Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Bea v peneči kopeli :)

Bea v peneči kopeli :)

kdo te je pa tako ohladil. sem mislil, da bo čakanje povečalo slo po……;P

Ah pusti. Ti le glej da se potrudiš in me spet ogreješ.

sem te že tam vprašal, pa te bom tukaj. kje smo prehitri mlajši?

zagrel? sediš na stolu in srkaš coctail, za hrbtom čutiš da ni si sama. nežna dlan te poboža od ušesa, proti ramenom, navzdol po roki…. primem te in te povabim na ples….. DJ sledi moji prošnji,…. TANGO!!!

Sem ti tam odgovorila, ti nisi prehiter.

mmmmm, srči, prepustim se tvojim rokam in tvojemu telesu,….vodiš naju po plesišču, lebdiva, tako lahkoten je najin ples, pa vendar strasten…..končava drug nasproti drugega, moja glava počiva na tvojih močnih prsih..objameš me okrog pasu in odpelješ nazaj na najino mesto, tokrat me posadiš bližje sebi…

Pozdravljen.
Že z opravkov?

kos sadja iz cotaila objamem z ustnicami, te mamljivo pogledam… približajo se mi tvoje.. in košček sadja si si izmenjujeva iz usta v usta…. vse dokler ga ne pojem… “krute” igre še ni konec, ne boš me tako lahko dobila… čakanje in zadrževanje je mamljivo…. obrnem stol, sedaj si ob meni in gledava si v oči…. slišim tvoj tihi mmmm…. nogici se narahlo razpreta….. ja vidim delček tvojih spodnjic…..

Prekrižam nogice in ti se skloniš k meni in mi zašepetaš, lipči, daj nogice narazen, primeš me za koleno in tvoja roka potuje vedno višje, poljubiš me na vrat….glavo nagnem nazaj in tiho zastokam,mmmmmm srči, kakšne ustnice…

odličen prostor sva izbrala saj sva sama, malo vstran od drugih, na srečo pa še bar ni preveč poln. stojim sklonjen k tvojim ustnicam…… nakr rečem da se pomakneš malo naprej vsedem se za tebe. tako sm aoba na stolu.. ti pred mano.. glavo imaš nazaj, vrat pa se prepusti mojim poljubom, jeziku…. primem ti dlan in jo popeljem pod krilo, skupaj se igrava z rokami pod krilcem…. vidim tvoje napete joške, bradavičke so se prikazle preko majčke….

rokisi postajata vs ebolj nagajivi, tvoje dihanje vse globje, igram se preko hlačk z ščegetavčkom…. čutim da boš kmalu izbruhnila. končam z draženjem…. to je tako krut občutek da se obrneš in me strastno in grobo zaližeš, grizeš. vsedeš se na moja krila… mm objeta sva en proti drugemu… oprem pas, gumb, zadrgo…

in tedaj vskočim jaz….v zgodbo mislim…

pogledaš in rečeš….Bilo je pozno popoldne, sama sta bila v kotu barui in nenadoma si rekla: »Seksati hočem! Saj nimaš nič proti?« si dejala in poiskala vrh zadrge njegovega šlica. Ni odgovoril, le samozavestno se je nasmehnil. …….

khmm

leta letijo - iščem stevardeso

Divje te poljubljam, stiskaš mojo ritko, drgnem se ob tvojo zatrdlino, ki že sili na plano….poljubljaš moje prsi, ližeš bradavičke, mmmmmm, gledam te kako uzivaš na mojih prsih, potem me rahlo ugrizneš v bradavičko,mmmmm, od užitko me strese…..

z roko grem pod hlačke, k sočni ritki, ki me vabi. prstki počasi zlezejo v luknjico. mmm ozka luknjica ritke je nenormalno dobra… začnejo se tvoji vzdihi, zibanje bokov,… jaz s epa igram z tvojimi joškami, vratom, tvojim jezičkom 😉 držiš me za glavo…. mm prvi izbruh užitkov… ne morem se več zadržat. položim te n amizo, kozarca padeta po tleh.. za hip se vstrašiš.. ampak ti zašepetam na uho “miška vse je dogovorjeno ;)”… poskrbel sem da naju noben ne bo zmotil….. hlačke ti potegnem na stran… korenjaka pa zarinem v sočno luknjico. čisto počasi, da čutiš vsak cm več v tvoji pi*čkici…..

Ohh, ja, ja, počasi, hočem te začutiti celega……do konca prodreš vame, lovim sapo,…neverjetno, zapolnil si vsak mm moje potrbnice, počasi začneš nabijati, poljubljaš moje napte joškice, jaz pa te držim za glavo in te ne spustim stran, z eno nogo te objamem čez tvojo ritko in potiskam v ritmu…

mm porivam ga do konca v tebe…. vse hitreje, moji prijemi so vse bolj grobi…
trdno te primem za joške, slišim tvoj tih stok… za trenutek se ustrašil a slišim tvoj šeeee… daj me grobo…. te besede me vedno totalno razvnamejo…postname vedno volj divji.. tudi ti postaneš vse bolj divja z svojimi boki… čutim kao se luknjica oži,.. postajaš vse glasnejša….

Tako nabijaš, da čutim prijetno bolečino, objamem tvojo roko s katero me držiš za joškico in močno stisnem, dvignem glavo, te pogledam in v mojih očeh vidiš nekaj divjega….grobo me zaližeš in mi rečeš, pič*kica moja, noro dobra si, najine ustnice se spet zlepijo in ti nabijaš naprej…

tvoji polubi postajajo vse bolj divji, pričneš grizljat, hitro dihaš… orgazmi se vrstijo.. tudi sam izbruhnem….. poljubljava se dalje in se vmes smejiva …..

mmmmm, počasi se umirjava, poljubljava se, liževa, grizeva ustnice in se nagajivo gledava, počasi vstaneva, se udobno namestiva na fotelj….ti mi še poljubiš bradavički in mi pomagaš obleči majčko….še vedno se nagajivo gledava….

…. približam se ušesu, ga nežno obliznem in zašepetam: “Še nimaš dovolj?”

Ne srči, tako dobro si me pof*ukal, da si oplel, zdaj boš moral vsak dan, večkrat na dan!!!

nasmehnem se. rečem A greva? nagajivo prikimaš. denar pustim na mizi. in z roko v roki odideva proti izhodu bara. pred barom iz žepa potegnem pripomoček, ki sva ga uporabila že včeraj 😉 ter rečem :”Izvoli!”

Vzamem v roke in te pogledam…kaj pa je to?

nekaj kar ti je včeraj omogočilo, da si se bolj osredotočila na občutke… svila….;P

mmmmmmm, že vem kaj me čaka. Tokrat se bom pustila razvajati. Vem da se boš potrudil in me zadovoljil, potem poskrbim zate še sama.

ko si že mislila, da veš kaj te čaka te presentim.. zavežem ti oči kar pred vhodom v bar. ….počasi se odpraviva proti avtu. pomagam ti na sedež. tudi sam se usedem….. z roko primem za lice, poljubim… mislila si da se bo akcija nadaljevala v avtomobilu, a si se ponovno motila… z avtom se odpeljeva… naenkrat slišiš da se pogovarjam po mobitelu…. slišiš samo besede: “Je prosto?”….. in “Super, za 10 min bom pri vas!”…… avto se ustavi.. vodim te v stavbo…. po stopnicah navzdol…… do prostora, kje rje prijetno toplo, začnem te slačit…. rečeš.. “kaj počneš?”…… strasten poljub ti pove dovolj. tudi sam se slečem.. goli telesi stisneva tesno skupaj. poljubiva se. spustim se nižje in ti obliznem vročo mucko.

zatem te popeljem naprej….. zelo toplo je… slišiš vodo…… pepeljem te v… jacuzzi objameva se…. takrat ti odvežem očke. ozreš se naokoli…. vidiš, da sem te popeljal na mesto kjer imava popolnom aza sebe jacuzii, savno,, ležalnike, mize, tuš…;)

Presenečena se ti nasmehnem, te zadovoljna objamem in strastno poljubim,….poljubljam te po vratu, bradavicah,….se dvignem in nežno obliznem tvoje ustnice….gledam te v oči in sesam tvojo mehko sočno ustnico….

prijetno vzdušje za muckanje… sem na robu jacuzzija ti si objeta okoli mene, najini goli telesi se stikata…..nežni poljubi in dotiki nimajo konca…..

New Report

Close