Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali je zveza z enim clovekom "naravna"?

Ali je zveza z enim clovekom "naravna"?


Seveda lih teb je tvoja mama govorila o svojih seksualnih dogodivščinah, verjetno ob toplem čaju in domačih keksih.
Razpizdila.? Ma kaki. Ti ne veš kako zgleda ko se jaz razpizdim. To ni nič.
[/quote]
Ja včasih so bili malo drugačni časi in je cela vas vedela, če je neka ženska kurba se je hitro razvedlo. To nisi mogel skrivat. Pa tisti moški, ki je neko žensko prvi naskočil je moral tudi oženit, ker ji je odvzel čast. To se je vedelo od pamtiveka. Ni bilo vse samo za moške dobro. Evo tresejo se moje gate, ko se boš ti razpizdila.


Ja moj sosed je pa vesoljček in pravi da je star že 7652 let. Dejstvo. Čeprav se mi zdi da je starejši, ampak stari vrag to skriva tako kot naši znanstveniki o prisesanju moške DNK na žensko.
[/quote]

Ja saj ne bodo mogli več večno skrivati, resnica je kot reka, lahko fukneš drevo not, pa bo voda prebila na drugo stran. Ona si je zamislila, da so ženske morale biti device, ker se je moškim kar tako dvignilo mučit ženske. Joj, vse ima svojo biološko razlago.

Seveda je pri konjih, psih, preberi še druge članke. To se je vedelo že od nekdaj. A si prebrala da ima dnk seva haha. Pa tudi če ti ga da v usta ali pa te drugje pošprica haha. Seveda vsi o tem molčijo ker bi bil pravi škandal s preživninami, ženskam pa si odvzela spolna svoboda. Ženske bi se ji itak same odpovedale, ker jih nihče drug ne bi povohal. O tem so vedeli že v času Aristotla.
[/quote]

Če bom šla kdaj v nabavo psa z rodovnikom, bom zahtevala, da mi znižajo ceno ali pa pristavijo tehtne dokaze, da se res ni psica parila prej s kakšnim mešančkom ali drugo pasmo..kul.. 🙂


Ja včasih so bili malo drugačni časi in je cela vas vedela, če je neka ženska ****** se je hitro razvedlo. To nisi mogel skrivat. Pa tisti moški, ki je neko žensko prvi naskočil je moral tudi oženit, ker ji je odvzel čast. To se je vedelo od pamtiveka. Ni bilo vse samo za moške dobro. Evo tresejo se moje gate, ko se boš ti razpizdila.
[/quote]
Zaradi tebe se sigurno ne bom. Ne pizdim se nad mentalno zaostalimi(pizdim samo nad umsko visoko razvitimi moškimi ki so mi kos in me znajo utišati z argumenti) ker to bi bila zloraba če bi se jaz razpizdila nad teboj.
Tako da pozabi..
Pejd raje spat. Jaz grem pa knjigo brat ker si živi dolgčas.


Ne, nisva zato skupaj. Ne samo da nama je udobno ali kaj, res nama je vse najboljše drug z drugim. Zakaj z drugimi? Ker je prijetno. Približno tako kot je prijetno base jumpat. Tudi to ni za vse. Tisti, ki pa, pa vejo, o čem govorim.. Ali pa imeti lep vrt, nenazadnje. Pač, fajn. In ne, ne misliva SAMO na seks, zato pa več ali manj samo poleti skupaj v Istri, in sama na poslovnih poteh. In ni nama ‘bed’, da se ‘guziva’ z drugimi. Ker to počneva na varen način z lepim pametnim folkom, ki ma vse urejeno v glavi. Najraje imava itak trojčka s punco.
se strinjam da nam ni treba vsega razumet. Še dobro:)
glede potrebe pa, ne bi se toliko ljudi varalo, in za en seks tvegali partnerja, ugled in družino, če ne bi bilo potrebe. Tudi to, da se večina tistih, ki vara, NE loči, nekaj pove…
[/quote]

Veliko ljudi vara zato, ker v zakonu ni seksa (in če mene vprašaš, ga ni, ker ni ljubezni). Ločijo se pa ne zaradi materialnih, finančnih koristi in udobja.
Redki so taki, ki se ljubijo in varajo.
Jaz ne bi imela niti dovolj energije za kaj takega.

Mene osebno bi bolj bolele laži in prikrivanje kot samo dejstvo, da partner seksa tudi z drugimi.

Če bom šla kdaj v nabavo psa z rodovnikom, bom zahtevala, da mi znižajo ceno ali pa pristavijo tehtne dokaze, da se res ni psica parila prej s kakšnim mešančkom ali drugo pasmo..kul.. 🙂
[/quote]
Samo pazi bodi pripravljena ker preden te bo rejec psov zabrisal iz bajte te bo še prej po zdravju vprašal. Glej da si boš sprintala z mona dejstva velecenjenega dr. Tele whatever in potem ta dejstva za katera je prejel Nobelovo nagrado (če jo še ni ga pa predlagajmo ker taka pogruntavščina ne sme ostati nenagrajena)
Direkt neumnemu rejcu porini pred oči in zahtevaj vsaj 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nižjo ceno ker je njegova psica pač ku…in se ne ve če je Ziher samo en oče mladička.
:))
Uživajte naprej v bedastocah jaz zdej grem

Za človeka ni naravno skoraj nič civilizacijsko pridobljenega. Ni recimo naravno, da jemo z žlico ali s paličicami. Naravno je jesti z rokami. Toda s tem tvegaš okužbe, znižaš higienske standarde.

Jesti s priborom je bolje.
Tako kot je bolje biti vezan in intimen samo z enim človekom, s katerim imata morda tudi potomce, za katere skrbita oba. To je brez dvoma bolje in prinaša višjo kvaliteto življenja paru in potomcem.

geni se itak morajo mešat in če bomo vsi hoteli se samo z devicami ženit, bo kmalu celo človeštvo v žlahti. tako da tisti ki so vam babe nataknile rogove bi za to morali bit še veseli, saj je veja verjetnost da bodo imeli bolj zdrave otroke.

Ma to je vse posplošeno.

Tudi civilizacija smo ljudje in kot taki del narave.
Torej je lahko vse naravno, s svojimi umi pa lahko ljudje kreiramo stvari v minus in v plus.

Če smo dobili kot živa bitja roke, smo se pravtako morali naučiti z njimi jesti..in pravtako smo z možgani izumili žlice kot jedilni pribor.
Oboje izvira iz nas, torej je del narave, je naravno..

Kaj je bolje ali ne je spet stvar debate, posameznika, zornega kota gledanja.
Če si razkužiš roke in z njimi ješ, je bolje kot če ješ z žlico, ki je recimo umazana, polna bakterij.

Kaj prinaša višjo kvaliteto življenja paru ali potomcem, je pravtako stvar posameznika.

Če je ljubezen, spoštovanje, komunikacija, je bolje, če tega ni, je tvoja trditev napačna..

http://yournewswire.com/women-dna-man-sex/

Naloga moških, je da širi svoje gene to je dejstvo in da skrbi za zarod, ki posedujejo njegov genetski material. Zakaj bi nekdo skrbel za potomce neke kurbe, ki jo je nabrisalo še ducat drugih moških. So se pa v tej temi hitro prikazale tiste rasne promiskuitetne kurbice.


Samo pazi bodi pripravljena ker preden te bo rejec psov zabrisal iz bajte te bo še prej po zdravju vprašal. Glej da si boš sprintala z mona dejstva velecenjenega dr. Tele whatever in potem ta dejstva za katera je prejel Nobelovo nagrado (če jo še ni ga pa predlagajmo ker taka pogruntavščina ne sme ostati nenagrajena)
Direkt neumnemu rejcu porini pred oči in zahtevaj vsaj 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nižjo ceno ker je njegova psica pač ku…in se ne ve če je Ziher samo en oče mladička.
:))
Uživajte naprej v bedastocah jaz zdej grem
[/quote]

Ja saj psice so tam nadzorovane, kakšne buče prodajate. hahaha

v kratkem bom začel graditi hišo v katero se bova pozneje vselila z mojo punco in bodočo ženo. kako daleč od najbližjega soseda naj jo postavim da se ne bo mogla njegova DNK s teleportacijo prenest nanjo?


Sej zaradi mešanja tudi rase počasi izginjajo in vsi smo že skoraj kot kloni. Za raznolikost in različnost genetskega materiala je odgovor v ne mešanju.

lej, toliko različnih prepričanj obstaja, kot je ljudi..
z mojo občasno seksava s kom drugim, pa nama je še vedno najvažnejša družina (jaja, navalite 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} shitstorm komentarjev, farbata drug drugega, nekaj že je narobe, blablabla.. lejte če je, v šestih letih in treh lifestyla, še nisva pogruntala. Pa sva oba poslovno uspešna, magistra,.. ne da to kaj dosti o pameti pove pa vendar).
Ko že omenjaš rasne promiskuitetnice, btw, midva sva pravzaprav v odprtem razmerju (s tem da preživiva na leto le nekaj ur s kom drugim, pa še to nisva zihr, da bova še, imava vedno manjšo željo po tem, mogoče sva le tako ‘sprogramirana’ s strani medijske propagande, da nama to sede, dopuščava to možnost), skraatka; oba imava nacionalni, in celo, pazi, rasni ponos. Pa so meni Korejke vizualno zelo všeč in me privlačijo, ampak na kraj pameti mi ne pride, da bi o kakršnikoli družini kdaj razmišljal.. Že z evropejko neslovenko težko.. Imava tudi skupne črne prijatelje, ampak se punci gabi, da bi se jo na tak način kdaj dotaknil katerikoli nebelec. Pa to ni sovraštvo do kogarkoli drugega, pri nama gotovo ne, le ljubezen do svojega naroda, kulture, rase. Zanimiva kombinacija, mar ne?
Thomas has seen everything. It was time for Thomas to leave. (danes sem kot kaže zamenjal tale forum za 9gag, tisti devičnik, ki sanja o devicah me je sploh nasmejal skoraj do solz :D)

A zdaj sta se pa seksala samo s Slovenci v Istri in na poslovnih potovanjih? hahaha Joj bože mili, kaj si vse izmislite. Zaradi mene se lahko seksaš tudi s štengo če ti paše. Kje pa je ta družina, če vam je to najvaženjše? Do zdaj bi tvojo babo lahko že nekdo oplodil. Toliko jebanja, najpomembnejšega produkta fuka (otroka) pa nikjer.

Težko je reči, da je otrok najpomembnejši element seksa.. Se strinjam, da je lasten otrok pomembnejši kot seks. Vendar za otroka je dovolj že en seks ob pravem času. Torej za 10 otrok, pa dajmo lep faktor rezerve, je dovolj 30 spolnih odnosov.
Po Maslowu je seks med, oz enakovreden hrani in vodi. Torej za zdravo življenje seksaš vsaj vsaj enkrat na teden, 4 x 12 = 48 ; -krat na leto, in seksaš recimo kot moški nekje od 17 do 70..
see my point..

Hah in ne, ne samo s slovenci, jaz osebno samo s črnkami ne maram; pač razlika s kom seksaš s kondomom (smo le leta 2017, menda veste zadrteži, da obstajajo?) in v koga ti pride z namenom ustvarjanja družine.. In ja, kondomi pač so 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, če slučajno tisti 0.1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} se prikrade, se pa takoj ukrepa prav za absolutno vse, od nosečnosti aidsa in ostalih okužb razen gljivic, za to pa menda imaš oči.. S tem da imaš šanse približno take za karkoli ob tega, kot da na avtocesti narediš totalko…

Erotika je pomeben komunikacijski kanal, spolna energija pomemben potencial, pozelenje mocan motivator. Kam ste vi prispeli… 😉

Saj ni moj namen, da te prepričujem v svoj prav. Mi je pa zanimivo, da po eni strani trdiš, da večina ljudi v zveze ne vstopa razumsko (jaz pravim za tiste prve kar vsi vstopamo malce nerazumsko), po drugi strani pa zanikaš faktor sreče pri tistih, ki jim recimo uspe.

Razen če nimaš prepričanja, da vsem, ki uspe vstopajo v zveze razumsko, tistim, ki pa ne uspe pa nerazumsko. :-))
[/quote]

OK. Naj poskusim poravnati se ta dolg. 🙂 Zapisal sem, da vecina v zvezo ne vstopa (zgolj) razumsko. Vendar sem tudi zapisal, da sklepanje partnerstev ni “igra na sreco”. Kako vraga? Razumska je zgolj ekonomika odnosa. A participacija v odnosu ni zgolj kvantitativne narave, temvec je celo predvsem kvalitativne narave, da o simboliki sploh ne govorim, ker bo zapis predolg. Zato bom sklenil, da so nasa custva in obcutja, kakor tudi predstave (simboli), ki nanje asocirajo vsaj tako dober pokazatelj na potencialno kakovost zveze, kakor so to razumske razlage, ce ne celo boljsi (vsaj pri vecini).

Zato pravim, da sta obcutek varnosti (predvidljivost) in erotika (predanost) poleg koristi (preudarnosti) tudi pomembna komunikacijska kanala, ki pa ju pogosto inacimo s “podzavestjo” in “intuicijo” (kar ni cisto tocno). Partnerstva, ki temeljijo na uravnotezenosti tro-edinega so tako navadno trdnejsa od tistih “razumskih” in niso niti najmanj “igra na sreco”, temvec ravno obratno. Se pa ustvarja ta obcutek, ker se kot druzba odtujujemo cutsvom (happy-happy), kakor tudi simbolom (individualizem). Dejstvo pa je, da ravno brez (skupnih) simbolov nobena zveza ne more dolgorocno obstati.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Seveda lahko komentiraš, saj smo tukaj zato, da malce izmenjamo poglede. :-))

In o zrelosti bi se lahko celo strinjal, kajti res je, da so nekateri lahko že zgodaj dovolj zreli. O tistem okoli primarne družine in vzorcih pa na žalost ne. To namreč meni vedno deluje le kot izgovor, ki je na voljo kot joker, ko zmanjka idej zakaj ni bilo uspešno, še huje pa se mi zdi, ker se na ta način lahko v naprej predispozicionira morebitni uspeh ali neuspeh posameznika. Torej nekaj v smislu da če nisi iz OK familije raje takoj obupaj, ker ni šans, da ti uspe.
Ampak tudi takšnim, ki so iz “slabih” družin lahko uspe iz prve. In takšni, ki so iz OK družin pogrnejo na celi črti.
Pred leti sem slučajno naletel na eno zanimivost. Namreč neki strokovnjak je trdil, da med fazo zaljubljenosti in ljubeznijo obstaja zelo kratka a intenzivna faza, kjer oba partnerja poskušata (nezavedno ali zavedno) vzpostaviti prevlado ali dominacijo nad drugim. To naj bi bilo namreč celo čisto normalna človeška lastnost. In ko si mlad, brez izkušenj se ti to, da se vzpostavi zdravo ravnotežje lahko zgodi na dva načina. Ali si že toliko zrel, da veš, da je za obojestransko srečo potrebno vzpostaviti zdravo ravnotežje, ali pa odigra vseeno vlogo sreča in nikomur ne uspe doseči prevlade nad drugim. Torej se vzpostavi ravnotežje samo od sebe, brez znaja, švica… pure luck. In upam si celo trditi, da je pri večini srečnih parov bila bolj na delu sreča, kot pa zrelost.

In kaj večinoma delajo tisti, ki jim dolgoročno uspe iz kasnejših poskusov in so srečni? Pripravljeni so sklepati kompromise. Ker brez kompromisov bodo slej kot prej nasprotno stran naredili za nesrečno stran v vezi. In če je nekdo nesrečen… je jasno, da je le še vprašanje časa, kdaj bo počilo in kaj bo kaplja čez rob. :-))

In za vsakega, ki ni pripravljen sklepati kompromisov in držati tehtnice s partnerjem(ko) v ravnotežju jaz že v naprej napovem… Se en BIG FAIL v življenju. Vprašanje je le, koliko časa se bosta slepila, da sta srečna. :-))
[/quote]

kompromis je seveda temelj za kakršno koli sobivanje, brez tega ne gre, ampak to ni stvar zrelosti. Tega se v prvi vrsti naučiš v svoji primarni družini, ko si hote ali nehote priča preštevilnim nesoglasjem in zelo je pomembno, kako starša rešujeta ta nesoglasja, kaj si ti odnesel od tega in šesa si se naučil … jasno pa je, da to ni zlato pravilo, ki bi držalo vedno in povsod, so izjeme in verjetno jih ni tako malo. Ampak kar sem jaz želela povedat je, da če v primarni družini vladajo pristni, lepi in predvsem spoštljivi odnosi, potem je zelo velika verjetnost, da je človek, ki je del te družine, tudi tak… zna krotit svoj lastni ego in ne gre do konca za vsako ceno. Spoštuje in je odgovoren, v prvi vrsti do sebe in potem še vseh okrog sebe.

jaz v pure luck ne verjamem, ne poznam para okrog sebe, ki bi se za svojo dolgoletno (+20let) vezo lahko izgovoril na to 🙂 Vsi smo šli čez velika turbulentna obdobja, ampak da smo še danes skupaj pa nikakor ni zasluga neke sreče. Trdo delo! to je ključ do vsakega uspeha 🙂
Kot sem rekla … kar daš v vezo, to dobiš nazaj, ponavadi z obrestmi

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Jaz sem pisala o tem, da je to loterija, zadeva sreče.
Pri čemer seveda nisem mislila da imaš srečo, da znaš peljati razmerje, ampak čisto enostavno srečo, da si se dobil s človekom, ki ti v vsem odgovarja (eni namreč zagovarjajo znanstven pristop pri izbiri partnerja, oni ga “znajo ” izbrati ) – ni res, čista sreča je bila, da jim je ravno tega človeka prineslo na pot, pet minut kasneje, pa ga ne bi…in potem še sreča, da sta se tekom življenja oba spreminjala tako, da sta si bila po obojestranskih spremembah še vedno všeč.
Jasno, da je treba ogromno vlagati v razmerje, to je vsakodnevno delo, brez tega ni nič.
Je pa sreča tudi dejavnik, če priznate ali ne.

kompromis je seveda temelj za kakršno koli sobivanje, brez tega ne gre, ampak to ni stvar zrelosti. Tega se v prvi vrsti naučiš v svoji primarni družini, ko si hote ali nehote priča preštevilnim nesoglasjem in zelo je pomembno, kako starša rešujeta ta nesoglasja, kaj si ti odnesel od tega in šesa si se naučil … jasno pa je, da to ni zlato pravilo, ki bi držalo vedno in povsod, so izjeme in verjetno jih ni tako malo. Ampak kar sem jaz želela povedat je, da če v primarni družini vladajo pristni, lepi in predvsem spoštljivi odnosi, potem je zelo velika verjetnost, da je človek, ki je del te družine, tudi tak… zna krotit svoj lastni ego in ne gre do konca za vsako ceno. Spoštuje in je odgovoren, v prvi vrsti do sebe in potem še vseh okrog sebe.

jaz v pure luck ne verjamem, ne poznam para okrog sebe, ki bi se za svojo dolgoletno (+20let) vezo lahko izgovoril na to 🙂 Vsi smo šli čez velika turbulentna obdobja, ampak da smo še danes skupaj pa nikakor ni zasluga neke sreče. Trdo delo! to je ključ do vsakega uspeha 🙂
Kot sem rekla … kar daš v vezo, to dobiš nazaj, ponavadi z obrestmi
[/quote]

Predvsem se strinjam, o tistem zadnjem. Kar daš v zvezo, dobiš nazaj z obrestmi. 🙂

Seveda pa je vse ostalo ali se strinjava ali ne dejansko nepomembno. Pać le debatirava.
Vendar pa moram povedati, da dejansko ne poznam para, kjer bi ostala skupaj zelo dolgo v srečni zvezi in bi lahko rekel, da sta bila zrela in sta že od prve minute vse skupaj zagrabila kot resen življenski projekt. Lahko bi ti govoril, kako poznam 3 pare, kjer so vsi stari med 45 in 52 let in smo dejansko že družba 30 ali več let. Torej se zelo dobro poznamo. Vsem tem parom je bila to prva resna zveza. Danes štejejo 25+ do celo 30+ let skupnega življenja.
Glede na to, da gre za ljudi iz moje družbe, ljudi, ki jih zelo dobro poznam si upam zapisati, da v nobenem primeru moški del para ni bil niti približno zrel, Norci na kubik bi bilo celo milo rečeno. O občutku neke odgovornostii pa takrat niti duha ali sluha. Tudi za ženski del ne bi rekel, da so bile ravno neke resne ženske. Prej klasične mladenke željne veliko zabave. :-))

Vsem (tako moškim kot ženskam) morda le skupno, da so če iz njih vlečeš kaj na silo trmasti kot osli in pod prisilo ne popuščajo niti za milimeter. Ko dajo, dajo iz srca.
Upam si trditi, da si danes nihče od njih ne bi hotel pripenjati nekih zaslug za garanje ali žrtvovanje za življenje v dvoje in kasneje, ko so prišli otroci kot družina. Veliko prej bi vsi rekli, da je vse skupaj bila igra hec, zabava… ki še kar traja in traja. in to ohranjajo še danes.

Seveda je tvoj pogled povsem legitimen, kajti prepričan sem, da je utemeljen na osnovi lastnih izkušenj… tako kot je moj. To nama pove le, da imava nekoliko različne izkušnje. :-))

Vaš link

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Predvsem se strinjam, o tistem zadnjem. Kar daš v zvezo, dobiš nazaj z obrestmi. 🙂

Seveda pa je vse ostalo ali se strinjava ali ne dejansko nepomembno. Pać le debatirava.
Vendar pa moram povedati, da dejansko ne poznam para, kjer bi ostala skupaj zelo dolgo v srečni zvezi in bi lahko rekel, da sta bila zrela in sta že od prve minute vse skupaj zagrabila kot resen življenski projekt. Lahko bi ti govoril, kako poznam 3 pare, kjer so vsi stari med 45 in 52 let in smo dejansko že družba 30 ali več let. Torej se zelo dobro poznamo. Vsem tem parom je bila to prva resna zveza. Danes štejejo 25+ do celo 30+ let skupnega življenja.
Glede na to, da gre za ljudi iz moje družbe, ljudi, ki jih zelo dobro poznam si upam zapisati, da v nobenem primeru moški del para ni bil niti približno zrel, Norci na kubik bi bilo celo milo rečeno. O občutku neke odgovornostii pa takrat niti duha ali sluha. Tudi za ženski del ne bi rekel, da so bile ravno neke resne ženske. Prej klasične mladenke željne veliko zabave. :-))

Vsem (tako moškim kot ženskam) morda le skupno, da so če iz njih vlečeš kaj na silo trmasti kot osli in pod prisilo ne popuščajo niti za milimeter. Ko dajo, dajo iz srca.
Upam si trditi, da si danes nihče od njih ne bi hotel pripenjati nekih zaslug za garanje ali žrtvovanje za življenje v dvoje in kasneje, ko so prišli otroci kot družina. Veliko prej bi vsi rekli, da je vse skupaj bila igra hec, zabava… ki še kar traja in traja. in to ohranjajo še danes.

Seveda je tvoj pogled povsem legitimen, kajti prepričan sem, da je utemeljen na osnovi lastnih izkušenj… tako kot je moj. To nama pove le, da imava nekoliko različne izkušnje. :-))

Vaš link
[/quote]

jaz vidim med tem kar ti pišeš in tem kar jaz zelo velike podobnosti z eno razliko … ti partnerstva gledaš malo iz distance skozi rožnata očala, jaz pa mogoče bolj skozi realna 🙂

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

jaz vidim med tem kar ti pišeš in tem kar jaz zelo velike podobnosti z eno razliko … ti partnerstva gledaš malo iz distance skozi rožnata očala, jaz pa mogoče bolj skozi realna 🙂
[/quote]

:-)))
Ne morem pomagat, sem pač en tak neodrasli senior. :-))

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

:-)))
Ne morem pomagat, sem pač en tak neodrasli senior. :-))
[/quote]

ostani tak 🙂

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

New Report

Close