Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Biti debel je izraz lenobe in nič drugega

Biti debel je izraz lenobe in nič drugega

Bivša 😉
[/quote]

Žal te moram razočarati, nikoli nisem bila debela….. Vsaj ne tako, da bi se to opazilo. Sem pa po naravi takšna, da takoj, ko me začnejo hlače tiščati v pasu, malo zategnem vajeti. Po navadi se to zgodi ravno po bivanju (kakšnih počitnicah) pri takih ali s tistimi, ki trdijo, da se redijo od zraka.
Sicer res človek ne dojame, da ves čas nekaj pika in melje, ampak na kilah se hitro pozna ;-))

Je pa res, da se 2 kili hitro sklati, 20 ali več pa težko, sploh če je nekdo navajen na neprestano hranjenje.

Aja, pa še to (preden zaključim z vami, mučeniki)…… Tole o razmišljanju debelih….. Enostavno se ne zavedajo, kaj vse zmečejo vase. Vidijo samo glavne obroke, vmesnih grižljajev pa seveda ne. Pijače tudi ne, sploh alkohola…..

Zanimivo, da taki, tako zvani “reveži”, ki se redijo od zraka, v klinikah vsi po vrsti izgubijo najmanj 3 kg na teden. Le zakaj? :-))))
[/quote]

Misliš, da se tebi ne more zgoditi, da bi postala debela? Počakaj na meno, lahko te doleti tudi jemanje zdravil, po katerih boš vzhajala kot buhtelj. Lahko se ti bo zgodilo, da boš dobila volčji apetit.
Zanima me, kaj te muči, zakaj se toliko ukvarjaš z debelimi? Raje uživaj v svoji vitki postavi, dokler še lahko.


Prepričevat prepričanih ni nikoli imelo smisla. In tisti z manjvrednostnimi kompleksi vsepovsod vidite pljuvanje. Tako vzdržujete svoje stanje samopomilovanja.
[/quote]

Torej priznaš, da se v vse teh letih pri tebi ni nič spremenilo, in si še vedno brez kondcije in še vedno povsem zastan? No pa sem mislila, da si vendarle kaj spremenil pri sebi pa očitno nisi. Škoda.
[/quote]
Mislim, da je bolje, da to priznam, sicer te bo pobralo od samih frustracij in kompleksov, pa boš morala še bolj jesti tablete. Od tablet pa se boš še bolj zredila.

Torej priznaš, da se v vse teh letih pri tebi ni nič spremenilo, in si še vedno brez kondcije in še vedno povsem zastan? No pa sem mislila, da si vendarle kaj spremenil pri sebi pa očitno nisi. Škoda.
[/quote]
Mislim, da je bolje, da to priznam, sicer te bo pobralo od samih frustracij in kompleksov, pa boš morala še bolj jesti tablete. Od tablet pa se boš še bolj zredila.
[/quote]

Sem vedela, Da ste tu gor same uboga revšeta, ki upate takole anonimno po netu pljuvat. reali pa ena uboga revšeta, lena, polna frustracij in sovraštva.
Robi ti pa itak v tisoč temah o debelih lapaš in lapaš, od kje ti toliko sovraštva in frustracij do debelih?
PRav smiliš se mi, ker te tvoje sovraštvo tako drži v krempljih.
V reali pa en ubog revček, brez kondcije, totalno zastan.

Mi je prav smešno, ko take zastane trlice, brez kondcije, tako kot je recimo Robi in avtorica, pljuvate po debelih,. Vas hudo žre a ne, ko ena debela žesnka mimo vas z lahkoto primaha?

Namreč nekdo, ki je vitek in v kondiciji, se ne obremenjuje z debelimi tako kot recimo avtorica in robi, ki je naklofal že na tisoče postov proti debelim.

Pejte raje kdaj malo migat, športat, namesto, da se tule ubadate z debelimi, da ne boste tako zastani in da se ne boste žrli, ker je ena debela v boljši kondicije kot vi, uboga revšeta.

Eni tle se je čist odpeljalo od frustracij :))))))

A se ne trudite kao širit mnenja, da so debeli ljudje ful srečni in zadovoljni?

Vidim, ja. Uporabnica “za budale” je res srečna in zadovoljna :))))


Hm, najmanj tako, kot avtorica teme je že. Zagotovo. Ker kdo pri zdravi pameti pa se ukvarja z drugimi tako žolčno, kot tale napsihirana (verjetno hudo lačna) avtorica? Meni dol visi za druge, večini drugih tudi. 🙂


Pa saj bi bilo smešno, če ne bi bilo že žalostno oz. ironično. 🙂

Priporočam:
Vaš link

Meni je uspelo 🙂

biti debel in len je tudi v vzgoji in ponavljanju vzorcev staršev po eni strani, po drugi pa se vsak lahko spravi iz tega vzorca v kolikor ima dovolj moči.
Sicer pa sem imela na faksu zelo debelo cimro, ki je vedno jedla solate ali pa nič, ko pa je padla noč, pa se je hladilnik vedno čisto izpraznil (salame, majoneze, sladoledi …). Vedno mi je govorila, pa kako sem tako debela saj nič ne jem, še ti več poješ. …No jaz ji nisem nikoli dala vedeti, da vem in vidim, kaj se dogaja ponoči okoli hladilnika….tako pač je, sami sebe slepijo in si lažejo in karkoli bi rekla ne bi pomagalo,…

Uf, koliko sovraštva je v tebi. Verjetno si suha kot špička, najbrž od same žlehtnobe.

Mene debeli ljudje nič ne motijo, če do drugih, ki so postavni, niso nesramni. Resnično me ne briga njihov stil življenja in prehranjevalne navade. Me pa zmoti, če začnejo druge prepričevat kaj je zdravo prehranjevanje ali pa zagovarjajo debelosti. Češ, to je prava baba in pokaže nase ter potrese s svojim špehom.
Imam tudi debele prijateljice, sama sem športnica. Niti na kraj pameti mi ne pride da bi kateri kaj pametovala ali obratno. Spoštovanje in dober karakter štejeta.

Moja mati nikoli kar pomnim ni bila vitka. Bila in je normalne postave, prej s kakšno kilo preveč kot premalo. Od kar pomnim ima moja mama okrog 77 kg pri 175 cm. Vsak dan (ampak res vsak dan) gre na sprehod na hrib (cca 45 min hoje navzgor, ob vikendih na kakšnega višjega). Kuha zdravo: zelenjavo, kaše, ipd. Je vegeterjanka. Večino zelenjave pridela sama. Nikoli ni kupovala čipsa, čokolade in sladkarij. Sladkorja poje zelo malo. In dajte mi povedat zakaj ob takem stilu življenja nima moja mama 15 kg manj?


dvomim da je samo zelenjavo….preveč kaše pa tudi redi.

Bom jaz povedala zakaj Robi tako sovraži debele ženske, po možnosti samske.
Nekoč sem ga zavrnila. In od takrat že leta zliva svoj gnev po samskih in okroglih ženskah.
NIsem si mislila, da bo zavrnitev prinesla toliko sovraštva.

A ni logično, da če je debelost posledica lenobe, debeli ne shujšajo zato, ker so leni? Meni se zdi to prav butasto vprašanje. Ej, lenoba, zakaj ne shujšaš, saj rabiš za to samo malo volje? Ja ker je lenoba in nima volje, ne? Logično.

A ni logično, da če je debelost posledica lenobe, debeli ne shujšajo zato, ker so leni? Meni se zdi to prav butasto vprašanje. Ej, lenoba, zakaj ne shujšaš, saj rabiš za to samo malo volje? Ja ker je lenoba in nima volje, ne? Logično.
[/quote]

Tebi bi komot postavili spomenik neumnosti. Avtorici teme seveda tudi.

Sama sem bila nekaj casa kar precej buckasta oziroma imela 15 kil vec, kot jih imam zdaj, ki se bolj zdravo prehranjujem in vec sportam.
Sem pac imela neke ljubezenske tezave, tako da sem se potem tolazila s hrano in podobno. In odkrito povedano, da se potem nisem najbolje pocutila, ker sem bila celo zivljenje vitka. Tako da sem se odlocila, da moram res nekaj spremeniti. Tako da sem spremenila prehrano in nacin zivljenja.
Ljudje smo si razlicni, nekateri se prav dobro pocutijo, ce so fluffy in chubby. Ampak to je njihova stvar. Vazno je, da se oni dobro pocutijo v svoji kozi, saj je to njihovo telo. Enim tako pase, drugim pa tako. 🙂

jugo svinje nepismene

New Report

Close