Ta priljubljeni film bo dobil svojo serijo!

21. julij 2023

Ta priljubljeni film bo dobil svojo serijo!

21. julij 2023
Brad Pitt in Angelina Jolie v istoimenskem filmu iz leta 2005. (Foto: Profimedia)

Na Prime Video novembra prihaja serijska adaptacija filma Gospod in gospa Smith. Kaj vse nas čaka?

Prišel je prvi napovednik za adaptacijo filma Gospod in gospa Smith podjetja Amazon Prime Video.

Težko pričakovana serija, v kateri igrata Donald Glover in Maya Erskine, bo na sporedu velikana pretočnih storitev novembra letos. Pred izidom serije so oboževalci prvič videli igralca v vlogi Jane in Johna Smitha.

Foto: Profimedia
Foto: Profimedia
Foto: Profimedia

Na Twitterju je že zaokrožil kratki napovednik:

Pričujoča serija je ponovni zagon istoimenskega filma iz leta 2005, v katerem sta Brad Pitt in Angelina Jolie igrala poročena morilca, ki sta imela nalogo ubiti drug drugega.

Glover je najbolj znan po vlogi v dolgoletni seriji Šola za prvake in kot glasbenik, ki izdaja glasbo pod imenom Childish Gambino. Ko se je Glover projektu priključil leta 2021, je bilo rečeno, da bo ob njemu igrala zvezda serije Fleabag Phoebe Waller-Bridge.

Septembra 2021 pa je iz projekta izstopila zaradi “ustvarjalnih razlik”, nadomestila jo je Maya.

Foto: Profimedia

Phoebe je ob svojem odhodu iz serije zagotovila, da je bil razhod sporazumen in da ni želela ovirati načrtov drugih v programu. “Šest mesecev sem delala na tem projektu s polnim srcem in mislimi ter mi je bilo zares mar zanj – še vedno mi je mar,” je dejala. “In vem, da bo serija odlična. Toda včasih je treba vedeti, kdaj zapustiti zabavo. Ne želiš ovirati vizije.”

Dodala je še, da je ustvarjalno sodelovanje “kot zakon in nekateri zakoni se ne obnesejo.”

Snemanje serije Gospod in gospa Smith se je začelo leta 2022. Točen datum izida serije pa še ni potrjen.

Avtor
Piše

Meta Vražič

Style. Več novic

New Report

Close