Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 2 jurja in več za oblačila

2 jurja in več za oblačila

Službena uniforma: ✈️ 🛬 🛫

Off the record: a imaš kakšno “dobro” ročno mehansko uro za par jurčkov, ki je must have v vašem poklicu ? 😉

Drzno je Marka Twaina poimenovati s praznoglavcem. 😉

Clothes make the man. Naked people have little or no influence in society.
– quoted in More Maxims of Mark, Johnson, 1927
[/quote]

Ojej, ko en tip, ki dneve zabija za mon, sebe tlači v ist žakelj kot Marka Twaina je pa res adijo pamet.

Ojej, ko en tip, ki dneve zabija za mon, sebe tlači v ist žakelj kot Marka Twaina je pa res adijo pamet.
[/quote]

Zakaj pa ti že zabijaš čas tukaj na MONu? A nimaš nič bolj pametnega za početi kot težit pametnim in inteligentim tukaj ? Kako pa torej kaj tvoja adijo pamet?

Službena uniforma: ✈️ 🛬 🛫

Off the record: a imaš kakšno “dobro” ročno mehansko uro za par jurčkov, ki je must have v vašem poklicu ? 😉
[/quote]

Ure sploh ne nosim, sicer pa sem ze razmisljala o nakupu ure Breitling ali IWC, samo me je pa potem minilo.

Ojej, ko en tip, ki dneve zabija za mon, sebe tlači v ist žakelj kot Marka Twaina je pa res adijo pamet.
[/quote]

Hm… v bistvu je obratno. Nekomu se je zaradi mnenja o sogovorniku zapisalo, da je rek Twaina izšel od nekoga s prazno glavo. In ne obratno, kot se sedaj poskušaš izvleči.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Zakaj pa ti že zabijaš čas tukaj na MONu? A nimaš nič bolj pametnega za početi kot težit pametnim in inteligentim tukaj ? Kako pa torej kaj tvoja adijo pamet?
[/quote]

Hja, veš jaz pa ne kupujem dragih cunjic pa avtov in se nimam za ultra sposobno. Zato ni čudno, da sem tu gor.
Pametni in inteligentni tu gor? Vic leta. Če se slučajno najde kak pameten in inteligenten na tem čveku, se sigurno ne hvalisa s takimi traparijami kot večina v tej temi. Še manj pa da bi preždel v tej temi ure in ure oz. zdaj že dneve.

Hm… v bistvu je obratno. Nekomu se je zaradi mnenja o sogovorniku zapisalo, da je rek Twaina izšel od nekoga s prazno glavo. In ne obratno, kot se sedaj poskušaš izvleči.
[/quote]

Ojej, da direkt povem, da ne boš pisaril, da se hočem kaj izvleči:
tvoj zapis, da obleka naredi človeka, pomeni samo to, da pač nimaš kaj prida v glavi, zato pa toliko več nase navlečeš in upaš, da boš prikril svoj manjko v glavi.
Dovolj direkt? Boš vendarle razumel?

Ojej, da direkt povem, da ne boš pisaril, da se hočem kaj izvleči:
tvoj zapis, da obleka naredi človeka, pomeni samo to, da pač nimaš kaj prida v glavi, zato pa toliko več nase navlečeš in upaš, da boš prikril svoj manjko v glavi.
Dovolj direkt? Boš vendarle razumel?
[/quote]

Dekllica, kdo je tebi tako opral možgane? Življenje in delovne izkušnje zagotovo ne.

Dekllica, kdo je tebi tako opral možgane? Življenje in delovne izkušnje zagotovo ne.
[/quote]

Veš jaz pa že dolgo nisem deklica.
Verjamem pa, da si ti, ker verjameš v pravljice in misliš, da tudi drugi verjamemo v pravljice.

Seveda. Tvoje mnenje mi je ze nekaj casa jasno. Je pa seveda vprasljive narave, kakor so vprasljive narave tudi tvoji ostali zapisi. Kot je zapisal nekdo prej: clovek kmalu ugotovi, koliko je ura. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Veš jaz pa že dolgo nisem deklica.
Verjamem pa, da si ti, ker verjameš v pravljice in misliš, da tudi drugi verjamemo v pravljice.
[/quote]

:))))))

Obnašaš še v tej debati kot nezrela in debati nedorasla deklica.

:))))))

Obnašaš še v tej debati kot nezrela in debati nedorasla deklica.
[/quote]

Je rekel tip, ki je vse dni priklopljen na mon :).
In razpravlja o cotkah. Ja, kaj čemo, če človek nima drugega… in če mu kdo napiše resnico, ga ponižuje z deklico. Resnica boli , a ne?

V tej temi je en kopun in en kup kur, ki se bahajo z oblačili.
Pa kaj ste sami brezposelni v tej temi?

Hja, veš jaz pa ne kupujem dragih cunjic pa avtov in se nimam za ultra sposobno. Zato ni čudno, da sem tu gor.
Pametni in inteligentni tu gor? Vic leta. Če se slučajno najde kak pameten in inteligenten na tem čveku, se sigurno ne hvalisa s takimi traparijami kot večina v tej temi. Še manj pa da bi preždel v tej temi ure in ure oz. zdaj že dneve.
[/quote]

Ne smeš drugih zaradi svojih lastne nižje samopodobe v nič dajati – tudi na MONu ne. Ja, so pametni in inteligentni tukaj gor – ti celo pišejo nazaj že nekaj časa v tej temi – ampak ti jih preprosto ne razumeš/nočeš razumeti. Ker si si to vcepila podzavestno v glavo, da jih ne boš.

In če je vse zate torej le “vic leta2, potem pač si tam, kjer si – samo nimaš pa nobene pravice sarkastično tukaj tistih, ki so sposobnejši od tebe ( in ti to dobro veš, samo si javno tega ne priznaš), na tak način obravnavat, kot jih.

Saj. tudi če porazdelim na leta trajanja, nikakor ne pridem do take cifre!!!!!

Ves, eni smo na dopustu, drugi delajo popoldne, tretji ponoci. Ja, ves, eni imamo tudi take sluzbe, da niso samo dopoldne.

Ves, eni smo na dopustu, drugi delajo popoldne, tretji ponoci. Ja, ves, eni imamo tudi take sluzbe, da niso samo dopoldne.
[/quote]

lepo, da še kaj natipkaš.

Je rekel tip, ki je vse dni priklopljen na mon :).
In razpravlja o cotkah. Ja, kaj čemo, če človek nima drugega… in če mu kdo napiše resnico, ga ponižuje z deklico. Resnica boli , a ne?
[/quote]

Noben moški nisem. Dvojna tvoja neposrečena zalezovalska zmota.

Dva jurja za oblacila pa res ni nek ekstra hud strosek… Ce dobro pomislim, koliko je nabavna cena mojih danasnjih, povsem obicajnih oblacil…

Cevlji – Versace Jeans – ca. 180 EUR………….čevlji Alpina pohodni 60
Hlace – Pierre Cardin jeans – ca. 100 EUR………….hlače kavbojke Kramarski 12
Polo majica dolgi rokav – Camp David – ca. 65 EUR……majica Decathlon 5
Pulover – Kashmeer volna – Engbers – ca. 120 EUR…..jopica volna Leclerc 16
Parka podlozena – Tom Tailor – ca. 340 EUR……Vetrovka Decathlon 30
Rokavice volnene – ca. 35 evrov…..Rokavice Tedy 5
Spodnje perilo…volna, Kramarski, kos 3

Skupaj vec kakor tisoc evrov……skupaj 132 €
[/quote]

Včeraj popoldne sem se s kolesom odpravil v trgovino po steklenico viskija.
Kupil sem to steklenico in vrečko obesil na kolo.
Ko pa sem že odhajal, sem pomislil, da se vrečka lahko strga, steklenica pa pade ven in se razbije.
Zato sem se odločil, da raje spijem viski še preden sedem na kolo.

IZKAZALO SE JE, DA JE TO BILA ZELO MODRA ODLOČITEV, SAJ SEM NA POTI DOMOV S KOLESOM PADEL SEDEMKRAT.

Včeraj popoldne sem se s kolesom odpravil v trgovino po steklenico viskija.
Kupil sem to steklenico in vrečko obesil na kolo.
Ko pa sem že odhajal, sem pomislil, da se vrečka lahko strga, steklenica pa pade ven in se razbije.
Zato sem se odločil, da raje spijem viski še preden sedem na kolo.

IZKAZALO SE JE, DA JE TO BILA ZELO MODRA ODLOČITEV, SAJ SEM NA POTI DOMOV S KOLESOM PADEL SEDEMKRAT.
[/quote]

Hehe….

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

In glede na to, da take draga oblačila kupuješ, zakaj ta oblačila niso uporabna za več let? Zakaj je treba vsako leto toliko potrošiti?
Sicer ne poznam nič od naštetih znamk, so pa cene visoke, zato sklepam, da gre za boljša oblačila. In od takih oblačil bi človek pričakoval, da so uporabna več let. Ne pa,d a je treba vsako leto par jurjev za cunje.
[/quote]Kaj ti ni jasno? Cunj se naveličaš, tudi če so kvalitetne pa hočeš nove. Jaz vse lansko razen kakih izjem podarim in nabavim novo. Če pa kdaj ne bom pri denarju, bom pa imela več let. Zankrat pa ni problema.

Kaj ti ni jasno? Cunj se naveličaš, tudi če so kvalitetne pa hočeš nove. Jaz vse lansko razen kakih izjem podarim in nabavim novo. Če pa kdaj ne bom pri denarju, bom pa imela več let. Zankrat pa ni problema.
[/quote]

Kaj pa Greta Thunberg pravi na to?

New Report

Close