Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali vas moti tetovirano strežno osebje

Ali vas moti tetovirano strežno osebje

Se pravi, tebi je nekako všeč ta črni ustaški način tetoviranja oziroma prikriti populariziranje ustaške črne barve na rokah?
[/quote]
model o čem ti sploh govoriš? a hrvatje so si zmislili tetoviranje … in črno barvo … če to misliš, si lahko kvečjemu hrvat

V gostinstvu tako povsod po svetu manjka delovne sile ker nihče noče tja, ti bi pa še ene bedne standarde uvajal haha
[/quote]

Dobro da si me spomnil na Bineta in njegove standarde. Mene samo zanima, kdo gre lahko jest v njegovo gostilno. Odkar sem gledal to oddajo in videl, kaj dela v kuhinjah, me je res minilo.


model o čem ti sploh govoriš? a hrvatje so si zmislili tetoviranje … in črno barvo … če to misliš, si lahko kvečjemu hrvat
[/quote]

ne ti si napisala, da ti je všeč tetoviran črni rokav. Od kje pa to izvira? Jasno, iz ustaške črne roke.

Odvisno od tega, v kakšnih krogih se giblješ. Jaz ne poznam nikogar pod 35 let s tetovažami.

Se pravi, tebi je nekako všeč ta črni ustaški način tetoviranja oziroma prikriti populariziranje ustaške črne barve na rokah?
[/quote]
Če že hočeš vedet …. tetovaže me bolj asociirajo na rock (ampak kot rečeno, ne več v današnjih časih, ko je poudarek na imidžu in oponašanju …. patetično včasih).

Odvisno od tega, v kakšnih krogih se giblješ. Jaz ne poznam nikogar pod 35 let s tetovažami.
[/quote]

Mogoče ne poznaš veliko ljudi pod 35?

Mogoče ne poznaš veliko ljudi pod 35?
[/quote]

Kar dosti jih poznam. Očitno ne istih kot ti. Eden od njih je celo nekaj let kelnaril do pred kratkim. Brez pikice tinte.

Mogoče ne poznaš veliko ljudi pod 35?
[/quote]

kar nekaj jih poznam, tud svojih sošolk in sošolcev. Brez zajebancije, ampak od žensk so tetovirane samo tiste, ki so osnovno šolo komaj izdelale s podarjeno dve.

Odvisno od tega, v kakšnih krogih se giblješ. Jaz ne poznam nikogar pod 35 let s tetovažami.
[/quote]

Enako tudi jaz, pa poznam precej mladih. So pa večinoma telesno in osebnostno urejeni, z resnimi, že odgovornimi službami ali pa študirajo fakse, kjer bi tetoviranci izpadli čudno.



Večji je luzer, več tetovaž ima. Meni delujejo umazano.

Odvisno od tega, v kakšnih krogih se giblješ. Jaz ne poznam nikogar pod 35 let s tetovažami.
[/quote]

Seveda, ti poznaš samo elitnike.

Enako tudi jaz, pa poznam precej mladih. So pa večinoma telesno in osebnostno urejeni, z resnimi, že odgovornimi službami ali pa študirajo fakse, kjer bi tetoviranci izpadli čudno.
[/quote]

ja, mešalci megle v državni upravi ali gospodarskih družbah.

Prav nič me ne moti. Oz.mi je všeč.

Moti pa me kakšne rdečelična zavaljena natakarica, s fru fru frizuro, ki ni bila umita že vsaj en teden ter je prilepljena na potno čelo.
Karikiram sicer, ampak dejansko me v gostinstvu strašno moti, če natakar/ico zavoham. Ni mi hujšega kot vonj po švicu…

Seveda, ti poznaš samo elitnike.
[/quote]

Sem zgoraj napisala, da poznam enega, ki je nekaj let kelnaril dokler ni dobil redne službe, čeprav je iz dobro situirane družine za razliko od tistih, ki raje sedijo doma, vlečejo socialko in v prostem času hodijo na tetovaže. Sicer poznam vse od snažilk do zdravnikov. Ne izbiram slojev, izbiram karakterje. Kdor hoče iz sebe v življenju kaj narediti, se ne tetovira, ker ima druge cilje kot posnemat modo vprašljivih vzornikov.

res ne razumem,zakaj so nekaterim tetovaze taksen bav bav,se manj pa zakaj se nekateri v to vtikate? sama imam malo tetovazo ,sinoveg srcnega utripa iz ctgja,zraven pa njegovo ime..zakaj? Ker nismo vedeli,ce se bo sploh rodil ziv.Ta tetovaza je opomin kaksno sreco imava,da je ziv in zdrav! Moje tetovaze se sicer ne vidi,razen,ce imam oblecene kopalke. Me je pa streglo ze osebje z tetovazami in brez..pa sem kar hitro ugotovila,da so vcasih tisti brez tetovaz samo za med stiri stene in nikakor za v prodajalno,kaj sele za kaksno gostilno na nivoju ali hotel🤦🏼‍♀️z tetoviranci imam v veliki vecini prijetne izkusnje,so zelo odprti,prijazni,razgledani,nekateri tudi z doktorati..in tako kot pravi besedilo iz Uspavanke za Evo:” boj se ljudi,ki ne znajo jokati,soferjev s klobuki nabitih na volan.
Boj se mnozic,ki mahajo s pestmi,ne gledajo v oci in ne znajo stisniti dlani.,,
Res,se najmanj se bojim tistih z tetovazami.

Sem zgoraj napisala, da poznam enega, ki je nekaj let kelnaril dokler ni dobil redne službe, čeprav je iz dobro situirane družine za razliko od tistih, ki raje sedijo doma, vlečejo socialko in v prostem času hodijo na tetovaže. Sicer poznam vse od snažilk do zdravnikov. Ne izbiram slojev, izbiram karakterje. Kdor hoče iz sebe v življenju kaj narediti, se ne tetovira, ker ima druge cilje kot posnemat modo vprašljivih vzornikov.
[/quote]

Daj ne flancaj brezveze s floskulami. fensi služb je premalo , pa če vsi diplomirajo. Nekdo mora tudi kelnariti do penzije.

Sem zgoraj napisala, da poznam enega, ki je nekaj let kelnaril dokler ni dobil redne službe, čeprav je iz dobro situirane družine za razliko od tistih, ki raje sedijo doma, vlečejo socialko in v prostem času hodijo na tetovaže. Sicer poznam vse od snažilk do zdravnikov. Ne izbiram slojev, izbiram karakterje. Kdor hoče iz sebe v življenju kaj narediti, se ne tetovira, ker ima druge cilje kot posnemat modo vprašljivih vzornikov.
[/quote]

zelo lepo povedano, nimam kaj dodati. Pametni in kulturni ljudje se ne tetovirajo

danes je tetoviranje že mainstream. samo čudnim je čudno.

ja, mešalci megle v državni upravi ali gospodarskih družbah.
[/quote]

Ne bo držalo. Večina jih je v raziskovalni dejavnosti, podjetjih, ki veljata za uspešni in asistentov na faksu.

Ko vidim tetoviranca mi gre na bruh.
Moti?
Motit me ne sme, se pa takšnemu delavcu omaknem.
Nima pa sans, da bi ga zaposlil.

Pa vi ste fenomeni! Sami netetovirani uspešni podjetniki, na nekem obskurnem čveku prisotni.

Enako tudi jaz, pa poznam precej mladih. So pa večinoma telesno in osebnostno urejeni, z resnimi, že odgovornimi službami ali pa študirajo fakse, kjer bi tetoviranci izpadli čudno.
[/quote]
A debele in drugače zanemarjene pa sprejemaš.Sicer pa kje pa piše da če je človek izobražen da je tudi inteligenten.Našo družbo vodijo sami izobraženi strokovnjaki pa vidimo kje smo.

Ne bo držalo. Večina jih je v raziskovalni dejavnosti, podjetjih, ki veljata za uspešni in asistentov na faksu.
[/quote]
dejavnosti se v veliki meri financirajo iz proračuna.Koliko pa res naredijo in razvijejo je pa vprašanje.Asistenti na faksih lepo te prosim.Na faksih je zaposlenih 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} preveč ljudi,ki so drug drugemu v napoto.


Je to čisti bruh, iznakaženo telo, ali pa oseba misli, da je reklamni pano, ki predstavlja packarijo.

Meni dol visi, naj bodo, če jim paše. No če je kaka fletna in lepo potetovirana, potem mi gor tišči😁

Prekajen meso dl cajt gvera;)

New Report

Close