Neverjetno: tako bi v resnici morali nositi puli!

14. november 2023

Neverjetno: tako bi v resnici morali nositi puli!

14. november 2023
Foto: Instagram

Neverjetno: tako bi v resnici morali nositi puli!

14. november 2023
Foto: Instagram

Pravkar smo doživeli razsvetljenje …

Poleg najlonk, dolgega plašča, šala in rokavic je v hladnejših mesecih v naših omarah obvezen tudi puli. Ta se vsakih toliko let potuhne in nato spet vrne na sceno. To sezono je spet na udaru! A če ste mislili, da poznate pravilni način nošenja pulija, ste se najverjetneje ušteli.

Holly Reardon iz Amerike je na TikToku delila posnetek, v katerem pokaže “pravilen” način nošenja, ki poskrbi za bolj urejen videz. Video je v hipu postal viralen, uporabniki pa so navdušeni. “To je genialno,” pravijo. Nov način nošenja pulija smo preizkusile tudi novinarke Styla in moramo priznati, da nam je veliko bolj všeč od običajnega.

@hollyjreardon

Why did i never know that

♬ original sound – Holly

“V enem od mojih videev sem nekoč imela oblečen puli in nekdo je komentiral, da si ga naj zataknem navznoter namesto ven – ta komentar mi je spremenil življenje,” je povedala in pokazala obe različici, pri kateri je “navadna” videti precej vrečasta v primerjavi z “novim” načinom.

Foto: Instagram

Kot rečeno, je vsa umetnost v tem, da si puli zataknete navznoter in ne navzven, kot to običajno počnete. Videti boste, da ovratnik tako veliko lepše stoji in se skoraj nič ne viha.

Poskusite in prepričani smo, da boste doživeli pravo razsvetljenje!

Avtor
Piše

Kaja Flisar

Style. Več novic

New Report

Close