Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Zgodba

Zgodba

Uuuuuuuuuuaaaaaaaauuuuuuu……..hočem še!!!!!!! Sem čisto not padla, potiho dihala, da me ne bi opazila in prekinila……mmmmmmmm, šeeeee!!!!

Kranjčanka. Imel sem jih 30 ona 34. Pošiljala sva si maile vročih a precej kratkih vsebin in v “trenutku slabosti”, ko je telo premagalo razum sem hotel slišati njen glas. Pa sem ji dal telefonsko. Bil sem še toliko bolj negotov, ker je sicer imela dva otroka a vseeno je bila samska.
S popolnoma samskimi pa nikakor nebi počel česarkoli. Preveč stvari dal na nepotrebno preizkušnjo. Zaradi sicer čisto prijetne, tople in mokre muce? Imam domišljijo in desnico, ki mi hitro izbijejo pohujšanje iz glave. In težav zaradi enega fuka si nočem nakopat.

Če pa pogledam stvar z druge perspektive, zna biti skok čez plot precej zaželen. Sicer z bolj konkretno besedo a vedno istim smislom: Vzamem in dam samo telo. Nič vsebine. To pa pri 30.ih vem in sem precej hvaležen temu. Da ne izpadem zdaj kot konkubin prve vrste. Sploh nisem, ker sem čisto povprečen moški, nič črn, visok in izklesanega telesa. No, tega sem pušnil v zadnjih dveh letih, ker sem se bil prisiljen navadit skuhat kar bi bilo okusno tudi drugim. 🙂 Zato se zdaj spet spravljam nazaj na fitnes. Pa še kakšno steno bi rad preplezal in tako naprej … Tudi kakšen venerin hribček. 🙂

Skratka. Sms-la in sem pa tja sva se, samo med službo, tudi slišala. Kar nekaj časa je trajalo preden sem šel k njej. In večkrat, ko je bilo na tem da grem v Kranj, sem odpovedal. Enostavno nisem šel. No, potem pa… Poslal sem sms, da sem sam in da imam čas. Otroka še nisva imela. Na Gorenjsko sem šel v kratkih hlačah, brez spodnjic in belo t-shirt majco.

Vso pot v Kranj sem imel ves čas trdega. Brez heca.
Strah me je bilo in to sem ji tudi večkrat povedal, da “kaj hudiča, če odpovem!?”. Kaj, če mi odpove oné? Med mail kurjenjem sem bil naspidiran, da mi je samo v službi pasalo tut štirikrat masturbirat, potem pa še doma seksat. (tukaj na sex-v-mestu forumu se vse ponavlja).

Po njenih navodilih sem se po stari cesti pripeljal do Kranja in bližnjega parkirišča. Živi v več stanovanjski hiši, v mansardnem stanovanju, ki bi ga preuredil po svojem okusu in opremil v bolj tople in svetle barve, ampak …. Tja sem se odpravil samo enkrat! Kot sem spreten in draga mi to precej prikupno zna povedati, sem se postavil pred vrata hiše in jo čakal. Čakala je tudi ona, le da je bila na vhodu druge hiše. :)))) “Smotko”, sem si mislil in bil konec koncev vesel, da se je vse začelo na tak zabaven način. Bila je pol glave manjša, okroglih lic, ne preveč suha, ampak … Rit! Rit je imela pravilno in ne gre mi iz glave, da ima lahko ženska, ki jo je za vzorec več, kot to “določa” povprečje, tako nenormalno čvrsto rito. Ko sem vstopil v preddverje sva se zalizala. Takoj je bila kemija. Poljubi so bili tako nežni in rahli, kot bi se poznala večnost. Še zdaj imam v spominu kako lepo se je bilo poljubljati. Sprva sva samo zacmokala z ustnicami in jih drug drugemu narahlo pocuzala. Brez jezičkov. Potem pa kratki nežni dotiki z jezičkoma, medtem ko sva obraza nekoliko oddaljila drug od drugega. Hotel sem gledati njene ustnice in jezik, ki ga je premikala. (fak! že zdaj mam čisto polne hlače) Poljubi so postajali vse bolj slastni. Prav papala sva drug drugega. Krožila in oblizovala ustnice sva drug drugemu. Neke vrste fetiš so mi rahlo nesramni poljubi, ki znajo biti skrajno kurbiš. Včasih z lizanjem in srkanjem tvoje sline dosežem več kot z oralo penisa ali muce. Stala in poljubljala sva se v predverju kar nekaj minut. Potem mi je zašepetala, naj ji sledim. Odpravila sva se po krožnih stopnicah in vstopila v stanovanje. Obute sem imel teve, tako da sem bil hitro bos. Vsedla sva se na zofo pred tv-jem in pričela s pogovorom. Klasičnem predvidevam, ker ne vem o čem se sicer pogovarjata dva, ki se v življenju nista srečali a vseeno že delila užitke strasti. Pa čeprav samo na daljavo. Približal sem se njenim ustnica in jo poljubil. Odzvala se je na najbolj prijeten način. Z rokama me je prijela za obraz in nežno potegnila bližje k sebi. Spet sva se poljubljala a bolj slastno kot na vhodu. Naenkrat mi je položila roko na notranjo stran bedra in počasi drsela proti notranjosti. Otrdeli kos voljnega mesa ni splahnel še od izvoza Brnik na gorenjski avtocesti in tudi čisto pocast je že bil. Predsemenska tekočina se je kar izlila, ko ga je prijela. Z okroglimi očmi se mi je presenečena zazrla v oči. Brez besed se je sklonila in mi potegnila hlače z bokov. Zataknjen se je med sproščanjem skoraj odstrelil v njena usta. Z jezikom je potegnila po glavici in zagodrnjala. Celega si je vzela v usta. Prav zacmokalo je, ko je potegnila ostanke predsemenske tekočine proti grlu. Vakuum, ki je nastal je potegnil prav vse, kar se je nahajalo v kurcu. Sedel sem, pravzaprav sem bil napol zleknjen v zofi in ji z rokami drsel skozi lase, ko mi ga je še nekajkrat potegnila. Imela je nežen pogled. Ni bilo sledi divjosti. Čisto hrepenenje. Vstala je in si z enim potegom slekla oprijeto trenirko. Tudi ona je bila brez hlačk. Iz hlačk sem vzel kondom in ji ga ponudil. “S kondomom?”, me je vprašala. “Samo tako!”, sem odvrnil. Navila je gumico na kurca, dvignila nogo in me zajahala. Nikakršne predigre ni bilo. Ta niti ni bila potrebna! Že samo pričakovanje po srečanju naju je razvnelo, da sva bila oba mokra. Muco je imela golo in prav spomnim se kapljice, ki ji je obvisela na sramni ustnici. Zajahala me je in ga sprejela vase. ***** je bil res lep. Ni velik (17-19 cm in 4-5 cm obsega), vendar ko je depiliran resnično izstopa. Tako trdega nisem imel že dolgo. Objel sem ji boke, malo privzdignil in pričel s kroženjem medenice. “Fukaj me!” je zasopla. “Fukaj me M. Želim si te!”. Umazane besede so me za hip zmedle. Pričela se je nasajati na kurca tako lepo, da je bilo čutiti vaginalne mišice, ki so samo stimulirale dražljaje. Roki mi je položila na ramena, se nagnila proti obrazu in z jezikom poiskala moji ustnici. Tako sedeč je v bokih pričela s kratkimi nasajanji naprej-nazaj. Z vsakim pomikom naprej je z notranjostjo muce stisnila potrebnega kurca in globoko, res globoko dihala. Telo je imela napeto in bila je čisto potna. Preprijel sem jo in stisnil joškici v svoje dlani. Bili sta lepi in pozibavali sta ste v ritmu njenega mešanja. Z obrazom sem se približal bradavički in jo rahlo pocuzal. Zdrznila se je. Pocuzal sem jo znova, tokrat odločneje. Izdahnila je: “Šeee.” Zdaj sem jo samo obliznil z vršičkom jezika in opazoval odziv. Med nasajanjem na trdega, res trdega kurca je sklonila glavo, saj je bila nad mano, tako da me je lažje videla in s priprtimi usti pričakovala naslednji dotik bradavičke. Zdaj sem jo pocuzal in z ustnicami rahlo priščipnil. Zaječala je. “Prišlo mi bo, če nadaljuješ s takimi zvoki”, sem ji rekel. (V. zdaj grem masturbirat in ko se vrnem nadaljujem) Prosil sem jo naj malo umiri gibe, ker sem bil res tik pred tem, da mi bo prišlo. In kaj mi odgovori? “Tudi meni bo. Prosim nadaljujva.” Vstala je, se obrnila in se, kažoč mi hrbet, vsedla na kurca. Bil je totalno premočen in kljuval je v vedno hitrejših intervalih. Prijela me je za gležnje, se sklonila čisto naprej in si v usta vzela moje prste na nogah. Že tako sem bil zrajcan, tole osladno žretje palca pa me je čisto razvnelo. Prijel sem jo pod ritnici in pomagal z dvigovanjem v počasnem in sladkem nabijanju. Zajčela je! Njen glas je predramil tudi moja nedrja. V ledvenem delu, kot tolikokrat doslej je vse otrdelo in se priplavilo na izliv. S krčenjem trebuščka sem samo povišal intenzivnost orgazma, ki se je najavljal. Vedno hitreje je ponavljala: “Prišlo mi bo, prišlo mi bo, prišlo mi bo, prišlo mi bo, prišlo mi bo, prišloooooo mi booooo!!!” in zakričala. Ob njenih prvih besedah sem čutil naval sperme, ki ga spremlja krč v ledjih. Trebuh je čisto otrdel in pohotno pocasti občutek prihajanja sperme skozi kanal je doživetje, ki ga privoščim … najbolj sebi. :))))
Obsedela je na meni in globoko dihala. Prosil sem jo za kozarec navadne vode, ker so bila usta že čisto izsušena.
Spila sva kozarec, dva. Pogledal sem jo in rekel: “Želim si te še. Hočem te na postelji.” Odšla sva v spalnico, ki jo takrat, kot mi je dejala, ni delila z nikomer. Luči nisva hotela prižigati, ker bi bilo presvetlo a se je spomnila, da ima nekaj sveč. Omara, ki je bila na desni strani sobe, ko sem vstopil, je bila ravno prav visoka, da je metala sijaj sveč na posteljo. Kljub muzanju sem si nadel kondom in legel nanjo. Poljubljala sva se (in bemti da je bilo tisto poljubljanje lepo) in božala drug drugega. S poljubi sem nadaljeval proti vratu in ušesnim mešičkom. Grizljal in lizal sem jih ona pa je dišala. Lepo je dišala in bila je voljna. Obrnil sem jo, da je obležala na trebuščku. Poljubljal sem ji ramena in jo čisto oslinil. Z jezikom sem potoval proti ritki in jo vso pregnetel. Nato sem se sklonil in jo poljubil na ritnico. Bila je čisto drhteča. Koža na ritki je bila naježena in vsak dotik z jezikom jo je še bolj razvnel. Ko sem ji ljubil in lizal ritnici, sem z rokama rahlo razširil bedri, da se mi je poleg anusa pokazala tudi mokra češpljica. Bila je mokra še od prej, po vseh poljubih po riti pa še dodatno namaščena. Z roko sem segel pod njo tako, da sem s prsti čutil venerin hribček in s sredincem potegnil preko muce. Bila je čisto pocasta (si zdaj tudi mokra? sezi z roko v hlačke). Namaščeni prst sem si nesel v usta. Mmmmmmmm kako prijetnega vonja so mucini sokovi. Dišijo po pohoti. Uležem se nižje pod njo, da imam ritnici pred usti in zatopljeno ližem anus. Čisto počasi krožim z jezikom po odprtinici in nanašam slino. Potem stegnem jezik čisto navzven, ga prislonim kar se da bližje mokri muci in potegnem navzgor. Potegnil sem tako, da sem zajel nekaj njene tekočine in jo pogoltnil. Dragocena sluz mi je namastila usta in še nekajkrat sem ponovil, s tem da sem vsakič potegnil preko anusa. Med tem je že nekoliko privzdignila boke in si s prsti drgnila klitoris sem in tja. Lepo je videti ženske prste na njeni muci. Privzdignil sem se, pokleknil in se prislonil k zadnjici. Z obema rokama sem segel pod muco in ji privzdignil boke malce višje. Tako sem lažje vstopil. Z desnico sem ji podpiral višino, z levico pa zarinil trdega in čisto pocastega kurca v rožnato meso. Bila je vsa iz sebe, jaz pa ravno tako. Prijel sem jo za boke in potegnil bolj k sebi. Pravzaprav sem jo dobesedno nabil na trdega kurca in sklonjen nad njen hrbet pričel z nežnim nabijanjem. Tako je imela vso muco polno trdega in kljuvajočega kurca. Ječala je. Oslinila si je prste in jih zopet ponesla na klitoris. O bog kako lep prizor! Vsakič, ko sem ji ga zarinil je bilo čutiti vaginalne mišice, ki se trudijo sodelovati.Imela je neverjeten občutek in hvaležen sem ji bil. Tudi danes sem, ker to je bil dejansko en najlepših seksov v mojem življenju. Za trenutek sem obstal. Bil sem čisto poten in suhih ust. Šel sem nama po kozarca vode in malo obstal. Ko sem jo gledal z vrat, kako leži na postelji sem si rekel “M. lahko si srečen, ampak ta ženska ti postavlja nova merila v seksu!” In res je bilo tako. Ko sva popila vodo, sva nadaljevala v isti pozi. Spet sem ji privzdignil rito in ga zasadil v muco. Tokrat sem jo prosil naj se čisto uleže in sprosti na trebuščku, nogi pa naj malo razširi. Počepnil sem nadnjo, tako, da je bila z rito med mojima stopaloma in ji ga pritisnil. Bilo je očarljivo. Vsakič, ko sem pritisnil navzdol, je bil pocasti ***** z vso svojo trdoto zaradi njenega položaja na trebuhu, usmerjen v notranjost. Pri tem pa je drgnil prav ob vsako vaginalno mišico. Čutila je vsak košček mojega pohotnega kurca. Prav vsak centimeter! Nabijal sem ji ga tako, da sem se dvigoval in spuščal, z rokama pa jo v križu nežno pritisnil navzdol. Tam, kjer se konča ritka in prične hrbet. Ulegel sem se nanjo, ji še bolj razširil nogi in prosil naj malce privzdigne rito. Tako sem se z vsem telesom čutil njeno kožo. Bila je topla in potna. Bila je slastna. Muca je bila že čisto premočena in ko sem jo tako ležeč, brez vsakršne opore z obema rokama prijel tik ob muci, so se roke čisto navlažile. Nogi sem rahlo potisnil skupaj in nadaljeval s polnjenjem pohote, na katero se dostikrat spomnim! Sunki so bili ritmični, njen odgovor pa je bilo pozibavanje v nasprotno smer, tako, da sva bila ob vsakem vbodu resnično eno. “Prišlo mi bo!”, sem ji rekel … morda se sliši preveč osladno …… in odgovorila mi je da njej tudi. Z vedno globjim dihanjem me je v ledjih zopet prijel krč in bilo je božansko. Samo še dvakrat, trikrat sem potisnil in prišlo nama je. Prišlo nama je skupaj. Kondom sem napolnil z manj sperme, saj mi je tisti večer prišlo že drugič.
Pri njej sem bil, mislim da tri ure. Res se ne spomnim koliko časa, ampak bilo je F.U.L. lepo. Doživel sem tri prečudovite orgazme.

Huh! Želim si seksa prav zdaj, ta trenutek, ko recenziram včeraj napisano zgodbo! Scufal se mi bo. Svoji sem že predvčerajšnjim rekel naj pripravi pizdico. Danes bom malico imel doma . . .

*plosk, plosk, plosk*

www.studentarija.net

S katerim organom Ruby? ;)))

Ti tole bereš Rubyka? O paci, nič boljša od mene nisi…

No, no..zdej res samo ploskam z rokami…sm v sluzbi wes 😉

www.studentarija.net

Mal se hecam. Nočem bit prevzeten. Sicer pa … Sem tudi v službi in hvala bogu vedno sam, tako da imam čas. Tisti letni čas, ko imam časa na pretek. 🙂

Ravno na malico se odpravljam …

“I’ve been searching for the daughter Of the devil himself
I’ve been searching for an angel in white
I’ve been waiting for a woman who’s a little Of both …” ( Eagles – One of these nights)

[ I am little of both…]

www.studentarija.net

Ne kliči hudičev in angelov, raje mene poišči, sem vsakega mal hahaha

Potem pa dober tek 🙂

www.studentarija.net

ne samo da bere, tudi zelo dobr zna pognat vročino po telesu…je bla včeraj zelllllllllooooooooo sladka…

Saj sem jo pohvalil, vsi ste dobili 10 +!

se strinjam…hehe…
lepo…

lp

Tale je jutranja. Beri jo počasi.

V bokih počasi krožim in ti polnim muco. Z rokama te primem v bedrih, ki jih imam pred svojim obrazom in zdrsim proti gležnjem, ki so nekje visoko za mojim temenom. Še vedno te porivam in gledam naravnost v muco iz katere počasi vstopa in izstopa trdi *****. Čisto moker je. V poželjenju priprem oči in zastokam. Lepo je čutiti tvojo notranjost. Lepo mi je. Čutim vsak utrip čvrste pohotne mokrote tvojega depiliranega mesa. “Roža moja!”, zašepetam. “Želim si te!” Poiščem tvoje dlani, ki se še vedno oklepajo gležnjev in jih prepletem s svojimi. Prsti se združijo in čvrsto se primeva. Še bolj mi približaš boke. Čisto sva združena. Roki se prepletata, glavo sem sklonil proti tvoji nogi, ki mi sloni na ramenih in ponesem razmočen jezik nanjo. Potegnem po mehki koži, da ostane mokra sled, ki se še dolgo ne bo posušila. Tako med združitvijo utripajočega kurca, ki je prepojen s pocastimi sokovi rožnate muce, ližem mehko kožo noge. Ječiš. Vbodi so počasi in strastni. Nikamor se nama ne mudi. Ob slehernem pritisku vate, z rokami za temenom se rahlo premikam samo v boku in trebuščku. Želim se dotikati tvojega telesa. “Vstala bova.”, ti zašepetam. Močno se okleneš okoli mojega vratu in te, z ljubeznijo še vedno v tebi, ponesem na posteljo. Z nogama mi zopet okleneš boke in se s pordečelimi očmi zazreš vame. Počasi in skladno porivam vate in čutim kako mi ***** utripa. Tvoja vagina je čisto premočena. (položi zdaj prstek nanjo ali pa odidi na wc!) Poslušava prijetne čoftaste zvoke ko te polnim. Vsakič, ko potisnem do konca, glavič pritisne med dve izboklinici, kar me še bolj vzdraži. Čisto v tebi sem. Še vedno v počasnem ritmu in s kroženjem potiskam do konca. Primeš me za rito, da začutim tvoj čvrsti objem napetih hlebcev. Nohti se nežno dotikajo kože in pritiskaš me v sebe. Uležem se nate in pojačam ritem. Zdaj sem še globje v tebi. Muco imaš stisnjeno in vaginalne mišice me obnorevajo. Diham vedno globje in ti sopem v obraz. Čisto sem premočen in po čelu mi teče znoj. Čutim tvoji roki, ki potujeta po hrbtu, se ustavita na vratu in potegneta k ustom. Poljubiš me in z usnicami prekriješ moja usta. Z jezičkom mi jih razpreš in pričneva ples jezikov. Potne kaplje, ki mi drsijo po obrazu se zmešajao s slino, kar da vsej pohoti dodaten okus. Ližeš moj poten obraz, medtem ko krožim v tebi. “Prišlo mi bo!”, ti zasopem v uho. Nočem še, a prepozno je. Naval tople sperme ti zapolni telo. Ves kljuvajoč, ***** brizga toplo spermo v tvoje telo. (zdaj si predstavljaj, da sem v tebi!) Poskušam obstati a me nek neznan živalski nagon potisne naprej. Pojačam ritem in z vsakim vbodom me prijetno zaboli, saj je vzburjenost na vrhu. Doživljam orgazem in glasno stokam. Pridružiš se mi. “Ne nehaj! Tudi meni prihaja!” Zagrabiš me za rito in zasadiš nohte v meso. Komaj se izmuznem. Vem da ne smem nehati. Vsak naslednji vbod te prijetno zaskeli in med globokim dihanjem zasopeš: “Rada te imam!”.

A tale je bila zame? 🙂 Je kr ta prava…čutna in močna…no ja tud jaz mam še polno idej za napisat pa za enkrat ne bo šlo..je preveč radovednih pogledov tukaj…

www.studentarija.net

Koncno si pred menoj…zelim si te ze toliko casa, da kar ne morem verjeti da se mi bo zelja izpolnila…Prosila sem te da se sleci in se ulezi na posteljo…narahlo ti zavezem oci z rutko…hocem da me ne vidis saj mi je malo nerodno in hocem se pocutiti popolnoma svobodno.Vem da se pocutis rahlo ranljivega ker ne wes kaj sledi ampak prosim te da mi zaupas.Pocasi se slacim tudi jaz….zlezem k tebi na posteljo in zdrsim z lasmi po tvojem trupu, zdrznes se.Pocasi ti obliznem ustnice, milimeter za milimetrom…vidim da te rajca misle na to da nikoli ne wes kje bos zacutil moj dotik naslednjic…z rokami te bozam po sprednjem delu trupa , narahlo potem pa s5 mocneje…nora sem an tvoje telo in naraje bi ga uzila vsak milimeter…ti zlezla pod kozo in te nikoli vec izpustila…zacnem se igrati s tvojimi bradavickami ker vem da so zelo obcutljive, zastokas..zanalsc ignoriram tvojega vedno trsega korenjaka….pocasi ze drazim po nogah in med stegni..njemu pa se izogibam…tvoj dih se pospesuje..prosis me ce si lahko snames prevezo ampak ti ne ugodim…na svojem telesu cutis moj dih, vedno nizje in nizje…obliznem tvojega korenjaka ki kr zadrgeta..vzamem ga v usta in te z rokami bozam po jajckih…zasopes moje ime kar me neverjetno rajca…vem da me ne vidis in lahko delam kar hocem, eno roko si dam med noge in se drazim…sokovi ze tecejo, vendar nocem da se vse skupaj prehitro konca, hocem cim dalj uzivati v svoji fantaziji.Spet me prosis, tokrat ti ugodim in ti odvezem prevezo, se prej pa se usedem nate da ko odpres oci imas razgled na moje prsi in pohoten pogled…zalizem te in v ta poljub vlozim del sebe, tisti del ki ga ni imel se nihce…tvoj pogled me rajca…oci imas priprte, medtem ko z rokami raziskujes moje telo…hoces nekaj reci a ti polozim roko na usta , se premaknem in se nasadim na tvojega korenjaka…pocasi se premikam gor in dol ter ob vsakem vstopu zavzdihnem..hocem te cutiti globoko v sebi…namignes mi da naj se umaknem in me nastavis na vse stiri…zacutim korenjaka na vhodu v mojo vroco muco in zacnem siliti nazaj…vstopis vame, mocno..trdo…z eno roko se posvecas mojim joskam ..premaknes roko in se z nezno lotis mojega klitorisa..ima me da bi zacela vpiti…recem mu se…se…takoj zdaj…pospesis tempo…vedno hitreje je..a jaz hocem se hitreje…najino dihanje preveva sobo…reces mi da ti bo prislo, jaz pa sem tudi ze blizu..se bolj silim nazaj na tvojega korenjaka zacutim da se priblizuje val…zavpijem in se zacnem stresati…slisim tudi tebe in zacutim kako mi telo stresajo krci in kako prihaja tudi tebi…Prevzeta od orgazma sva nekaj casa cisto tiho..v tej tisini vstanem, se oblecem in brez besed odidem..

PS:Za nekoga zlo posebnga… 🙂

www.studentarija.net

Mislm diskretni..moj dragi ti bo zelo hvaležen, kajti tale dva dni sem neumorna, kar se seksa tiče, zdele bo spet hudo..mmmmmmmmm, hvala, prelepa zgodba..ufffffff…se mi mudi..ufffffffff!

Incognito se oglašam iz domače spalnice.

Mmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmm mmmmmmmmm!

(jutri dopoldne, drage moje, nadaljujemo) 😉

Prvič sem jo videl, ko sem se vračal s pasjega sprehoda. Precej simpatična svetlolaska, z do ramen pristriženimi lasmi, ozkimi boki in majhno ritko. Postavo, ki ji jo, v to sem prepričan, zavida tri četrt žensk njenih let. 35, kot mi je povedala kasneje.

“Ona”.

Oblečena je bila v krilo in jakno, v roki je držala mobitel in ravno zaključila s pogovorom. Z razigranim glasom me je pozdravila in to je bilo tudi vse. Ne da bi karkoli “preskakovalo” sva šla drug mimo drugega. Videvati sem jo pričel pogosteje in vsakič, ko je prišla nasproti mi je neka skrita želja naredila veselje. “Ta ženska mi je presneto všeč!” Odločil sem se, da ji nekega večera povem kaj se mi je pletlo po glavi vsakič, ko sem jo srečal. Kljub dostim pogovorom, ki sem jih imel z različnimi ženskami, mi je vseeno prav vsakič presneto nerodno. Povedal sem ji vse, kar se je dejansko dogajalo. Omenil sem ji pogovor z žensko o tem, da bi morda prav njo povabila k skupnemu raziskovanju ljubljenja. Povedal sem ji, da mi je v bistvu zelo všeč in si lahko ustvari kakršnokoli mnenje pač že, lahko bi me obsojala … Hotel sem le, da mi dovoli, da povem kar me je imelo govoriti. Priznal sem ji, da bi bil kljub svojemu statusu pravzaprav zelo vesel, če bi z njo lahko seksal. “Šok!” V hlačah se je dogajalo manjše neurje, ki je v tistem trenutku doživelo svoj prvi vrhunec. Korenjak, ki je z vsako pomislijo na njeno telo in njen dotik vztrepetal in se polnil s predsemensko tekočino, je zapacal spodnjice. Tako zelo, da sem z roko v žepu, skozi dve plasti bombaža čutil vlažnost. Misli so mi divjale in komaj sem zadrževal tisti izraz neprizadetosti. A gotovo se je videlo, da mi ni vseeno. Ženska mi je všeč in vseeno mi je bilo kaj bi se lahko razvilo iz tistega pogovora. In v moje veselje se je razvil najbolj poželjiv večerni sprehod skozi naselje dotlej! S presenečenjem sem sprejemal njene besede naklonjenosti, ki so me ob vsej iskrenosti in ponižnem pritrjevanju obojestranskih želja, razvnemale do skrajnosti.

Prišla sva do konca naselja. Območje, kjer nove ulične svetilke mečejo svetlobo v prazen prostor, a mnogi kotički so svetlobi vseeno še vedno nedosegljivi. Nisem več premogel zadržanosti in se obrnil k njej. Z levo roko sem jo nežno a odločno prijel v zatilju in jo povlekel k ustnicam. Ni se upirala. Razprla je usta in jezika sta se dotaknila. Njena slina mi je neznansko všeč. Pretakala sva jo z nežnimi gibi in tisti trenutek bi jo najraje pojedel. Razprl sem ji ustnici, poiskal in pocuzal jezik, ga vlekel v usta in s svojim jezikom krožil po njem. Objel sem jo in potegnil k sebi. Sprva sta ji roki obviseli a kaj kmalu me je v zatilju zagrabila za lase in s prsti odločno drsela skoznje. Z rokama sem drsel od ramen proti bokom in jo božal kot bi izrisoval silhueto njenega vitkega telesa. Roki sta se mi ustavili na robu njene trenerke. Za trenutek sem obstal in jo pogledal v oči. Brez besed, strmeč v svetle oči sem potegnil hlače preko napete ritke, ki sem se jo pred tem že velikokrat dotaknil. Pod prsti sem čutil golo kožo. Čutiti je bilo napeto telo in prav vsako izboklinico, ki jo je ustvarila naježena koža. Drhtela je. Z dlanema sem prišel do ritnega zgiba. Meso se je upiralo pod rokami in vsakič ko sem s sredincema čvrsto potegnil po zgibni gubi od znotraj navzven je globoko vzdihnila in se malenkost privzdignila na prstih. “Fukala bi. Fukala bi na hitro!”, mi je zašepetala v uho. Tih in vlažen šepet mi je sprožil mravljince po vratu in ramenih. Potegnil sem ji krilo navzdol in s prsti otipal nabreklo mednožje. Čutil sem svileno gladko kožo, ki je bila sveže depilirana in košček sramnih dlačic, ki so bile čisto pocaste. Bila je premočena! Z dlanjo sem potegnil navzdol in s prstom potegnil skozi brazdo. Pizdin sok sem nesel v usta. Roko sem vrnil v hlačke in jo obrnil tako, da se je nasadila na palec desne roke, s kazalcem pa sem rahlo masiral anus. Vsakič, ko se je vsedla na prst je zakrožila v vratu in priprla oči. V tistem trenutku sem hotel okusiti njeno tekočino. Potegnil sem roki iz njenih hlačk, jo prijel v bokih in obrnil. Stopila sva še bolj v temo. Sklonila se je predme in s kratkim gibom razprla ritnici. Počepnil sem. Z jezikom sem se dotaknil hlebčkov, kot pravim njenima ritnicama. Ima krasno ritko. Kjer se bedra prelevijo v ritko sem z jezikom počasi drsel navzgor in navznoter proti muci. Ves čas je poskusila pogledovati proti meni. Že sem ji hotel reči naj masturbira muco medtem, ko jo bom oralno obdeloval, me je prehitela, oslinila vso dlan in jo pritisnila na mokro muco. Prijel sem jo z obema rokama pri anusu, tako da so bili vsi štirje prsti obrnjeni navznoter, palca pa sta bila obrnjena navzdol ter jo razprl. Muca je bila vidno pocasta. Lizal sem jo in med masturbiranjem me je nekajkrat nežno podrgnila po bradi. Z oslinjenimi prsti sem ji masiral luknjo. Z jezikom se vlekel od muce v ritno luknjo, kjer sem se ustavil in krožil z jezikom. Počasi je pričela ječati. Moje hlače so medtem pridobivale nove razsežnosti. (kot zdaj ko tole pišem!) Privzdignil sem se in jo od zadaj prijel za medenico. Spustil sem si hlače, tako da je ***** od napetosti kar poskočil, ker sem odstranil elastični pas spodnjic, za katerega se je zataknil. Bil je premočen. Z enim gibom sem prodrl vanjo. Držeč jo za boke sem krožil v njeni muci in globoko dihal. Bilo je prisrčno. Vitko telo se je nabijalo name in komaj sem dojemal ves seks. Roki sem z bokov pomaknil pod ritnici, ju rahlo privzdignil in razprl. Z nežnimi in odločnimi gibi sem ji polnil pizdo. Ritem je postajal počasi odločnejši in njeni pogledi, ko se je obračala proti meni so bili zgovorni. Dihala je vse globje in še zadnji trenutek sem uspel potegniti tiča, ki je bil v prostovoljnem ujetništvu med njenimi nogami. Spermo sem razlil preko njenega križa. Rotila me je naj ne neham. Sunkovito se je obrnila in ga vzela v usta. Z nekaj gibi je izpraznila kljuvajočega kurca. Z vsakim dotikom jezika je povzročila sladkobno bolečino v ledjih. Obrnila se je v prvotni položaj in si ga sama zarinila v muco. Nekaj kratkih sunkovitih kroženj je bilo potrebnih in divje je zaječala.

” Prosim te, pokliči me jutri zvečer, preden boš peljal psa na sprehod. Greva nekam drugam. Nekam, kjer naju ne bo nihče motil.”
“Hostel Celica?”. “OK”, je rekla, ko si je popravljala krilo in hotela še nekaj dodati, a sem se že obrnil in odšel. “Mi boš jutri, s kurcem v riti povedala”, sem si milslil. Odšel sem domov.

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!

(lep vikend) 😉

Jutri objavim novo. Upam, da jutri ob prihodu v službo preberem kakšno … Tvojo? 😉

Danes sem končal peto stran. Vse se cedi in pretaka. Mljask! 😉
format: A-4
font: verdana
velikost besedila: 12.

Nimam časa za pisanje, sem že Kiru rekla, da sedaj ko je tako pestro tule, pa jaz dela za znoret…in vmes ko le najdem mal časa raje kaj takole napišem…zgodbo bom raje v real kaksno napletla…ker me bos ti s svojo zgodbo tule spet posteno zrajcal, v to sem prepričana…grrrrrrrrrrrrrrr!

Ljubil bi se s tabo.

Vzel bi dopust in …..

Dobila naj bi se na kavi. Za tisti dan sem v službi najavil dopust in se kot vsako jutro odpravil od doma. “Kam zdaj!?”, sem se zmedeno vprašal. “V službo ne morem, na jutranje kave v zakajene prostore ne hodim, sprehoda in srečanja znanih ljudi nekje v mestu si ne bom privoščil, … Kaj naj počnem!?”. Te misli in Kate Bush z Baboooshko so mi krajšale čas med vožnjo skozi mesto.

Žal se nama ni posrečilo skupaj dobiti prostega dne. Čeprav sva ga planirala pred dobrim mesecem dni, bi jo v službi pogrešili in dan prej poklicali, naj se oglasi za uro, dve. Iz nabiralnika sem pozabil vzeti časopis, da bi pregledal napovednik dogodkov in v misli se mi je prikradel dolgčas. “Počakaj malo! Bolje bo, če se odločim za še tako bedasto preživljanje dopoldneva, kot da brezciljno tavam po mestu, onesnažujem okolje in zapravljam čas.” V trenutku me je prešinilo, da sem zadnjič slišal, da je v Ljubljani nek zanimiv lokal, v katerem se milo rečeno dogajajo zanimive reči.

Soba v nadstropju je bila vsa v usnju. V usnje oblečena vrata, usnjeni fotelji, širok in globok usnjen fotelj. Še okenski police in okvirji so bili usnjeni. Prav vse, kar sem pogledal je dajalo vtis usnja. Ob postelji, ki je spominjala na staro, malo širšo bolniško posteljo z železnimi, v usnje oblečenimi stranicami ob zglavju in vznožju, je bilo zloženih nekaj pripomočkov. Ti so mi že dostikrat polnili domišljijo. Bil je neke vrste bič, vendar ne klasičen. Imel je šop usnjenih trakov. Pa nepogrešljiv umetni dildo. Dve skodelici s kondomi in lubrikanti, japonskima kroglicama in celim kupom erotičnih pripomočkov. V kotu sobe je bil tuš, kar me je posebej razveselilo. Ko opravim, bom s sebe spral vsako najmanjšo sled naslade.

Vstopila je v sobo, oblečena v kavbojke, srajco in nepogrešljive pete. “Pri svojih letih bom plačeval za seks!?”, sem se vprašal. “*****! Zdej sem tukaj, nimam kam. In ženska je konec koncev precej fajn!” Že na pogled je bila starejša od mene. Ni bila ne vem kakšna razlika. Pomislil sem na pet let in kot se je kasneje izkazalo sem se zmotil za eno jesen. Rekla mi je naj stopim pod tuš, ona pa da bo medtem pripravila potrebno. Čeprav se vsako jutro oprham, sem razumel prošnjo. Tudi tukaj sem se zmotil, kot sem ugotovil kasneje. Kljub nežnemu glasu je bilo tisto prej povelje kot prošnja. Nič hudega sluteč sem stopil iz kabine in jo zagledal, kako se je na postelji, s široko razprtima nogama drgnila ob brneči dildo. “Ne rabiš se obrisat! Pridi sem in se uleži poleg. Samo opazuj me!”, mi je rekla. “Pa kam sem to prišel?”, mi odzvanja. “Sem prišel na poležavanje? To počnem vsak dan kje drugje! Pa poglejmo kaj hoče od mene, ker jaz dobro vem po kaj sem prišel sem”, sem se končno nasmehnil in legel poleg. Roki sem si dal pod zatilje in jo opazoval s strani. Umetni ***** je prijetno brnel, medtem, ko si ga je tlačila v muco. Imela je sveže depilirano in sramni ustnici sta prav lepo prikrivali preostanek cveta. Potisnila si ga je in zadovoljno zagodrnjala. Pustila ga je da je opravljal svojo nalogo in me z nazaj usločenim vratom pogledala. Še vedno sem nepremično ležal, le srce mi je malo hitreje bilo. Pogledala je nazaj proti muci in si ponesla mokri in na vrhu umetnije rotirajoči dildo v usta. ***** se je počasi prebujal. Še vedno je bila oblečena v erotični komplet. Bele nogavice s podvezicami, bele hlačke in bel nedrček. Le da hlačke niso bile klasične. Lepe tangice, to že, vendar z všito luknjo tam, kjer mora ta biti. Še enkrat je obliznila vibrator in ga položila na polico poleg. Zdaj se je obrnila in me zajahala. Prijel sem jo v bokih, a mi je z nežnim premikom roki “pospravila” nad glavo. Kleči nad mano in se z venerinim hribčkom drgne ob kurca. Roki ji ponesem za vrat, da bi jo potegnil k sebi a se ustavi. Z nežnim glasom mi reče naj jih pustim kjer so bile do zdaj. “Za glavo!”, pravi odločneje, ker je nisem upošteval. Zdaj vstane, z nogama razkrečenimi nad mano in si sleče nogavici. Ovila mi jih je okoli zapestij in z zanko privezala za okvir postelje. Z roko seže v predal pod polico in mi z dodatnima nogavicama v golih gležnjih priveže še nogi. Polizala mi je stopala. Z jezikom potegne od sredine podplata do konice prstov in jih pocuza v slinasta usta. Čisto premočeni in nabrekli ustnici ima. Bradavičke so ji otredli in štrlijo iz joškic. Pravzaprav nima joškic ampak lep par jošk, ki so gotovo že podojile marsikatera lačna usta “nevarnega” seksa. To je zadnje kar sem uspel videti. Okrog oči mi je nadela žametne plašnice, ki so zakrivale pogled in nemočno sem obležal v temi. Le postelja je zaškripala. Slutil sem, da se mi bo vsedla na obraz. In res sem dobil na usta golo in premočeno kožo in okus kapljic mucine tekočine. Pocuzal sem sramni ustnici, ki sta se mi izgubljali v ustih in vlekel sokove iz nje. Slišal sem zvok ugodja. Z jezikom sem se zarinil v mehko meso in poiskal gumbek, ki je bil nekoliko skrit. Konico jezika sem drkljal levo in desno in ji dražil klitoris. Narasel je. Napolnil se je s krvjo in postal izrazitejši. Kurbica je pričela migati v riti. Z rahlimi stiski ritnic je povzročala premike muce tik pod mojim nosom in globoko sopla. Lepljiva tekočina mi je namočila usta. Za hip sem pocuzal ščegetavček in čutil odločnejši premik v bokih. Pasalo ji je. Jezik sem ji potegnil preko vse muce. V bistvu sem se dotaknil stisnjenega koščka anusa in potegnil preko razmočene pizdice do vrha sramnih ustnic. Stegnil sem se v vratu in z naslednjim lizom dosegel anus. Spet sem pokril vso muco, tako da sem jo imel skoraj v ustih, z vršičkom jezika pa dražil anus. V usta mi je potisnila prst, ki sem ga trenutek zatem čutil ob vrhu jezika. Potisnila si ga je v rito. Zdaj sem jezik še bolj premikal in dobil prst v usta. Okus pomešan s slino, njenimi sokovi in vtikanjem v sicer snažno ritko je bil božanski. Lepo je dišala. Lahko sem se predal vonjavam njenega telesa in okusom sveže muce. Dišala je drugače kot vonj, ki ga imam na voljo doma. Bila je ….. Nekako za odtenek bolj divja. In zato tudi adrenalinsko zanimiva! Samo s pomočjo sesljanja in nežnega grizljanja sramnih ustnic ter s kroženjem jezika po klitorisu sem jo pripravil do orgazma. Usedla se mi je na prsni koš in si s pogledom na moje telo pripravila orgazem. Z eno roko me je rahlo usločena nazaj prijela za bedro, z drugo dlanjo pa drgnila ob pizdovje in stokala. “Prišlo mi bo!”, je zaječala in se umirila. Z muco je zdrsnila po mojem telesu, se ustavila tik nad kljuvajočim kurcem in ulegla na prsi ter me ljubkovala. Imel sem čisto premočenega. Iz kurca je že kapljala tekočina in se mi v tistem ležečem položaju, preko glavice odcedila pod trebušček in naprej preko dimelj po anusu. Bil sem potreben! (zdaj, ko pišem sem v hlačah čisto pocast)

Čutil sem kako mi utripajo žile v kurcu in si zaželel, da mi ga obdela. Nagnila se je preko, pretegnila in vzela nekaj s police. Na obrazu sem čutil mrzle trakove usnjenega (kakor) biča, ki so potovali nižje po telesu, se ustavili na trebuščku in vrnili proti vratu. To je nekajkrat ponovila in mi dejala: “Če se premakneš, jih boš občutil drugače!” “Tudi s tičem?”, sem jo vprašal. “Bodiva realna ljubček. … Tudi s tičem!”, je rekla. Bil sem otrpel. S trakovi je potovala po telesu in mi govorila kako vesela je, da se je oglasil moški njenih let in da ima dosti starih potrebnežev. “Rada klofutam čvrsto ritko!” In že je z dlanjo plosknila po ritnici. ***** je pač ob nežnih besedah reagiral po svoje in dobil sem prvo klofuto. Z jezikom je potovala po notranji strani bedra in dosegla jajčka. Ko sem se zdrznil me je spet nežno klofnila. Tokrat po drugi ritnici. Z jezikom se je igrala po depiliranem mednožju, z rokama pa potovala preko trebuščka proti prsim in se ustavila na bradavičkah. Čeprav majhne, so mi otrdele. Zagrabila ju je z oslinjenimi prsti in ju svaljkala. Ko sem se poskušal premakniti v kar se da udoben položaj, sem pomislil na rdečice, ki bi se utegnile poznati še nekaj dni. Otrpnil sem in mislil samo na njene prste, ki so nanašali slino na bradavički in ju mečkali. Dihal sem globoko. Z rokama me je zagrabila za prsi in ju gnetla. S pizdovjem, še vedno odetim v luknjaste hlačke pa drgnila ob telo. Gatke so bile namočene še od prvega orgazma in vsakič, ko je povlekla, je na telesu pustila vlažno sled. “Fuka se mi! Ne me matrat!”, sem pomislil in premaknil boke navzgor, ravno ko se je z rito približala pocastemu kurcu. Z glavičem sem se dotaknil notranjosti beder in ko se je odmaknila se je od njene kože potegnila svilnata nitka predsemenske tekočine. Vem, ker se je del pocaste tekočine vrnil na glavič in bila je mrzla. Spet klofuta. Tokrat malce močnejša a še vedno prijetna. Zdaj se je bradavičk dotaknila z usti in ju obliznila. S konico jezika je potegnila preko in popihala, da me je zazeblo. Kolobar okoli bradavičk se je čisto naježil. Potem se je z usti zagrizla v otrdelo meso in grizljala nabrekli bradavički. Padli sta še dve klofuti, ker se nisem mogel zadržati, da je nebi poskusil poljubiti, ko se je z glavo približala ustom. Potem mi je odmaknila prevezo z oči in se z lepo namazanimi obrvmi zazrla v oči. Imela je kot kostanj rjave oči. Na ulici ji nikoli nebi prisodil, da je kurbica. Nikoli! Čisto povprečna ženska v drugi polovici 30-ih. Seksi za popizdit. “Zdaj me boš samo gledal in za vsak premik bom z bičem zamahnila po podplatih!”. Z nagajivim nasmeh se je ozrla po kurcu in ga polizala počez in počez. Napolnil ji je usta, a kaj ko se je takoj odmaknila, ***** pa je kljuval. Dva, bolj potega, kot kaj drugega preko podplatov sta me požgečkala. V roki je vzela kroglice, ki so bile po velikosti nanizane na gumijasto nit. Bele hlačke so končale na mojem obrazu, da sem lahko vohal mucine sokove pomešane z blagimi vonji rite. Usedla se mi je med nogi, tako da je privzdignila boke in poleg muce pokazala tudi anus. Razširila ju je in si z lubrikantom namaščene kroglice drugo za drugo porinila v rito. Nato si je z rokama objela bedra, tako da je nogi še bolj razširila in ju dvignila v zrak ter z ritnimi mišicami počasi iztiskala kroglice. Najprej največje in na koncu še najmanjšo. Pizdica je sijala in bila tam. “Predaleč si”, sem ji rekel in že me je klofnila po bedru. “Tukaj samo jaz govorim!”. “Dovolj bo teh klofut! Seksal bi jebemti, sej sem zato na dopustu!”, sem pomislil. Nisem hotel dodatnega tepeža.

Kot bi brala misli je vstala in me odvezala. “Dovolj bo. Zdaj lahko seksava kot bo tebi ustrezalo”, je rekla in se ulegla poleg. “No končno”, sem rekel in ujel njen nagajiv nasmeh. “Čist’ si me zrajcala in ne dovolila, da ga uporabim. Poglej ga samo k’ok moker je že.” Ulegel sem se nanjo, njeni roki pa sta mi objeli obraz in potegnili k sebi. Oblizovala sva si ustnice. Polizala me je čisto narahlo in s konico jezička dvignila zgornjo ustnico, nato pa poiskala jezik in počasi krožila po njem. Oči sem imel priprte in užival v pretakanju sline. Usta so se mi napolnila s tekočino, ki sva si jo izmenjavala. Poljubil sem jo na čelo, nos, spet poiskal njen jezik in nekajkrat slastno in počasi pokrožil v njenih ustih. Čisto sem se naježil. Držal sem jo za obraz in ji s prsti nežno božal ušesne mešičke. Poljubil sem jo na lice, na vrat, se vrnil na usta in pomaknil na ušesa. Zakrita so bila med lasmi a sem jih z desno roko potegnil preko obraza nazaj proti vratu in jih umaknil. Še enkrat sva si polizala jezika. Slino sem prenesel za ušesni mešiček in ji s toplo sapo grel vrat. Uheljček sem pocuzal v usta in ji ga obdeloval ter puščal slino na njem. Z vršičkom jezika sem vstopil v uho in počasi krožil v notranjosti. Stresla se je in se poskusila umakniti a sem jo zadržal in nadaljeval. Nato sem s premočenim jezikom potegnil po vratu, se ustavil na ustnicah in nadaljeval preko prsi. Ustavil sem se na bradavičkah. Pravzaprav sem krožil po kolobarjih, ki so se naježili, da so bile vidne izstopajoče pikice. Prsi so ji otrdele, bradavičke pa se dobesedno izstrelile iz temnih kolobarjev. Bradavičko sem najprej samo obliznil in ji vrnil s kratkim pihom. Usločila se je. S telesom sem se pomaknil nižje in jo z dlanmi pod pazduhami prijel za hrbet. Dvignil sem jo in ponesel višje proti zglavju, tako da je napol obležala. Sklonil sem se nižje in ji poljubil trebuh. Polizal sem ji popek in potegnil slinasti jezik proti prsim. Z rokama, objetima in sklenjenima na hrbtu, sem potoval navzdol in ko sem se ustavil v križu, sem jo privzdignil. Sam sem se pomaknil še nekoliko nižje in z jezikom poljubil Venerin hribček. Trebušček ni imela pravilen. Ni bil napet. Bila je v lepih letih in kljub telovadbi in mnenju o savni, da ji bo pobrala tisto “odvečno” kilo zaradi katere se je čisto sekirala, je imela lepo telo. “Vsako telo, ki se predaja nasladi je lepo!”, sem pomislil. “Prav vsako!” Zdaj sem jo lahko končno okusil. Z usti sem objel depilirano muco. Bila je premočena in na prsih sem čutil nekaj hladnega. Bil sem namreč na tistem mestu, kjer je ležala in se s prsmi ulegel na rjuho premočeno od mucinih sokov, ki so ji iztekali že prej. Še bolj je bila pocasta in … Mmmmmm … Okusna! Roki sem dvignil izpod hrbta in ju potisnil pod bedri. Nato sem ju skrčil, z zgibom objel bedri in postavil prste na sramni ustnici. Malo sem ju premaknil in pokazal se je ščegetavček. Gotovo je kljuval, saj je bil čisto rdeč. Z jezikom sem rahlo potegnil preko mehkega mesa in zadel ob gumbek. Dvignila se je v bokih, kot bi želela, da z usti zlezem vanjo. Sprejel sem igro in ji oblizoval sramni ustnici, le da se nisem hotel dotakniti ščegetavčka. S prsti sem ju ponovno razprl in potegnil preko cele muce. Potisnil sem se še višje, tako da sem se z rameni pritisnil ob ritnici in ju privzdignil. Čisto sem se ugreznil v mehko pizdovje. Zdaj sem lahko z vsakim potegom jezika najprej zajel anus, ki je bil od mucinih sokov čisto pocast in potegnil naprej preko muce. Ječala je in mi s prsti potegnila skozi lase ter se vsakič nasadila na moja usta. Sramni ustnici sem še bolj razprl in obliznil ščegetavček. Spet se je stresla in v obraz je bila čisto rdeča. Oči so bile okoli kostanjevih pikic pordečele in s priprtimi usti je nekaj šepetala. Lizal in krožil sem po ščegetavčku in ga sem ter tja z ustnicama namenoma preščipnil. Dihala je vedno globlje in sopeče. Posesal sem ga in vlekel po ustih ter približal prst, ki sem ga prej oslinil. Čisto je bila obnorela. Samo s sredincem, kot bi pokazal “rahli fakof”, sem levo in desno drsal po ščegetavčku. Z eno roko me je zagrabila za lase, z drugo svaljkala bradavičko in zakričala. Prišlo ji je. In prišlo ji je čudovito. Vem, da je gumbek takrat najbolj razdražen in vem, da ženska z veliko, nekakšno odklanjajočo željo pričakuje, da se ga vsaj še nekajkrat dotaknem. S pogledom zazrtim v njen rdeč obraz, sem opazoval odzive. Prav vsakič, ko sem polizal premočeni ščeget, se je še bolj usločila in zaječala. Obležala je za trenutek, jaz pa sem odpočil glavo na Venerinem hribčku. Oblizoval sem si prste, ki so bili namočeni v muco. Božala in s prsti mi je vlekla skozi lase ter molčala. Počivala sva.

Ulegel sem se na bok, z glavo še vedno nad njenim mednožjem in se prijel za kurca. S skromnimi gibi, samo preko glaviča sem ga počasi drkal. Ko sem prvič potegnil navzgor je prav izstrelilo nekaj prozorne predsemenske tekočine. Nesel sem jo v usta, nekaj pa tudi na njeno muco. Zdrznila se je in pogledala proti meni. “Dovoli meni”, je zašepetala. Počasi je vstala, ob postelji za hip obstala in se pretegnila. Ves čas je z lačnimi očmi opazovala mojo desnico, ko sem si drkal nabiti *****. Zlezel sem višje, na njen prejšnji položaj in se ji prepustil. Kot prej jaz, se je tudi ona ulegla pod mé, in mi z rameni za centimeter privzdignila ritnici. Z rokama je drsela po bedrih navzdol in čutil sem rahlo sled nohtov. Ustavila se je pri gležnjih, nato pa mi dvignila nogi v zrak. Kot bi želela lizati žensko telo, se je z iztegnjenim jezikom približala mojemu anusu. (tudi tega si depiliram) S potegom jezika preko luknje sem čutil kako si me dejansko želi. Ni se šparala in jezik je dobesedno pritisnila ob anus. Lizala ga je s širokim delom jezika in trdo pritisnila. Prijel sem jo za lase in pritisnil še bližje. Nato je potegnila do jajčk. Koža jajčk je sicer skoraj prosojno mehka a tokrat napeta in polna. Kroglici, ki se skrivajo v mošnjah se znajdejo v njenih ustih. Čisto, ampak res čisto narahlo ju posesa. (sam mal, grem na wc) S širokim pogledom se mi zazre v oči in iztegne jezik. Vsega premočenega potegne od korena kurca do glaviča, ki ga pogoltne. Vzela si je celega. s počasnimi gibi ga golta gor in dol, gor in dol. Čisto počasi, z jezikom pa ga pritisne ob ustno nebo in samo še bolj stisne. Ob vsakem potegu navzgor pocuza ostanek tople sluzi, ki jo sladko pogoltne. Zenice so se ji razširile in uživa v obdelavi kurca. Dvigne se in postavi obraz ravno nad njim. Z glavo se počasi spusti in si ga spet vzame. Z rahlimi ugrizi nadaljuje čuten faf in od ugodja gode. Godem tudi jaz. Z žametnim glasom jo spodbujam. Že dolgo ni okusila kurca 30-in-nekaj-letnika. Nabije si ga in napolni usta skoraj čisto do grla, z levico boža jajčka, z iztegnjeno desnico pa menca bradavičko. Dvigne glavo in izpusti kurca, ki se izstreli proti trebuščku in pljune nanj. Zdaj ga zravna in slina, ki polzi po njem se izgubi nekje pri anusu. Vsakič, ko pljune ga znova pogoltne in tako nekajkrat ponovi. Jasno mi je zakaj. S prstkom se nekaj trenutkov poigrava okoli luknjice nato pa ga previdno porine vanjo. Všeč mi je in zagodem. S prstom počasi vstopa in izstopa. Ritno luknjico imam sprva stisnjeno, ki pa se počasi odpira. Glavo obrnem vstran in poiščem lubrikant, ki je na polici poleg postelje, saj je njena slina premalo. In lubrikant je tudi bolj varen. Odprem, se sklonim nižje in si ga prelijem preko rite. Nasmehne se mi, pomoči prst v oljnato tekočino ter mi ga počasi zarine, z levo roko pa drka utripajoči *****. Ta je malo popustil v napetosti, ker sem sprostil medenične mišice, še vedno pa so vidne napolnjene žile. Izvleče prst in si ga ponese v usta, obliže in mi ga z iztegnjeno roko ponudi. Poližem ga, posesam in uživam v prvinskosti in preprostosti seksa. Uživam!
Zdaj je vstala in počepnila nad mé. Njen trebušček, ki ni napet in brezhiben, se malce zguba in mi še bolj podžge strast. Nasloni se mi na ramena, pogleda proti muci in se počasi nasadi nanj. Gleda v *****, ki se izgublja v njej in se previdno natika. Kar nekaj časa je minilo preden je dvignila glavo. Gleda v kos svetlega mokrega mesa, ki ji z vsakim pritiskom napolni pizdovje in se zariva v pocast cvet. Čepeč nad mano dvigne pogled in se s priprtimi usti približa vratu. Rahlo me ugrizne v uhelj. Od prijetne bolečine pomešane z enkratnim drgnjenjem v muci jo primem pod ritnici in pomagam pri dvigovanju. Zdaj jo za hip ustavim in podržim nekaj centimetrov nad trebuščkom. ***** je še vedno v njej in s stistki gladkega mišičevja ob modih ga premikam po njeni pizdi. Glavič je sestavljen iz čutnih struktur, ki z drgnjenjem sproži napetost in otrdelost kurca iz katerega se cedi topla, pocasta, prozorna tekočina. Izcedek, ki se meša z mucinimi sokovi ima svojstven vonj in pomešan z njenimi res lepo diši. V muco ji porinem še prst in si ga prepojenega z lepljivo tekočino ponesem v usta. Sladkoben vonj me še bolj vzburi. Obožujem tiste majhne količine telesne tekočine, ki se cedijo iz muce. Z levo roko ji pomagam pri dvigovanju mehkih ritnic, z desno dlanjo pa drgnem klitoris. Zdaj se usede name in ga sprejme čisto vsega. Tako napolnjena se s podlahtema ob moji glavi skloni nadmé in s stiskanjem vaginalnih mišic ter premikanjem naprej in nazaj dobesedno požira mojo potrebnost. Joški se mi pozibavata pred očmi, z iztegnjenim jezikom pa ji drkljam bradavički. S hitrim premikanjem jezika gor in dol bradavička popolnoma otrdi. (roko skrivaj prestavi na joškico in posvaljkaj bradavičko. paše? te rajca početi to na skrivaj?) Z rokama jo zagrabim za rit in jo ob nabijanju čvrsto gnetem. Ječi. Vsak ubod začuti v dnu muce in ***** se z vso površino drgne ob gladke vaginalne mišice, z glavičem pa po malem predira nekakšno zapreko na koncu muce. S premikanjem bokov in nabijanjem navzgor še bolj vstopim vanjo in prav čutim kako vstopam v maternični vrat. Vedno glasneje ječi, po hrbtu pa se ji nabirajo potne kapljice, obraz in ustnice pa so se od pritiska ugodja napolnile s krvjo. Vsak dotik jo samo še bolj žene na trdega in od vseh sokov prepojenega kurca. Nisva hitra! Prav zato občutiva vsak vbod, vsak dotik obraza, vsak poljub na vratu ji povzroči kurjo polt. Kožo ima čisto naježeno, in naenkrat se ustavi. S poželjivimi očmi me pogleda in mi z višine spusti slino na bradavičko. Z vsakim priklonom, ko me je nežno ugriznila vanjo, se skrčena še bolj nabije name. Kolobar okoli trde bradavičke je čisto premočen od njene sline. Nekaj jo posnamem s prsti in si jo nesem v usta. Zdaj se ustavi in še vedno nasajena obrne v nasprotno smer, tako da mi kaže hrbet. Z rokama me prime za gležnje in mi poleg zadnjega razporka muce pokaže ritno luknjo. Anus je čisto stisnjen in prav kliče me. Skloni se naprej in poliže preko gležnjev. Topla usta mi vzburijo mravljince. Čutim kako ***** ob njenem nasajanju drgne ob sprednjo steno pizdovja in prijetna bolečina, ko se glavič v muci kljub nabreklosti nekajkrat zvije, me obnoreva. Z roko poiščem lubrikant in ga polijem preko tanjšega umetnega dilda. Približam ga njeni ritni špranji in počasi krožim po njej. Za hip se ustavi in s pohotnim pogledom nasmehne. Še bolj se nagne naprej in na kurcu, ki je še vedno v njej čutim popuščanje pritiska vaginalnih mišic. Sprosti se tudi anus. Z glavo se privije ob mojo levo nogo. Z desnico si razpre svojo desno ritnico in naredi še nekaj prostora za vibrator, ki ji nežno masira kožo okoli anusa. Čisto počasi ji ga zarinem. S trebuščkom se še bolj pritisne ob moja bedra in sesede s kurca. Ko ga je izpljunila, jo je od napetosti udaril prav preko ščegetavčka. Slišati je zadovoljno godenje. Zdaj se z rito pomakne bližje moji glavi, z usti pa mi pogoltne utripajočo otrdino. Prepustim se njenemu jeziku in ustom, sam pa se posvetim napetemu anusu. Z roko je drkala ***** in ga goltala tako, da ga je na hitro pojedla in čisto počasi, s stisnjenimi usti dvigovala glavo. Slišal sem kako je pljuvala po njem. Razprl sem ji ritnici in se z jezikom zatopil v lizanje in mehčanje anusa. Okusa lubrikanta ne prepoznam je pa prijeten. Ko je špranja dovolj razmočena ji porinem prvi prst. S polnimi usti trdega kurca zaječi in stisne ritko. Prstek ostane ujet in skozi tesno stisnjen obroček ga počasi vlečem ven. A ga ne izvlečem. Spet ga porinem vanjo. Tokrat se sprosti in ga počasi sprejema vase. Z vsakim potegom navzven je stisnila ritno mišico in ječala. Izvlekel sem prst in ji na špranjo znova nastavil vibrator. Odprla se je. Počasi sem ji ga zarinil in za hip postal. Počasi se je odpirala in ga sprejemala vase. Čisto počasi sem ji ga potisnil v občutljivo meso. Ko ga je imela notri ga je s kratkimi stiski mišic potiskala navzven. Opustila je drkanje kurca in se posvetila užitkom v riti. Z rahlim potiskanjem ji polnim anus. Diši! Vonj rite, pomešan s sadnim vonjem lubrikanta je očarljiv. Izvlečem ga iz nje in ga pogoltnem. Celega obližem in znova nakapam z lubrikantom. Med tem je njena roka že na muci in s hitrimi premiki v levo in desno si jo drklja. Vibrator ji porinem v rit. Čisto do konca, da zaječi. Rahla bolečina počasi izgine, ko se telo privadi na tujek v riti. Vedno globje sope in v pričakovanju njenega orgazma se z desnico primem za ***** in pričnem z drkanjem. Njej pred očmi. Gledala je v ***** iz katerega je ravno zaradi njenih glasov že pričela pritekati prozorna tekočina in si z napolnjeno ritjo drkala klitoris. Ječala je kot mlado dekle. “Zdaj mi bo prišlo!”, sem zahropel. “Počakaj še malo, jaz …… tudi. Še malo, še malo, še …..!”, je govorila. Nič me ni moglo ustaviti. Iz kurca se je pocedila gosta sperma in odtekala po korenu navzdol. Pred tem sem ustavil vtikanje vibratorja v njeno rito in ga brnečega pustil notri. Zaradi mojega sopenja, ki je bil prežet z njenim in globokega dihanja, ki ga je poslušala pod sabo je pričakovala željeno. Kratki krči in nekaj pridušenih glasov je zapolnilo prostor. Prihajalo ji je! Ritnici sta v divjem plesu krčenja plesali pred mojimi očmi. Med tem ko se je zvirala nad mano in drkala muco, sem videl kako se ta širi in krči. Dolg pridušen krik, ko se je z glavo zarila v rjuho je povedal vse. Rito je imela privzdvignjeno in moral sem jo politai preko muce. Vsakič se je stresla in skrčila telo. Ulegla se je name in z razširjenimi nogami ustavila pred usti. Z jezikom sem še nekajkrat potegnil preko okusne muce in obstal. V sobi je bilo slišati samo globoko dihanje. Njeno, ki mi je grelo dimlje in moje, s katerim sem dražil njeno mednožje.

In takrat pozvoni mobitel. Ni se mi dalo vstati, vendar je bila oseba, ki me je klicala vztrajna. Vstal sem, telefon poiskal v žepu hlač, ki so visele preko stola in videl njeno številko. “Zaradi tebe sem vzel dopust”, sem pomislil in se oglasil. ” Oprosti, prej nisem utegnila. Kje si?”, me je vprašala. Na kratko sem pogledal na posteljo in prizor, ki mi je ponovno vzburil tiča . . . . . .

V 15-ih minutah je potrkalo na vratih. Trkati je morala že kar nekaj časa, saj se zaradi usnja ni dobro slišalo. Vstopila je in ………

Dopust, ki ga stežka pozabim!

kaj naj napišem…tko bi se zdele dol dala…zakaj to delaš???
Uživaš ko mučiš nekoga…grrrrrrrrrr, mokra sm..je to tvoj namen..haha, pacek, le čaki se !!;))

New Report

Close