Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Bea v peneči kopeli :)

Bea v peneči kopeli :)

Ne vem kaj se že v samem začetku sploh sliniš. Si ko k’šna tašča.

Paše tako crkljanje. Nežni poljubčki postajajo vedno bolj strastni…

Daj začepi.Ti tukaj delaš špetir in kraval.Pa ttiste pesmice za otroški vrtec.Očitno si zgrešil forum diskretnićar.

povabim te v savno… usedem se ti pa na kolenih obdeluješ mojega korenjaka, ki postaja vedno bolj trdi, tvoja groba obdelava pa prija……

Razo tu ti ne uspeva preveč tvoja izkušenost pri Maji.

tud to se dogaja..vedno pogosteje…..smrk

leta letijo - iščem stevardeso

Najbolje da se vrneva na naš stari mon.

Ližem samo glavico, z eno roko ga trdno objemam, z drugo stiskam jačka, si jih ponesem v usta…ližem, cuzam,…tvoj korenjak je že trd, stisnem ga med joškice in ga trdno objamem in hkrati ližem glavico,mmmmm, muca je mokra….

Neeeeeeeeeeeeeeeeee!

ne tak hitro…….saj ne, da bi kaj slabega mislil s tem…toda–mah…me boš že kapčal…nekoč…

kar ostani tukaj……haha…bom jaz tam tiste starejše pecal…hahaha

hecam te…ne ne…..nimaš prav……sicer lahko prideš..ni blema……ti pa svetujem , da ostaneš na obeh…kja veš…prihodnost je vedno negotova…verjemi….

leta letijo - iščem stevardeso

Kdo je pa tebe kaj uprašal?

Jap.

saj se mulce verjetno name dere…..ondi..ne bit tak koj……

sicer pa…mal pomili…saj verjetno ne ve več, kje se ga glava drži…………

leta letijo - iščem stevardeso

porivam ga med joške, tvoji prstki pa se sprehajajo po ščegetavču, obiščejo mokro luknjico….. vstanem se.. hočem pomočiti nabreklega korenjaka z vidnimi žilami v pohotno luknjico. obrnem te, hočem te od zadaj… mmm prija topla in vlažna luknjica.. z roko grem preko bokov do tvojega ščegetavčka…. slišiš besede pohotnica moja… hočem te….. iz tvojih ust pa se sliši samo mmmmm, nimaš dovolj z prstkom si obdeluješ ritko….uff nora akcija…. pot pa kar teče po najinem telesu….. prelijem še malo vode na vroče kamne v savni…..

Tukaj sta se sicer prilično zasrala …

zakaj pa tako misliš?

leta letijo - iščem stevardeso

Para butne v zrak, mene pa zajame prvi val, tresem se, daj, pof*ukaj me, začneš nabijati. zdaj ne slišiš več samo mmmm, ampak kričim, da me fukaj, nabijaj, še, močno, klofneš me po ritki in me vprašaš, če še nimam dovoj. Ne, ne, hočem te, do konca! Držiš me za boke in nabijaš z vso silo. Prišlo mi bo slišim, obrnem se, ga vzamem v roke, močno zagrabim, porinem v usta in takrat špricneš,…mmmmmmmmm vsedeš se, jaz se počasi spustim nanj in tako počivava, se poljubljava in umirjava, božaš moje joškice, jih poljubljaš….greva iz savne in skočiva v bazen…ob robu se objameva in nežno crkljava.

PAPA!

Ajde nauči se govort mediteranec.

Ma pusti tegas hibrida na miru.

mmm sanjski konec ;P

Dijo.

Cmoook!!

a zdaj pa še tak misliš?..mislim….zakaj pa naj bi bil hibrid?…grrrr…..kaj pa sem ti naredil?

leta letijo - iščem stevardeso

Samo to?

če bi to doživel, nebi rekel “samo” ;P

Sedaj se boš pa ohladil malo.Odličen jeba*č si.Bravo:-)

To sem jaz že vse doživel z njo.Ko tebe še ni bilo na tem forumu.

New Report

Close