Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Bea v peneči kopeli :)

Bea v peneči kopeli :)

Nadaljujva tukaj ker je tam predolga kača 😀

No v pijači pa se ne ujameva 😀

Ti je to pomembno? Sama načeloma ne pijem alkohola. Včasih za nazdravit in pa takole kdaj pa kdaj zvečer. Bolj izjema kot pravilo.

Meni je pomembno da ni alkohol vsak dan na mizi pri ženski. Ostalo me ne moti, če se tu pa tam kaj spije

V realnosti je tu in tam dvakrat do trikrat mesečno, ko si uspem najti čas zase:) Ok okoli veselega decembra je druga, ampak takrat se izogibam.

aha. sam pa samo po brezalkoholnih stvareh posegam 🙂

Samo si pa našel naslov:))) Jutri bodo vsi odpirali, kot bi me golo dobili tukaj:)

Potem pa svizec zavije čokolado…

ne resno. drži kot pribito kar sem napisal 🙂

Recimo, da ti verjamem.

Ma, mi imaš ti neke zanimive odgovore bi ti prisodila 8+ ne 8-….-;))))

Enako. Samo ne vem, zakaj bi se pomladil. Običajno dajo pri teh letih raje + in ne -.

res mi ni všeč alkohol. morda za novo leto na silo.

Kdo bi vedel, lisjaki so, lisjaki….-;)))))

sem že Maji rekel če bi se lagal bi si dal leta malo čez 30. Ker ste tista leta najbolj hvalile

Tudi meni pri tvojih ni bil. Običajno sem si vedno naročala svojo pijačo.

torej me še čaka doba alkoholnih pijač 😀

Mogoče. Nikoli se ne ve.
Nikoli ne reci nikoli:)))
Cmok

ja. bomo videli … 😀

in pene še vedno prisotne ali s epočasi voda bistri? ;P

Še nisem tako daleč… So bom pa počasi poslovila. Mogoče pridem kasneje še pogledat, sicer boš pa ti verjetno v obdelavi…:)

aha, pred parimi minutkami je vstopila…….

No, potem pa le pojdi, da te ne bo predolgo čakala. Ženske tega ne maramo. Jutri pa glej, da boš povedal, kako je bilo. Mogoče mi prav pride kakšna ideja…

aha. imam obljubljeno razvajanje tako da bom samo užival….. bom poročal. jutri malo bolj pozno ke rimam zjutraj opravke 😀

Lepo. Ti privoščim. Ti samo uživaj. Jaz bom tudi…na svoj način.
pa pa. Poljub

uživaj. dijo. cmok

Ne, ne miško, ti se kar brezalkoholnih pijačk drži! Tak še bolj dišiš!!! mmmmm

New Report

Close