Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali pogrešate Marcela Štefančiča?

Ali pogrešate Marcela Štefančiča?

Vam je bil všeč način kako je vodil Studio City?

Kar pogrešam to oddajo, le za voditelja bi želela nepristranskega.

 

 

Oddaja se mi ni zdela nič posebnega, on pa sploh ne.          Ne razumem, zakaj delajo tako tako, zaradi ukinitve Studia City.    Kaj je sploh problem ?!

Ne.

 

Meni je bil Marcel super. Bister, hitrih misli, dobro razmišljanje,  zanimiv humor. Skratka špica.

In odkar so ga odstranili, RTV slo sploh ne gledam več.

Če so sposobni tako dobrega voditelja dat stran, potem je jasno, da nimajo nobenega pojma in

nimam nobenega razloga, da jih gledam,

Istočasno so pa dali tisti plehki avši,  oddajo v soboto . Samo zato, ker je Pirkovičeva žena.

Res nizek nivo.   Kar se mene tiče, je rtv slovenija postala greznica in mojega časa je zanje škoda.

ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne. Histeričen tip, nekaj šmudlov pred ekrani, da ga človk sploh ni zastopu. Tak histerik nima kaj delat na javnem servisu.

Odgovor na objavo uporabnika
Boring, 25.05.2022 ob 16:35

Vam je bil všeč način kako je vodil Studio City?

Kar pogrešam to oddajo, le za voditelja bi želela nepristranskega.

 

 

Tud slucajno ne. Antipaticen, kolericen tip, ne pusti ljudem sploh kaj konkretnega povedat. Ocitno levo usmerjen, ce pomislim, da je ze desetletja na RTv in vodi le eno oddajo 1h/teden in seveda ne pocne nic drugega pametnega, ga ocitno odlicno placujejo. Zato se mu pa gre, da bi oddaja ostala. Ker nic drugega nima za pocet. Madona, tak siht bi vsak meu.

Ne. Preveč histeričen kolericen , naspidiran.  Mene je delal živčno.  Raje imam umirjene ljudi.    Oddaja me pa ni pritegnila, je ne pogrešam.

Da, ga pogrešam in upam, da se kmalu vrne.

Odgovor na objavo uporabnika
meni je, 25.05.2022 ob 17:22

Meni je bil Marcel super. Bister, hitrih misli, dobro razmišljanje,  zanimiv humor. Skratka špica.

In odkar so ga odstranili, RTV slo sploh ne gledam več.

Če so sposobni tako dobrega voditelja dat stran, potem je jasno, da nimajo nobenega pojma in

nimam nobenega razloga, da jih gledam,

Istočasno so pa dali tisti plehki avši,  oddajo v soboto . Samo zato, ker je Pirkovičeva žena.

Res nizek nivo.   Kar se mene tiče, je rtv slovenija postala greznica in mojega časa je zanje škoda.

Tistih, ki ste gledali tega naduteža. Če ste bili trije, je preveč za tako majhno državo!

Ne, na zivce mi gre od nekdaj, ne vem, zakaj taka panika okol njega..

Če ne boste pridni, vas bo Janša ukinil.

Ali pa mi Janšo. 🙂

 

Pogrešam Studio city in tudi Marcela.  Je pasal zraven, OK, res da zelo hitro govori, ampak je znal postavljati vprašanja.  Všeč so mi bile tudi kolumne, čeprav se včasih nisem strinjala z določenimi mnenji.  Super oddaja.

Seveda bo Golobova vlada naredila veliko čistko, Marcel se bo vrnil v vsem blišču in sijaju zmage. Hecno pa bo, da bodo v Studio City samo hvalospevi novi vladi, dolgočasno… in stare lajne kaj vse je narobe naredila Janševa vlada. Saj je marsikaj, a se bojim, da bodo ti naredili še več škode. Razmišljam, da bi ruknila TV na odpad. No, vseeno upam, da bodo od sebe dali kaj več kot rdeče čevlje v parlamentu.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Boring, 25.05.2022 ob 18:25

Seveda bo Golobova vlada naredila veliko čistko, Marcel se bo vrnil v vsem blišču in sijaju zmage. Hecno pa bo, da bodo v Studio City samo hvalospevi novi vladi, dolgočasno… in stare lajne kaj vse je narobe naredila Janševa vlada. Saj je marsikaj, a se bojim, da bodo ti naredili še več škode. Razmišljam, da bi ruknila TV na odpad. No, vseeno upam, da bodo od sebe dali kaj več kot rdeče čevlje v parlamentu.

 

Glej, boš pač gledala Pričevalce, verske oddaje, Panoramo, sobotno oddajo Lorele in Ane…. za vsakega se najde kaj, kar mu je všeč, a ne.

 

Od naštetega samo Panoramo. Seveda, če bo kvalitetna.

Ne bom pogresala, prevec dramaticen in provokativen. Ce je izgubil sluzbo, naj si najde drugo kot vsi normalni ljudje.

Pogrešam oddajo in Marcela. No, saj City je Marcel oz. obratno.

Ne pogrešam. Pač eno od gobezdal, ki prodajajo meglo.

Da si njegova oddaja ni zaslužila prime time, to je ob 9h zvečer po Dnevniku.

Glede na to, da oddaje nikoli nisem gledalo, mi je nekako vseeno.

Še vedno pa ne razumem, kaj misli s tistim nagovorom “gospod predsednik in gospoda nadškofa”. WTF, koga pravzaprav nagovarja – gledalstvo al tiste 3 oz. zakaj? Krneki.

Odgovor na objavo uporabnika
Problem je, 25.05.2022 ob 20:09

Da si njegova oddaja ni zaslužila prime time, to je ob 9h zvečer po Dnevniku.

Kot najbolj gledano informativno oddajo bi jo seveda morali prestaviti ob 3h ponoči ane? Sicer pa Marcel dela še veliko drugih stvari. Recimo piše, veliko:

https://www.emka.si/webapp/wcs/stores/servlet/sl/emkasi/marcel–stefancic-jr-826831#facet:&productBeginIndex:0&facetLimit:&orderBy:5&pageView:grid&minPrice:&maxPrice:&pageSize:&

Grem stavit, da je napisal več knjig kot jih boš ti prebral v celem življenju. Studio city je imel samo za zraven.

pa o vsebini te prosim, kaj povej. Saj veš, tematika, namen….

Potrebujem to informacijo.

Aja, pa prodani kosi tudi. Ne šenkani, prodani ,kot se prodajajo vse knjige.

Ne, je bil preveč pristranski, raje imam nepristranske voditelje

Kriminal je, da so ga ukinili.

New Report

Close