Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali so lahko moški in ženske prijatelji?

Ali so lahko moški in ženske prijatelji?

Ah ženske imajo hitro moške okoli sebe.. Ampak da imate tipi samo tipe okoli sebe je pa res grozno. fej in fuj al kako je napisal moj predhodnik.
[/quote]

:)))) Ej, jaz sem preverjeno še vedno ženska! Imam moške kolege. Ne pa prijateljev. Ta je samo eden – moj življenjski sopotnik.

Jaz imam prijateljico, ki ji popolnoma zaupam že polovico svojega življenja. Gre izključno za prijateljstvo in nič drugega, ker nič drugega ni iščeva. Zaupava si 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}; tudi tiste najbolj grenke stvari. Privlačnosti ni, vse temelji zgolj na prijateljstvu, iskrenosti, zaupanju..

Sicer pa sploh ne vem zakaj tak alarm okoli tega. Tisti, ki smo sposobni takega prijateljstva, ga pač imamo tisti, ki ga pa niste sposobni ga pa pač zanikate. To je pač dejstvo.

:)))) Ej, jaz sem preverjeno še vedno ženska! Imam moške kolege. Ne pa prijateljev. Ta je samo eden – moj življenjski sopotnik.
[/quote]

To je pa pač tvoj problem, če imam v svojem življenju le enega moškega prijatelja pa še ta ti je življenjski sopotnik. Sama s tem nimam problemov, kot očitno tudi mnogo drugih ne.

PS: Glede na to, da se ne podpisuješ z imenom, kako naj ljudje vedo katerega spola si? A so mogoče jasnovidci?

To je pa pač tvoj problem, če imam v svojem življenju le enega moškega prijatelja pa še ta ti je življenjski sopotnik. Sama s tem nimam problemov, kot očitno tudi mnogo drugih ne.

PS: Glede na to, da se ne podpisuješ z imenom, kako naj ljudje vedo katerega spola si? A so mogoče jasnovidci?
[/quote]

Nekateri si to domišljajo…. 😛

Seveda je prijateljstvo med M In Ž možno, ker imam tudi sama prijatelja, kateremu lahko zaupam. Je pa res, da je tako prijateljstvo obsojeno na propad, če ima nekdo ljubezenska ali spolna nagnenja…

New Report

Close