Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Biti debel je izraz lenobe in nič drugega

Biti debel je izraz lenobe in nič drugega


Pa saj ravno zato je treba prilagoditi jedilnik in način življenja, ker nismo vsi enako narejeni. Ali misliš, da debelim kaj pomaga, da se tolažijo s tem, kako se nekaterim suhim nič ne pozna ?
[/quote]

TEBE PA sploh ekstra povabim, da vidimo kako si fit. Namreč na tisoče tem je, kjer pljuvaš po debelih pa da vidimo kak kerlc si v reali. Ali pa samo gobezdaš po netu, ko si anonimen?
[/quote]
In kam me povabiš ? V “mekdonald” ? 🙂
In kje vidiš pljuvanje ?

TEBE PA sploh ekstra povabim, da vidimo kako si fit. Namreč na tisoče tem je, kjer pljuvaš po debelih pa da vidimo kak kerlc si v reali. Ali pa samo gobezdaš po netu, ko si anonimen?
[/quote]
In kam me povabiš ? V “mekdonald” ? 🙂
In kje vidiš pljuvanje ?
[/quote]

Na tisoče tem na monu je, kjer ti pljuvaš.
Vabim te na kolesarski vzpon al pa vzpon v gore.
Ker sem prepričana, da si totalno brez kondicije.

Dobro se zavedam, da nisem nikomur, ki išče izgovore, niti malo pomagala, tako kot jim ne pomagajo niti zdravniki in ostali, ki se ubadajo s problemom prekomerne telesne teže pri populaciji, ki ima velike oči in žre do onemoglosti vse, kar vidi. Še kako vem, kako razmišljate…..

Vem tudi, da teza avtorja teme “sedenja pred tv in žretjem čipsa” ne drži. Drži pa, da jeste preveč in preveč kalorično, in to ne glede na to, kaj vnašate. Tudi ovseni kosmiči morajo iti ven, čeprav veljajo za “zdravo” hrano.
[/quote]

Bivša 😉
[/quote]

Žal te moram razočarati, nikoli nisem bila debela….. Vsaj ne tako, da bi se to opazilo. Sem pa po naravi takšna, da takoj, ko me začnejo hlače tiščati v pasu, malo zategnem vajeti. Po navadi se to zgodi ravno po bivanju (kakšnih počitnicah) pri takih ali s tistimi, ki trdijo, da se redijo od zraka.
Sicer res človek ne dojame, da ves čas nekaj pika in melje, ampak na kilah se hitro pozna ;-))

Je pa res, da se 2 kili hitro sklati, 20 ali več pa težko, sploh če je nekdo navajen na neprestano hranjenje.

Aja, pa še to (preden zaključim z vami, mučeniki)…… Tole o razmišljanju debelih….. Enostavno se ne zavedajo, kaj vse zmečejo vase. Vidijo samo glavne obroke, vmesnih grižljajev pa seveda ne. Pijače tudi ne, sploh alkohola…..

Zanimivo, da taki, tako zvani “reveži”, ki se redijo od zraka, v klinikah vsi po vrsti izgubijo najmanj 3 kg na teden. Le zakaj? :-))))

Veš za razliko od tebe in avtorice in vama podobnih, jaz stojim za svojim besedami, se upam pokazati, ne pa samo pisati traparije po monu.
SI ti upaš pokazat obraz ali pa upaš le neumnosti pisat po monu?
Avtorica itak ne zmore drugega kot korajažo anonimno na monu.
Svojih budališčin pa ne upate v reali prikazat, ker veste, da ste navadne luzerke brez pameti.
[/quote]

ej, res dol mi visi kaj si ti misliš, kaj si upaš in kaj ne 🙂
tvoje obnašanje je pa precej osnovnošolsko, “moj oči je močnejši k tvoj” 🙂
[/quote]

Ni pomembno kaj si jaz mislim o tebi. Je pa zanimivo kaj sama o sebi misliš, ker si upaš pisat budalščine le, ko misliš, da si anonimna.
V reali pa eno ubogo revše,

Veš za razliko od tebe in avtorice in vama podobnih, jaz stojim za svojim besedami, se upam pokazati, ne pa samo pisati traparije po monu.
SI ti upaš pokazat obraz ali pa upaš le neumnosti pisat po monu?
Avtorica itak ne zmore drugega kot korajažo anonimno na monu.
Svojih budališčin pa ne upate v reali prikazat, ker veste, da ste navadne luzerke brez pameti.
[/quote]

ej, res dol mi visi kaj si ti misliš, kaj si upaš in kaj ne 🙂
tvoje obnašanje je pa precej osnovnošolsko, “moj oči je močnejši k tvoj” 🙂
[/quote]
Haha, to bi tudi ti rada. Samo bi potem imela tako slabo vest, da bi ne mogla spat. :-)))) Revca, no, ko še koščka čokolade ne smeš. Ni čudno, da si tako slabe volje stalno. Vsak bi bil, če bi se vsak dan moral odtekati nečemu.

Bivša 😉
[/quote]

Žal te moram razočarati, nikoli nisem bila debela….. Vsaj ne tako, da bi se to opazilo. Sem pa po naravi takšna, da takoj, ko me začnejo hlače tiščati v pasu, malo zategnem vajeti. Po navadi se to zgodi ravno po bivanju (kakšnih počitnicah) pri takih ali s tistimi, ki trdijo, da se redijo od zraka.
Sicer res človek ne dojame, da ves čas nekaj pika in melje, ampak na kilah se hitro pozna ;-))

Je pa res, da se 2 kili hitro sklati, 20 ali več pa težko, sploh če je nekdo navajen na neprestano hranjenje.

Aja, pa še to (preden zaključim z vami, mučeniki)…… Tole o razmišljanju debelih….. Enostavno se ne zavedajo, kaj vse zmečejo vase. Vidijo samo glavne obroke, vmesnih grižljajev pa seveda ne. Pijače tudi ne, sploh alkohola…..

Zanimivo, da taki, tako zvani “reveži”, ki se redijo od zraka, v klinikah vsi po vrsti izgubijo najmanj 3 kg na teden. Le zakaj? :-))))
[/quote]

In od česa si potem vsa zastana, lena?
In ne zmožna sploh kaj športati?

Dobro se zavedam, da nisem nikomur, ki išče izgovore, niti malo pomagala, tako kot jim ne pomagajo niti zdravniki in ostali, ki se ubadajo s problemom prekomerne telesne teže pri populaciji, ki ima velike oči in žre do onemoglosti vse, kar vidi. Še kako vem, kako razmišljate…..

Vem tudi, da teza avtorja teme “sedenja pred tv in žretjem čipsa” ne drži. Drži pa, da jeste preveč in preveč kalorično, in to ne glede na to, kaj vnašate. Tudi ovseni kosmiči morajo iti ven, čeprav veljajo za “zdravo” hrano.
[/quote]

Si kot bivši alkoholiki ali pa narkiči – najhujša vrsta zagrenjenih ljudi. Žal.
[/quote]

Dokler se ne boš soočila s problemom in napadala vsevprek, boš debela. Žal.

Že od vedno. Večinoma so to leni prasci, ki se jim nič ne da in samo žerejo kot preseti. Pa pol misliš, da je to zaradi genov, ma kakšni geni lepo vas prosim. To požerejo pol kubika hrane na dan. Nonstop žvakajo in se mastijo z tolsto hrano.

ej, res dol mi visi kaj si ti misliš, kaj si upaš in kaj ne 🙂
tvoje obnašanje je pa precej osnovnošolsko, “moj oči je močnejši k tvoj” 🙂
[/quote]

Ni pomembno kaj si jaz mislim o tebi. Je pa zanimivo kaj sama o sebi misliš, ker si upaš pisat budalščine le, ko misliš, da si anonimna.
V reali pa eno ubogo revše,
[/quote]

okej, sem samo ubogo revše 🙂

Ni pomembno kaj si jaz mislim o tebi. Je pa zanimivo kaj sama o sebi misliš, ker si upaš pisat budalščine le, ko misliš, da si anonimna.
V reali pa eno ubogo revše,
[/quote]

okej, sem samo ubogo revše 🙂
[/quote]

Res je ti in avtorica in ostali v tej temi, ki pljuvate po debelih,.
Lepo, da priznaš. Ostali itak ne bodo priznali. BOdo še naprej anonimno korajžni.

Torej, pokaži to v reali.
Grem stavit, da sem fizično bolj sposobna kot ti. Umsko se nima smisla prerekat, ker bolj neumnega kot si ti, ni.

Nisem nikjer napisala da bom jutri lažja.
Sem pa pod avtor.ime in vsak pameten ve, kaj to pomeni, ti si pa napačno dojela – dobesedno.

Hvala za razlago, vse to vem, bo pa pomagalo morda komu drugemu. 🙂

ps: več kot to pa res ne bi zreducirala. Na solati pa ne mislim živet!!!
[/quote]

Vidiš, kako hitro obrneš moje besede….. Kdo pravi, da bi morala živeti na solati? Nihče.

Jaz pravim, da če hočeš shujšati, moraš vnašati manj kalorij, kot jih porabiš. Čisto enostavno in logično. In dandanes vnos kalorij pri ženski še zdaleč ne pomeni tiste magične 1500 kcal cifre, ki se jo tako zavzeto oklepate. Še zdaleč ne.
[/quote]

Torej mi ostane solata, paprika, ampak ker je to pomija, ostane morda samo onesnažen zrak.
Izvoli, če ti paše, meni ne! 🙂
Tvoj jedilnik danes? Zrak, ozon? :)))

Tudi jaz sem bila močnejša že od malega, pa sem cele dneve športala, v primerjavi s sošolkami, ki so doma čepele.Pa sem bila brez celulita, imela več kondicije kot suhice, pa še deci so me raj pogledal, kot njih.Je pa res, da sem bila jaz pač pozitivka, ki he pokala od zdravja, pač napol poln kozarc in ne na pol prazn, kot kolegice, ki so bile kar bolane od vseh omejitev.
Je pa tudi moja familija tako, pa tudi moja babica, ki je živela in delala skor do 90, pa če se ne bi brez veze poškodovala, bi verjetno šla do 100 ali pa čez.
Debela in vesela.

Jakomin:
http://cultura.biografieonline.it/wp-content/uploads/2013/05/pizza-napoletana.jpg


In kam me povabiš ? V “mekdonald” ? 🙂
In kje vidiš pljuvanje ?
[/quote]

Na tisoče tem na monu je, kjer ti pljuvaš.
Vabim te na kolesarski vzpon al pa vzpon v gore.
Ker sem prepričana, da si totalno brez kondicije.
[/quote]
Prepričevat prepričanih ni nikoli imelo smisla. In tisti z manjvrednostnimi kompleksi vsepovsod vidite pljuvanje. Tako vzdržujete svoje stanje samopomilovanja.

Na tisoče tem na monu je, kjer ti pljuvaš.
Vabim te na kolesarski vzpon al pa vzpon v gore.
Ker sem prepričana, da si totalno brez kondicije.
[/quote]
Prepričevat prepričanih ni nikoli imelo smisla. In tisti z manjvrednostnimi kompleksi vsepovsod vidite pljuvanje. Tako vzdržujete svoje stanje samopomilovanja.
[/quote]

Torej priznaš, da se v vse teh letih pri tebi ni nič spremenilo, in si še vedno brez kondcije in še vedno povsem zastan? No pa sem mislila, da si vendarle kaj spremenil pri sebi pa očitno nisi. Škoda.

Je tako, govoril sem z večimi trenerji v 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je izraz lenobe in prenažiranja s hrano, nič športanja, potem se pa izgovarjajo na genetiko, ostali ljudje pa to podpirajo. Na koncu pa rečejo, da niso debeli ampak, da so močnejši. Če si debel, je izraz za to, DEBEL in ne močnejši.

[img]http://i.imgur.com/dl09rDa.png[/img]

Očitno je že tako, kot je govorila moja kolegica, ki pa je pazila, da je bila vitka-da suhe babe so vedno sitne in žleht, zato ker so vedno lačne (kot dojenčki, ki žnarajo, če jim kaj fali…).Pa še fliknejo prej od vsega nezadovoljstva, kot je že napisal ena,saj so skoz v zavesti in filingu pomanjkanja, da še deci zbežijo.

Zadovoljnega, srečnega in zdravega človeka nič ne moti, ker razume lepoto različnosti.Ne marajo vsi suhih bab, kot tudi jaz ne suhga deca, mam pa raj, da ga je mal več, kot premal.Vsakemu pač svoje.
Sex simbol vseh časov je pa MMonroe in ne Kate Moss.Poglejte Budo v svoji srečni dobi, najbolj škodi prazna buča!

In zakaj sem potem jaz s 85 kg bistveno v boljši kodniciji kot ti?
Zakaj več fizično zmorem kot ti?
To se pa res radovedna?
Vem, da si v popolnoma zanič kondiciji. Pa mezanima zakaj?
Kako te ni sram, da je ena debela mona boljša v športanju kot si ti?
Ok razumem Robija, on vse dni visi na netu, Ampak ti?

Marlyn Monroe ni bila debela!

Za nekatere je bila, zakaj pa za njo pravijo, da je sex bomba…a si se včeraj zvalil?Se pa zadnje čase pojavljajo skoraj same retuširane fotke.Pa jaz se nič ne tolažim, ker se na rabim… mene ne moti nič, me pa zabavate raznorazni plitki omejenci z majhnimi (iq, tički, samopodobami, dimenzijami…kar je itak vse eno in isto), ki vse z lajfom vred zapravite za tisto trhlo masko, ki z leti itak propade.Še sreč, da imate to, ker drugač ne vem kaj bi, siromački.Poznam u nulo uštimane babe, pa tako dolgočasne, brez kakšne druge dimenzije, pa so same, kot tudi kr neki tipov, ki imajo majhne in rabijo masko, pa so zato celi u nulo (fitnes, imidž…), so pa sami…ker so posledično tako kot avtor, ki je verjetno dec in ti brez (srčne )dimenzije in kulture, ter zateženi za crknt…lačni vsega…ker se omejujete iz napačnih razlogov.Omejenci-bolani pač.
Bistvo je v zadovoljstvu…dajati in sprejemati.Pa lahko noč še naprej!

Je zelo škodljivo in je prav, da se debelim ljudem pomaga, da shujšajo, ne da se iz njih norčuje, ni lepo za pogledat in je hkrati tudi nezdravo. Če človek lahko vpliva z vnosom hrane in pijače, pa tega ne stori je lahko to tudi stvar lenobe, ampak marsikomu se to ne obnese in ni tako enostavno. Predkratkim so odkrili, da določen hormon vpliva na prekomerno težo, vendar so stvari še neraziskane. Hkrati pa je na trgu veliko prehrambenih verig, ki služijo s prodajo nezdrave prehrane in marsikdo temu nasede, ker je dobro, nekateri postanejo celo zasvojeni, podobno kot tobačni izdelki. Čudim se, da je vse skupaj dovoljeno in da je trg nad vsem ponudba in povpraševanje, to je vse, kar v resnici šteje.

Se ne strinjam, da je izraz lenobe. Najbolj leni ljudje, ki jih jz poznam, so suhi ko trlice, ker se jim niti kuhat in jest ne da. Tako da je vse odvisno od tega, za katere aktivnosti so leni.

Tudi zrediti se je po tvoje enostavno. Zakaj se nekateri ne zredijo, čeprav se hočejo?

Bravo, fajt med suhimi in debelimi! Totalno inteligenten narod smo.

New Report

Close