, če se pusti jeb.at v glavo in izkoriščat in da ima vsak možnost izbirati, ali bo ostal (z noro babo, z nasilnim dedcem….),ali ne, ne glede na spol. Spol nima nič pri tem.
[/quote]
Saj glih nad tem jaskate, če se ne pusti in ima dovolj, trer več kot upravičeno poči tako babo po betici. Zdaj se pa izjasni, umikat se pred zlonamerno babo ni nobena enakopravnost in tudi razumno deajnje ne. Torej ima vsaka izbiro, ali bo razumna in ne naklepno škodljiva, ali pa tvega morebitne logične naravne posledice in ga ni zakona, da bi jo pred temi zaščitil. Ga ni, pa jaskate še 500 let, ga ni, ga ni bilo in ga ne bo, ker zakon proti naravi človeka ne more.


Saj glih nad tem jaskate, če se ne pusti in ima dovolj, trer več kot upravičeno poči tako babo po betici. Zdaj se pa izjasni, umikat se pred zlonamerno babo ni nobena enakopravnost in tudi razumno deajnje ne. Torej ima vsaka izbiro, ali bo razumna in ne naklepno škodljiva, ali pa tvega morebitne logične naravne posledice in ga ni zakona, da bi jo pred temi zaščitil. Ga ni, pa jaskate še 500 let, ga ni, ga ni bilo in ga ne bo, ker zakon proti naravi človeka ne more.
[/quote]
Torej ti se nočeš distancirat od take babe. Pol pa si prav sam kriv, če te maltretira. Ti in samo ti. Vsak je svojega življenja gospodar in če ga ti pokloniš zmešani babi, je to tvoja lastna krivda.


Torej ti se nočeš distancirat od take babe. Pol pa si prav sam kriv, če te maltretira. Ti in samo ti. Vsak je svojega življenja gospodar in če ga ti pokloniš zmešani babi, je to tvoja lastna krivda.
[/quote]
Tudi baba si je potem sama kriva, če je maltretirana in jih dobi po gobcu.
Da ne bomo diskriminatorni.


Usekanka zmešana, brzdaj podivjanega mfajica, ki grozi sovjimi gorilami vrednim lujdem, tebi se ne sme nič reči, ne?
[/quote]
Wtf a se je že vsem zmešal tuki.?


Torej ti se nočeš distancirat od take babe. Pol pa si prav sam kriv, če te maltretira. Ti in samo ti. Vsak je svojega življenja gospodar in če ga ti pokloniš zmešani babi, je to tvoja lastna krivda.
[/quote]
Evo, kaj boš, ne le noro, popolnoma bralno nesposobno, ne le bralno, umsko zaostalo, da ne razume ničesar popolnoma preprostega…eh


Tudi baba si je potem sama kriva, če je maltretirana in jih dobi po gobcu.
Da ne bomo diskriminatorni.
[/quote]

Daj ne utrujaj. To si že napisal in na to sem že odgovorila.


Nestojte se kregat no… zakaj se ne zmenite lepo? Saj noben nobenemu nič noče… uffa.

Nasilje ni prav. Izzivanje tudi ne. Pika. Vsi se menda strinjamo s tem? Ta obtoževanja moški/ ženske so prav brezvezna..vsi smo krvavi pod kožo in vsi delamo napake. Vsi smo čudni in moteni. Vsak na svoj način. J.ebiga, tako je. A nič na tem svetu ne sme biti razlig za nasilna dejanja. Ženske pa naj pazijo kakonse obnašajo, ker moški so verjetno še 2x bolj ranjeni kot si mislimo in morda se me moramo tega naučiti, da če so veliki in močni, ne pomeni, da nimajo nežnega srca in čustev, ki jih lahko me z našimi neumnostmi (ali nevede) še kako prizadenemo. Med dvema pametnima, odraslima osebama bi sočutna komunikacija in obnašanje morali biti zakonsko predpisani. Ne pa kako kaznovati potem ko je piz…. že narejena! O-la!
[/quote]

Zakaj imam občutek, da zanikaš neka dejstva ?
Ti je zato partner lagal, ker težko sprejmeš nekaj, kar ni v skladu s tvojimi idealističnimi prepričanji ?

Daj ne utrujaj. To si že napisal in na to sem že odgovorila.
[/quote]

Samo spomnil sem te.
Utrujanje je tvoj občutek, ker ti moje pisanje ni všeč.

Zakaj imam občutek, da zanikaš neka dejstva ?
Ti je zato partner lagal, ker težko sprejmeš nekaj, kar ni v skladu s tvojimi idealističnimi prepričanji ?
[/quote]

Ne razumem katera dejstva..razloži prosim. Če je osnovno spoštovanje in ljubezen preveč idealistično prepričanje za partnerja, hvala lepa. Sem raje sama.

Ne razumem katera dejstva..razloži prosim. Če je osnovno spoštovanje in ljubezen preveč idealistično prepričanje za partnerja, hvala lepa. Sem raje sama.
[/quote]
Ljubezen in spoštovanje sta tako široka in subjektivna pojma, da sama po sebi ne povesta nič.
Bistveno je, kaj se skriva za tem.
Torej, spoštovanje česa, ljubezen do česa…. Kdo smo mi, ki stojimo za vsem tem.

Kot pravim, razmišljaš idealistično in zato tudi idealiziraš svojo družino.
Zanikaš dejstva, ko praviš, da ni razloga za nasilje… Ker to dejansko ni res. Razlogi so.
Kar pa še ne pomeni, da je treba nasilje tolerirati. Treba je govoriti o razlogih, svojih čustvih, pa čeprav so tudi negativna. Kot je jeza, sovraštvo…..
Kdor je idealist in tega ne sprejema pri sebi, tisti tudi pri drugem ne bo. Zato se drugi ne bo počutil spoštovanega, ljubljenega….
Tvoj partner je bil le tvoje ogledalo.

Seveda ne le tvoj. To velja za vse.

Ne razumem katera dejstva..razloži prosim. Če je osnovno spoštovanje in ljubezen preveč idealistično prepričanje za partnerja, hvala lepa. Sem raje sama.
[/quote]
Pa dej no a ne vidis, da spet ločenci najbolj pametujejo kakšna naj bo veza in izbira partnerja, če bi oni prav izbrali ne bi bili ločeni. Pa saj to je ja jasno vsem, samo njim ni.
Kako boš locenca resno vzel, ko pametuje o izbiri partnerja, saj on ce bi znal in zmogel pomagati, bi najprej pomagal sebi šele nato drugim. Grenkoba in stare zamere do bivših zena govorijo iz njih.


Ljubezen in spoštovanje sta tako široka in subjektivna pojma, da sama po sebi ne povesta nič.
Bistveno je, kaj se skriva za tem.
Torej, spoštovanje česa, ljubezen do česa…. Kdo smo mi, ki stojimo za vsem tem.

Kot pravim, razmišljaš idealistično in zato tudi idealiziraš svojo družino.
Zanikaš dejstva, ko praviš, da ni razloga za nasilje… Ker to dejansko ni res. Razlogi so.
Kar pa še ne pomeni, da je treba nasilje tolerirati. Treba je govoriti o razlogih, svojih čustvih, pa čeprav so tudi negativna. Kot je jeza, sovraštvo…..
Kdor je idealist in tega ne sprejema pri sebi, tisti tudi pri drugem ne bo. Zato se drugi ne bo počutil spoštovanega, ljubljenega….
Tvoj partner je bil le tvoje ogledalo.

Seveda ne le tvoj. To velja za vse.
[/quote]

Ma nisem noben idealist. Se pa na forumu želim malo sprostiti in nasmejati, ne pa gledati kako se ljudje kregajo za brezveze. Samo to. Znam biti tudi jezna in še marsikaj. A vse v mejah normalnega človeškega obnašanja.

Nobeno moje ogledalo ni bil. To si usekal malo mimo.

Ne povej vsega tujcem.

New Report

Close