Mis Japonske se je zaradi afere s poročenim moškim odpovedala kroni

07. februar 2024

Mis Japonske se je zaradi afere s poročenim moškim odpovedala kroni

07. februar 2024
Foto: Instagram @karolina0824

Mis Japonske se je zaradi afere s poročenim moškim odpovedala kroni

07. februar 2024
Foto: Instagram @karolina0824

V Ukrajini rojena mis Japonske se je zapletla v razmerje s poročenim moškim, kar je sprva zanikala, zdaj pa to priznala in se odpovedala nazivu.

Karolina Shiino je bila pred dvema tednoma okronana za mis Japonske, pri čemer je sprva največ pozornosti pritegnil njen evropski videz. Ima namreč ukrajinske korenine, a se je pri petih letih preselila na Japonsko in prevzela tudi očimov japonski priimek.

Tekoče govori in piše japonsko in je leta 2022 postala naturalizirana državljanka. Je tudi prva naturalizirana državljanka Japonske, ki je zmagala na tem lepotnem tekmovanju.

Foto: Instagram @karolina0824

A bolj kot to so začele odmevati kritike, da se je zapletla v afero s poročenim moškim. Organizatorji tekmovanja so jo sprva branili, češ da ni vedela, da je moški poročen, pozneje pa povedali, da je manekenka priznala, da je vedela za njegov zakon in družino.

Karolina se je za zavajanje kasneje opravičila preko Instagrama: “Resnično mi je žal za ogromne težave, ki sem jih povzročila, in ker sem izdala tiste, ki so me podpirali,” je dejala in dodala, da je vse skupaj sprva zanikala, ker sta jo popadla panika in strah.

Foto: Instagram @karolina0824

Organizatorji so že sprejeli njen odstop, a naziva mis Japonske do konca leta ne bo prevzela nobena druga tekmovalka, čeprav je bilo več drugouvrščenih.

Avtor
Piše

Branka Grbin

Style. Več novic

New Report

Close