Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali so lahko moški in ženske prijatelji?

Ali so lahko moški in ženske prijatelji?

Ah, me sploh ne zanimajo. Uvjek gori za boljim laju 😉
[/quote]
Sej vem. Glavno je, da te imam jaz rad, drugi nisu važni, hehe.

Jp, jaz redno obiskujem fitnes …. ampak ne bi imela nič proti, če bi se mi fitneser kdaj pridružil pri razteznih vajah in ogrevanju pred samo vadbo, ter kakšnim sobotnim tekom po gozdnih poteh.
Za popolno regeneracijo po treningu pa bi ga častila z napitkom iz izolatov sirotke, ter ga z mojim novim športnim terencom zapeljala do doma.
[/quote]

Če me bo Lotti zavrnila vaju povabim.

Jst tudi nebi imela nič proti če bi se mi pridružil:)
Fitneser dve sva tle;)
[/quote]

Prav, sam da vidm kva bo z Lotti, sm jo povabil na večerjo.


Sej vem. Glavno je, da te imam jaz rad, drugi nisu važni, hehe.
[/quote]

Tako je 😉

Tako je 😉
[/quote]
Sam še na pizzo, morava iti enega dne v Jurmana. Valjda bo i taj dan, jednom došao, haha.

Torej če prav razumem ima večina moških na tem forumu v svojem življenju samo eno žensko in sicer ženo oz. partnerico? Ojejj, pa to je pa precej grozno, da ti v življenju poleg mama obstaja samo še ena ženska in sicer žena.. Sem resnično šokirana!

Sama nimam te navade, da bi ljudi predalčkala glede na njihov spol, ker se mi zdi to skrajno neokusno in patetično. Rada se družim z ljudmi obeh spolov.

Sama imam dva prva prijatelja s katerim se družimo že več kot 15 let in odnos ohranjamo tudi zdaj ko imam družine. Moj najboljši prijatelj je bil pred leti tudi moja poročna priča.

Resnično mi je žal za vas..


Sam še na pizzo, morava iti enega dne v Jurmana. Valjda bo i taj dan, jednom došao, haha.
[/quote]

Vidjet ćemo 🙂

Vidjet ćemo 🙂
[/quote]

Svetog nikada, haha.

Svetog nikada, haha.
[/quote]

Šta znaš, možda i raj sveti nikada jednom dođe 🙂

Imam moža in najboljšega prijatelja s katerim sexava.
Mož in njegova žena nič ne sumita tako da smo vsi srečni.

Šta znaš, možda i raj sveti nikada jednom dođe 🙂
[/quote]
Haha, znam ja tebe mala lopužo. Nema od toga ništa. Ali, bivši sosed je ispao muško, pa je pitao jednom, da greva na pijačo (prijateljski.) Hecam se malo, saj vem, da ti nočeš nobenega iz MON-a spoznavati v živo,ne najedam ti jaz neki, svoje si povedala, in ni nobene zamere. Ti si zame, super punca z foruma, brez imena i prezimena, brez obraza i glasa, haha.

Kako lahko možu pogledaš v oči?


Haha, znam ja tebe mala lopužo. Nema od toga ništa. Ali, bivši sosed je ispao muško, pa je pitao jednom, da greva na pijačo (prijateljski.) Hecam se malo, saj vem, da ti nočeš nobenega iz MON-a spoznavati v živo,ne najedam ti jaz neki, svoje si povedala, in ni nobene zamere. Ti si zame, super punca z foruma, brez imena i prezimena, brez obraza i glasa, haha.
[/quote]

A jbg, sej veš, tud zakaj ne, sej sva že debatirala o tem.

A jbg, sej veš, tud zakaj ne, sej sva že debatirala o tem.
[/quote]
Vse je OK. Čuvaj se i sretno.

Ne. Moški in ženska sta lahko iskrena prijatelja le če je med njima že kaj bilo ali pa še bo.

Točno, te energije se ne da kontrolirati

Prav, sam da vidm kva bo z Lotti, sm jo povabil na večerjo.
[/quote]

A gre na večerjo?

Tisti, ki niste sposobni imeti prijatelja nasprotnega spola ste osebnostno na dnu in to je pač dejstvo.

Sama imam prijatelja še iz srednje šole, s katerim se dobiva skoraj vsak teden. Že okoli 10 let se druživa, sva drug drugemu v oporo in si popolnoma zaupava. Kaj več med nama ni bilo in tudi ne bo.

Res ste neverjetno prazni in plehki. Sama si ne predstavljam, da bi imela v svojem življenju izključno žensko družbo.

Yesssss, to gol! Bravo! Bravo!

Imaš partnerja? Pa prijatelj partnerico? Družino?
Sicer pa zaenkrat lahko komot trdiš, da nisi nikoli želela kaj več. Za tega tvojega prijatelja pa ne moreš in nikoli ne boš mogla. Ah ja, naivnost…. :-)))

Imaš partnerja? Pa prijatelj partnerico? Družino?
Sicer pa zaenkrat lahko komot trdiš, da nisi nikoli želela kaj več. Za tega tvojega prijatelja pa ne moreš in nikoli ne boš mogla. Ah ja, naivnost…. :-)))
[/quote]

Oba sva v vezi in vsak s svojo družino.. Kje je problem? In ja, sem precej prepričana, da on ljubi svojo ženo, ker je to lepo izbrati iz njegovih besed in dejanj. In mimogrede.. Poznam njegovo ženo in je res super ženska in je prav ustvarjena zanj…

Veš pa kaj je najbolj hecno.. Ti in tebi podobni boste vse življenje živeli v mehurčku pod pretvezo, da ne moreš imeti prijatelja nasprotnega spola, medtem pa drugi živimo veselje, radost in srečo, ki nam ga prav ti prijatelji nudijo.. žal tega ti nikoli ne boš razumel……………………. Pa srečno!

Zdravo!

No moje mnenje je pa sledeče. Samo najbolj zakompleksane osebe niso sposobne prijateljstva z osebo nasprotnega spola.

A vi živite še v srednjem veku, da ljudi sodite glede na njihov spol in ne po njihovih dejanjih in vrednotah? Sam imam super prijateljico, kot tudi prijatelja in to že več kot 20 let.

Oba sva v vezi in vsak s svojo družino.. Kje je problem? In ja, sem precej prepričana, da on ljubi svojo ženo, ker je to lepo izbrati iz njegovih besed in dejanj. In mimogrede.. Poznam njegovo ženo in je res super ženska in je prav ustvarjena zanj…

Veš pa kaj je najbolj hecno.. Ti in tebi podobni boste vse življenje živeli v mehurčku pod pretvezo, da ne moreš imeti prijatelja nasprotnega spola, medtem pa drugi živimo veselje, radost in srečo, ki nam ga prav ti prijatelji nudijo.. žal tega ti nikoli ne boš razumel……………………. Pa srečno!
[/quote]
Drugi mogoče vse skupaj precej bolje razumemo. Tudi to, da je mogoče imeti dobrega prijatelja nasprotnega spola. Če je to tvoj partner – terna! Ostalo je vedno obremenjeno s seksualno napetostjo s strani vsaj enega vpletenega. Vsaj določeno obdobje… So pa še vedno na svetu ljudje, ki verjamejo v nekaj pravljičnega 🙂

A gre na večerjo?
[/quote]

Nč ni napisala.


Drugi mogoče vse skupaj precej bolje razumemo. Tudi to, da je mogoče imeti dobrega prijatelja nasprotnega spola. Če je to tvoj partner – terna! Ostalo je vedno obremenjeno s seksualno napetostjo s strani vsaj enega vpletenega. Vsaj določeno obdobje… So pa še vedno na svetu ljudje, ki verjamejo v nekaj pravljičnega 🙂
[/quote]

Razumete kaj? Da ti je vsaka oseba nasprotnega spola takoj privlačna? Da te seksualno privlači vsaka, ki se s teboj pogovarja? Da nisi sposoben prijateljstva zaradi seksualne napetosti? Meni se zdiš bolj bogi, kot pa da karkoli razumeš.

Tukaj se ti javljajo ljudje, ki imajo prijatelje nasprotnega spola že več desetletji in tudi sama se med njimi. Imam prijatelja že 15 let; še iz mladosti in prav nikoli ni bilo med nama več kot zgolj prijateljstvo. On obožuje svojo ženo, jaz pa svojega moža. In res je točno tako kot je napisala Nika… tega nikoli ti ne boš razumel, ker nisi zmožen gojiti prijateljstva…

New Report

Close