Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali so lahko moški in ženske prijatelji?

Ali so lahko moški in ženske prijatelji?

s

Mal je iskrenih prijateljstev.

Lotti pejt na večerjo in sporoči če je tako lep kokr piše 🙂
[/quote]

Ja, tako naredi. Samo Thoru ne smeš nič povedati, ker bo potem postal ljubosumen in te psihiral do konca, da boš začela mahati z rokami in potem bo Thor moral blokirati to mahanje.

Ja, tako naredi. Samo Thoru ne smeš nič povedati, ker bo potem postal ljubosumen in te psihiral do konca, da boš začela mahati z rokami in potem bo Thor moral blokirati to mahanje.
[/quote]

Firbec me matra če je tako lep 🙂

Lotti pejt na večerjo in sporoči če je tako lep kokr piše 🙂
[/quote]

Fitneser kako to, da hodiš thorrru v zelje?
Tukaj je na razpolago veliko drugih mon.

Zavisi, če prijaltujeta tudi v času njegove veze, zaljubljenosti je prijatelj, če pa nato nate pozabi prijatelj sploh ni bil, se ve kam je pes taco molil.

Lotti pejt na večerjo in sporoči če je tako lep kokr piše 🙂
[/quote]

Poročila se bosta, otrok je na poti. Zapecaj drugo 🙂

Itak, zato, ker v vseh teh letih med nama ni bilo jebačine, ane? LOL
Si pač zame obična budala, ki tega ne more razumet.
[/quote]
That’s my girl.

Firbec me matra če je tako lep 🙂
[/quote]

Pregovora pravita:

“Dobro blago se samo hvali.”

in

“Lastna hvala, cena mala.”

????


Česa ne more razumet, da si res tok grda?
[/quote]
Vsaj prizna hehee

Poročila se bosta, otrok je na poti. Zapecaj drugo 🙂
[/quote]

Otrok na poti, hm?
Pa je ziher od Thora?


That’s my girl.
[/quote]

Oooo prijatelj kje si mi ti?

Otrok na poti, hm?
Pa je ziher od Thora?
[/quote]

Thor bo fotr drug let, poroka.
fitneser povab drugo mono, nas je velik samskih:)

Oooo prijatelj kje si mi ti?
[/quote]
Ma, evo me. Vsake toliko cajta, da ti se malo javim. Kako si ti malecka?

Meni se pa določeni tukaj prav smilite, ker niste sposobni prijateljstva, oz. to bazira na spolu.. Prav neverjetno je kako ste plehki in prazni..

Sama imam 2 prijatelja še iz srednje šole in se še vedno vsak mesec dobimo na pijači. Družimo se že 20 let, kljub temu, da smo vsi že poročeni in imamo družine. Res ste bogi.. Si sploh ne upam, predstavljati kako prazna in dolgočasna življenja živite…


Ma, evo me. Vsake toliko cajta, da ti se malo javim. Kako si ti malecka?
[/quote]

Lepo da se sm pa tja spomnš na sosedo.
Pri men zaenkrat vse cool, se nimam kaj pritoževat.

Podpis.

Kje so pa sposobni imet frenda oz frendico nasprotnega spola, če pa druzga kot na seks ne znajo mislt. Očitno jim tega ful primanjkuje, zato jim je pa tako prijateljstvo nemogoče. Res so bogi.

Thor bo fotr drug let, poroka.
fitneser povab drugo mono, nas je velik samskih:)
[/quote]

Jp, jaz redno obiskujem fitnes …. ampak ne bi imela nič proti, če bi se mi fitneser kdaj pridružil pri razteznih vajah in ogrevanju pred samo vadbo, ter kakšnim sobotnim tekom po gozdnih poteh.
Za popolno regeneracijo po treningu pa bi ga častila z napitkom iz izolatov sirotke, ter ga z mojim novim športnim terencom zapeljala do doma.

Kje so pa sposobni imet frenda oz frendico nasprotnega spola, če pa druzga kot na seks ne znajo mislt. Očitno jim tega ful primanjkuje, zato jim je pa tako prijateljstvo nemogoče. Res so bogi.
[/quote]

Že 100x zlajnana tema. Vsak ma pravico mislit drugače.

A vi to resno?? Nimate ženskih prijateljic? Ojej, jaz si kaj takega ne predstavljam.. Imam moško in žensko družbo in skupaj prav super funkcijoniramo! Prav groza mi je prebirat vaše komentarje tukaj..

Lepo da se sm pa tja spomnš na sosedo.
Pri men zaenkrat vse cool, se nimam kaj pritoževat.
[/quote]

Bivšo sosedo, srce, bivšo, hehe. Ma vidim, da te vsi napadajo, kadarkoli pridem na forum, pa ajde, da te malo podprem, u dvojini smo ipak jači.

Bivšo sosedo, srce, bivšo, hehe. Ma vidim, da te vsi napadajo, kadarkoli pridem na forum, pa ajde, da te malo podprem, u dvojini smo ipak jači.
[/quote]

Od kje tebi da jo vsi napadamo? U dvojini ste jači, zakaj že morete bit?

Jp, jaz redno obiskujem fitnes …. ampak ne bi imela nič proti, če bi se mi fitneser kdaj pridružil pri razteznih vajah in ogrevanju pred samo vadbo, ter kakšnim sobotnim tekom po gozdnih poteh.
Za popolno regeneracijo po treningu pa bi ga častila z napitkom iz izolatov sirotke, ter ga z mojim novim športnim terencom zapeljala do doma.
[/quote]

Jst tudi nebi imela nič proti če bi se mi pridružil:)
Fitneser dve sva tle;)

Bivšo sosedo, srce, bivšo, hehe. Ma vidim, da te vsi napadajo, kadarkoli pridem na forum, pa ajde, da te malo podprem, u dvojini smo ipak jači.
[/quote]

Ah, me sploh ne zanimajo. Uvjek gori za boljim laju 😉

Jst tudi nebi imela nič proti če bi se mi pridružil:)
Fitneser dve sva tle;)
[/quote]

A sta prepričani da je lotti noseča?
Me zanima tale bejba.

New Report

Close