Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zmenek najboljši

zmenek najboljši


Hahaha pa ne mores no :))
Ma kakšna inkontinena kaj je teb a si neumn :)) jaz bi raj unih tvojih finih tabletica za zivce lahko beli recept plačam vse o fak no
Spiješ jih par in te boli curac če si poscan hahahaha
Za crknit od smeha

Ste morda vi tista gospa s foruma? Če ste to vi se opravičujem, res vas nisem prepoznala.
So vam kaj povedali o nas?


Hahaha pa ne mores no :))
Ma kakšna inkontinena kaj je teb a si neumn :)) jaz bi raj unih tvojih finih tabletica za zivce lahko beli recept plačam vse o fak no
Spiješ jih par in te boli curac če si poscan hahahaha
Za crknit od smeha
[/quote]
Brez pregleda ne bo šlo draga gospa. 😉


Brez pregleda ne bo šlo draga gospa. 😉
[/quote]

Prid bom jaz tebe pregledala mam uspavala različnih velikosti :)) sam zberes dozo


Nic ne vem men noben nic ne pove

ena zadeta lj luzerka ki ne vidi dlje od svoje šmeki frizure, ki misli da je nek zavoženi lj luzer iz fitnesa višek evolucije, meni se ti smiliš ker ne veš kako svet gre, no najbržš si še zelo mlada in naivna deklica konec koncev pa mene te tvoje prigode nič ne zanimajo ne tvoji fitneserji nabasani s proteini pa kotrikosteroidi pojdi to pisat v svoj dnevnik pa ti bo lažje psihiatri temu rečejo biblioterapija

deklica
mala
Tvoja brezobzirnost je šla tokrat čez vse meje dobrega okusa! Si neprilagojen in nesposoben normalne komunikacije. Nimaš nobene pravice žaliti ljudi ,ki jih ne poznaš z nespodobnimi izrazi,kot so luzerka, zafuran in podobno.
Nisem luzerka! Diplomirala sem na Gea college-u v Ljubljani. Ne kadim, ne pijem in se ne drogiram. Sem sočutno bitje in se ne norčujem iz drugih. Redno se ukvarjam s športom in imam smisel za modo. Tudi on je končal fakulteto in je izobražen. Ne kadi, ne pije in se ne drogira. Je prijazen in uvideven do drugih ljudi. Ti mu ne sežeš do kolen. Verjetno mu zavidaš lepoto in njegovo realnost, da je priljubljen pri ženskah, kar se pa zate in tvojo realnost ne more reči. Verjetno si osamljen ker nimaš punce. Če pa ti misliš, da se bom jaz zdaj zate ogrela, ker si njega užalil in o njem grdo govoril se pošteno motiš.To se ne bo nikoli zgodilo. Zase hočem postavnega moškega, ki da nekaj nase. Majhni neprivlačni štofeljčki s pivskim trebuhom in zamaščenimi rokami me ne privlačijo.
Če misliš nadaljevati z zmerljivkami ,se prosim odstrani iz moje teme ,ker si primitiven.

Prid bom jaz tebe pregledala mam uspavala različnih velikosti :)) sam zberes dozo
[/quote]
Name the time and place 🙂


Name the time and place 🙂
[/quote]

Da si nebos kej naredu teh tvojih 40kil čez ramo vrzem pa te nesem da ti ni nic jasno
:))))

ena zadeta lj luzerka ki ne vidi dlje od svoje šmeki frizure, ki misli da je nek zavoženi lj luzer iz fitnesa višek evolucije, meni se ti smiliš ker ne veš kako svet gre, no najbržš si še zelo mlada in naivna deklica konec koncev pa mene te tvoje prigode nič ne zanimajo ne tvoji fitneserji nabasani s proteini pa kotrikosteroidi pojdi to pisat v svoj dnevnik pa ti bo lažje psihiatri temu rečejo biblioterapija
[/quote]
moje fante pa lepo pri miru pust ker so cist uredu

Da si nebos kej naredu teh tvojih 40kil čez ramo vrzem pa te nesem da ti ni nic jasno
:))))
[/quote]
Vseeno pridem. Se te že dolgo ne bojim več. Samo pazi, da mi ne boš spet izpahnila ramo. 😫


moje fante pa lepo pri miru pust ker so cist uredu
[/quote]
Nič niso tvoji!!! So samski in se zanimajo za nas. Smo lepa dekleta in fantje se sigurno ne bojo družili s povprečnicami.


Nič niso tvoji!!! So samski in se zanimajo za nas. Smo lepa dekleta in fantje se sigurno ne bojo družili s povprečnicami.
[/quote]
V resnici so fantje moji in to vsi trije, ker sem jaz daleč najlepši! 😁😁😁

Hahahahaha o fak no


V resnici so fantje moji in to vsi trije, ker sem jaz daleč najlepši! 😁😁😁
[/quote]

I Didn’t know You swing that way bro hahaha

I Didn’t know You swing that way bro hahaha
[/quote]

Nimam sreče v ljubezni z ženskami. Pa sem se odločil, da bom na stara leta v ljubezni z moškimi.😂

Nimam sreče v ljubezni z ženskami. Pa sem se odločil, da bom na stara leta v ljubezni z moškimi.😂
[/quote]
Jaz te podperam prjatu ce bo treba bom šla s tabo tud na parado ponosa in to v mavricni majcki hahaha

preppy
boy in ti udarni val od ženske
Nič ne bo iz tega. Fantje niso gay. Prosim, če prenehata s tem pogovorom.
Nič nimam proti homoseksualcem. Dva moja srčna prijatelja sta gay. Lahko vama posredujem njun kontakt, oba sta namreč samska in privlačna.
Prosim,če se prestavita v drugo temo.Na forumu je nešteto tem. Zakaj smetita mojo?

Ma nama je ful kul v tvoji temi taman nama sjelo ko budali samar haha

Pa kaj men nucajo kontakti od gejov .pazi ti njo prjatu mA nema nista od njih :)))

Gospodična Siničkaa,
najlepša hvala za vašo pozornost, žal bom moral vašo ponudbo zavrniti. Po skrbnem premisleku, sem se odločil, da bom obdržal kar te tri fante. 😉

Hahaha prjatu se vidva jutri ob istem casu na istem mestu v isti temi pod drugim imenom :)))


Fantje niso gay. Jih ne poznaš. Jaz pa ga poznam in vem, da ni na moške. Všeč so mu dekleta. Sploh pa mu niso všeč starejši.Sam si povedal,da si starejši. Veliko bolj primerno bi bilo, če bi si našel nekoga svojih let. Res si neokusen.

preppy
boy in ti udarni val od ženske
Odpisal mi je na SMS in tudi meni zaželel lep dan, pa vse moje slike na Facebooku lajka.Kaj bosta pa zdaj rekla? Sta ostala brez besed.

Važno je da si ti diplomirala na gea collegu. To, da si tečna ni važno.

New Report

Close