Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zmenek najboljši

zmenek najboljši


Mene je pa njegova mama povabla na obisk prav da me ze dolg ni vidla in naj pridemo na primorsk sej ves kako je tista ki osvoji mamino srce je zmagovalka hahaha


Mene je pa njegova mama povabla na obisk prav da me ze dolg ni vidla in naj pridemo na primorsk sej ves kako je tista ki osvoji mamino srce je zmagovalka hahaha
[/quote]

Kdo si pa ti? Od kje ti podatek, da so Primorci? Od kod ga poznaš in v kakšnem razmerju sta?


Fantje niso gay. Jih ne poznaš. Jaz pa ga poznam in vem, da ni na moške. Všeč so mu dekleta. Sploh pa mu niso všeč starejši.Sam si povedal,da si starejši. Veliko bolj primerno bi bilo, če bi si našel nekoga svojih let. Res si neokusen.
[/quote]

Sigurno so gej, tebe bodo imeli samo za kamuflazo :)))

Sigurno so gej, tebe bodo imeli samo za kamuflazo :)))
[/quote]

Niso gay!!! Všeč so jim lepa in prijazna dekleta. Zelo si nesramen.

Najprej sem ob vašem pisanju mislila, da ste pač mladi, sveže zaljubljeni (ali si vsaj želite biti) in pod vplivom alkohola. Sem mislila, da vam bo nerodno, ko boste zjutraj s trezno glavo brali kaj ste pisali. Sedaj pa res ne vem, kaj naj si mislim.
Razumem, da se počutite, kot da ste na vrhu sveta. Ampak, če se za trenutek prizemljite. Bili ste na enem zmenku z nekom, ki vam je všeč, a ga še ne poznate. Naslednji dan vam je odgovoril na vaš sms. Super, a le zakaj bi vam to kdo zavidal?
Želim vam srečo in da se stvari odvijejo naprej kot si želite. In ne, ne zavidamo vam. Vam bo pa veliko lažje v življenju, če se malo prizemljite in se ne “nosite visoko”.

Kdo si pa ti? Od kje ti podatek, da so Primorci? Od kod ga poznaš in v kakšnem razmerju sta?
[/quote]
Teb pa ne gre in ne gre, to sem jaz zena od Prijaznega stricka ki ti je dal cifro
Ring a Bell

Ej a pol ti si una huda blonda k si bla u centr tm pr dvoru u lokalu k majo koktajlov ej komi sem najdu cev forum sem bral skoz že dva dni iščem no sem si zapisu na listek kje da najdem da ne iščem je bo te internet Evo jst zdej lagano prsov dam jebes to hello za mal kesa ampak če cepam nočne pol je neki več dnarja ej a pol si ti res bla tista blonda mela si bel minic ozek pa rdečo gor majco pa rdečo karmin na ustice in peglane lepe dolge blond lase sam ti si huda a ne so pa unedve stabo sam jst sm sam tebe gledu ej če niste šli z manekeni več nikamr jst grem u petek u tuzlo pa je hud klub u tuzli k se ful doga a greste zmano vse bo za jest pa spat dej javi da ne čakam brezveze da vem da če ne da recem kolegama da če gre on pol zmano u tuzlo zurat pizda je dolgčas pa vroče zvečer pa grem u jurman na pjaco sam se zrihtam se da sem bol hud k uni ej star sem 24 ljeta in sem mal podoben caletu saletu a on je itak legenda in furam ta stil ajd piste grem na kebab sm lacn cakam

Mislim, da je čisto navdušena nad tabo. Če si res čaletu saletu podoben, se bojo steple zate kot za vroče žemljice v soboto zjutraj.


Teb pa ne gre in ne gre, to sem jaz zena od Prijaznega stricka ki ti je dal cifro
Ring a Bell
[/quote]

Se opravičujem, res vas nisem takoj prepoznala, ker uporabljate drugo ime.Še enkrat bi se srčno rada zahvalila vašemu gospodu za posredovani kontakt.
Kako ste kaj? Res ste zelo simpatični. Vam smem postaviti nekaj vprašanj o njegovih starših? Če ne želite odgovoriti tukaj,me lahko kontaktirate privat.

– Kakšna čokolada je všeč mami in katere
rože so ji najljubše?
– Sta starša bolj odprte ali zaprte narave?
– Kaj je všeč njegovi nečakinji? Z otroci
nimam izkušenj in bi mi vsak vaš namig
prišel prav.
Najlepša hvala.
N.

samir
fuzinc
Nemogoče je brati tvoje prispevke, zato nisem vsega prebrala.
Res me ne zanima. Moški tipa sale cale ni moj style. Sorry.Všeč so mi visoki in blond moški.

Se opravičujem, res vas nisem takoj prepoznala, ker uporabljate drugo ime.Še enkrat bi se srčno rada zahvalila vašemu gospodu za posredovani kontakt.
Kako ste kaj? Res ste zelo simpatični. Vam smem postaviti nekaj vprašanj o njegovih starših? Če ne želite odgovoriti tukaj,me lahko kontaktirate privat.

– Kakšna čokolada je všeč mami in katere
rože so ji najljubše?
– Sta starša bolj odprte ali zaprte narave?
– Kaj je všeč njegovi nečakinji? Z otroci
nimam izkušenj in bi mi vsak vaš namig
prišel prav.
Najlepša hvala.
N.
[/quote]
Počasi počasi ne prehitevaj. Vse ob svojem času.. Ti rabiš resne instrukcije. Ne dela se to tako no.


Hahahahaha pa to ni več res
E moj samire nema nista od tega. Ona hoce plavusu I gotovo

Ej čaka sem da pišeš res mi si usec in si lepa kot roza res bi sw dobil stabo če bi hotla bi rad stabo hodu za res te tipi so itak kao hudi a sploh niso resni so kao hudi jst to use poznam oni se sam delajo nimaš kej sej so hudi sam strgu bi jih da sem žensko ampak to se sam kurvajo okoli k so lepi in žene sam gledajo njih k so lepi jst sem tud lep pa imam golf 4 in nisem kurvir da okolje hodm a ti je tisti plava z lasmami dolgimi Čopom kao usec k unedve nista bla blond sam ta je bil sej jst tud Lah pustim dugu lase pa blond pramena dam pa bom hud ko on amapk jst ne bom Mel tiste punđe na glavi ker nisem žena ampak musko dej grem do jurman pa pride te tja na pjaco k caksm tm mam golf 4 modre barve hude felt ne gor pa boš vidla k mam takoj zraven pariran pa zraven sedim takoj prva miza jurman je pa pri pumpi sam mal naprej takoj za pumpo pa caksm moj kolega je reku pa za uno k ma rjave lase pa da se ona pride k je isto huda k ti sam ti bol huda ampak za kolega da mu uno zrihtamo pa čakamo grem m zdej k jurmanu sem takoj tam ajd ps piši kej samir

O fak hahaha a to ti v kodah pišeš hahahaha

Jaz ga nisem čisto nič razumel. 😂

Jaz sem nekako uspela desifrirat kode . Samir prav da je napaljen na sinicko (sam zdej ne vem a zarad nje ali ker preveč pije) prav da je on boljši in da je za resno vezo. Vozi golfa in mA hude feltne. Prav da so vsi dedci kurberji razen njega. Če bi bil ženska ali gej bi nategnu vse te tri tipe. Sinicko in kolegico vabi v jumana sedel bo za prvo mizo da bo mel nadzor nad golfom s hudimi feltnami

Jaz sem nekako uspela desifrirat kode . Samir prav da je napaljen na sinicko (sam zdej ne vem a zarad nje ali ker preveč pije) prav da je on boljši in da je za resno vezo. Vozi golfa in mA hude feltne. Prav da so vsi dedci kurberji razen njega. Če bi bil ženska ali gej bi nategnu vse te tri tipe. Sinicko in kolegico vabi v jumana sedel bo za prvo mizo da bo mel nadzor nad golfom s hudimi feltnami
[/quote]
Samirja je treba razumeti. Fant je direktno iz Tuzle padel v Fužine, kar pomeni, da je na istem kot je bil. V obzir je potrebno vzeti tudi to, da je zaposlen v Helli kjer v velikem številu prevladujejo Slovenci. 😂 Ob večernem času, kadar ne pije pri Jurmanu, pa izredno obiskuje peti razred OŠ že sedmič. 😂

Ej kari ste vi kje je uma punca niste to vi una je huda čist I kaj vi imate proti mojga golfa k je hud golf k bi njo pelu z golom u tuzlo u klub in mojga golfa čuvam k itak delam u helikopter za minimalna plača jn placam lizing za golfa moram čuvat ampak moj golf je hud k ma Use polno opremo use ma notr radio cd pa koža usnje I leder vse ma in itak da cuvam jst sem pr jurmanu čakam takoj prva miza ajd pa pridi pa una kolegica ne pozabi na kolega mojga ajd pa bomo kakšno pico se je li sam brez šunke lahko margarita al pa vi kakšno salato z prelivI k da se ne boste rodile k ste hude čist ajd Evo mene tuki neki mi steka ta vifi od jurman dej piš


Samirja je treba razumeti. Fant je direktno iz Tuzle padel v Fužine, kar pomeni, da je na istem kot je bil. V obzir je potrebno vzeti tudi to, da je zaposlen v Helli kjer v velikem številu prevladujejo Slovenci. 😂 Ob večernem času, kadar ne pije pri Jurmanu, pa izredno obiskuje peti razred OŠ že sedmič. 😂
[/quote]

Sam ne vem od kje mu zdaj helikopter, če mora lizing za golfa s hudimi feltnami plačevat hahaha

Sam ne vem od kje mu zdaj helikopter, če mora lizing za golfa s hudimi feltnami plačevat hahaha
[/quote]

Sem prepričan, da se bo Sinička premislila glede Samirja. Helikopter je pa le helikopter. 👍


Počasi počasi ne prehitevaj. Vse ob svojem času.. Ti rabiš resne instrukcije. Ne dela se to tako no.
[/quote]
Hvala. Želim biti dobro pripravljena v primeru,da bi spoznala njegove starše. Nečakinja je pa pravi cukerček. Mi je pokazal sliko. Ste se vi kaj slišala z njim? Vam je kaj rekel o meni?

Zgleda da je Samir obupal nad tabo.

New Report

Close