Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske z "zgodovino"

Ženske z "zgodovino"

Če ti je neka ženska dovolj všeč in si pripravljen biti z njo, kljub njeni burni preteklosti, je to to, ampak za vsako pa tega verjetno ne bi naredil. No, nekateri ne bi naredili to za nobeno žensko in bi se je ognili, ravno zaradi njene preteklosti. Nekateri pa ravno take z burno preteklostjo najbolj privlačijo. Tako vsakemu svoje. Kako pa neka tretje oseba gleda na to pa itak ni pomembno in če si to ti, se pač ukvarjaš s stvarmi, ki se te ne tičejo. Ok, če pišeš karkoli na to temo, te razumem, drugače pa ne.

@Glej, tko je to : Ženske z burno zgodovino ne povedo kakšne svinjarije so delale v preteklosti, verjemi mi. Vse igrajo na karto, kako so uboge. Sem imela eno takšno kolegico. So preveč pregnane. Zakaj bi si uničile nov teren-naivnega in bogatega moškega, pa mu povedale resnico in bile zopet samske? 😉

Tok mi gre na jetra, kadar kdo implicitno piše o spolnem življenju žensk, kot da je to nekaj slabega.
Prokleta banda od dedcev. Vsi bi radi, da ona super seksa, pa da se je že rodila z vsem tem znanjem, ker mora biti najmanj devica, da je njemu všeč. Moški imajo za obsojanje ženske preteklosti vedno en sam samcat razlog – bojijo se, da niso glih oni najboljši ljubimci na svetu. In jasno, da je bogo sroto, ki prvič seksa velik lažje prepričat, da je glih to, kar on dela, najboljše in najbolj prav, da je glih on tatamata v postelji in bohvar, da bi ona še kerga druzga probala. Ker pol bi recimo takoj vedla, da
NI OK, da samo njemu pride, pa da ni ok opustit predigro, pa da ni ok vse, kar si je on zamislil izključno za svoj užitek….itd itd. To je vse, vsa ta gonja proti ženskam, ki rade, veliko in dobro seksajo.

Nima veze, če je (bogat ali reven) moški z njo zadovoljen in ona z njim.

Vsak ima možnost, da si izbere partnerja po svojih merilih.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ja, ma njo sekirajo samo bogati. Saj je napisala, da takega išče :))))

OK zate sem naivnež 🙂 Vem samo to, da zgodovine ne moreš spremeniti. Če nekoga zgodovina moti, pusti tako žensko pri miru in pojdi naprej. Nima nobenega smisla nekomu očitati za nazaj. Če je lagala je lagala, a jo bom dal zdaj vsako na začetku na detektor laži in potem vsake pol leta še preverjal?
Če pa se bo kaj dogajalo od točke nula bova pa zaključila. Pošteno? Zame ja. Kdo pravi, da ne maram žensk z bolj čisto zgodovino, ki ne igrajo? Tega nisem nikjer napisal niti nisem o tem razmišljal. Najraje imam take ženske kot so in ne neke igralke, ki se pretvarjajo in teh je pri 30+ kolikor hočeš. Niso vse take, da ne bo spet kdo skakal v zrak! Da to ugotoviš si moraš vzeti čas. Tebe muči ena zadeva in temu se reče ego to kar smo ti že poskusili razložiti in nikakor ne pade na plodna tla. Ti se primerjaš s takimi ženskami in se sprašuješ kako ima lahko taka ženska dobro situiranega partnerja, fanta, moža itd. Še enkrat ne se primerjat z njimi, ker one so druge osebnosti, drug videz, druga energija … sprejmi to. Očitno ustrezajo tem moškim, kaj ti naj drugega napišem? Če misliš nadaljevat, nadaljuj ampak to bo samo raslo in raslo dokler ne boš postala zagrenjena, ampak saj veš hitro se leta zvrtijo na 40+, “trg” je neusmiljen.

Pa še za razmišljanje… Kje pa je garancija, da je res bolj čista zgodovina? S čem je to garantirano in dokazljivo? Kje je garancija, da bo tudi v prihodnje ženska poštena?

OK zate sem naivnež 🙂 Vem samo to, da zgodovine ne moreš spremeniti. Če nekoga zgodovina moti, pusti tako žensko pri miru in pojdi naprej. Nima nobenega smisla nekomu očitati za nazaj. Če je lagala je lagala, a jo bom dal zdaj vsako na začetku na detektor laži in potem vsake pol leta še preverjal?
Če pa se bo kaj dogajalo od točke nula bova pa zaključila. Pošteno? Zame ja. Kdo pravi, da ne maram žensk z bolj čisto zgodovino, ki ne igrajo? Tega nisem nikjer napisal niti nisem o tem razmišljal. Najraje imam take ženske kot so in ne neke igralke, ki se pretvarjajo in teh je pri 30+ kolikor hočeš. Niso vse take, da ne bo spet kdo skakal v zrak! Da to ugotoviš si moraš vzeti čas. Tebe muči ena zadeva in temu se reče ego to kar smo ti že poskusili razložiti in nikakor ne pade na plodna tla. Ti se primerjaš s takimi ženskami in se sprašuješ kako ima lahko taka ženska dobro situiranega partnerja, fanta, moža itd. Še enkrat ne se primerjat z njimi, ker one so druge osebnosti, drug videz, druga energija … sprejmi to. Očitno ustrezajo tem moškim, kaj ti naj drugega napišem? Če misliš nadaljevat, nadaljuj ampak to bo samo raslo in raslo dokler ne boš postala zagrenjena, ampak saj veš hitro se leta zvrtijo na 40+, “trg” je neusmiljen.

Pa še za razmišljanje… Kje pa je garancija, da je res bolj čista zgodovina? S čem je to garantirano in dokazljivo? Kje je garancija, da bo tudi v prihodnje ženska poštena?[/quote]

Nobena stvar ni 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, samo smrt? ;))

OK zate sem naivnež 🙂 Vem samo to, da zgodovine ne moreš spremeniti. Če nekoga zgodovina moti, pusti tako žensko pri miru in pojdi naprej. Nima nobenega smisla nekomu očitati za nazaj. Če je lagala je lagala, a jo bom dal zdaj vsako na začetku na detektor laži in potem vsake pol leta še preverjal?
Če pa se bo kaj dogajalo od točke nula bova pa zaključila. Pošteno? Zame ja. Kdo pravi, da ne maram žensk z bolj čisto zgodovino, ki ne igrajo? Tega nisem nikjer napisal niti nisem o tem razmišljal. Najraje imam take ženske kot so in ne neke igralke, ki se pretvarjajo in teh je pri 30+ kolikor hočeš. Niso vse take, da ne bo spet kdo skakal v zrak! Da to ugotoviš si moraš vzeti čas. Tebe muči ena zadeva in temu se reče ego to kar smo ti že poskusili razložiti in nikakor ne pade na plodna tla. Ti se primerjaš s takimi ženskami in se sprašuješ kako ima lahko taka ženska dobro situiranega partnerja, fanta, moža itd. Še enkrat ne se primerjat z njimi, ker one so druge osebnosti, drug videz, druga energija … sprejmi to. Očitno ustrezajo tem moškim, kaj ti naj drugega napišem? Če misliš nadaljevat, nadaljuj ampak to bo samo raslo in raslo dokler ne boš postala zagrenjena, ampak saj veš hitro se leta zvrtijo na 40+, “trg” je neusmiljen.

Pa še za razmišljanje… Kje pa je garancija, da je res bolj čista zgodovina? S čem je to garantirano in dokazljivo? Kje je garancija, da bo tudi v prihodnje ženska poštena?[/quote]

Nobena stvar ni 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, samo smrt? ;))[/quote]
Zato pa verjamem samo tistim s servisno knjižico:-))

Nobena stvar ni 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, samo smrt? ;))[/quote]
Zato pa verjamem samo tistim s servisno knjižico:-))[/quote]

Res je, prevoženi kilometri so lahko pogolfani. :))

Takšne ženske niso izbirčne, če prideš do številke 20, 40, 100….nekih hudih kriterijev ne moreš imeti, velja za oba spola. Ker so hitro zadovoljne, hitro dobijo tudi partnerja oz. moža.

In ne glede na to, kaj nekateri tukaj pišejo, imajo moški take ženske zelo radi, tudi za resno zvezo. Tisti, ki pišejo, da take ne bi imeli nikoli, še najbolj. Vprašanje je, zakaj? Kolikor sem sama informirana, je tako predvsem zato, ker s tem povezujejo višji spolni nagon pri ženski, nezakompliciranost, večjo nagnjenost k experimentiranju v spolnosti, ter svobodne poglede na spolnost. Namreč, ženske, ki imajo odnose le v resnih dolgotrajnih partnerskih zvezah, dajejo vtis, da je spolnost za njih nekaj zelo intimnega, nekaj kar delijo le s “pravim” in imajo do partnerja tudi višja pričakovanja.

Seveda pa obstajajo tudi takšni, ki jih “zgodovina” celo vzburja in se radi menijo s svojimi partnerkami o preteklih sexualnih prigodah, ali pa jih vzburja biti “cuckold”, torej, da je njihova partnerka še po vstopu v samo vezo promiskuitetna in jih vara.

Tovrstne fantazije redko pridejo skupaj s tipičnimi ženskimi fantazijami, ki so ravno obratne, torej ženske se rade šparajo za pravega ter ob tem sanjarijo, kako bo ta vesel, ker so čakale ravno nanj. To seveda ustvari pritisk na tega moškega, kar jih večina ne prenese in reagirajo negativno.

Vse to seveda ne pomeni, da “moralne” ženske ne morejo dobiti partnerja, skušam le pojasniti, zakaj se veliko moških tega ustraši ali pa na to priznanje ne reagirajo tako, kot si večina žensk želi.

@Samoti : Točno to,za takšne ženske je potreben detektor laži”! 🙂 Pa še pretepsti jih je treba, pa dvomim, da se po tem kaj spremenijo. 😉

@Samoti : Točno to,za takšne ženske je potreben detektor laži”! 🙂 Pa še pretepsti jih je treba, pa dvomim, da se po tem kaj spremenijo. 😉 Škoda živcev in energije, pa da te kam stlačijo zaradi takšnih hinavk.

@Samoti : Točno to,za takšne ženske je potreben detektor laži”! 🙂 Pa še pretepsti jih je treba, pa dvomim, da se po tem kaj spremenijo. 😉 Škoda živcev in energije, pa da te kam stlačijo zaradi takšnih hinavk. Spremeniš lahko le sebe, drugih ne moreš, če se nočejo. 😉

@melanijaxxx: Bi se strinjala s tabo. Moški so čudna bitja. 🙂


Zato pa verjamem samo tistim s servisno knjižico:-))[/quote]

Res je, prevoženi kilometri so lahko pogolfani. :))[/quote]
Pa od vseh bivših mora imet datume, trajanje veze in priporočilo:-)

Jaz poznam svoje sosolke ki so bile ful zivahne,imajo kr pestro mladost in kilometrine,naj vam sam povem da dve so samske in starec42let,druge so locenke z frocom,ena celo locena z 1otrokom,pa se se 1x porocila in froca z drugim,in lani si je samomor v avtu naredu,zarad nje,ki se po fabriki se vlekla z mladimi,jih rajcala z tangicami,joske na pol kazala,kaj me briga,sam otroc se mi smilijo,mali nima oceta,star je komi 9let,toliko o pametnih,raznoritih zenske,bolj so nore bile,bolj zasrano zivljenje imajo,verjemte mi

In kaj bi ti imela od tega?

Volk dlako menja, nravi nikoli.

‘Lahke’ ženske niso za zvezo, pogosto so tudi slabe matere, če jim je f*k prednostni.
Ženska lahko z lahkoto uniči moškega in zaznamuje ves svoj zarod, če ni v redu, posebej če v njej pride do izraza tista arhetipska temna plat ženske narave (zamerljivost, maščevalnost, ku*rberstvo), ker drži v rokah vajeti usode celotne družine.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

‘Lahke’ ženske niso za zvezo, pogosto so tudi slabe matere, če jim je f*k prednostni.
Ženska lahko z lahkoto uniči moškega in zaznamuje ves svoj zarod, če ni v redu, posebej če v njej pride do izraza tista arhetipska temna plat ženske narave (zamerljivost, maščevalnost, ku*rberstvo), ker drži v rokah vajeti usode celotne družine.[/quote]
Haha, jaz bi se bolj bala “težkih” žensk in njihove temne plati. “Jaz sem mu dala svojo nedolžnost, svoje življenje, on pa ne dosega mojih pričakovanj ….” te ženske se boj, njena maščevalnost in zloba je tolikokrat večja kolikorkrat manj tipov je imela v življenu, da bi se z njimi zamotila. Poznam take, ki so tako razočarane, da se nedolžnost ni poplačala z večno hvaležnostjo in zvestobo, da bodo do konca življenja sejale okrog zlobo in slabo voljo. Ostale same nalašč, ker one niso lahke. Same in zoprne do neba.

‘Lahke’ ženske niso za zvezo, pogosto so tudi slabe matere, če jim je f*k prednostni.
Ženska lahko z lahkoto uniči moškega in zaznamuje ves svoj zarod, če ni v redu, posebej če v njej pride do izraza tista arhetipska temna plat ženske narave (zamerljivost, maščevalnost, ku*rberstvo), ker drži v rokah vajeti usode celotne družine.[/quote]
Haha, jaz bi se bolj bala “težkih” žensk in njihove temne plati. “Jaz sem mu dala svojo nedolžnost, svoje življenje, on pa ne dosega mojih pričakovanj ….” te ženske se boj, njena maščevalnost in zloba je tolikokrat večja kolikorkrat manj tipov je imela v življenu, da bi se z njimi zamotila. Poznam take, ki so tako razočarane, da se nedolžnost ni poplačala z večno hvaležnostjo in zvestobo, da bodo do konca življenja sejale okrog zlobo in slabo voljo. Ostale same nalašč, ker one niso lahke. Same in zoprne do neba.[/quote]

To je pa najbolj zanimiva teorija ever. Zloba je odvisna od števila tipov, ki jih je imela? Potem so prostitutke najmanj zlobne ženske. :))

‘Lahke’ ženske niso za zvezo, pogosto so tudi slabe matere, če jim je f*k prednostni.
Ženska lahko z lahkoto uniči moškega in zaznamuje ves svoj zarod, če ni v redu, posebej če v njej pride do izraza tista arhetipska temna plat ženske narave (zamerljivost, maščevalnost, ku*rberstvo), ker drži v rokah vajeti usode celotne družine.[/quote]
Nekaj časa nazaj sem bil v vezi z žensko, ki v skoraj enem letu skupnega lajfa ni videla svojih otrok…itak sem jo steral ker sem imel poln qurac izgovorov in laži, zakaj jih ne gre obiskat…na koncu se je pa še skurbala…naknadno sem izvedel pa še del njene zgodovine…vedno je prešaltala v naslednjo vezo takrat ko je bila še v vezi…kaj je bilo še vse v ozadju, me sploh ne zanima in sploh nisem vrtal…v glavnem, podn od podna…

‘Lahke’ ženske niso za zvezo, pogosto so tudi slabe matere, če jim je f*k prednostni.
Ženska lahko z lahkoto uniči moškega in zaznamuje ves svoj zarod, če ni v redu, posebej če v njej pride do izraza tista arhetipska temna plat ženske narave (zamerljivost, maščevalnost, ku*rberstvo), ker drži v rokah vajeti usode celotne družine.[/quote]
Nekaj časa nazaj sem bil v vezi z žensko, ki v skoraj enem letu skupnega lajfa ni videla svojih otrok…itak sem jo steral ker sem imel poln qurac izgovorov in laži, zakaj jih ne gre obiskat…na koncu se je pa še skurbala…naknadno sem izvedel pa še del njene zgodovine…vedno je prešaltala v naslednjo vezo takrat ko je bila še v vezi…kaj je bilo še vse v ozadju, me sploh ne zanima in sploh nisem vrtal…v glavnem, podn od podna…[/quote]

se pravi v resnici vaju take privlačijo in se morajo one skurbat, sicer se vas ne morejo losat.
Crkujem od smeha…..
Res drži, da je kurba ženska, ki je dala vsem, samo tebi ne.


Nekaj časa nazaj sem bil v vezi z žensko, ki v skoraj enem letu skupnega lajfa ni videla svojih otrok…itak sem jo steral ker sem imel poln qurac izgovorov in laži, zakaj jih ne gre obiskat…na koncu se je pa še skurbala…naknadno sem izvedel pa še del njene zgodovine…vedno je prešaltala v naslednjo vezo takrat ko je bila še v vezi…kaj je bilo še vse v ozadju, me sploh ne zanima in sploh nisem vrtal…v glavnem, podn od podna…[/quote]

se pravi v resnici vaju take privlačijo in se morajo one skurbat, sicer se vas ne morejo losat.
Crkujem od smeha…..
Res drži, da je ****** ženska, ki je dala vsem, samo tebi ne.[/quote]
Na prvo žogo me take sploh ne privlačijo…daleč od tega…z nobeno tako nisem bil v vezi, ki je bla že v spoznavnem trenutku preveč energična, živahna, gobčna… tud nisem bil nikoli s kelnarco in tud ne bom…
Dolgočasne in povprečne me pa res ne privlačijo…pa če so zlate…
Ni treba da se skurbajo…izmed 25 ih, kolikor sem jih dal skoz(in na koncu vse steral), se pa menda lahko najde kakšna ali dve, ki prav iščejo razlog da jih steram…
Glede kurbarije pa tko…v nobeni vezi nisem bil ljubosumen/posesiven, ker v končni fazi tisti, ki se skurba, izpade podn od človeka…in to še nisem bil do zdaj…
Bogi reveži tisti dedci, ki nonstop zganjajo ljubosumje, na koncu se jim pa baba glih tko skurba hahah

Osebno me niti ne moti tolko število spolnih partnerjev kot pa dejstvo da večina žensk z zgodovino je zelo preračunljivih.

Zelo zanimivo je videti po letih in letih kurbarije kakšne može si te ženske izberejo…ponavadi so to “pajoti” od mokih, ki so veseli katerkoli, ki jih pobere…oz to so moški katerim v svojih “prime” letih nebi nikoli dale zdaj pa je drugače ko se je treba “zresnit” in iskat enga providerja, da lahko ona živi neko “idilično” družinsko življenje.

Tako, da samo neizkušen moki si bo šel delat družino z eno navadno lajdro lol in na koncu še za njo plačeval.

“Can’t turn a hoe into a wife” pa vi pričajte kar hočete.

New Report

Close