Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu A so Bosanci res tako dobri ljubimci?

A so Bosanci res tako dobri ljubimci?

Izkušnje z bosanci če mam? O, mam mam. ene par… Sunjen avtoradio, dolgo časa nisem potreboval doma svojega hi-fija, ker me je prijazni bosanski sosed iz bloka velikodušno zasuval s svojo, potem s parkplacom ki je menda po zakonu o priseljencih avtomatsko njegova last, razen kadar ga je treba skidat, takrat pa je od vseh…pa še kakšna bi se našla…

Če pa si mislila izkušnje z dol dajanjem, teh pa nimam. Tle mam sam svoje mnenje.

Japkica, a se ne sliši lepse (za vas dekleta):
Bod moja, bod moja, ti bom lešnikov dal, boš tiste potolkla, ti bom novih nabral.?

Al pa tale:
http://www.youtube.com/watch?v=3xiqYibqeRE

Sam mi pa ta vseeno ne gre in ne gre in…. ne gre iz glave:
http://www.youtube.com/watch?v=1GeIJShew30

;-)))))))))))))

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

ben … seveda sem mislila na izkušnje, ki se nanašajo na temo bosanskih ljubimcev :))) tema!!

ja, samo to ‘bod moja, bod moja …’ vsak tatretji uporablja. masa me ni nikoli zanimala.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

ben … seveda sem mislila na izkušnje, ki se nanašajo na temo bosanskih ljubimcev :))) tema!!

ja, samo to ‘bod moja, bod moja …’ vsak tatretji uporablja. masa me ni nikoli zanimala.[/quote]

Kar se izkušenj tiče boš morala kakšno Jeseničanko oz. Fužinko pobarat… Tuki sem mrzu in prav je tako! Razn če šteje od prjatlce,sošolke,sestrične…mnenje.

Veš kaj, “ti šapučem na dušu, anđeo moj” pali na začetku, potem pa pristaneš kot mirella, ko mora z eno roko golaž kuhat, z drugo pa desca zadovoljevat. Priznaj, da je “bod moja, bod moja…tu bom drugih nabral” le bolša izbira za žensko… Razen če govoriva o “kad se budim, ostaje mi samo vruča uspomena, da sam te juče srela”

ne bo držalo..to o črnicih..

sem letos enega srečal na plaži..in ne boš verjela….sem se smejal ko pečen maček….ker je mel manjšega…..)))))

sicer pa….od kraj pa ti prisegaš na velikost?

leta letijo - iščem stevardeso

Oj, razo, tle je tema o bosancih in ne črncih. Ko boš na plaži najdu bosanca z mejhnim, pa prilet povedat…

Sej ne da bi tok hotu, ampak morem vprašat, Razo, kako pa sta merila? Z metrom al na uč?

Opala. Fight se začenja.

Kdo je za (h)udobnega?

Jst pa razo se ne kregava. Samo izmenjujeva mnenje in kot vidiš, tudi informacije. A ne, razo?

amapk razlika je bila očitna..))

no res sem pa pozabil povedati..da na nudo plaži….pa men je stal on pa je mel čisto mirnega..))))))))

namerno?

sploh pa…a ti veš zakaj pupe sanjajo o velikih?…naktere so pa z malim zadovoljne in tudi lepše jim je…spet je vse odvisno od njih?kajne..kolko vložijo v to?..)))

leta letijo - iščem stevardeso

jest bi tebe..pa ne pretepel..))))

leta letijo - iščem stevardeso

Težko o tem sodim, sam rahlo znanje fizike mi daje vedeti, da si bil zaradi agregatnega stanja đonija, le malce v prednosti… Morda bi izenačila možnosti, če bi se mu sprehodil mimo nosa… Kaj vem.

Kar pa se tiče o zadovoljstvu glede na velikost pa lahko rečem le to, da je vse odvisno od predanosti in vložene ljubezni ter to da sem hvala bogu precej nad povprečjem.

ben … nimam izkušenj. sem sem rekla. razen tega stavka :)))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

saj če ti povem…še tega k mam..ga raje ne bi imel..))))

leta letijo - iščem stevardeso

Kar pa se tiče o zadovoljstvu glede na velikost pa lahko rečem le to, da je vse odvisno od predanosti in vložene ljubezni ter to da sem hvala bogu precej nad povprečjem.[/quote]

Kolk pa je točno to “precej” nad ?
A poveš?
Pa, zakaj hvala bogu?

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

zavedaš….kako lepo ime maš..zapeljivo pa to….

a res nisi nič usmiljena?

leta letijo - iščem stevardeso

Tole je sam nick, ime je še lepše ;-))
Usmiljena? Ja, no tud kdaj pa kdaj….če nisem glih zvezana takrat ;-D

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

Kolk pa je točno to “precej” nad ?
A poveš?
Pa, zakaj hvala bogu?[/quote]

Evica, firbec si, a prou!?

Kaj pa boš pravzaprav imela od tega, če izveš? Hvala bogu pa zato, da se mi drugi ne smejejo po plažah…

kot že marsikateri…da me zasužnji s svojim imenom..čak mal…..samo malček…..da tti pošljem mail……))))))))))

zakaj pa se sploh skrivaš za niickom če imaš še bolj zapeljivo ime?..khmmm
a ga poveš?

leta letijo - iščem stevardeso

Ja, no sem pač firbec. Sej ne rabiš povedat če nočeš ane?
Sam pol škoda da se hvališ…pa lušte delaš 😉

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

A-a, ne povem.
A poveš ti svojga?

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

neč več nisi moj frend….mi zaj eviko pecaš…)))

že prav…že prav…

evi..smrk

leta letijo - iščem stevardeso

a kolk mam dolgega..čak mal…a ni to preveč intimno..))))

si to mislila?

leta letijo - iščem stevardeso

Skoraj,…si pa zelo blizu.

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

kar izzivaj..mala……mogoče te bom pa nekoč res videl zvezano..)))))

le čak se ti..takrat…..kozjih molitvic….

rada provociraš, kajne?

leta letijo - iščem stevardeso

Kako pa veš, da sem mala?
Mogoče pa bi bla rada zvezana. Ka veš…

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

New Report

Close