Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske so vedno žrtve, moški pa vir vsega zla

Ženske so vedno žrtve, moški pa vir vsega zla

O tebi pa to pove da zagovarjas morilce, nisi nic boljsi clovek kot oni.
Ocitno te je nekaj zensk prizadelo v preteklosti ali enostavno nimas srece z njimi, zaradi tega pa se nimas pravico na vse splosno krivit zensk ko pride do takega gnusnega dejanja. . Kar se pa jaz v tej temi zelela povedat je da je s takimi moskimi nekaj hudo narobe, in potem jaz izpadem zleht pa hudobna?!
Raje delaj na sebi, da si bos nasel zensko ki te bo vredna in da jo bos ti vreden, kot pa da zagovarjas nagnusne moske, ki nimajo jajc sprejeti zivljenjskih posledic
[/quote]
Ne vem, kaj ti naj na to odgovorim. Le to, da me ne čudi, da ženske izberete psihiče, nasilneže, alkoholike….
Izberete to, kar najbolj ustreza vašemu mentalnemu nivoju.
Sreča nima s tem popolnoma nič.

Kot da so nasilneži in razni manijaki odraščali brez mater in so jih vzgojili le očetje iz epruvet, pa kot da obstaja samo 1. vrsta nasilja, ki je javno vidno in se ga najpogosteje poslužujejo moški – fizično.

Ženske niso nič manj nasilne od moških, so le bolj prefinjene in spletkarske, ko izvajajo psihično nasilje!
[/quote]
Se strinjam.
Že samo v tej temi, če pogledaš odgovore nekaterih žensk, ti postane jasno, da pameten moški ne bo tega prenašal.
Takšna ženska ne bo nikoli sprejela odgovornosti za sebe in svoj način razmišljanja. Vedno bo le večna nič kriva žrtev.
In nehote počne tudi vse v tej smeri, da realizira to svoje prepričanje.


Ne vem, kaj ti naj na to odgovorim. Le to, da me ne čudi, da ženske izberete psihiče, nasilneže, alkoholike….
Izberete to, kar najbolj ustreza vašemu mentalnemu nivoju.
Sreča nima s tem popolnoma nič.
[/quote]
Ne vem, če je tako..morda na podzavestnem nivoju. Da bi se normalna ženska odločila za te profile zavestno, močno dvomim. Ljudje se z leti spremenijo, včasih pa le dovolj dolgo in dobro “igrajo”. Ko pokažejo svoj pravi obraz, je pa pozno. Ženske se navežemo in težje prekinemo stik..čeprav vemo, da je nekaj toksično za nas


Ne vem, če je tako..morda na podzavestnem nivoju. Da bi se normalna ženska odločila za te profile zavestno, močno dvomim. Ljudje se z leti spremenijo, včasih pa le dovolj dolgo in dobro “igrajo”. Ko pokažejo svoj pravi obraz, je pa pozno. Ženske se navežemo in težje prekinemo stik..čeprav vemo, da je nekaj toksično za nas
[/quote]Nehajta oba blodit, pa si preberita kaj pove stroka. Morijo največkrat ljudje brez psihičnih težav in brez nasilne preteklosti, to je eno.

Drugo pa, kar pravi Matjažko, ne drži. Vsaka razumna ženska danes pravi, da so današnje ženske obup, ne rabi bit moški da bi to videl. Torej ne bo enako pri obeh spolih. Tu pa drži kaj ti poveš, da se norost pri babi razvija skozi leta ob vzpodbudi okolja in njene družbe,ker je sistem obrnjen v to smer, da se ženski daje samo pohvale in potuho in to na podlagi spola..

včasih si podivjan, Viharni, pa te znajo tu kregat in mislijo, da nič ne veš. Niso še probali, kaj hočeš povedat. Mi, naša družina smo in popolnoma ti zatrdim, bolj žleht, bolj lažnive in bolj podivjane od babe jo ni. Z nasmeškom in podporo vseh institucij bo uničila vse otroke in cele familije. Manjka se nepristranskega sodstva, to je to-

Preberi za nazaj, kar je Mary McScary napisala.
Moški imajo manj izbire glede žensk, torej če jih baba zapusti, lahko traja desetletja, da novo najdejo.
Ženska lahko takoj po prekinitvi razmerja novega najde 1 2 3.
Ženske pač hitreje prebolijo fanta, ker hitro boljšo ponudbo dobijo.

Seveda, vasezagledana narcisoidna butara kot si ti, se ne moreš uživeti v položaj moškega, kateremu nič preostane.
Povprečen moški komaj kaj akcije dobi, če že, v upijanjenem stanju. Babe se ne mečejo pred tabo, kot se deci povprečni ženski.
Neenakost seks trga, bi lahko rekli, botruje takim psihičnim zlomom, kjer mož zažge ženo, ker je obupan, da ne bo nobena druga nadomestila njenega mesta.

Tega babe nikoli ne boste razumele.
[/quote]

Čisto mimo mojega odgovora pišeš, teslo nepismeno.
Pišem, da si jo je sam izbral. Nič drugega.


Ne vem, če je tako..morda na podzavestnem nivoju. Da bi se normalna ženska odločila za te profile zavestno, močno dvomim. Ljudje se z leti spremenijo, včasih pa le dovolj dolgo in dobro “igrajo”. Ko pokažejo svoj pravi obraz, je pa pozno. Ženske se navežemo in težje prekinemo stik..čeprav vemo, da je nekaj toksično za nas
[/quote]

Ja, saj na podzavestnem nivoju.
Namerno sigurno ne.

Tega ravno ne, predlagam pa tem bližnjim osebam, da žensko, ki začne noreti, takoj zapustite. Ne pa da se jo držite za krilo in se ji klanjate, ter pustite, da pometa z vami. Tako naredijo normalni ljudje. Kdo vam je pa kriv, da ste jo izbrali in da za nobeno ceno nočete stran? Jaz bi vam dala kazen, ker s svojim ravnanjem podpirate psihično nasilje.

Ja, saj na podzavestnem nivoju.
Namerno sigurno ne.
[/quote]
Tu pa skoraj, da ne vem če se da kaj narediti glede tega, če pravzaprav ženska niti ne ve, da ima ta “problem” da jo taki pritegnejo…

Tega ravno ne, predlagam pa tem bližnjim osebam, da žensko, ki začne noreti, takoj zapustite. Ne pa da se jo držite za krilo in se ji klanjate, ter pustite, da pometa z vami. Tako naredijo normalni ljudje. Kdo vam je pa kriv, da ste jo izbrali in da za nobeno ceno nočete stran? Jaz bi vam dala kazen, ker s svojim ravnanjem podpirate psihično nasilje.
[/quote]
Tipičen odgovor neodgovorne osebe.


Tu pa skoraj, da ne vem če se da kaj narediti glede tega, če pravzaprav ženska niti ne ve, da ima ta “problem” da jo taki pritegnejo…
[/quote]
Če se ženska ne poglobi vase, potem ne ve prej, preden se ji začne dogajat.
Sicer pa partner ne odstopa veliko od tega, kakršno sliko je dobila v primarni družini.

Vsak je odgovoren zase in svoja dejanja.
Če te nekdo noče več te noče, ne boš ga z ničemer prisilil da te hoče. Take veze, ki se končajo tako tragično, pred tragičnim koncem nekaj časa temeljijo ravno na tej prisili- ne boš me zapustila, z mano boš pa magari na silo.


Če se ženska ne poglobi vase, potem ne ve prej, preden se ji začne dogajat.
Sicer pa partner ne odstopa veliko od tega, kakršno sliko je dobila v primarni družini.
[/quote]

S tem zadnjim se pa ne strinjam. Imela partnerja totalno nasprotje mojim domačim. Se je poznalo že po 3 mesecih, da sva iz dveh različnih družin.. a takrat sem bila premlada, da bi razumela določene stvari. Mi je pa en njegov sorodnik, ki je poznal dobro mojo družino in vzgojo, okolje v katerem sem odrasla in že takrat rekel : ni to zate.

Samo sem bila preveč “pametna” da bi poslušala bolj modre in starejše. Z vsakim letom je bilo slabše.


Tipičen odgovor neodgovorne osebe.
[/quote]

Zakaj neodgovorne? Utemelji in razloži, kje se motim.

Zakaj neodgovorne? Utemelji in razloži, kje se motim.
[/quote]
Ker na drugega prelagaš odgovornost, zato da lahko sama jamraš in igraš žrtev.

S tem zadnjim se pa ne strinjam. Imela partnerja totalno nasprotje mojim domačim. Se je poznalo že po 3 mesecih, da sva iz dveh različnih družin.. a takrat sem bila premlada, da bi razumela določene stvari. Mi je pa en njegov sorodnik, ki je poznal dobro mojo družino in vzgojo, okolje v katerem sem odrasla in že takrat rekel : ni to zate.

Samo sem bila preveč “pametna” da bi poslušala bolj modre in starejše. Z vsakim letom je bilo slabše.
[/quote]
Ampak tvoja družina ti je dala nek vzorec, zaradi katerega si izbrala na videz neko nasprotje.
Verjetno nisi bila zadovoljna in se je v tebi krepil odpor do tistega, kar je bilo doma.

No, nekaterim moškim da alkohol več poguma, saj jih v treznem stanju zavrnitev preveč prizadene.
V bistvu, smo moški edini, ki se moramo naučiti biti zavrnjeni stalno s strani nasprotnega spola.
Povprečno žensko doleti mogoče ena ljubezenska/spolna zavrnitev v življenju, medtem ko povprečnega moškega stotine.

Kdo nam je kriv?
Seveda ženske.
Ne pravim, da si moški zaslužimo ljubezen in seks, ampak če garaš in garaš, pa od tega ni nič. Ali je res pošteno, da sebe kriviš?
Saj se debele ženske tudi pritožujejo, ker jih fantje nočejo, in vztrajajo pri tem, da bi jih morali sprejeti takšne, kakršne so.
Poglej si “fat acceptance” in vidiš, da se babe obnašajo popolnoma isto, oz. se slabše, saj se moški moramo navaditi na zavrnitve.

Ženo stalno glavo boli, ko mož z njo hoče seksat, in on to vsakič požre.
Ko pa ona hoče in je mož z nečim drugim zaposlen, pa ponori, da je ne ljubi.
[/quote]

To v enem ameriškem filmu vidiš in zdaj na splošno misliš da drži za vse. Tudi ženske smo velikokrat razočarane v ljubezni, zavrnjene, ampak tega ne obešamo na veliki zvon, ne odpiramo sovražnih tem o moških tu gor, tako kot vi. Ne smilimo se celo življenje same sebi, vzamemo kot lekcijo in gremo ko smo pripravljene naprej…. Zakaj ste pa moški velikokrat zavrnjeni, ker oblajnate vsako ki gre mimo. Ženska ki ima poštimano podstrešje, ne bo z vsakim pristala v postelji.


Ampak tvoja družina ti je dala nek vzorec, zaradi katerega si izbrala na videz neko nasprotje.
Verjetno nisi bila zadovoljna in se je v tebi krepil odpor do tistega, kar je bilo doma.
[/quote]

Pravzaprav ne drzi. Meni doma je bilo in je še vedno lepo. Starša sta naju vedno lepo vzgajala. Skromno, ma prioriteta so bile vrednote in doživetja. Zato imam res lepe spomine na otroštvo in mladost in še danes tesne vezi, lep odnos s primarno družino. Niti nisem iskala nasprotja. Samo nekompatibila sva bila precej, nisva gledala na stvari enako, v isto smer…to potem tudi prinese največ težav.

Zakaj neodgovorne? Utemelji in razloži, kje se motim.
[/quote]
Ja ona bi se morala spremenit ane ,on nje ni bi pustil čeprav je lahko najhujši šus od babe,ni on kriv,da je izbral šus, kriv je hudič babji, ker se noče spremenit. :)) če je situacija obratna ,si je pa baba sama kriva, ker je zbrala šus od moškega, moškemu se ni treba spreminjati zarad babe. Moski ni kriv, ker si je izbral šus od babe, spremeni naj se in vse njegove težave bojo rešene. Nekateri moski zelo preprosto razmišljajo (tudi Robi) – e brigo moja pređi na drugoga.


Ne vem, kaj ti naj na to odgovorim. Le to, da me ne čudi, da ženske izberete psihiče, nasilneže, alkoholike….
Izberete to, kar najbolj ustreza vašemu mentalnemu nivoju.
Sreča nima s tem popolnoma nič.
[/quote]

Potem ste pa očitno vsi psihiči, nasilneži, alkoholiki. Ko človeka spoznaš je lahko normalen, čez leta, stres, služba in ostale okoliščine doprinesejo svoje in tudi miren človek lahko čez noč postane nasilnež. Torej je zdaj ženska kriva, ker pred 10/20 leti ni znala razbrat človeka? Ali je moški kriv, ker si ni znal pomagat ko so se začele težave? ..Sploh pa v tem primeru, tip je bil gasilec, človek ki naj bi reševal življenja ne pa jih jemal! Tukaj ni nobenega opravičila, tip je bolano govno brez jajc. Potem ko je to naredil, se je še skrival. To samo pove kakšen gnoj brez jajc je, mu z veseljem privoščim da zgnije v zaporu


Ja ona bi se morala spremenit ane ,on nje ni bi pustil čeprav je lahko najhujši šus od babe,ni on kriv,da je izbral šus, kriv je hudič babji, ker se noče spremenit. :)) če je situacija obratna ,si je pa baba sama kriva, ker je zbrala šus od moškega, moškemu se ni treba spreminjati zarad babe. Moski ni kriv, ker si je izbral šus od babe, spremeni naj se in vse njegove težave bojo rešene. Nekateri moski zelo preprosto razmišljajo (tudi Robi) – e brigo moja pređi na drugoga.
[/quote]
To je tvoja feministična frustracijska razlaga, ki z mano nima nič.


Ker na drugega prelagaš odgovornost, zato da lahko sama jamraš in igraš žrtev.
[/quote]
Še vedno ne razumem. Odgovornost za kaj prelagam in na koga? Kje jamram in igram žrtev?

Potem ste pa očitno vsi psihiči, nasilneži, alkoholiki. Ko človeka spoznaš je lahko normalen, čez leta, stres, služba in ostale okoliščine doprinesejo svoje in tudi miren človek lahko čez noč postane nasilnež. Torej je zdaj ženska kriva, ker pred 10/20 leti ni znala razbrat človeka? Ali je moški kriv, ker si ni znal pomagat ko so se začele težave? ..Sploh pa v tem primeru, tip je bil gasilec, človek ki naj bi reševal življenja ne pa jih jemal! Tukaj ni nobenega opravičila, tip je bolano govno brez jajc. Potem ko je to naredil, se je še skrival. To samo pove kakšen gnoj brez jajc je, mu z veseljem privoščim da zgnije v zaporu
[/quote]
Če smo vsi psihiči, potem to vse pove o tebi in o tvoji bolni psihi.


Ja ona bi se morala spremenit ane ,on nje ni bi pustil čeprav je lahko najhujši šus od babe,ni on kriv,da je izbral šus, kriv je hudič babji, ker se noče spremenit. :)) če je situacija obratna ,si je pa baba sama kriva, ker je zbrala šus od moškega, moškemu se ni treba spreminjati zarad babe. Moski ni kriv, ker si je izbral šus od babe, spremeni naj se in vse njegove težave bojo rešene. Nekateri moski zelo preprosto razmišljajo (tudi Robi) – e brigo moja pređi na drugoga.
[/quote]
He he dobro receno. ☻︎


Če smo vsi psihiči, potem to vse pove o tebi in o tvoji bolni psihi.
[/quote]
Nestojte se kregat no… zakaj se ne zmenite lepo? Saj noben nobenemu nič noče… uffa.

Nasilje ni prav. Izzivanje tudi ne. Pika. Vsi se menda strinjamo s tem? Ta obtoževanja moški/ ženske so prav brezvezna..vsi smo krvavi pod kožo in vsi delamo napake. Vsi smo čudni in moteni. Vsak na svoj način. J.ebiga, tako je. A nič na tem svetu ne sme biti razlig za nasilna dejanja. Ženske pa naj pazijo kakonse obnašajo, ker moški so verjetno še 2x bolj ranjeni kot si mislimo in morda se me moramo tega naučiti, da če so veliki in močni, ne pomeni, da nimajo nežnega srca in čustev, ki jih lahko me z našimi neumnostmi (ali nevede) še kako prizadenemo. Med dvema pametnima, odraslima osebama bi sočutna komunikacija in obnašanje morali biti zakonsko predpisani. Ne pa kako kaznovati potem ko je piz…. že narejena! O-la!

New Report

Close