Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Zgodba

Zgodba

Z razširjenimi ustnicami ti zagrabim muco in posesam tisto lepljivo tekočinico. Z jezikom krožim po muci in svaljkam bradavički. In sedim med tvojimi nogami.
Poljub.

zagrabila bi te za lase, divja bi bila in rekla… ja še me daj, tko mi paše…vmes bi hotela še mal poljubov na usta in te nato spet povlekla dol do nje, ki bi te vsa mokra , dišeča..čakala…mmmmmmm

mmmmmmm … Čepel bi pod tabo in si ga drkal. Z jezikom bi šele čez čas samo enkrat potegnil preko češplje in te pustil čakati. Vmes bi si ga drkal in gledal kako bi ti roka zdrsnila v mokro meso … mmmmmmm

jaaaaaaa…rajcala bi se vsak zase in ne dovolila drugega nič okušat…oči bi govorile kako sva na koncu, ampak neeeee, ni šans, hočm da ti najprej pride tkole, da me pošpricač, da te na tak način iznorim, še predno ti dvolim, da se zariješ vame! Hočem, da naju naenkrat začnejo stresat krči užitka, govorim ti…še mal dragi, počakaj še mal…in se rajcam daljem…razkrečenih nog, vsa mokra in divja kot boginja venera sredi valov.

dragi..delo kliče..grrrrrrrrrrrr…te berem kasneje..in mejl???si dobil???

V navalu pohote bi vstal izpod mize in ti ga tesno prislonil ob obraz. Čutila bi ga na kotičku ustnic. Kot Pozejdon bi te pošprical s toplimi semeni, izlivajočimi iz drhtečih nedrji. …. Z žametnim glasom bi ti govoril: “Draga pritisni pizdico močneje, stisni ritko. Čutiš kako ti prihaja? Čutiš kljuvanje v muci? Vse to sem jaz!” Ko končava me lahko s kratkim curkom polulaš preko trebuščka.

mmmmmmmmm

Nisem!

poglej ponovno…

In nato bi se šele začelo..lepo počasi sladko nadaljevanje;))..zdaj pa res šibam, se bereva tam..čao!

“Cvetka”. Tole smo mel v mislih. 😉

Pa lep dan. Prnesem bombaža kaj? :))))

New Report

Close