Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Bea v peneči kopeli :)

Bea v peneči kopeli :)

saj kak brezalkoholni coctail lahko skupaj spijeva v kakšnem bolj temnem kotičku……

mmmm, bi takoj

za kakšno malo mizo… ko se sklonima da narediam požirek se najina obraza nevarno približata…….jezik se igra z slamico v coctailu……

Iz pogleda razbereva, da sva oba za, ampak se še narprej igrava s slamico….naslonim se nazaj in te nagajivo gledam…

tudi sam se naslonim nazaj. z roko podprem brado…….. pa poglejmo kdo bo dlje zdržal v mamljivem gledanju………;P

Oh, takega lepotca lahko gledam v nedogled!!! Prvega koraka pa ne bom naredila. Čakam, te zapeljujem…

Majo moraš peljati v prijeten lokal,ona si to zasluži:-)))

Uf Ondi, ne boj se zanj! Zna, zna…

Tudi sam se pridružim igri zapeljevanja. mamljiv pogled, jezik oblizne ustnice, globok vdih in izdih, glasba postaja vse bolj strastna…. z prstom drsim po robu kozarca in z zaprtimi očmi srknem coctail……

Saj že grem,ne bom vaju motil.

Jaz se še vedno ne dam, nasmiham se ti, se igram z verizico in robom svoje majčke,…. prekrižam noge in poskrbim, da kiklica zleze še malo višje…

ups…….ma bom raje tiho….

leta letijo - iščem stevardeso

Ja? Kaj si pa hotel povedati? :)))

neč…..škoda, da nimam šans…

leta letijo - iščem stevardeso

dam ti vedeti das sem opazil zdrs krilca, nasmehnem se in ti pomežiknem….. gledam te naravnost v oči…… z roko zrdsnem po svojem vratu navzdol….

zapuščam te za par uric, imam nekaj opravkov, ko pride bo vroče ob coctailu 😉

tega pa ne smeš naredit………mater…taka vroča baba……napako dealš, mali moj….

aj pa če je zaj jaz zmešam?..hahaha

leta letijo - iščem stevardeso

Hitro odnehaš!

mmmm, ok

Da vidimo! Vroča baba…:)))))) hahahahahaha!!!

a nisi?……no sicer ni nikoli izgubljeno…mogoče pa še rataš…hahaha,…

če so kdo dovolj potrudil…khmm

leta letijo - iščem stevardeso

Ja tisti, ki so me videli v živo, so mi to že rekli, ampak takole pa res še ne.:))) Pa paše vseeno.

:-)))

Sem nazaj 😉

krilce še vedno dokaj visoko imaš pa že drugi coctail 😉

Ja res je, ampak srči nekaj me je spravilo iz tira in bom potrebna malo crkljanja, da bom spet razpoložena.

New Report

Close