Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu A-seksualni moški

A-seksualni moški

Priznam. Nisem iskala, se je zgodilo (kavica na kavico, pogovor na pogovor…) Zanimivo pa je, da se je na primarni vezi to pokazalo kot pozitivno.

Khm, če mi je pa Maja najslajša! Samo heca se z mano…:-))))

Kako že gre tista: Računajte na nas….:-))))

Pravi vzrok vem, ker sva že veliko noči prebedela in predebatirala (namesto presexala:)))). Mogoče je rešitev kakšen psiholog in zamenjava službe. Ne vem. Glede na najina leta pa predvidevam, da bo enkrat res tako kot se je zgodilo KIR-u. Kakšen ljubimec. Samo ne vem kako bi lahko živela s tem.
Na žalost pri tem ne gre za to, ali nekaj dopustiš ali ne. To sprejmeš ali ne. Jaz sem se upirala na vse mogoče načine, pripomočki, masažice, striptiz,….pa nič. Na koncu sem ga sprejela takega kot je. Za enkrat…..

Maja včasih misli čisto resno! Samo poguma ima pa še manj kot KIR!

Se spet ponujaš.

:))) Jaooo, ti res veš kaj napisati ob pravem trenutku. Sem že skoraj ratala ena cmera tukaj, pa sem se spet nasmejala ob tem odgovoru.

Ne, samo ve kaj rabim v tem trenutku. Ramo za zjokati! Izkušnje!

Meni nikjer ne manjka poguma! Zato sem šel tolikokrat preko roba!

Jasno…

Če ti tko praviš,ok.

Prav srčkan je s temi svojim izjavami. Cmok cukerček.
Smo pa danes prav v depresivne vode zapluli…
Maja, glavo gor in glej nase. Če te boli se zjokaj. Lažje ti bo in ne sramuj se tega. Te utrdi. Verjemi. Tudi jok je jezik, tihi jezik bolečin. Če rabiš pogovor, sem ti na razpolago.

🙂 Ok. No, Maja bi šla preko roba, pa si zaenkrat ne upa. Zato se pa tebi “ponuja”, samo reakcije niso take kot si jih želi.

Joj, Harmony, bosta mogle pol na čvek, al kaj?
Ha ha, nič zamert, jokat paše, če je treba.

Menda! In nasmej se, še zdrava boš zraven! In če si zdrava, si želiš še ljubezni in seksa… na pa smo spet pri tem..

Greš zraven, bomo kakšno rekle? Samo pol bo moški del okoli hidrantov, ker se jim bo tako kolcalo:)))

Kaj?Jaz sem že tu.Ker ste tako prikupne dame.

Ne backa, ne jokat! Seksat raj!:-))))

Ja, saj ne jokam zdajle…..se smejem!

Ah Harmony, veš da boli. Noro boli! Ampak jok ne pomaga več. Sem pa še vedno v tej fazi, da se tega sramujem, čeprav vem, da nisem kriva sama. Sedaj sem vsaj prišla do tega, da ni z menoj nič narobe in da sem še vedno privlačna in sexi.
Ja, hudo depresivne vode…..

Naj pol vse kar sem načvekal v skoraj treh letih prepišem?? Hm, to bi blo pa preveč…

pa le priznaš, ha ha, da si načvekal!!! Ti, ti , ti!

Saj jaz sem zdrava! Sexa in ljubezni si pa želim tudi ko sem bolna! :)) Je kriza veš, če že nekaj let ne sexaš. Ne gledaš več ali si zdrav ali ne.:)))

Backa ti si res faca.Pogrešal te bom popoldne.

Ne, ne, do čveka meni ni. Dejanja dragi moj….:)))

New Report

Close