Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zmenek najboljši

zmenek najboljši

Ok, če prav razumem si ti popolnemu neznancu pisala na službeni mail za kontakt od nekega drugega moškega, s katerim se ravno tako nista poznala. Potem si se s slednjim zmenila za neko večerno žuranje, na katerega je vsak od vaju povabil še nekaj prijateljev in ti temu praviš zmenek.

Ne poznaš celotne zgodbe, zato ne bodi zadirčna.

Ne poznaš celotne zgodbe, zato ne bodi zadirčna.
[/quote]

Sj ni zadircna. Pol bi pisala z VELKIMI TISKANIMI.
Hm… Pravs da si spoznala moskega svojih sanj? Prijetno sanjarjenje torej in upam da ti uspe veliki met. Drzim pesti. A mas tut kak fb ali instagram, kjer lahko spremljamo dogajanje?

Ej a si bla ti pol res ti to ta punca tm. Ej če si bla ti sej sm jst tud sanjski moški. Dej če bi se kej premislila dej da me najdeš u Fužinah skoz sem tm pr sombrerotu al pa pr jurmanu k tm pr jurmanu so tud skoz hude bejbe sam tok huda k si tI tako pa ni tm dej mi smo skoz tm pa pridite mi častimo do konca ajd ode mi Plata al kaj čem raj dam zacpjaco k si tok huda bejbe drugac pa skoz doma kvihtam u kleti u bloku. Sem dobr sam ne tok k uni tipi ampak sem itak čist hud tip dej javite pa se dobimo u Fužinah caksm te grem zdej na pjaco pa vas čakamo z kolegi al u jurmanu al pa tm.

Sj ni zadircna. Pol bi pisala z VELKIMI TISKANIMI.
Hm… Pravs da si spoznala moskega svojih sanj? Prijetno sanjarjenje torej in upam da ti uspe veliki met. Drzim pesti. A mas tut kak fb ali instagram, kjer lahko spremljamo dogajanje?
[/quote]

Imam ,vendar ti ne boš nič spremljal!

samir

Jaz in moja družba ne hodimo v Fužine. Sorry, meni tam res ni všeč.

Òk sej lahko mi pridemo tud u centru sam tm je bol drago za pjaco pa ne bo tok runde pil k je drago ej dej do četrtka sem tuki pol grem pa za 15 dni u tuzlo na dopust pa javi do četrtka da bi se vidla v mustu u centru Ljubljane k bo tam k majo koktajlov pa da bi pil pjaco ajd javi mi do četrtka k grem zdej z kolegi pa ti pol pisem pozn okoli devetih lahko ps pridete u fuzine mi vas čuva mo u Fužinah glavni smo tamo ne bojte se aj odo ja sa kolega ma čao pa javi

Hja, tako kot vsi drugi na starševskem čveku sem sama …
😀

Ne poznaš celotne zgodbe, zato ne bodi zadirčna.
[/quote]

Zadirčna? Niti malo. Povzela sem dogajanje, ki si nam ga ti predstavila na forumu, ter izrazila dvom v ustreznost uporabe besede zmenek v omenjenem kontekstu. Bolj ustrezni bi bili srečanje ali druženje.
Ne vem seveda, kaj vse se je v vmesnem času dogajalo in česa nisi delila z nami. Ampak glede na to, kako malo časa je minilo od tvojega prvega pisanja, se realno gledano gledano v tem kratkem času prav veliko ni moglo zgoditi.

No zdaj se pa zjasni kje si pravzaprav, a si v fuzinama na pijaci ali kvihtas doma!? Ti sanjski moski, ki se pisat ne znas… 😀

Zadirčna? Niti malo. Povzela sem dogajanje, ki si nam ga ti predstavila na forumu, ter izrazila dvom v ustreznost uporabe besede zmenek v omenjenem kontekstu. Bolj ustrezni bi bili srečanje ali druženje.
Ne vem seveda, kaj vse se je v vmesnem času dogajalo in česa nisi delila z nami. Ampak glede na to, kako malo časa je minilo od tvojega prvega pisanja, se realno gledano gledano v tem kratkem času prav veliko ni moglo zgoditi.
[/quote]

To je dolga zgodba. Ne bi na široko tukaj.

Naj si vstavi zgoraj po posluhu:

.,:!?””

Hahahahaha samir je zgleda od ene južne kolega.


Si jih že zaslišala ali to še pride na vrsto? Le glej, da ne boš kaj zamudila.
Kaj pa mož? Je še živ? 😂😂😂😂


Si jih že zaslišala ali to še pride na vrsto? Le glej, da ne boš kaj zamudila.
Kaj pa mož? Je še živ? 😂😂😂😂
[/quote]
:))) sej ne upam nič vec rect itak sem vsega jaz vedno kriva haha


:))) sej ne upam nič vec rect itak sem vsega jaz vedno kriva haha
[/quote]
Sem prepričan, da imaš vse pod kontrolo lepotička. 😙

samir

Res nas ne zanima. Ne čakajte na nas, ker nas ne bo.

policijska
postaja in o poglej ga prijatelj

Verjetno sta zašla v napačno temo!?
Prosim, če si odpreta svojo temo in tam nadaljujeta.Ne smetita mi teme z vajinim privat pogovorom, ki z mojo temo nima nič skupnega.
Hvala.


Nič nism zasla ti ni jasno ane itak. Ni jim treba nič dokazovat komu mar
Razumem da te je folk tuki razpizdu ampak punčka trdo kožo moras dobit, ti bo še prav prsla v lifu. Nisi tok napačna sam v red se mal spravi stekam da si navdušena mal se ustavi no, na easy

Zdaj si pa razjezila šefico. Nič več zmenkov. 😕
Jaz bi se ji na tvojem mestu opravičil.
😂😂


Hahaha koja si ti budala res :))
Mam že tri crne pike se dve pa sm gotova vse belezi nic mu ne uide


Hahaha koja si ti budala res :))
Mam že tri crne pike se dve pa sm gotova vse belezi nic mu ne uide
[/quote]
V primeru hudega neurja z obilnim dežjem in strelami, ti z veseljem odstopim sobo za goste. 👍

@ policijska postaja in poglej ga prijatelj
Tukaj se pogovarjamo o mojem zmenku in če želita sodelovati se držita teme!
Morda sta pa tudi vidva samo nevoščljiva in namerno smetita temo. To me ne bi presenetilo.


Hahaha pa sej se drziva teme pr nas sam se o tem govorimo
Pomisl mal no dej sej znas ce hoces

Mislim, da bo res potrebno pričeti z zdravljenjem urinske inkontinence, vsaj v mojem primeru. Kako je s tabo prijateljica pa ne vem. 😂😂

New Report

Close