Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 2 jurja in več za oblačila

2 jurja in več za oblačila

GORE-TEX je tehnologija izdelave membran iz katerih se izdelujejo oblacila in obutev. Tako kot je npr. saten vrsta tkanja. Parka pa je naziv za jaknjo, ki seze preko bokov. 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} park bazira na GORE-TEX.
[/quote]

Točno vem kaj je gore-tex in zakaj se uporablja. Zato mi je smešno, da za jakno, ki nima gore-tex membrane (sam si opisal svojo jakno), daš tak kup denarja.

Ena moja znanka da 2 jurja samo za ene sandalčke. Ura, ki jo nosi na roki je stala 40 jurčkov. Jakne pod jurja ne obleče..
Ima pa res tipa, ki si je pridobil še in še denarja iz bivše družbene lastnine.

Aja. Tudi na Mon včasih pride

Točno vem kaj je gore-tex in zakaj se uporablja. Zato mi je smešno, da za jakno, ki nima gore-tex membrane (sam si opisal svojo jakno), daš tak kup denarja.
[/quote]

GORE-TEX za hladne vremenske razmere ni primeren. Ce bi bil poznavalec, bi vedel, da se v hladnih okoljih uporablja 3M Thinsulate. Toliko o “boljsih” in “slabsih” tehnologijah.

[attachment=0]3M.PNG[/attachment]

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Meni se zdi 2000€ na leto precej visok znesek. Sploh, ker se mi zdi, da ne obnavljas vsako leto garderobe. Ker, ce jo, potem te kvalitetni materiali za 300€ niso tako kvalitetni, kot pravis. S placo ki jo imam, bi si to lahko privoscila, ampak ubistvu mi je skoda toliko denarja za oblacila. Ko ga pa lahko zapravim za kaj drugega, meni veliko bolj pomembnega. Pa osebno mislim, da se oblacim dobro in s smislom.
Prav tako menim, da oblacila niso ne vem kaksna nalozba, in potrebujemo veliko manj, kot v resnici kupimo.

Prištej zraven še perilo, štumfe, najlonke – vse to je danes tako slabe kvalitete (ne glede na ceno) da je potrošni material. Pa če še kaj športaš, lezeš v hribe, pa se takoj nabere.

A to 2000€ zgolj za vas (1 osebo) ali so v ta znesek všteti tudi otroci?

GORE-TEX za hladne vremenske razmere ni primeren. Ce bi bil poznavalec, bi vedel, da se v hladnih okoljih uporablja 3M Thinsulate. Toliko o “boljsih” in “slabsih” tehnologijah.

3M.PNG
[/quote]

KOt sem že napisala: GTX jakna s flisom.
Sem pa ženska.
In verjemi, da je GTX več kot super za Skandinavijo. Pa pri nas ne bi zdržal?
Daj priznaj, da se pač afnaš z dragimi znamkami. Da ni problem vreme, ampak, da ti je važno kaj piše na znamki.

Me veseli, da se najdejo tudi ljudje, ki razmišljajo pametno.

KOt sem že napisala: GTX jakna s flisom.
Sem pa ženska.
In verjemi, da je GTX več kot super za Skandinavijo. Pa pri nas ne bi zdržal?
Daj priznaj, da se pač afnaš z dragimi znamkami. Da ni problem vreme, ampak, da ti je važno kaj piše na znamki.
[/quote]

Glede na to, da zivim na juzni meji Skandinavije, mi je kar dobro znano, kaj funkcionira in kaj se nosi in kaj ne. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Me veseli, da se najdejo tudi ljudje, ki razmišljajo pametno.
[/quote]

Zato ker je tebi po volji je pametno? Ni dovoljeno imeti drugačnega mišljenja.

Glede na to, da zivim na juzni meji Skandinavije, mi je kar dobro znano, kaj funkcionira in kaj se nosi in kaj ne. 😉
[/quote]

Uf, kmalu boš napisal, da živiš na Lofotih.

Ja, eni še vedno mislijo, da je samo njihovo razmišljanje pravo in zveličavno. Drugega in drugačnega mnenja ne dopuščajo. Ljudje so potem za njih vedno čudni.

Desi, tudi mene zanima v čem so tvoje kavbojke za 100€ boljše kot moje za 20€?

Meni je zanimivo tole, da je na monu toliko bogatih žensk.
Ampak ravno na tem portalu je toliko neumnosti napisanih, toliko prostaškosti, žaljenja.
Kako gre to skupaj?
Draga oblačila, fajn plače, kultura pa na psu? Namreč žaljenje, zmerjanje, prostaškost, to je na dnevnem redu tu gor.
Kako gredo skupaj te stvari?

Uf, kmalu boš napisal, da živiš na Lofotih.
[/quote]

Ne. V Hamburgu, ki je nekih 150 km od Danske meje (kar je zgodovinska juzna meja Skandinavije). 😛 Salo na stran… Pridi sem in prezivi od novembra do marca v flisu in pokrita z gore-tex pelerino. Bi te rad videl. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Da imam toliko denarja viška bi dala, tako pa hiša, avto, računi…na žalost ne ostane.

Lani sem bila noseča in sem kupila samo nosečniške hlače za v službo…2 kom in pa kratke nosečniške iz bolhe za doma. Majice so mi bile prav, ker sem že prej kupila široke, metuljčkaste majice.

Letos sem doma in nosim tisto kar imam (ta teden so se mi 2 majice raztrgale).

V jeseni bo pa šoping ko bom šla delat.

Ne. V Hamburgu, ki je nekih 150 km od Danske meje (kar je zgodovinska juzna meja Skandinavije). 😛 Salo na stran… Pridi sem in prezivi od novembra do marca v flisu in pokrita z gore-tex pelerino. Bi te rad videl. 😉
[/quote]

Uf, ti pa verjamem ja. Cele dneve tu gor visiš, zraven se hvališ z ultra dragimi oblačili. Kdo bi to verjel?
Tako mimogrede, živela sem tako na Lofotih kot na Islandiji. Pa se nikjer ne preseravajo z oblačili tako kot se ti. Pa sta Norveška in Islandija med državami z največjim standardom.

V tem, da sem jaz omogocil placo vecim siviljam, kakor ti? 🙂

Hej, nikoli nisem gledal na ceno. Kupil sem, kar mi je odgovarjalo… na otip, na videz,… obcutki kupujejo, ne denar. Imel sem tudi kavbojke za par evrov, stare nekih 12 let… in se tezko poslovil od njih. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

V tem, da sem jaz omogocil placo vecim siviljam, kakor ti? 🙂

Hej, nikoli nisem gledal na ceno. Kupil sem, kar mi je odgovarjalo… na otip, na videz,… obcutki kupujejo, ne denar. Imel sem tudi kavbojke za par evrov, stare nekih 12 let… in se tezko poslovil od njih. 😉
[/quote]

Ah ja, in kdo ti bo verjel?
Tu se hvalisaš z dragimi oblačili in da ti ni treba gledat na ceno, visiš pa cele dneve tu gor.
Te bodo Nemci plačali za visenje na slovenskem monu. To pa ti res verjamem.

Mislim, da si malo zgresila poanto. Preseravanje z oblacili = Milano. Funkcionalna oblacila = severna Evropa.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Od kje ti ideja, da bi bil placan za kramljanje z vami? Tebe placajo za to?!?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

V tem, da sem jaz omogocil placo vecim siviljam, kakor ti? 🙂

Hej, nikoli nisem gledal na ceno. Kupil sem, kar mi je odgovarjalo… na otip, na videz,… obcutki kupujejo, ne denar. Imel sem tudi kavbojke za par evrov, stare nekih 12 let… in se tezko poslovil od njih. 😉
[/quote]
šivilja dobi isto plačano, če šiva kavbojke za 150 ali za 30 eur
razlika gre lastniku branda.

Napisal sem vec siviljam, ne vec eni sivilji. Kaj bi lastnik zblagovne znamke z denarjem? Mislis, da sedi na njemu kot stric Skopusnik iz Jaka Racmana?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Od kje ti ideja, da bi bil placan za kramljanje z vami? Tebe placajo za to?!?
[/quote]

Hja, glej, hvalisaš se z denarjem.
Visiš pa cele dneve tu gor. Torej? Kdaj pa čas za delo?
Nekak nekaj ne gre skupaj. Razen seveda, če si zadel na Lotu in zato lahko brezdelje špilaš, denarja imaš pa vseeno dovolj.

Hja, glej, hvalisaš se z denarjem.
Visiš pa cele dneve tu gor. Torej? Kdaj pa čas za delo?
Nekak nekaj ne gre skupaj. Razen seveda, če si zadel na Lotu in zato lahko brezdelje špilaš, denarja imaš pa vseeno dovolj.
[/quote]

Z denarjem je tako… opazuj cebele… bolj ko jemljes med ven, vec ga pridelajo. Morda pa zivim od licencnin. Moznosti je ogromno. Vsak si poisce svojo pot, ki mu je najbolj na kozo pisana.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

New Report

Close