Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske z "zgodovino"

Ženske z "zgodovino"

Antilopa (Tarči), hvala, si le potrdila. Z ostalimi boš pa sama rešila.
Res te ne spremljam, ampak, ne vem, zakaj nisi več na mž in si sem prilezla in uničuješ zdrav duh v zdravem telesu? Saj sam vprašam, ker ne boš dobila pozornosti, ki si si jo zastavila in ti naj da le avtor titulo, da si “zgodovinarka”.

Glanckofu bo pa tudi ustrezalo, če se bolj skrito kurita, ker tvoj hlapec jernej ne bo za to vedel, če bi že jugo zagnal tako, da bi se pobrala hitro. Kle nas ne zanima seksualna zgodovina in frustracije, kako je potem nositi posledice zaradi lastnega obnašanja. Ker spoštujeta obe. Predvsem druge, če sebe ne, v eni osebi.[/quote]

Antilopa in Tarči nista ista oseba. Je pa Tarči ena odprta in razumevajoča duša, za razliko od tebe.[/quote]

Sem toliko odprta, da vem, kaj mi ustreza in kaj ne. Ti si svoje dokazala že nekaj časa nazaj, ko si se spravila na osebo, ki zgolj obstaja in podaja mnenja tu in te ni odvrnilo, da bi zraven še dodatno kaj pogazila, da se te bo vsaj po tem človek zapomnil. Ker je tudi drugačna lakota za nekatere problem.
Torej, ni potrebno razlagati, kdo žanje spoštovanje, kdo pa ne?
Ne razumem, zakaj razlagaš v 3. osebi ter ednini?

Imaš pa prav, nimam interesa postati kdo drug, zato me veseli, da smo si ljudje različni.

Niso vsi isti, vendar, ali včasih ni dovolj že, da prvi najedajo revne, tudi, da je potrebno zategniti pas, medtem, ko se oni bogato nasitijo zase? Ker tudi bogat da lahko revnemu jesti. Ampak, če si tematiko zapeljala le na račun zgodovine, ki se v nekih delih ne spreminja, ti po mojem nihče ne bo zameril.

“Neresen” človek si bo sposoben priznati, da je bila zadeva površna in šel naprej. Resen človek pa bo zadevo vseeno vlekel toliko časa, da bo zadeva postala resna, pa tudi če ni nobenega potenciala za neko globino. In ker je zgodovina s kakšno neresnostjo vmes sploh pri ženskah nekaj sramotnega, so v bistvo tiste, ki agonijo vlečejo, moralno superiorne.

Hotel sem v bistvu povedati, da itak skoraj vsaka veza nastane tako, da je moški v določenem trenutku naredil korak proti ženski, z bolj ali manj jasnimi ali prikritimi seksualnimi nameni, ona pa je bila pač na voljo za spoznavanje. In potem se najprej malo družita in igračkata. Najprej mora biti prvi stik, potem prvi seks, potem lahko pride do globine, ali pa tudi ne.

Ah dejte že enkrat nehat s tem fenimizmom.

Antilopa in Tarči nista ista oseba. Je pa Tarči ena odprta in razumevajoča duša, za razliko od tebe.[/quote]

Sem toliko odprta, da vem, kaj mi ustreza in kaj ne. Ti si svoje dokazala že nekaj časa nazaj, ko si se spravila na osebo, ki zgolj obstaja in podaja mnenja tu in te ni odvrnilo, da bi zraven še dodatno kaj pogazila, da se te bo vsaj po tem človek zapomnil. Ker je tudi drugačna lakota za nekatere problem.
Torej, ni potrebno razlagati, kdo žanje spoštovanje, kdo pa ne?
Ne razumem, zakaj razlagaš v 3. osebi ter ednini?

Imaš pa prav, nimam interesa postati kdo drug, zato me veseli, da smo si ljudje različni.[/quote]

Babnica, ti si obsedena z antilopo. Nisi pogruntala, da ji je vseeno za tvoje mnenje? Prav smesna si ze.

Sem toliko odprta, da vem, kaj mi ustreza in kaj ne. Ti si svoje dokazala že nekaj časa nazaj, ko si se spravila na osebo, ki zgolj obstaja in podaja mnenja tu in te ni odvrnilo, da bi zraven še dodatno kaj pogazila, da se te bo vsaj po tem človek zapomnil. Ker je tudi drugačna lakota za nekatere problem.
Torej, ni potrebno razlagati, kdo žanje spoštovanje, kdo pa ne?
Ne razumem, zakaj razlagaš v 3. osebi ter ednini?

Imaš pa prav, nimam interesa postati kdo drug, zato me veseli, da smo si ljudje različni.[/quote]

Babnica, ti si obsedena z antilopo. Nisi pogruntala, da ji je vseeno za tvoje mnenje? Prav smesna si ze.[/quote]

Seveda, kot ona z osebo, ki jo je napadla. Kje si bil pa takrat? In ni bila le zgolj ona ogrožena, se pa od takrat več pojavlja, ker je šla v zaton očitno.

Za očitnost moraš imeti kar iz prve roke, menda? Da ne bo tudi tvoj del priskleden komu in če čez nekaj dni ne smeš niti odgovoriti, ker nisi ravno iste bramže kot npr. ti, tekoče.

Očitno ima pravne pomankljivosti, da se je sploh sama spravila v kaj. Zato malo manj ostali blebetajte, ko se ne morete ravno zagovarjati sami.

Babnica, ti si obsedena z antilopo. Nisi pogruntala, da ji je vseeno za tvoje mnenje? Prav smesna si ze.[/quote]

Seveda, kot ona z osebo, ki jo je napadla. Kje si bil pa takrat? In ni bila le zgolj ona ogrožena, se pa od takrat več pojavlja, ker je šla v zaton očitno.

Za očitnost moraš imeti kar iz prve roke, menda? Da ne bo tudi tvoj del priskleden komu in če čez nekaj dni ne smeš niti odgovoriti, ker nisi ravno iste bramže kot npr. ti, tekoče.

Očitno ima pravne pomankljivosti, da se je sploh sama spravila v kaj. Zato malo manj ostali blebetajte, ko se ne morete ravno zagovarjati sami.[/quote]

Očitno pri tebi ni nič zanimivega, da se toliko z njo ukvarjaš. Saj do sedaj nisi nič pametnega povedala.

Ja res, ker drugače ne bi bilo kup “odvetnikov” okrog.

Lp.

Moja žena je meni prva, jaz njen štirideseti. Nimam težav glede njene preteklosti, ampak posledično zaradi nje. Namreč jaz bi se rad spolno izživel, njej se pa ne da več. Da ne rečem da je skoraj frigidna. Iz ene skrajnosti v drugo.

Moje sožalje v vseh pogledih. Mogoče pa ni frigidna, mogoče ima enainštiridesetega.


Če pa ne verjame v boga, pa še bog ne. .)

Moje sožalje v vseh pogledih. Mogoče pa ni frigidna, mogoče ima enainštiridesetega.[/quote]
Mogoče ji je pa po iskanju idealnega tako padel standard, da je vzela nekoga, ki ji sploh ni všeč.
Zarečene stvari, pa to…

Moje sožalje v vseh pogledih. Mogoče pa ni frigidna, mogoče ima enainštiridesetega.[/quote]
Mogoče ji je pa po iskanju idealnega tako padel standard, da je vzela nekoga, ki ji sploh ni všeč.
Zarečene stvari, pa to…[/quote]

Mislim, da je ona namenoma vzela neizkušenega, ker ga je mislila imeti pod kontrolo. Če imaš nekoga pod kontrolo, ti je avtomatično manj privlačen, ker je vodljiv.

Ah ja, katero pravljico si bral za lahko noč?
Da nis od kake učiteljice učenc…. :-))

Napak nikoli ne pozabijo in ob vsaki malo bolj pomembni zadevi jo privlečejo naprej.
Jaz sem bila ena taka bolj skrajna, ne le pri seksu, tudi drugače npr. žur nonstop, alkohol… Ko sem zanosila, se poročila, je zame obstajal samo eden (jaz zanj ne) in teko sem v zadnjih 17 letih imela spolne odnose le z bivšim možem, zadnjih 7 let pa zaradi ločitve spol nič). Pa klepetajo še naprej za mojim hrbtom. In to celo sodelavke, ki so si na strokovno ekskurzijo znosile s seboj gore apaurinov, opiatnih protiboličinskih zdravil in veselo praznile dvomestno številko steklenic žganja. Sama pa sem v 17 letih nazdravila le na poroki. Da ne govrim kakšen problem so bili žuri izpred dveh desetletjih pomebni pri ločitvi in dodelitvi otrok , pri napredovanju v službi in kaj vem kaj še vse. Sem pa iz majnega primestnega pomurskega kraja. Ravno zaradi okolja ne delam nič druga kot konformistično hodim v službo, vrtnarim, skrbim za otroke, ostarelo babico in par domačih živali. Edina “razuzdana” zabava je 3-4x letno obisk opere, CD ali kakšnega festivala ala Druga godba, pa slišmi kako hodim na nevem kakšne drogeraško-seksualne orgije v tujino.

haha, najprej “Zakaj bi obsojal” – potem pa obsojaš neko drugo skupino 🙂

En takšen paradoks je tole sklicevanje na “resne parnereske zveze”..
Zato sem odprl ločeno temo: Kdaj lahko rečemo, da je partnerska zveza resna? http://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11017836

De omnibus disputandum..

Če ženska, ki jo je vsem po vrsti nastavljala in se šla veseloigro z dvema naenkrat, si v času trajnja zakona iskala že novega f.ukača ipd., ni vsaj dementna, me res zanima kako ona sama gleda na svojo zgodovino. Se kdaj pogleda v ogledalo in si reče: Mater, sem packa!

Ne pravijo kar tako, da tisto, česar ne veš, ne boli. Takšna ženska bo slej kot prej našla moškega, ki ne bo imel pojma o njeni preteklosti ali pa ga niti brigalo ne bo. Ok, naj ji bo. Vsak si zasluži drugo priložnost. Če ga je pa srala in se kur.bala vpričo svojih otrok ali celo izkoriščala svojega otroka za svoje seksualne izlete, potem ni opravičila in tega ni mogoče NIKOLI izbrisat in oprostit. Ne s stran novega priležnika. Ti pridejo in grejo. Otrok pa ostane. In ne oprosti. Govorim iz izkušenj.

@nič posebnega: Meni gredo takšne ženske na živce. Prej so menjavale partnerje pa ne vem kaj še, potem moralne žene in mame. To so zame igralke. Škoda, da se niso vpisale na AGRFT. 🙂
Imela sem eno kolegico, ki je dala vsakemu tipčku, ki je imel dosti denarja. Tip ji je omenil koliko denarja ima, pa mu ga je že povlekla. Svojega bivšega je non stop varala,navzven se je delala moralno in druge pljuvala. Sicer nimam več stikov z njo. Itak če je poročena, je z nekim x moškim, ki ne pozna njene zgodovine in predvsem njenega pokvarjenega karakterja.
Ampak družba vedno kritizira nas samske. Takšne ženske, ki igrajo moralne gospe, žene in mame z burno preteklostjo noben ne obira. Važno, da se ustalijo in imajo družino, čeprav moža varajo.
Dvomim, da se takšne ženske spremenijo, spremenijo samo svojo zunanjo fasado. 😉

…pa ena od teh prileze visoko visoko in je cela nacija nanjo neizmerno ponosna …

Ja take, ki so najbolj moralne in oh sploh se delajo čistunke znajo biti nasprotje vsega tega … Mene osebno bi zanimalo predvsem to kakšna je od zdaj, ko se spoznava. Zame je to štart od tako imenovane točke nula. Zgodovine ne more nihče spremeniti. Torej zakaj bi se ukvarjal s stvarmi na katere nimam vpliva?

@Samoti : Potem si res naivnež. 😉

@Samoti : Potem si res naivnež. 😉 Zakaj moški ne marate raje poštenih žensk z bolj čisto zgodovino, ki pač ne igramo? 😉

Pa glih ta prava o morali in pleh pičkah, ta, ki je temo odprla o tem, da išče dobro situiranega :))))

New Report

Close