Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A zdaj bi nam pa starejšem še vozniško vzeli banda pokvarjena!?

A zdaj bi nam pa starejšem še vozniško vzeli banda pokvarjena!?

Točno tako, tako kot v vsaki stvari, ki jo sprejmejo, vse je le za to, da pridejo sistemski paraziti še do več keša za sebe in svoje.Nam pa prodajo, kot so se še dodatno naučili od “pametne”Amerike, kako je vse le za naše dobro in varnost, a obojega je zmeraj manj, res za crknit, da tega niso sposobni dojet.

Če država tako skrbi za nas, da odloča, če smo po 40 letih praktične vožnje, sposobni voziti avto naj v primeru, da tak osebek pa potem naredi nesrečo, vse tudi plača država, ki mu je potrdilo, torej jamstvo, da ve in zna, dala.Pa temu ni tako.Na koncu itak vsak sam nosi kazensko in odškodninsko pa si lahko ob vse, če ga biksaš.
Normalen človek hitro vidi, da je nekaj narobe, če pa že ne, so pa sorodniki in prijatelji, ki prvi in najbolj (o)pazijo, če že sam ne in tudi njim je v resnici za nas edino mar, pa še to je, zaradi družbene norosti, vedno bolj, če…pri tem pa itak ne pomaga več nič drugega kot odvzem opravilnih in zaprt oddelek.
Da državo za nas briga in mi nismo nič več kot bankomat, vidiš že na vsakem koraku.Zagotavljanje pravic, varnosti in svobode, kar je osnovna funkcija države, vsak dan manj, kljub vsem mogočim predpisom, zakonom, regulativam in inštitucijam, ki so le za ustvarjanje megle in molžo ovc.

Tako, da privoščljivci in bedaki, ki ste bolj papežki od papeža pa kar pametujte in si le še kar naprej ploskajte ter pljuvajte v lastno skledo, če z diplomo ne kapirate preprostega logičnega da, če je človek dovolj sposoben za delo je tudi za eno butasto vožnjo, kar je bilo kristalno jasno ljudem že pred 60 leti, vam ni pomoči.Toliko ste vsak dan bolj pametni, kljub izobraženosti.

Še malo, pa vam bo država morala povedati tudi, če še imate tintaro, pa če še znate hoditi ali ne.Hahaha…le kje se bo končala vsa ta norost, kaj bi šele na ta razvoj neumnosti rekel Einstein, če bi še živel….še sreča, da je pri malo hudega umrl, pa že tisto mu je bilo hudo…
Forumi pa so še samo za tragokomedijo, ko ne veš ali bi se bolj jokal ali smejal, namesto za širjenje pameti.

Ni čudno, da so geniji samotarji, če že jaz, ki nisem, to komaj prenašam in, da folk dela samomore.Prekleto težko je živeti in to samo zaradi vseh tako zelo pametnih, ki so iz preprostega praktičnega in logičnega lajfa naredili z dokazovanjem svoje pameti eno družbo kjer je izjemen in nagrajen le še tisti, ki je bolj nor in nesposoben od prejšnjega, samo da naklada in nori prijazno, skratka sprijeno, pa je vse ok, je lahko tudi predsednik.
[/quote]

Mislim, da bomo normalni počasi morali v rezervat.

Samo kje mi ga najti..

No ja, možgani tebi že zdaj pešajo.
[/quote]

V starosti mi bodo, to je jasno, Neverjetno, kako ste nekateri užaljeni nad biološkimi dejstvi, ti boš vedno bolj sposobna s starostjo, pri 150 letih boš pa supermen, ne? Pa tudi tvoje znanje CPP je iz tega stoletja, če si izpit delala 1972, spomin pa itak imaš vedno boljši, a ne? Pa taka carica si, vedno večja, pa te je strah se it pretestirat. Sožalje.

mozgani zacnejo propadat, po tridesetem letu, samo tako, da bos vedel za sebe..da ne bi bil prevec predrzen, ko pa pijes mlad veliko pa sploh imas moznost za alkoholno demenco, se prej.
[/quote]

Ja no, to drži, do 60. leta pa že zelo dolgo propadajo, zato so v povprečju še bolj propadli. Sej mene ne moti, tudi če se test naredi po 30., kdor bo želel vozit po 60. bo pač že 30 let dajal denar za teste, gotovo bodo tako še več nesposobnih pobrali s cest.

Točno tako, tako kot v vsaki stvari, ki jo sprejmejo, vse je le za to, da pridejo sistemski paraziti še do več keša za sebe in svoje.Nam pa prodajo, kot so se še dodatno naučili od “pametne”Amerike, kako je vse le za naše dobro in varnost, a obojega je zmeraj manj, res za crknit, da tega niso sposobni dojet.

Če država tako skrbi za nas, da odloča, če smo po 40 letih praktične vožnje, sposobni voziti avto naj v primeru, da tak osebek pa potem naredi nesrečo, vse tudi plača država, ki mu je potrdilo, torej jamstvo, da ve in zna, dala.Pa temu ni tako.Na koncu itak vsak sam nosi kazensko in odškodninsko pa si lahko ob vse, če ga biksaš.
Normalen človek hitro vidi, da je nekaj narobe, če pa že ne, so pa sorodniki in prijatelji, ki prvi in najbolj (o)pazijo, če že sam ne in tudi njim je v resnici za nas edino mar, pa še to je, zaradi družbene norosti, vedno bolj, če…pri tem pa itak ne pomaga več nič drugega kot odvzem opravilnih in zaprt oddelek.
Da državo za nas briga in mi nismo nič več kot bankomat, vidiš že na vsakem koraku.Zagotavljanje pravic, varnosti in svobode, kar je osnovna funkcija države, vsak dan manj, kljub vsem mogočim predpisom, zakonom, regulativam in inštitucijam, ki so le za ustvarjanje megle in molžo ovc.

Tako, da privoščljivci in bedaki, ki ste bolj papežki od papeža pa kar pametujte in si le še kar naprej ploskajte ter pljuvajte v lastno skledo, če z diplomo ne kapirate preprostega logičnega da, če je človek dovolj sposoben za delo je tudi za eno butasto vožnjo, kar je bilo kristalno jasno ljudem že pred 60 leti, vam ni pomoči.Toliko ste vsak dan bolj pametni, kljub izobraženosti.

Še malo, pa vam bo država morala povedati tudi, če še imate tintaro, pa če še znate hoditi ali ne.Hahaha…le kje se bo končala vsa ta norost, kaj bi šele na ta razvoj neumnosti rekel Einstein, če bi še živel….še sreča, da je pri malo hudega umrl, pa že tisto mu je bilo hudo…
Forumi pa so še samo za tragokomedijo, ko ne veš ali bi se bolj jokal ali smejal, namesto za širjenje pameti.

Ni čudno, da so geniji samotarji, če že jaz, ki nisem, to komaj prenašam in, da folk dela samomore.Prekleto težko je živeti in to samo zaradi vseh tako zelo pametnih, ki so iz preprostega praktičnega in logičnega lajfa naredili z dokazovanjem svoje pameti eno družbo kjer je izjemen in nagrajen le še tisti, ki je bolj nor in nesposoben od prejšnjega, samo da naklada in nori prijazno, skratka sprijeno, pa je vse ok, je lahko tudi predsednik.
[/quote]
Glej, celo tvoje pisarjenje je čisto odveč, ker si že pri osnovnem kiksnil. Ne, večina ljudi se ne zave pravočasno, da ni več sposobna voziti. Ja, sorodniki že lahko to vidijo, storiti pa ne morejo prav veliko. Že tako na zdravniških ti starejši dobijo podaljšano vozniško, pa je svojce prav groza njihove vožnje. Kaj naj storijo? Skrijejo ključe? Se najdejo tudi taki, ki potem pokličejo policijo in imajo dobronamerni svojci potem težave.

V starosti mi bodo, to je jasno, Neverjetno, kako ste nekateri užaljeni nad biološkimi dejstvi, ti boš vedno bolj sposobna s starostjo, pri 150 letih boš pa supermen, ne? Pa tudi tvoje znanje CPP je iz tega stoletja, če si izpit delala 1972, spomin pa itak imaš vedno boljši, a ne? Pa taka carica si, vedno večja, pa te je strah se it pretestirat. Sožalje.
[/quote]

Če ti in tvoji nimate toliko normalnosti, lastne pametne presoje in odgovornosti, da sami ne opazite, da niste več za v avto, ker ste nevarni za sebe in druge, vam itak ni pomoči in vam noben cpp in ne vem kaken pildek še, ne pomaga.
Najbolj, da takoj tudi vse daste in se slečete do golega, boste vsem trpljenje prihranili, pa sožalje vam.

Če je poklicni šofer, potem da, druga dela se pa zelo razlikujejo od vožnje in niso vsi sposobni za vse. Poglej si pa še, koliko nesreč je bilo pred 60 leti (glede na število vozil) in koliko jih je danes.

Če ti in tvoji nimate toliko normalnosti, lastne pametne presoje in odgovornosti, da sami ne opazite, da niste več za v avto, ker ste nevarni za sebe in druge, vam itak ni pomoči in vam noben cpp in ne vem kaken pildek še, ne pomaga.
Najbolj, da takoj tudi vse daste in se slečete do golega, boste vsem trpljenje prihranili, pa sožalje vam.
[/quote]

Seveda pomaga, komur to ni jasno, mu mora pač nekdo drug povedat. Najbolje, da kar izpite ukinemo, pa bo že od začetka vsak sam precenil, če je sposoben it na cesto, to se bo zihr dobro končalo.

Seveda pomaga, komur to ni jasno, mu mora pač nekdo drug povedat. Najbolje, da kar izpite ukinemo, pa bo že od začetka vsak sam precenil, če je sposoben it na cesto, to se bo zihr dobro končalo.
[/quote]
Seveda. Da ne bo banda oderuška kasirala za zdravniški, pa cpp, pa ure v avtošoli, pa izpit. Ukinit vse, ker menda pa ja vsi sami vse vemo in znamo. Že tukaj imamo ene par herojev, ki po tem prav izstopajo.

Torej, od trenutka, ko mi bodo vzeli izpit, pričakujem, da me bo začela živet država. Če za v avto nisem, tudi za v službo nisem. Je veliko bolj stresna, in precej več denarja je v igri.


Glej, celo tvoje pisarjenje je čisto odveč, ker si že pri osnovnem kiksnil. Ne, večina ljudi se ne zave pravočasno, da ni več sposobna voziti. Ja, sorodniki že lahko to vidijo, storiti pa ne morejo prav veliko. Že tako na zdravniških ti starejši dobijo podaljšano vozniško, pa je svojce prav groza njihove vožnje. Kaj naj storijo? Skrijejo ključe? Se najdejo tudi taki, ki potem pokličejo policijo in imajo dobronamerni svojci potem težave.
[/quote]

Ajde ne seri in ne nakladaj, kisnil si ti vse in imaš hude težave, že z dojemanjem in lastno odgovornostjo.

Če vi sami ne boste pazili nase in svoje, tudi država in noben ne bo.

Če je nekdo že tako nor, da niti to več ne razume, da ni več za avto in išče ključe…mu je tudi opravilno potrebno odvzeti.Saj v nasprotnem primeru lahko vzame ljuče tudi tvojega avta in se zatolče, poleg vseh ostalih norosti in škode, ki jo lahko naredi še s podpisi raznih pogodb, kreditov…

Si si pa dal čist taprav nick, taki ste itak čisto brez veze, ker veze vidite in živite samo po vezah-države in drugih, sami pa nimate nobene lastne odgovornosti oziroma (ob)veze.

Ampak v službi ne ogrožaš drugih. Kako boš prišel do delovnega mesta, pa nikoli ni bil problem delodajalca. Kaj si sploh hotel s tem povedat?

Ajde ne seri in ne nakladaj, kisnil si ti vse in imaš hude težave, že z dojemanjem in lastno odgovornostjo.

Če vi sami ne boste pazili nase in svoje, tudi država in noben ne bo.

Če je nekdo že tako nor, da niti to več ne razume, da ni več za avto in išče ključe…mu je tudi opravilno potrebno odvzeti.Saj v nasprotnem primeru lahko vzame ljuče tudi tvojega avta in se zatolče, poleg vseh ostalih norosti in škode, ki jo lahko naredi še s podpisi raznih pogodb, kreditov…

Si si pa dal čist taprav nick, taki ste itak čisto brez veze, ker veze vidite in živite samo po vezah-države in drugih, sami pa nimate nobene lastne odgovornosti oziroma (ob)veze.
[/quote]

Ja in ti si že tolikokrat poskušal odvzet opravilno sposobnost nekomu, da veš, kako je to simpl? Malo morgen, ja.

Hm.. škoda živcev. Takega bi morali odstraniti policaji zaradi oviranja prometa.
Mi pa tvoja reakcija pokaže, da tudi nisi najbolj predvidljiv voznik. 😉
[/quote]

Zelo predvidljiv in skoncentriral, naplačal sem se kazni v mlajših letih zarad radarjev…, tega voznika sem omenil zato, da ne bi bil problem, če bi možakar vžgal vse 4 smernike, ker bi pol vsi videli ,da je nekaj narobe z njim in bi počas vozil za njim ali ga pa prehitel, tud čez polno črto, opravičeno in bi policiji nekako razložil situacijo, če me bi glih takrat videli, tako moreš pa cjazit za takim modelom, pa glih na odsekih, ko je tako lepo po gasu dat na suhi cesti, ker so takšni blagi ovinki in jih je lepo polagat tam nekje okol 80/90 na uro, hehe..

A če se zdaj pijan zabiješ in ti vzamejo izpit, te tudi mora kdo začet živet? Sicer pa – sej te bo – tako kot vsakega – s socialko.

Prosim, napiši, kaj učijo glede krožišč v vsaki avtošoli drugače?
[/quote]
Jaz tudi čakam na ta odgovor.
Sicer bom pa pri svojih 60 in s 40 letno vozniško prakso ja vedela, da ima v krožnem prometu vedno prednost tisti, ki kroži. Tako je bilo in bo:)

Ljudje, ki so delovno aktivni in dnevno na cesti so zgledni udeleženci v prometu.
Težavo predstavljajo vozniki upokojenci, ki vozijo le redko (praznični vozniki) in tisti, ki niso vozili 40 let in se spravijo v avto in na cesto, ter dementni.
Ukrepala bi zoper tiste, ki deset let ali več niso registrirali avta in vozili. Ti so res nevarni!


Jaz tudi čakam na ta odgovor.
Sicer bom pa pri svojih 60 in s 40 letno vozniško prakso ja vedela, da ima v krožnem prometu vedno prednost tisti, ki kroži. Tako je bilo in bo:)
[/quote]

Razen če si v Franciji. Tam je večina krožišč takšnih, da ima prednost tisti, ki vstopa v krožišče. Že Pariz je en tak primer.


Ogrožal je samo nevrotične zmešance, ki niti ne bi smeli imeti izpita.

Glede na stanje na naših cestah in mladino, ki po AC vozi 80, vijuga in tipka sms, sem zato, da vsak brez izjeme, vsakih 10 let naredi izpitno vožnjo. Večina bi jih treščila, ker ne znajo ne zadrge, ne uvoza na AC, ne uporabe žmigavca, rdeča je nova zelena, parkiranje je mnoge misija nemogoče. Desno pravilo na glavnih cestah še gre, v blokovskih naseljih pa ne več. Lovljenje rdeče ne pomeni 120 po Celovški, pa če prideš tik pred križišče pri oranžni, tudi ne bremzaš! Na regionalki in AC je razdalja 2 sek (za starejše 3), v zgoščeni mestni vožnji pa nimaš razdalje za tri buse.
Zato sem za periodiko obnove preizkusa, me zanima če so res starejši največji krivci. Za zadnjih nekaj težkih nesreč imam v spominu povzročitelje mlajše od 60.

Kadar vidim, da vozi starejši človek, postanem strpnejša in sem pozorna nanj. Noben problem malo počakat in potem prehitet. Mrak na oči mi pade ko naletim na egonaduvance, ki zase mislijo, da so perfektni oh in sploh vozniki, da cesta pripada samo njim in bi najraje vse pred sabo izrinili s ceste.
[/quote]

Jep… tudi ti spadajo v kategorijo nepredvidljivih voznikov.

Zelo predvidljiv in skoncentriral, naplačal sem se kazni v mlajših letih zarad radarjev…, tega voznika sem omenil zato, da ne bi bil problem, če bi možakar vžgal vse 4 smernike, ker bi pol vsi videli ,da je nekaj narobe z njim in bi počas vozil za njim ali ga pa prehitel, tud čez polno črto, opravičeno in bi policiji nekako razložil situacijo, če me bi glih takrat videli, tako moreš pa cjazit za takim modelom, pa glih na odsekih, ko je tako lepo po gasu dat na suhi cesti, ker so takšni blagi ovinki in jih je lepo polagat tam nekje okol 80/90 na uro, hehe..
[/quote]

Ko je bila Štajerka še pol-avtocesta, sem med Celjem in Slovensko Bistrico redno srečeval dva gospoda. Eden je imel starega Mercedesa, drugi Lado Rivo. Omejitev je bila 100km/h, oba sta pa vozila točno ob sredinski črti in točno 60km/h. Prehitevali so ju vsi s tovornjaki vred, trobili so jima, a se nista pustila motiti. 😀
V bistvu sta bila ovira na cesti in ker sta s svojo vožnjo tako zelo odstopala od ostalih, sta bila tudi kreatorja precej nevarnih situacij.

Seveda pomaga, komur to ni jasno, mu mora pač nekdo drug povedat. Najbolje, da kar izpite ukinemo, pa bo že od začetka vsak sam precenil, če je sposoben it na cesto, to se bo zihr dobro končalo.
[/quote]

A se ti delaš debilnega ali si…

Z vsakim stavkom si bolj pameten…ne znaš niti brat in taki začnete še z večjimi genijalnostmi!

Nekaj je prvič, da se naučiš, nekaj po 40 let in več prakse, ki dela mojstra!
A potem bomo mojstre obrtnike tudi začel testirat…pa koga vse še.Pa morali bi itak vse očitno glede na tvoje modrosti, pa ne samo preden se vsedete v avto, tako kot je že napisal polarc, ampak že, ko se rodite.

Za tako bolne, ki lastne presoje več nimajo je itak iti k zdravniku s svojci ali pa poklicat socialno, če potrebujete, da mu drugi povedo, če je pa sam in že tako mimo, pa še vsega drugega ni sposoben, še v avto ne it in tudi na pregled ne bo prišel in bo samo še umrl…skratka postopki za odvzem opravilne…100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} sigurnosti pa tukaj na tem svetu itak ni, razen smrt je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

Poklicni vozniki in piloti, imajo pa itak druge vatle in pravila, če še tega ne veste, pametnjakoviči.

Tebe pa lahko nekdo itak cel lajf uči in testira, pa vidim, da ni haska in ti je, v dobro vseh, potrebno vse odvzeti takoj!
Samo bevskaš in takoj goniš svojo pametnosti, pa za potrditev te ven privlečeš vse žive ekstreme, kot je ta, da osnovnega cpp potem niti ne rabimo, kot to počnejo norci namesto, da bi utihnil, pa razmislil o napisanem, kot to naredi pameten človek, ki ve kje so okviri normalnosti oz mej.
Kar pa ti ne razumeš, ker jih nimaš.

Ampak v službi ne ogrožaš drugih. Kako boš prišel do delovnega mesta, pa nikoli ni bil problem delodajalca. Kaj si sploh hotel s tem povedat?
[/quote]
So službe in so službe. Če se nisem sposoben držat reda, lahko ogrožam tudi življenja. Za bolj počasne sorte, bom napisal še enkrat- če nismo sposobni priti do službe po 60 letu naj hudiči ne pričakujejo, da bomo delali do 70. A je dovolj jasno napisano?

Ja in ti si že tolikokrat poskušal odvzet opravilno sposobnost nekomu, da veš, kako je to simpl? Malo morgen, ja.
[/quote]
Vem iz lastne izkušnje.Pa kakšno ektremno težko in pametno se boš še spomnil.In kolikim si jo že ti…vem, da 0.

Takim kot si ti je tako vse težko, še razložit bilo kaj, še z narisanim ne gre, ker itak vse veste in znate, samo potrebujete pa za vse druge, da vam povedo.
Doktor-psihiater ali socialna, ali odvetnik…je pa potrebno včasih biti vztrajen, ker danes je že večini vse težko, kot tebi celice vklaplajat…

A za voznike audijev veljajo kakšna druga prometna pravila kot za ostale, glede na to, kako vozijo?

New Report

Close