Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 900€ kazni!!! Nujno potrebujem nasvete!

900€ kazni!!! Nujno potrebujem nasvete!

Mislim pa vi ste res navadne hijene. Človek sprašuje lepo za nasvet, vi pa ga napadate kot da je naredil ne vem kaj. A vi vsi ste pa angelčki al kako? Lahko vas je sram. Sej se je človek že dovolj naučil iz te napake. Karkoli bo, bo moral nekje dobiti denar in že to je šola, da ne bo več vozil vinjen…
Tipično slovensko res, fant hoče nasvet, vi pa pišete vse drugo, samo nasveta ne…
Včasih mi je res bed da sem slovenec zaradi takih indijancev kot ste nekateri tukaj gor…!!!

Ojoj ajoj,velika kazen.Kaj pa zapor?Jaz bi raje šel zapor,sem brezposelen kot ti,brez hrane in v zaporu bom na toplem,postelja,hrana…

Moja mama je dobila edino kazen v življenju kot peška, ker je hodila po kolesarski stezi, ki je široka kot dovozna cesta. Nič ni pomagalo, morala je plačat. Priporočam, poskusi si sposodit, ker boš lažje vrnil 450€ kot 900€ in še vsi dodatni stroški, če se boš odločil za pritožbe. 450 € se da s poštenim delom zaslužit preko študenta tudi pri najnižjih postavkah dosti hitro, samo pljunit bo treba pošteno v roke. Pa še poletje je, torej nisi v šoli in imaš ves dan čas.
Moralizirala ne bo, ker verjamem, da si sam potegnil iz tega največji nauk. Dobro reši!

plačaj to je to al pa družbenokoristna dela.. druge ni.. 🙂 Se bo jaz mam puno takih kazni samo se boooo..

New Report

Close