Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali je zveza z enim clovekom "naravna"?

Ali je zveza z enim clovekom "naravna"?


Ma kaksna potreba, enakovredna hrani in vodi. Zakaj pa se otroci ne seksajo. Sam pa pravis da ti je najpomembnejsa druzina. Kje je potem ta druzina?


Sej zaradi mešanja tudi rase počasi izginjajo in vsi smo že skoraj kot kloni. Za raznolikost in različnost genetskega materiala je odgovor v ne mešanju.
[/quote]

Seveda!
Najbolj poroke med brati in sestrami..to bo raznoliko!
Pejt na kakšen izoliran otok, npr.Susak pri Lošinju je bil tak in mal poglej tiste starejše ljudi..ogromno Downa in ostalih mentalnih poškodb..

Genetika ti pa ravno ni čist jasna, ane?

A to mislis un’ga dobavitelja elektrike, al’ plina, al’ cesa ze… Geni, a ne? Sej sem vedu, noooo…

:-))))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Za zdravo življenje seksaš vsaj 2-3x na teden, moški nekje od 17-80let, če je fit in zdrav, ženska pribl. enako..

Seveda!
Najbolj poroke med brati in sestrami..to bo raznoliko!
Pejt na kakšen izoliran otok, npr.Susak pri Lošinju je bil tak in mal poglej tiste starejše ljudi..ogromno Downa in ostalih mentalnih poškodb..

Genetika ti pa ravno ni čist jasna, ane?
[/quote]

Joj, ni dobro niti preveč mešanje niti premalo mešanja, samo s tem se ohrani raznolikost genskega zapisa. Zato pa izginjajo rase, so že vsi sorodni medseboj. Kdo pa pravi da se je treba z bratom ali seksom. Mogoče Sigmund Freud, ki je bil obseden s seksom in je hotel celo svojo mamo nategnt, potem pa je to posploševal na celotno popoulacijo haha.

Nimaš pojma o čem govoriš. Psihiater Freud je ugotovil, da je sin skozi odraščanje ljubosumen na očeta, sin želi mater samo zase, oče pa tudi to žensko hoče zase, sin to mora sprejeti.

Joj, ni dobro niti preveč mešanje niti premalo mešanja, samo s tem se ohrani raznolikost genskega zapisa. Zato pa izginjajo rase, so že vsi sorodni medseboj. Kdo pa pravi da se je treba z bratom ali seksom. Mogoče Sigmund Freud, ki je bil obseden s seksom in je hotel celo svojo mamo nategnt, potem pa je to posploševal na celotno popoulacijo haha.
[/quote]

Predvsem se strinjam, o tistem zadnjem. Kar daš v zvezo, dobiš nazaj z obrestmi. 🙂

Seveda pa je vse ostalo ali se strinjava ali ne dejansko nepomembno. Pać le debatirava.
Vendar pa moram povedati, da dejansko ne poznam para, kjer bi ostala skupaj zelo dolgo v srečni zvezi in bi lahko rekel, da sta bila zrela in sta že od prve minute vse skupaj zagrabila kot resen življenski projekt. Lahko bi ti govoril, kako poznam 3 pare, kjer so vsi stari med 45 in 52 let in smo dejansko že družba 30 ali več let. Torej se zelo dobro poznamo. Vsem tem parom je bila to prva resna zveza. Danes štejejo 25+ do celo 30+ let skupnega življenja.
Glede na to, da gre za ljudi iz moje družbe, ljudi, ki jih zelo dobro poznam si upam zapisati, da v nobenem primeru moški del para ni bil niti približno zrel, Norci na kubik bi bilo celo milo rečeno. O občutku neke odgovornostii pa takrat niti duha ali sluha. Tudi za ženski del ne bi rekel, da so bile ravno neke resne ženske. Prej klasične mladenke željne veliko zabave. :-))

Vsem (tako moškim kot ženskam) morda le skupno, da so če iz njih vlečeš kaj na silo trmasti kot osli in pod prisilo ne popuščajo niti za milimeter. Ko dajo, dajo iz srca.
Upam si trditi, da si danes nihče od njih ne bi hotel pripenjati nekih zaslug za garanje ali žrtvovanje za življenje v dvoje in kasneje, ko so prišli otroci kot družina. Veliko prej bi vsi rekli, da je vse skupaj bila igra hec, zabava… ki še kar traja in traja. in to ohranjajo še danes.

Seveda je tvoj pogled povsem legitimen, kajti prepričan sem, da je utemeljen na osnovi lastnih izkušenj… tako kot je moj. To nama pove le, da imava nekoliko različne izkušnje. :-))

Vaš link
[/quote]

Iz tistih 3 parov tvoje družbe posplošuješ na celotno populacijo.
Meni pa ob tem pride na misel zgolj to: iste vrste (p)tiči skup letajo… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Za zdravo življenje seksaš vsaj 2-3x na teden, moški nekje od 17-80let, če je fit in zdrav, ženska pribl. enako..
[/quote]

Ne lapajte glupost, ve se da se živalim s sterilizacijo in kastracijo podaljša življenjska doba. Pri prehranjevanju in pitju vode se telo oskrbi s hranilnimi snovmi. Pri orgazmiranju in ejakulaciji pa hranilne snovi (življenjska energija) zapustijo telo. Zato čim manj orgazmiranja v prazno.


[/quote]
Oprosti ampak Sigmunda Freuda tudi imenujejo tudi Sigmund Fraud. On je bil običajen šarlatan in izpirjenec. Ne on je trdil, da hoče vsak sin poseksat svojo mater, ženske pa da so vse ljubosumne, ker imajo na moške ker imajo penis in da ga same želijo imeti. Mnoge njegove trditve in teorije so ovržene.


Oprosti ampak Sigmunda Freuda tudi imenujejo tudi Sigmund Fraud. On je bil običajen šarlatan in izpirjenec. Ne on je trdil, da hoče vsak sin poseksat svojo mater, ženske pa da so vse ljubosumne, ker imajo na moške ker imajo penis in da ga same želijo imeti. Mnoge njegove trditve in teorije so ovržene.
[/quote]

Enega najpomembnejših mislecev 20. stoletja in utemeljitelja psihoanalize imenovati šarlatan…
Freud je šarlatan približno toliko kot Einstein ali pa Newton. 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Enega najpomembnejših mislecev 20. stoletja in utemeljitelja psihoanalize imenovati šarlatan…
Freud je šarlatan približno toliko kot Einstein ali pa Newton. 😉
[/quote]
Fraud ni noben znanstvenik, več očitno sploh ne veš kaj je počel. Še zadeval se je s kokainom.

Vaš link

Vaš link


Fraud ni noben znanstvenik, več očitno sploh ne veš kaj je počel. Še zadeval se je s kokainom.

Vaš link

Vaš link
[/quote]

Daj ne smeši se.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Daj ne smeši se.
[/quote]

Seveda se jaz smešim, viri ne lažejo. Kakšne fore je ta Fraud vse imel haha. Verjetno ti je on zgled. A si fantaziral o svoji mamici?

Seveda se jaz smešim, viri ne lažejo. Kakšne fore je ta Fraud vse imel haha. Verjetno ti je on zgled. A si fantaziral o svoji mamici?
[/quote]
Ma kakšne “vire” ti navajaš, nekega obskurnega francoskega “filozofa” z neke zasebne (njegove) vaške univerze… beri Alan Forda še naprej, boš več odnesel.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Iz tistih 3 parov tvoje družbe posplošuješ na celotno populacijo.
Meni pa ob tem pride na misel zgolj to: iste vrste (p)tiči skup letajo… 😉
[/quote]

Dragi moj miles…

Imaš dve možnosti na izbiro:

a) Bil si tolk smotan, da ti je baba hodila drajast okoli
b) nisi imel sreče

Izbira je tvoja. (sam ne se zopet smiliti sam sebi plizzzzz) :-))

Vaš link

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.


Ma kakšne “vire” ti navajaš, nekega obskurnega francoskega “filozofa” z neke zasebne (njegove) vaške univerze… beri Alan Forda še naprej, boš več odnesel.
[/quote]
Maš še spodaj science based medicine ćoravko. haha


Maš še spodaj science based medicine ćoravko. haha
[/quote]

haha
hehe
huhu
hoho
kuku
koko
kaka 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

No, ce smo cisto iskreni, je psihologija danes kvalitativno nekje na ravni srednjeveske alkimije.

Sicer pa mi je monogamija ljuba. Odkar sem se zacel spoznavati z Lepo(-b-)oko, pa mi je sploh edino sprejemljiva. Prijetno je, ko se clovek zave, da ga vlece k drugemu, tocno dolocenemu socloveku. Srecen sem, ko jo obcudujem, kako izzareva zivljenje in radosti me zavedanje, da prispevam k necemu tako lepemu.

Skupaj sva v teh ducat letih izkusila mnogo. Bili so trenutki zalosti in trenutki evforicne vznesenosti. A vse to je bore malo vplivalo na sam odnos. Tudi eroticni naboj je se vedno enako mocan in se vedno mi je vsecna pomisel, da se bom ljubil z njo.

Mislim, da se prevec pricakuje, da bo trajalo vecno. Sam na vse skupaj gledam drugace… Ona mi je vir uzitka, je moja muza in negoval jo bom po najboljsih moceh, da se bom cimdlje mogel napajati iz tega vrelca zivljenja. In cetudi slednji morda kdaj presahne, ga bom na podlagi prijetnih spominov se vedno rad obiskoval. Kajti clovek je trden toliko, kolikor pozene korenine.

haha
hehe
huhu
hoho
kuku
koko
kaka 😉
[/quote]
Vaš link

Vaš link
Hi ho hi hu, evo ti ga na


Vaš link

Vaš link
Hi ho hi hu, evo ti ga na
[/quote]

Očitno se ti Freud zelo zameril.
Torej se ni motil… 🙂

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Očitno se ti Freud zelo zameril.
Torej se ni motil… 🙂
[/quote]

Sploh ne, ampak zgleda, da imas ti neki z njim. Jaz samo pisem dejstva. Ce pa vam niso pogodu in trzate pa je vasa stvar.

podn od foruma, pa vi ki tukaj komentirate – večina ne vsi

Kr ene debate enim je dolgčas npr in neki pribijajo pa lapajo brez veze, k v živo npr med prijatelji nikoli ne bi govorili.
Pač nek prostor za pisanje nekih skritih fantazij in želja.
Prav uprašanje kolk je resničnih zgodb tule na MON-u in kolko je fantazije, pravljic.

Absolutno se strinjam večina nedojebancev in kurb s kontaminiranim DNK-jem, sploh ta Miles, Lea, Stepni Volk , Grda resnica, Polarni, Popay, . . . Največja bizarnost je, da pod temi Nicki piše vse ena in ista oseba z multiplo osebnostno motnjo, morda celo moderator.

Enega najpomembnejših mislecev 20. stoletja in utemeljitelja psihoanalize imenovati šarlatan…
Freud je šarlatan približno toliko kot Einstein ali pa Newton. 😉
[/quote]
če smo že pri tem, Einstein JE šarlatan. 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ‘njegovih’ ‘odkritij’ prihaja od drugih, pred njim. Od Schödingerja, Heisenberga, itd itd…


če smo že pri tem, Einstein JE šarlatan. 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ‘njegovih’ ‘odkritij’ prihaja od drugih, pred njim. Od Schödingerja, Heisenberga, itd itd…
[/quote]

In ti si strokovna avtoriteta, ki si upa to izjavit… ? 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

New Report

Close