Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu A-seksualni moški

A-seksualni moški

Pa te kaj razvaja recimo vsaj nekajkrat na mesec pelje na kosilo,pa kdaj v kino,pa na izlet v naravo,ples…

Ti si št.1

Ja.

In sexa je dovolj?

No, tisto o prometni nesreči pač ni bilo najlepše napisano! Ne vem ali bi nekaj takega sploh preživel!!! Ker jo imam neizmerno rad! A ker si ti povedala po pravici, ti povem tudi jaz: kljub temu sem si v preteklosti našel ljubico, ali pa le skočil čez plot…

Glede na okoliščine ja.

In kaj ti primanjkuje?Mogoče več pozornosti,ker pravijo,da je treba ljubezen negovati kot rože?

Zaenkrat mi ne primanjkuje ničesar. Sem čisto zadovoljna s tem, kar imam. Cmok

Mislim, da bi si midve imeli marsikaj povedat. 🙂

Me veseli.CMOKa tudi tebi.Si res prijetna.

Oprostita, ker se vmešavam. Kir, pa je bilo to iz radovednosti ali pač iz potrebe?

Enako. Prav fino mi je čvekat tu gor za vami (velja za vse).

Hm kaj vem. Nazadnje sem se zaljubil kot še nikoli, včasih je prilika delala tatu, zgodilo se je tudi da sem bil sam nagovorjen (kdaj že? Kmalu bo pet let!)

:))) Če bi še virtualni orgazmi kaj pomagali, sem pa na konju!

Se mi zdi da res!

V kakšni meri se je to poznalo na tvoji primarni zvezi, če se je? Oprosti, če preveč sprašujem, me ustavi. Vendar me zanima, ker sem…

No super.Bomo kmalu zopet kaj vročega odkrili.

Vem, da ni bilo najlepše, ampak hotela sem (mogoče na pregrob način) pokazati, da včasih v našo usodo poseže kaj, na kar ne moreš vplivati. Kar se tiče tvojih ljubic, te ne obsojam, vsi smo krvavi pod kožo. O tem se odloča vsak sam. Važno je, da s tem lahko živiš.

Ja, zaljubljenost je hudičeva stvar. :)))
Važno, da si se vrnil k osebi, ki jo imaš najrajši. Pa saj sedaj si spet zaljubljen, ne?!

Seveda Majčica moja! Važno je da nam je lepo in da nihče zaradi tega ne trpi

Vživet se moraš! No pa malo pomoči….:-))))

:))) Meni v tem trenutku ni čisto nič lepo, ker sem vam, popolnim tujcem razkrila svojo najbolj bolečo rano, ampak kot pravijo, kar nas ne ubije nas utrdi. Bom preživela. Če sem preživela ta leta brez sexa, bom tudi tole “razkritje”.
Verjetno zdaj kakšno rajcanje v prihodnje odpade, ne? :))) Zdaj, ko veš zakaj se “spravljam” nate, sploh ne bo več zanimivo. :((

Te razumem tudi jaz.

… tudi ti na tem?

Ni se poznalo nič, ker znam hudičevo dobro v oziti slalom…
No, nazadnje pa je bil velik hudič, ko sem prejel in odposlal par zelooo vročih SMS. Vseskozi se je delala lisička da ne vidi, jaz pa kozel mislil da ne vidi.. Komaj sem zvozil, naslednjič najbrž ne bi…
Sicer pa malo “skoka čez plot” ne škoduje, vsaj meni ni glede žene

Maja, dej no, dej!
Seveda boš preživela in seveda se boš imela še naprej lepo!
Le to je, da tisto kar je vzrok, tisto, boš enkrat verjetno res morala odkriti.
Predobra si, ne vem če je prav, da pustiš, da je tako kot praviš.

Srečno!

New Report

Close