Po “zebe me” trendu se rdečilo seli na nohte

14. januar 2023

Po “zebe me” trendu se rdečilo seli na nohte

14. januar 2023
Foto: Instagram @nailsbyalsn

Take nohte boste zagotovo želele imeti. 

Vsi, ki sledijo trendom nohtov, so tega zagotovo že pričakovali. V Južni Koreji je že nekaj časa popularen, zdaj pa se končno seli tudi na Zahod.

Gre za glazirane nohte, podobne tistim od Hailey Bieber, toda v roza barvi, kot bi bili nohti malo zardeli. Roza barva namreč imitira priljubljeno rdečilo, ki smo ga do sedaj lahko videli kot ključni element številnih trendov, med katere spada tudi nedavni “zebe me” trend

@nailsbyalsn blush nails tutorial („• ᴗ •„) #blushnails #koreannails #koreannailart #nailinspo #chanel #nails ♬ suara asli – Sadvibes🥀

Takšne nohte si je zelo enostavno narediti tudi doma: začnete s prvim nanosom bež ali nežnega roza laka, nato pa z gobico ali čopičem na lak nanesete senčilo ali rdečilo ter vse skupaj malo razmažete in zabrišete. Ko ste zadovoljni z rezultatom, na nohte nanesite še sijoč nadlak. 

@connie.wi Reply to @nailartbyang 🥰💅 #koreannails #koreannailstyle #blushnails #auroranails #diynailset #nailtrends2022 #koreanailmall #koreanailart #nailartsupplies #cheeknails ♬ Aesthetic – Tollan Kim

Gre za zelo naraven izgled nohtov, primeren za številne priložnosti, ki pa ga lahko popestrite tudi z majhnimi detajli, kot so rože, biserči in srčki.

@nailolols Replying to @thsv_vlqu more in depth tutorial!! 💓💓 #gelnails #nailsathome #blushnails #koreannails #amazonproducts #fyp ♬ suara asli – Sadvibes🥀

Avtor
Piše

B. P.

Style. Več novic

New Report

Close