Kendall Jenner: "Ne počutim se kot Kardashianka"

16. avgust 2023

Kendall Jenner: "Ne počutim se kot Kardashianka"

16. avgust 2023
Foto: Instagram @kendalljenner

Kendall Jenner: "Ne počutim se kot Kardashianka"

16. avgust 2023
Foto: Instagram @kendalljenner

Kendall Jenner je v nedavnem intervjuju razkrila, kako se počuti kot del ene najslavnejših družin na svetu.

Manekenka in resničnostna zvezdnica Kendall Jenner je v nedavnem intervjuju za WSJ dejala, da se ne “identificira kot sestra Kardashian”, temveč bolj kot “Jennerjeva”.

“Seveda razumem, da spadam pod okrilje sester Kardashian,” je razložila in dodala, da ji je “čudno, ker sem na toliko načinov podobna svojemu očetu. Po mojem mnenju sem Jennerjeva.” Ob tem je še dodala, da je tipična “očkova punčka”.

Foto: Instagram @kendalljenner

Za WSJ je še razkrila, da se je od samega začetka svoje manekenske kariere poskušala distancirati od imena Kardashian in takratne družinske resničnostne serije Keeping Up With the Kardashians. Na eni točki je razmišljala celo o opustitvi priimka Jenner.

To je potrdil tudi slavni modni kreator Marc Jabos, ki se spominja prvega dela s Kendall, leta 2014. “Bila je le Kendall, ni bila Kendall Jenner, ni bila Kimina mlajša sestra,” je povedal za WSJ.

Foto: Instagram @kendalljenner
Foto: Instagram @kendalljenner
Foto: Instagram @kendalljenner

Kljub temu, da ima na Instagramu več kot 293 milijonov sledilcev, meni, da ni ustvarjena za soj žarometov, ter da se je v svoji družini vedno počutila izpostavljeno, ker v tem ni uživala. “Rodila sem se v to življenje, vendar si tega življenja nisem izbrala.”

“Nisem dobra v tem,” je dodala, s čimer je imela v mislih slavo. “To je nekaj, kar počnem, a tega sem morala naučiti.”

Avtor
Piše

Branka Grbin

Style. Več novic

New Report

Close