Nicole Kidman na ogled postavila svoje mišice

22. marec 2024

Nicole Kidman na ogled postavila svoje mišice

22. marec 2024
Foto: Instagram @elleusa

Nicole Kidman na ogled postavila svoje mišice

22. marec 2024
Foto: Instagram @elleusa

Priljubljena igralka je požela val navdušenja, ko je za naslovnico revije Elle pokazala svoje izklesano telo, ki je rezultat stroge discipline.

“Kako je lahko pri 56. letih videti tako dobro?” se ob ogledu estetskih fotografij sprašujejo njeni oboževalci.

Nicole Kidman namreč krasi naslovnico ameriške izdaje revije Elle, kjer nosi prekrasne kreacije priznanih modnih oblikovalcev, vključno z oprijetim, črnim kompletom spodnjega perila Dolce & Gabbana, ki je kombiniran s podvezico, rokavicami in hlačnimi nogavicami.

Foto: Instagram @elleusa

A to ni edini drzen videz, za katerega se je odločila. Dih jemajoča je bila tudi Balenciagina obleka z visokim ovratnikom, izpod katerega so gledale samo igralkine močno naličene oči.

Foto: Instagram @elleusa

Na sami naslovnici je imela oblečen pajac brez naramnic znamke Saint Laurent, prekrasna pa je bila tudi rdeča obleka z dolgo vlečko na eno ramo, ki je razkrivala njene mišice.

Foto: Instagram @elleusa

Medtem ko je šestkratna prejemnica nagrade zlati globus v intervjuju govorila o več projektih – vključno z njeno novo miniserijo Expats in tretjo sezono serije Big Little Lies – je spregovorila tudi o svojih največjih sanjah.

“Moje sanje so nastopiti na odru z drag queenom” je rekla. “Nekoč moram to res narediti.”

Foto: Instagram @elleusa

Kot se spodobi za modno revijo, se je v intervjuju razgovorila tudi o svojih modnih opravah. Čeprav je Kidmanova mama štirih otrok, se na rdečih preprogah ne boji pokazati (pravo mero) gole kože v oblekah z odprtimi hrbti in globokimi izrezi. Kljub temu običajno komaj čaka, da se vrne domov.

“Včasih se zdi malo neresnično,” je priznala. “Čim prej hočem od tam, si sleči obleko in si nadeti pižamo. To je nekako nasprotno od Pepelke – vesela sem, da grem domov in se preprosto vrnem k sebi.”

Včasih ji je bilo neprijetno kar oditi domov, zdaj pa preprosto reče: “Zdaj moram domov, zelo sem utrujena.” Doma se zvije na kavč, se pogreje s skodelico čaja in se končno spet “počuti resnično”.

Avtor
Piše

Kaja Flisar

Style. Več novic

New Report

Close