Chrissy Teigen razkrila, da si je trikrat operirala prsi

06. februar 2024

Chrissy Teigen razkrila, da si je trikrat operirala prsi

06. februar 2024
Foto: Profimedia

Chrissy Teigen razkrila, da si je trikrat operirala prsi

06. februar 2024
Foto: Profimedia

Zvezdnica je po naključju razkrila zgodovino svojih lepotnih posegov.

V ponedeljkovi epizodi Watch What Happens Live with Andy Cohen je razkrila, da je v preteklih letih prestala kar tri lepotne operacije prsi.

Med igranjem igre z naslovom “The Lies Have It” s Cohenom in Kate Chastain je Chrissy povedala, da je imela več kot eno operacijo prsi – čeprav so pravila igre zahtevala laganje. Kasneje je priznala, da ne razume pravil igre in da je njen odgovor pravzaprav resnica, ne laž.

“No, to je resnica,” je rekla v smehu. “Imel sem dvig, vsadke in potem odstranitev vsadkov.”

Foto: Profimedia

Zvezdnica je pred tem v intervjuju za Glamour UK leta 2020 razkrila, da se je za vsadke odločila pri 20 letih za svojo manekensko kariero. “Bilo je bolj za fotografiranje v kopalkah,” je povedala takrat. “Za poziranje na hrbtu sem hotela, da so pokončne!”

Ko je dobila otroke, pa si je premislila – Chrissy ima z možem Johnom Legendom sinova Wrena in Milesa ter hčerki Esti in Luno. “Potem pa imaš dojenčke in se prsi napolnijo z mlekom in nato izpraznijo in zdaj sem v dreku,” je dodala in priznala, da si zdaj želi še en dvig.

Foto: Profimedia

Kasneje istega leta je potrdila, da ji bodo odstranili vsadke. “Že vrsto let so mi super, a sem jih že prebolela,” je povedala na Instagramu. “Rada bi si zapela obleko moje velikosti in ležala na trebuhu s čistim udobjem! Nič takega.”

Avtor
Piše

Kaja Flisar

Style. Več novic

New Report

Close