Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Avanture.net – moznosti za zasluzek

Avanture.net – moznosti za zasluzek

Jaz trenutno obdelujem eno študentko……na noč ji dam 200 eur, s tem da je je všteto vse…..fukam je v pičko, ritko, usta, golta spermo, lahko jo tudi polulam po celem telesu in po obrazu, ni da ni….

Jaz bi tudi kako tako!

ziujo;) ti je ratalo se ze s kom srecati?

Odgovor na objavo uporabnika
tonči, 15.07.2024 ob 10:30

Jaz trenutno obdelujem eno študentko……na noč ji dam 200 eur, s tem da je je všteto vse…..fukam je v pičko, ritko, usta, golta spermo, lahko jo tudi polulam po celem telesu in po obrazu, ni da ni….

če maš opcijo posharat link do strani, če je obljavljena na kkšnem portalu al pa kakršenkoli drug napotek bom vesel [email protected]

Od kje pa si?

Ojla javi se

Pravilno

Kontakt?

Iščem simpatično lahko vezano dekle nekje do 46let za občasne pogovore, izlete itd. Sem 50 letni 178-82, simpatičen in diskreten iz okolice LJ. 🙂

[email protected]

Odgovor na objavo uporabnika
tjaša607, 23.05.2024 ob 15:26

Naj opišem svoj primer….celotno srednjo šolo od 15 let naprej in faks sem za denar fukala z enim starejšim zelo premožnim podjetnikom iz okolice Ljubljane in z njegovimi poslovnimi partnerji iz tujine, medtem ko so se kolegice in vrstnice za dodaten zaslužek (drobiž) zajebavale s kelnarjenjem po zanikrnih ljubljanskih kafičih. Na mesec se kasirala 1500-2000 eur, vedno urejena, lepo oblečena in vedno dobro pofukana. S prisluženim denarjem sem kupila stanovanje in še enega pojerbala od tega podjetnika. Danes mi ta stanovanja prinesejo mesečno 1500 eur najemnine, imam odlično plačano službo, odlično poročena in dva lepa in zdrava otroka. Za mojo zgodovino pa vem samo jaz in nihče drug.

… zakaj pa o tem veš samo ti, če je tako super. Pelji otroke in moža na sladoled in se še njim pohvali.

Midva ko par veliko družbe najdeva na avanturah in portal je super.

Oj kako si

 

Hej, sem 37 letni štajerc in tudi sam bi rad spoznal kakšno, ki je mojih let ali mlajša 🙂

Pišite mi na: [email protected]

In kako potem rečejo takšni ki vsakemu da…

Odgovor na objavo uporabnika
Vandrovka, 20.08.2024 ob 05:43

In kako potem rečejo takšni ki vsakemu da…

super punca

Zdravo Marina,

ti dam prav da imaš tako mišljenje. Ùživaš pa še zaslužiš, diskretno. Poišči me na avanture jingjang sem pa se zmeniva še za kaj več kot 150€. Lp

Rad bi se spoznal s teboj. Daj mi napisat na [email protected]

S kje pa si?

Mi lahlo zaupaš njen kontakt

Pravilno ,kje se nahajaṣ̌

Kje te lahko dobim

Odgovor na objavo uporabnika
Marina951, 23.11.2023 ob 14:51

Živjo,

 

sem se prijavila na Avanture.net. Pa mi tipi začnejo pisat, če bi seksala z njimi za nagrado. Nič jasno…

Samo me je pa zamikal probat in…ni švoh. Enkrat na teden pa dobim 150 € na srečanje. Tak da…ni slabo. Nisem prostitutka, a dodaten € takole prav pride ko se plača ne dviguje, stroški pa letijo v nebo. Pa še samska sem, nimam slabe vesti 🙂

 

Ima še katera izkušnje z Avanturami?

Helou. Iz kje pa si?

[email protected]

Si ti za? Pises? Blaz [email protected]

Tjaša, super, tako se dela in uživa!! Od srca ti privoščim, veš!! 😃

Kot da si opisala moj primer, že iz 4. letnika gimnazije dalje. Na kraj pameti mi ni padlo, da bi kelnarila po kaficih, kot moje kolegice, saj sem imela fantastičen že dnevni zaslužek. Fukal me je starejši eminenten gospod s političnega parketa, tudi njegovi svetovno znani kolegi. Kaj hočeš boljše?? Vedno noro pofukana, prvorazredno spedenana, lova, druzenja s temi čudovitimi pohotneži na jahtah po svetu… Danes imam krasno kariero, nepremičnine, v lasti hotel, moškega, ki me zadovolji v vsakem smislu… V glavnem life uživam z dušo in s telesom!! NO LIMITS, baby!! Želim ti ALL THE BEST!!!

Tjaša, super, tako se dela in uživa!! Od srca ti privoščim, veš!! 😃

Kot da si opisala moj primer, že iz 4. letnika gimnazije dalje. Na kraj pameti mi ni padlo, da bi kelnarila po kaficih, kot moje kolegice, saj sem imela fantastičen že dnevni zaslužek. Fukal me je starejši eminenten gospod s političnega parketa, tudi njegovi svetovno znani kolegi. Kaj hočeš boljše?? Vedno noro pofukana, prvorazredno spedenana, lova, druzenja s temi čudovitimi pohotneži na jahtah po svetu… Danes imam krasno kariero, nepremičnine, v lasti hotel, moškega, ki me zadovolji v vsakem smislu… V glavnem life uživam z dušo in s telesom!! NO LIMITS, baby!! Želim ti ALL THE aBEST!!

New Report

Close