Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A resno vsako cunjo oblečete samo enkrat??

A resno vsako cunjo oblečete samo enkrat??

Ja, bo kar drzalo, edino hlace veckrat oblecem, 2-3× , otroci vsak dan v celoti preobleceni, moz pa ja za v sluzbo vsak dan novo srajco, hlace 2-3×, si ne predstavljam, da bi hlacke, nogovice al pa zgornji del 2x oblekla, ne poleti ne pozimi, imam rada ciste in sveze obleke, ki disijo po svezini. Ste pa eni res pravi packi, sploh tisti, ki se ne umivate vsak dan in ne menjate oblek oz. Jih perete.

To je zato, ker kadite, pa smrdite na daleč in imate pse in mačke po vseh stolih in posteljah. Ni čudno, da vam cunje smrdijo. Kje piše, da se ne tuširaml vsak dan? Ravno zato, ker sem vedno sveže stuširana,vecno z opranimk lasmi, vedno v urejenih čevljih, ker pri nas nihče ne kadi in nimamo živali, ki bi smradile naš dom, lahko določene stvari oblečem večkrat.

Pol super dišiš :))))))
[/quote]

Dišim dišim 🙂

Lohk prideš h men pa se skupi stuširava? 🙂
[/quote]

Ne tuširam se, samo preoblečem se 🙂

To je zato, ker kadite, pa smrdite na daleč in imate pse in mačke po vseh stolih in posteljah. Ni čudno, da vam cunje smrdijo. Kje piše, da se ne tuširaml vsak dan? Ravno zato, ker sem vedno sveže stuširana,vecno z opranimk lasmi, vedno v urejenih čevljih, ker pri nas nihče ne kadi in nimamo živali, ki bi smradile naš dom, lahko določene stvari oblečem večkrat.
[/quote]

Se strinjam.

Ljudje, ki imajo pse sploh ne vedo, kako njihovo bivališče smrdi, kako smrdijo njihove cunje. Pa četudi oblečejo vse samo enkrat.

Gumpec, ne zagovarjam da se perejo po enodnevnem nošenju…..

če te pa ravno zanima: jaz jih preluftam ali s parnim programom 10 minut osvežim v pralnem ali sušilcu na koncu dneva. in dam v garderobni sobi na stojalo za oblačilo ali poseben del omare, ker so oblačila pod “še nosljivo”…..In imam na kroženju med tednom dva do tri sete gornjih oblačil, s tem da vsak dan nekaj drugega – ne nosim verižno eno stvar celi teden….. Ja?

in velik problem pri nekaterih, ki smrdijo v službi je, da verižno nosijo eno in isto stvar v enem tednu , drgnejo eno in isto vsak dan…..
[/quote]

Ja, to je pa res kaj drugače, če vmes par dni počakaš. Važno, da te ljudje ne vidijo dva dni zapored v istih cotah. Koza. Ista si, k uni, k se ne preoblečejo vsak dan, sam manupulatorska. In hinavska do okolice.

Potem pa to usrano vodo pijete dan na dan polno kemikalij in vašega telesnega dreka.

To je zato, ker kadite, pa smrdite na daleč in imate pse in mačke po vseh stolih in posteljah. Ni čudno, da vam cunje smrdijo. Kje piše, da se ne tuširaml vsak dan? Ravno zato, ker sem vedno sveže stuširana,vecno z opranimk lasmi, vedno v urejenih čevljih, ker pri nas nihče ne kadi in nimamo živali, ki bi smradile naš dom, lahko določene stvari oblečem večkrat.
[/quote]
A veš koliko dreka, kemikalij strupa poješ in popiješ do svoje smrti na stotine polnih kamijonov. Misliš, če doma nimaš pse in mačke, da si čista. Ne usrana si notranje od vse podtalnice, ki je polno človeškega dreka, kemikalij, strupov, klora. Kaj ti nuca, da si na zunaj čista kao saj nisi od umazane vode, če si notranje polno dreka od slabe hrane, ki je polno strupa in usrane vode.

Ne tuširam se, samo preoblečem se 🙂
[/quote]

Lohk se skupi preoblečeva:)
Ti si zame:)

Pa kaksno hrano vi to uzivate, da tako obupno smrdite (po vasih navedbah)? Normalen zdrav clovek ne smrdi, tudi ce je cel teden v isti opravi. Kot dolgoletni zaprisezeni motorist dolgoprogas to lahko povem iz lastne izkusnje, saj se je veckrat dogajalo, da smo preckali kako pokrajino in ponoci kampirali na divje tudi vec dni zapored.

Lohk se skupi preoblečeva:)
Ti si zame:)
[/quote]

Dej nehi no fehtarijo za fok


Stres dela svoje in ima velik vpliv na telo. Ljudje lahko po dveh urah neke (psihično) stresne situacije v službi smrdijo mnogo bolj in čisto drugače kot bi po več urah intenzivne fizične aktivnosti. Gre za drugo vrsto vonja. Res je pa tudi, da smo razlčično nagnjeni k potenju in k temu, kako hitro nas neka situacija vrže iz tira in za nas postane zelo stresna.


A veš koliko dreka, kemikalij strupa poješ in popiješ do svoje smrti na stotine polnih kamijonov. Misliš, če doma nimaš pse in mačke, da si čista. Ne usrana si notranje od vse podtalnice, ki je polno človeškega dreka, kemikalij, strupov, klora. Kaj ti nuca, da si na zunaj čista kao saj nisi od umazane vode, če si notranje polno dreka od slabe hrane, ki je polno strupa in usrane vode.
[/quote]

….zamijavka….

….zamijavka….
[/quote]

Ne verjamem, Ker ima prav. Ko se pomisli koliko trupel je v zemlji človeških in živalskih in vse to voda lepo melje in melje, se človek vpraša. Da je polno kemikalij in strupov v hrani in vodi je dejstvo. Zato, če tudi nekdo veliko pere mora obvezno dodati mehčalec in prašek, da obleke sploh dišijo. In vsa ta voda od kemikalij gre nazaj v podtalnico in mi to veselo pijemo in se umivamo s tem. O hrani brez veze pisati ker je vsa špricana že, ko so jo sadi seme je parkrat šprican koliko, ko pride do trgovinskih polic. Meso pa vsi vemo in za te farme.

Še to, zato vedno poudarjajo, da lepota pride od znotraj. Torej kako se prehranjujemo, kaj pijemo, kakšni smo do sebe, kako vidimo svet. Lepota navzven ni vredna nič, če je notranja lepota [hashtag=grda]#grda[/hashtag]#. In avtor/ica, ki piše kako ljudje smrdijo zaradi živali in podobno je verjetno najbolj umazan/a človek. Smo svojo umazanost prikriva tako, da se non stop mili. Če razumeš. Vprašanje s kakšno vodo, sploh.


Stres dela svoje in ima velik vpliv na telo. Ljudje lahko po dveh urah neke (psihično) stresne situacije v službi smrdijo mnogo bolj in čisto drugače kot bi po več urah intenzivne fizične aktivnosti. Gre za drugo vrsto vonja. Res je pa tudi, da smo razlčično nagnjeni k potenju in k temu, kako hitro nas neka situacija vrže iz tira in za nas postane zelo stresna.
[/quote]

Razumem, kam meris, toda kjub modernosti ne zlorabljajmo besede stres. Ljudje smo nagnjeni k oddajanju neprijetnega vonja, ko nas je strah. Strah ni stres. Oz. povecini ne.

To, da zivimo (kot druzba) v konstantnem strahu pa je alarmantno. Ravno zato sem izzval s provokacijo, ker sem pricakoval tak odgovor.

Nobena voda, nobeno milo in nobena disava pa ne odpravi strahu. Kozmeticni preparati ne delujejo psihotropno. 😉

Razumem, kam meris, toda kjub modernosti ne zlorabljajmo besede stres. Ljudje smo nagnjeni k oddajanju neprijetnega vonja, ko nas je strah. Strah ni stres. Oz. povecini ne.

To, da zivimo (kot druzba) v konstantnem strahu pa je alarmantno. Ravno zato sem izzval s provokacijo, ker sem pricakoval tak odgovor.

Nobena voda, nobeno milo in nobena disava pa ne odpravi strahu. Kozmeticni preparati ne delujejo psihotropno. 😉
[/quote]
Stres kot fiziološki pojav je zelo dobro definiran in gre za mnogo širši pojav kot je občutek strahu. Tole je direktna kopija povzetka strokovne literatue:

Več o stresu piše tudi tule:
Vaš link

Kako pa bi ti definiral stres (in na kakšni podlagi) ter zakaj meniš, da je jaz nisem uporabila pravilno?


Stres kot fiziološki pojav je zelo dobro definiran in gre za mnogo širši pojav kot je občutek strahu. Tole je direktna kopija povzetka strokovne literatue:

Več o stresu piše tudi tule:
Vaš link

Kako pa bi ti definiral stres (in na kakšni podlagi) ter zakaj meniš, da je jaz nisem uporabila pravilno?
[/quote]

Stresorji so okoliscine pogojene s sokom. Praviloma povezane neposredno z izgubo oz. locitvijo od bliznjih oseb. V drugem planu so to okoliscine, ki na to posredno vplivajo (npr. izguba sluzbe lahko ogrozi eksistenco otrok). Tozadevno se definicija ni spremenila ze od 1986 dalje (pisem iz glave, ampak mislim da je prav).

Danes se je tesnobo in strah napacno poistovetilo s stresom tudi v bollj strokovni literaturi, kar pa je sila nevarno, saj implicira, da je za obcutje „stresa“ odgovoren posameznik in ne zunanji vir, ki povzroca nevarnost (negotovost).

Lohk se skupi preoblečeva:)
Ti si zame:)
[/quote]

Haha…

New Report

Close