Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske z "zgodovino"

Ženske z "zgodovino"

zoprno ane … zelo malo veš – pa še tam nisi bila povabljena zraven … foušija je hudič ☺[/quote]

Upam, da si zaštekal, da takih žensk ne obsojam. Imam jih za pametne. Dale so si duška.
Ljudje so vedno pametovali, da kake take ne bo nihče maral. So se pa prve poročile.
Tako, da punce so bile pametne, da so si dale duška.
Tako, da ne sklepaj ti prehitro.[/quote]

na napčnem koncu si se obesila na moj komentar (glej označeno – natipkala si mimosunek v ludizmu)

Ponavadi se hvalijo tipi. Ženske pa skrivamo :). Ker menda je tip frajer, če je imel več žensk. Ženska pa…[/quote]
Že biološko gledano je malo drugače, glede na to, da ste pa od nekdaj ženske tiste, ki določate ali boste seksale s kom ali ne (zato se uporablja izraz dale), je pa sploh drugače.[/quote]

Če prebereš kako knjigo recimo Kače, ogenj, riti niso igrače ali nekaj takega. Tam je zgodivina spolnosti ljudi, ki še živijo. Kar so povedali. Gorenjska. In ni nič kaj o tem, da so lahko ženske izbirale ali bodo seksale ali ne. Večinoma je v stilu, da , ko je dedec hotel, je hotel. Ni imela kaj ugovarjat. Parkrat not pa ven in to je bil zanj konec.
Te stvari niso tako daleč nazaj.
Ponekod po svetu je pa še danes tako,d a nima ženska pravice odločat ali je z seks ali ni.

Ženske skrivajo svojo zgodovino, kot kača noge. Moški, ki bo šel v resno zvezo z eno, kaj ti jst vem neznanko s katero ni gor rastel, da jop bi res poznal, ni šans, da zve toliko resnice o njej kot recimo zve ona o njemu in njegovi preteklosti.
Samo primer, katera bo povedala svojemu izbrancu, kako je nedolžnost izgubila, medtem. ko se moški zelo rad pohvali s tem. V bistvu moški izpademo naivni proti ženskam v teh novih modernih časih.

Prav imaš.
In če ima ženska na kupe spolnih partnerjev v srednji šoli, to sploh ni ovira, da bi potem dobila partnerja. Vse take, ki se jih spomnim iz šole, niso imele nobenega problema dobiti resnega partnerja. Prej kot vse ostale sive miške in pridne punčke.

Meni osebno je popolnoma vseeno, kakšno zgodovino ima ženska, če se zdaj normalno obnaša. Dejansko bi mi bilo tudi vseeno, če bi še vedno menjavala tipe kot po tekočem traku, kajti to z mano nima nobene veze in če bi se seveda do mene oz. do okolice normalno obnašala. Tudi jaz imam kar živahno “zgodovino”, o sebi ne mislim nič slabega, mož, ki ve za čisto vsakega od tipov, pa me obožuje… (ne ravno zaradi tega, haha)

Saj, kaj pa grdega komu ženske naredijo… po mojem je to lahko edino fovšija, če se kdo s tem ukvarja… ali pa lažni moralizem.


Že biološko gledano je malo drugače, glede na to, da ste pa od nekdaj ženske tiste, ki določate ali boste seksale s kom ali ne (zato se uporablja izraz dale), je pa sploh drugače.[/quote]

Če prebereš kako knjigo recimo Kače, ogenj, riti niso igrače ali nekaj takega. Tam je zgodivina spolnosti ljudi, ki še živijo. Kar so povedali. Gorenjska. In ni nič kaj o tem, da so lahko ženske izbirale ali bodo seksale ali ne. Večinoma je v stilu, da , ko je dedec hotel, je hotel. Ni imela kaj ugovarjat. Parkrat not pa ven in to je bil zanj konec.
Te stvari niso tako daleč nazaj.
Ponekod po svetu je pa še danes tako,d a nima ženska pravice odločat ali je z seks ali ni.[/quote]

Govorim kako je pri nas.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


Ti ne šteješ kot relevanten vir, ker ti je dala samo ena, pa še tista je ušla, ko se ji je lučka prižgala!

Če prebereš kako knjigo recimo Kače, ogenj, riti niso igrače ali nekaj takega. Tam je zgodivina spolnosti ljudi, ki še živijo. Kar so povedali. Gorenjska. In ni nič kaj o tem, da so lahko ženske izbirale ali bodo seksale ali ne. Večinoma je v stilu, da , ko je dedec hotel, je hotel. Ni imela kaj ugovarjat. Parkrat not pa ven in to je bil zanj konec.
Te stvari niso tako daleč nazaj.
Ponekod po svetu je pa še danes tako,d a nima ženska pravice odločat ali je z seks ali ni.[/quote]

Govorim kako je pri nas.[/quote]

Saj jaz tudi govorim o knjigi, ki piše o stanju v Sloveniji, Gorenjska. O ljudeh, ki še živijo. Ne o tistih izpred 200 let.

Govorim kako je pri nas.[/quote]

Saj jaz tudi govorim o knjigi, ki piše o stanju v Sloveniji, Gorenjska. O ljudeh, ki še živijo. Ne o tistih izpred 200 let.[/quote]
Ja pa kje vraga je to, lepo te prosim. Ker tega ne boš zasledila niti iz pripovedovanj starejših ljudi, potem je že to knjigo pisala neka feministka na podlagi preganjavic.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Če prebereš kako knjigo recimo Kače, ogenj, riti niso igrače ali nekaj takega. Tam je zgodivina spolnosti ljudi, ki še živijo. Kar so povedali. Gorenjska. In ni nič kaj o tem, da so lahko ženske izbirale ali bodo seksale ali ne. Večinoma je v stilu, da , ko je dedec hotel, je hotel. Ni imela kaj ugovarjat. Parkrat not pa ven in to je bil zanj konec.
Te stvari niso tako daleč nazaj.
Ponekod po svetu je pa še danes tako,d a nima ženska pravice odločat ali je z seks ali ni.[/quote]

Govorim kako je pri nas.[/quote]

Nas je pa veliko premalo, da bi lahko iz tega potegnil hipotezo o tem, kako je nekaj iz vidika biologije…

Govorim kako je pri nas.[/quote]

Nas je pa veliko premalo, da bi lahko iz tega potegnil hipotezo o tem, kako je nekaj iz vidika biologije…[/quote]
Ja ne vem, anatomijo vzemi v roke.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ja, pa slaba samopodoba tistega, ki ga to obremenuje. Meni je pomembno, kakšen je moj partner do mene, zdaj… Samo to je pomembno ta trenutek in vse se lahko naenkrat spremeni. Me sploh ne zanimajo zgodbice iz preteklosti oz. morda tako, za hec. Da bi bilo pa njegovo vedenje v preteklosti garancija/obsodba tudi za prihodnost z mano, pa nisem nikoli verjela.

Saj jaz tudi govorim o knjigi, ki piše o stanju v Sloveniji, Gorenjska. O ljudeh, ki še živijo. Ne o tistih izpred 200 let.[/quote]
Ja pa kje vraga je to, lepo te prosim. Ker tega ne boš zasledila niti iz pripovedovanj starejših ljudi, potem je že to knjigo pisala neka feministka na podlagi preganjavic.[/quote]

Feministka je ženska, ki je za enakopravnost moških in žensk.

Ja, in to so pripovedovanja starejših ljudi. Najprej preberi knjigo, potem sodi.
Tule imaš pa nekaj odlomkov: http://www.publishwall.si/zareceno/post/90710/odlomek-iz-knjige-ogenj-rit-in-kace-niso-za-igrace

večina takih, ki jih jaz poznam, niti niso končale ne vem kakšne šole, imajo može, ki so tudi sumljivega izvora, služba bolj tako tako..res je, da ne vse, ampak vsaj večina pri meni..tako da ponavadi ženska, ki ima zgodovino, ima tudi moža zdaj takega, ki ni bohvekaj..zato tudi ne komplicira, ne on, ne ona..


Ja pa kje vraga je to, lepo te prosim. Ker tega ne boš zasledila niti iz pripovedovanj starejših ljudi, potem je že to knjigo pisala neka feministka na podlagi preganjavic.[/quote]

Feministka je ženska, ki je za enakopravnost moških in žensk.

Ja, in to so pripovedovanja starejših ljudi. Najprej preberi knjigo, potem sodi.
Tule imaš pa nekaj odlomkov: http://www.publishwall.si/zareceno/post/90710/odlomek-iz-knjige-ogenj-rit-in-kace-niso-za-igrace%5B/quote%5D

A bejž no kje si pa to pobrala? :-))) Nimam čas brat neumnosti, se bolj v tako preprostih rečeh zanesem na pričevanja starih ljudi, katerim vedno rad prisluhnem.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Tiste, ki jaz poznam, torej moje sošolke, so končale univerzitetne študije. Po študiju, so se poročile. In možje niso nič sumljiega izvora.
Govorim pa za sošolke iz gimnazije, ne iz OŠ. Za tiste ne vem kako so si postlale in kako zgodovinijo imajo. Ene so bile že takrat bolj živahne, amapk ne vem kako se je razpletlo.

moj mož mi je takoj in brez problema povedal, koliko jih je imel, po moje je še malo pretiraval..ampak samo, da je izpadel “frajer”..ko pa jaz občasno povišam svojo številko, za katero ve., se pa vedno znova za glavo prime..pa se bila čisto solidna in nisem seksala vsevprek, čisto povprečno število partnerjev glede na ostale punce..

Feministka je ženska, ki je za enakopravnost moških in žensk.

Ja, in to so pripovedovanja starejših ljudi. Najprej preberi knjigo, potem sodi.
Tule imaš pa nekaj odlomkov: http://www.publishwall.si/zareceno/post/90710/odlomek-iz-knjige-ogenj-rit-in-kace-niso-za-igrace%5B/quote%5D

A bejž no kje si pa to pobrala? :-))) Nimam čas brat neumnosti, se bolj v tako preprostih rečeh zanesem na pričevanja starih ljudi, katerim vedno rad prisluhnem.[/quote]

Torej blatiš stvari, ki jih sploh ne poznaš?
To največ pove o tebi. Ne o izpovedih.
In ja, to so izpovedi starih ljudi.


Ni res, umirile nekatere že, vse pa ne in vedno se najde, kdo, ki se vsaj hudomušno nasmehne, debate se pa vedno pojavljajo o tem, kaj se ne bi vsaj nasmehnili, še sam sem ob tej temi obudil nekaj imen in mi gre na smeh :-))))[/quote]

Se ti pač od takrat ni nič razburljivega dogajalo. Spomine na srednješolska leta obujajo tisti, ki se jim je z maturo življenje končalo in so se vpeli v življenje med službo in domom. Vrhunec doživijo šele, ko si lahko privoščijo prvega dve leti starega passata ali audija. In potem se deset let spet ne zgodi nič.
Mi se na srednješolski obletnici sploh nismo veliko pogovarjali o srednji šoli in obujali spominov, je bilo preveč tekočega za poročat.

Tiste, ki jaz poznam, torej moje sošolke, so končale univerzitetne študije. Po študiju, so se poročile. In možje niso nič sumljiega izvora.
Govorim pa za sošolke iz gimnazije, ne iz OŠ. Za tiste ne vem kako so si postlale in kako zgodovinijo imajo. Ene so bile že takrat bolj živahne, amapk ne vem kako se je razpletlo.[/quote]

sem rekla večina, ki jih jaz poznam..kar pa ne pomeni, da te, ki poznaš ti, niso končale faksa..in so partnerji neoporečni.

Tiste, ki jaz poznam, torej moje sošolke, so končale univerzitetne študije. Po študiju, so se poročile. In možje niso nič sumljiega izvora.
Govorim pa za sošolke iz gimnazije, ne iz OŠ. Za tiste ne vem kako so si postlale in kako zgodovinijo imajo. Ene so bile že takrat bolj živahne, amapk ne vem kako se je razpletlo.[/quote]

sem rekla večina, ki jih jaz poznam..kar pa ne pomeni, da te, ki poznaš ti, niso končale faksa..in so partnerji neoporečni.[/quote]

In jaz sem napisala, da TISTE, KI JIH JAZ POZNAM 🙂

Jaz sem bila precej živahna najstnica in mlada dama, pa ne toliko kar se tiče fantov, ampak potovanja, žuri, prijatelji … stalno je bilo kaj. Sosede pa vse pridne katoliške deklice.

Da nas vidiš zdaj. Ena lena ko fuks, živi z možem seveda pri starših in oni delajo VSE, tudi pospravijo njeno stanovanje in ji obesijo perilo. Da bi njen mož kdaj pokosil? Se ne zgodi. Druga je izsesala svojo mamo dobesedno do smrti z varovanjem otrok, kuhanjem vsak dan, tudi za vikende (ženska je bila tako obremenjena, da ni imela časa it k zdravniku, čeprav se je slabo počutila, dokler ni bilo prepozno in je izgubila bitko z boleznijo), babico, se pravi mamo od svoje mame, pa pri 80 vpregla za likanje. Ta babica se je včasih zgražala nad mano, danes pa sva prijateljici. Veš kolikokrat me pohvali in mi reče, da imam srce na pravem mestu … Skrbela sem za umirajočega tasta, zdaj pomagam staršem, ker ne zmoreta več vsega sama, pedenam seveda tudi svojo družino. Njeno priznanje mi veliko pomeni in med vrsticami mi včasih da vedet, kako jo boli zaradi izkoriščevalske vnukinje.

To, da se ženska v mladosti nekaj špara (bogsiga vedi, zakaj, nekatere predvsem zato, ker se itak nihče ne zanima zanje), še ne pomeni, da bo dobra partnerka. Zdaj, če je tebi pomembnejša čista zgodovina, ne pa to, ali imaš ob sebi iskreno in srčno osebo, potem pač kontaktiraj punce iz veroučne skupine, mogoče je kakšna še na voljo. Samo pri tvojih letih ti verjetno bolj švoh kaže.

Točno tako. Izživeti se je treba v mladih letih, če je le možnost. Jaz se žal nisem.

Meni osebno je popolnoma vseeno, kakšno zgodovino ima ženska, če se zdaj normalno obnaša. Dejansko bi mi bilo tudi vseeno, če bi še vedno menjavala tipe kot po tekočem traku, kajti dejansko to z mano nima nobene veze in če bi se seveda do mene oz. do okolice normalno obnašala. Tudi jaz imam kar živahno “zgodovino”, o sebi ne mislim nič slabega, mož, ki ve za čisto vsakega od tipov, pa me obožuje…

Saj kaj pa grdega komu ženske naredijo… po mojem je to lahko edino fovšija, če se kdo s tem ukvarja… ali pa lažni moralizem.

S tem, da si bil z eno, ki se je v mladosti razdajala, se res ni hvaliti, kaj šele taki ženski posmehovati. V bistvu se telički posmehujete lastni nesposobnosti, da bi v mladosti vsaj poseksali kakšno, ki je bila bolj selektivna. lepe ženske so selektivne, ker so lahko. vse radodajke so bolj tako povprečnega videza, ali še slabše, ker je to edini način, da se dedci bolj zanimajo za njih.

New Report

Close