Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Biti na antidepresivih, nekaj normalnega danes?

Biti na antidepresivih, nekaj normalnega danes?

ALi pa pretehtat, ali je bolje premik narediti v glavi sam od sebe, naredit da slaba volja izgine brez podpore kemije “per os” in ne imet nič v smeri AD zapisanega v osebnem zdravstvenem kartonu. Jemanje AD ni človeku v prid, če je zapisano to v osebnem zdravstvenem kartonu.
[/quote]

Tega pa ne razumem… Zakaj ni fino??? Kdo drug ko pa tvoj zdravnik pa lahko vidi tvoj karton??? Kje bi ti to lahko hodilo narobe pa res ne vem… Evo to če mi objasniš, pa sem iz medicine, ampak mi pa ni jasno…

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Tega pa ne razumem… Zakaj ni fino??? Kdo drug ko pa tvoj zdravnik pa lahko vidi tvoj karton??? Kje bi ti to lahko hodilo narobe pa res ne vem… Evo to če mi objasniš, pa sem iz medicine, ampak mi pa ni jasno…
[/quote]
Če si ti iz medicine sem jaz konj. Karton vidi zdravnik medicine dela pri potencialnem novem delodajalcu in od tega je odvisna tvoja zaposlitev.

Naš prijatelj, vedno aktiven, hud športnik, pa ga je storil.
Je pa noro, ker “zdravijo” shizofreno nagnjenost h samomoru ravno s samomorilnim “zdravilom”.

V bistvu ne, ni fejkanje, ker se ljudje res slabo počutijo, pa naj gre za depresijo, depresiji podobna stanja, stiske, anksioznost in ostalo. Tega je dane ogromno in ševeč.

Povsod se od nas zahteva samo najboljše in samo maksimu, povsod je samo “daj, daj, daj” in vedno moraš biti v vsem najboljši. Ljudi to obremenjuje, družba, okolica in sploh mediji zahtevajo od tebe, da si najboljši človek med vsemi 7 milijardmi ljudmi, ti si pa samo človek, dober in slab, tak kot vsi, nikakor pa ne prvi med 7 milijardmi!
Poleg vsega pa še to, da si sam samcat na tem svetu, ker spet mediji in ostali oklicujejo za edino pravilno samostojnost in samozadostnost, zato si se rešilvseh prijateljev in gojiš komaj neka znanstva, ki jih sicer imenuješ prijateljstva, a ta to niso in nimaš ene edine duše na tem svetu, s katero bi se lahko vsaj 1x nateden iskreno pogovoril, še k terapevtu če greš, se delaš finega, ker se to tako spodobi… Včasih so se ljudje družili med seboj in se pogovarjali, si pomagali, danes tega ni več, ker če ne zmoreš sam, si luzer.

Potem pa pride do takih in drugačnih stanj, ko potrebuješ happy pilule, da preživiš dan in to ni nobeno fejkanje.
[/quote]

ta tekst!

Ga bom c/p in včasih kje objavil, seveda z navedbo avtorja (happy pills).

Tudi sam pišem in kritiziram. Ko nas bo takih 51{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, se bodo nekateri zamislili, kam vas (nas) peljejo…

Osebno jih krivim kar za umore. Kajti to, da nekoga spraviš v globoko depresijo, da se posledično fenta, ali se v predoru zaleti, je ZAME umor. 15 let Doba.

Če bi obsodili tako le tri, bi se odnos do delovno aktivnih bistveno spremenil…

Vas zato, ker sem že v pokoju, ni mi hiudega, pa vendar sem na meji, da začnem žreti happy pills…

samo v opozorilo nevednim, oglejte si
https://www.youtube.com/watch?v=luKsQaj0hzs

šokantno

x Robi, za prehlad vzemi MSM, garant pomaga. Ga bom sama tudi, ker sem že par dni brez in še nisem dobra.
Brez fantazije pa ne bi bilo napredka.
[/quote]

Hvala za informacijo. Vse sorte naravnih zdravil oziroma mineralov imam doma, samo tega naravnega žvepla nimam. Bom pa naredil pripravek joda, potem cink, pa najbrž si bom pripravil tudi koloidno srebro. Ravno v destilatorju destiliram vodo za ta namen.

Fantazija je krasna tudi za relaksacijo in sprostitev, da si človek predstavlja, da leži na neki peščeni morski plaži in da ga toplo sonce greje, pa še nežen topel veter se lahko občuti na koži… To je najbolje delati nekje v miru z zaprtimi očmi ali pa v postelji in na tak način se da naučiti tudi samohipnoze.

ta tekst!

Ga bom c/p in včasih kje objavil, seveda z navedbo avtorja (happy pills).

Tudi sam pišem in kritiziram. Ko nas bo takih 51{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, se bodo nekateri zamislili, kam vas (nas) peljejo…

Osebno jih krivim kar za umore. Kajti to, da nekoga spraviš v globoko depresijo, da se posledično fenta, ali se v predoru zaleti, je ZAME umor. 15 let Doba.

Če bi obsodili tako le tri, bi se odnos do delovno aktivnih bistveno spremenil…

Vas zato, ker sem že v pokoju, ni mi hiudega, pa vendar sem na meji, da začnem žreti happy pills…
[/quote]

Se ne hecam. Šentjanževka je ena najbolj znanstveno raziskanih rastlin. Poleg ostalega, uspešen naravni antidepresiv.
Sicer se znam uspešno boriti proti anksioznosti in ostalim tegobam, brez pilul, pa sem poskusila, enostaven čaj.
Spanje mirno, brez mor in prebujanja z grozo. Nič. Mirnost.
Pri hujših težavah so potrebne vsaj tri skodelice dnevno.
Kdor pa že jemlje karkoli, pa naj vzame passifloro, ne škodi. Pri nas imamo zelo kvalitetno, kapljice na vodni in ne alkoholni osnovi.
Drug problem je ta, da se niti ne zavedamo, da nam primanjkuje določen ali več njih, mineral.
Največkrat je to magnezij. Vsi rakavi bolniki umrejo zaradi tega. Itn.
Naravni minerali so poceni, in kar je pomembno, naravni. Le preveriti moramo vsebnost, da je tehnično čista, t.j. 99,9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} čistost.


Če si ti iz medicine sem jaz konj. Karton vidi zdravnik medicine dela pri potencialnem novem delodajalcu in od tega je odvisna tvoja zaposlitev.
[/quote]

Pa če ne opravljaš ravno dela na avionu, naj ne bi komplicirali. Doktor medicine dela je za delovno mesto, ki pa da morebitne napotke os. dr.. Če ima nekdo npr. visok pritisk in ima terapijo, ne bodo komplicirali, razen če gre za določena delovna mesta.
Če pa kakšen na medicini dela meni, da samo zaradi tega ni opravil zdravniškega in zato službe ne bo dobil nekdo na neproblematičnem del. mestu, potem mu naj pa še on kaj predpiše, da človek ne bo dodatno zaradi njega dol padel.
Sem slišala ka, da nekateri komplicìrajo, ampak to so ‘primerki’.

Hvala za informacijo. Vse sorte naravnih zdravil oziroma mineralov imam doma, samo tega naravnega žvepla nimam. Bom pa naredil pripravek joda, potem cink, pa najbrž si bom pripravil tudi koloidno srebro. Ravno v destilatorju destiliram vodo za ta namen.

Fantazija je krasna tudi za relaksacijo in sprostitev, da si človek predstavlja, da leži na neki peščeni morski plaži in da ga toplo sonce greje, pa še nežen topel veter se lahko občuti na koži… To je najbolje delati nekje v miru z zaprtimi očmi ali pa v postelji in na tak način se da naučiti tudi samohipnoze.
[/quote]

Ok, nimaš. Povsem enako deluje ingver, če ga imaš doma.
Jutri si ga pa nabavi, vsaka zelena prodajalna ga ima, tudi boljše lekarne. Onega, od vitanature. Nič kitajskega, ever.
Je pa prima, da ga lahko piješ in še mažeš tam, kjer čutiš potrebo.
Gnoj gre v kosih ven. Najhitreje proti bolečini, ok, DMSO še hitreje, vročini in vnetju. Zdravi želodec, proti slabosti.
Revma pa itak. No, kolagen obnavlja. To naj bi vedele vse ženske in vsi športniki.
Toliko na kratko.
Robi, osti jarej, naš prastar, slovenski pozdrav: Ostani zdrav in mlad, na kratko Oj!
Poznamo, kajne!

Hehe, a ti tut jod jemleš? Lugolovo?
A ni to strup? Enako, kot borax?

Naš prijatelj, vedno aktiven, hud športnik, pa ga je storil.
Je pa noro, ker “zdravijo” shizofreno nagnjenost h samomoru ravno s samomorilnim “zdravilom”.
[/quote]

Grozljivo je koliko je v Sloveniji samomorov. Pa ogromno ljudi ima občasno samomorilne misli.
Zdravila znajo biti precej dvorezen meč, ki lahko deluje pozitivno ali pa tudi negativno, kakor kdaj.
Tako, da v zdravila je potrebno imeti zelo močno vero, da pomagajo in potem v resnici tudi pomagajo.

Jah, saj tudi še pred 15 leti, je bil cel halo, ker sem imela aritmijo. Vsako leto sem morala na kontrolo. Potem pa kar naenkrat dobim lepega dne odgovor, da je to od stresa.
Aritimija je po novem nekaj normalnega, saj je od stresa. To je to.
Očitno je vse normalno v tem norem svetu.

Kaj je normalno je relativen pojem. Za nekoga, ki drugače sploh iz postelje ne bi vstal je to normalno, za drugega, ki te težave nima je to nenormalno.
Zloraba in pretiravanje pa škodi pri vseh zadevah. Ali so to zdravila, hrana ali pa šport npr.

Osebi so ugotovili sladkorno kot posledico stresa.
Stres je velik sovražnik organizma.

Tega pa ne razumem… Zakaj ni fino??? Kdo drug ko pa tvoj zdravnik pa lahko vidi tvoj karton??? Kje bi ti to lahko hodilo narobe pa res ne vem… Evo to če mi objasniš, pa sem iz medicine, ampak mi pa ni jasno…
[/quote]

Že pregled za službo, ko je osebne kartone treba pošiljat na medicino dela, je problem….. 😀

Ok, nimaš. Povsem enako deluje ingver, če ga imaš doma.
Jutri si ga pa nabavi, vsaka zelena prodajalna ga ima, tudi boljše lekarne. Onega, od vitanature. Nič kitajskega, ever.
Je pa prima, da ga lahko piješ in še mažeš tam, kjer čutiš potrebo.
Gnoj gre v kosih ven. Najhitreje proti bolečini, ok, DMSO še hitreje, vročini in vnetju. Zdravi želodec, proti slabosti.
Revma pa itak. No, kolagen obnavlja. To naj bi vedele vse ženske in vsi športniki.
Toliko na kratko.
Robi, osti jarej, naš prastar, slovenski pozdrav: Ostani zdrav in mlad, na kratko Oj!
Poznamo, kajne!

Hehe, a ti tut jod jemleš? Lugolovo?
A ni to strup? Enako, kot borax?
[/quote]

Ja imam tudi lugolov jod, ampak večkrat si pripravim kar samo belo raztopino kalijevega jodida v vodi, ki ga potem jemljem nekje 1mg ali pa 2mg dnevno. Ko sem prvič vzel jod, tega je že več let nazaj, mi je izredno zbistrilo glavo in izboljšalo počutje, pa depresivnost je zbledela. Bral sem, da zna jod pomagati tudi pri depresijah, ki so zaradi pomanjkanja joda v organizmu. Kdor ima pa težave s ščitnico mora biti pa previden z jodom.
Borax mi je pa krasno pomagal pri odpravi blagega revmatizma v desnem kolenu.
Koliko so ti minerali v resnici strupeni, ne bi vedel, ampak pri meni znajo biti izredno učinkoviti. Pomaga pa najbrž tudi vera v čudežno moč teh zdravil, ki pozitiven učinek še potencira.

Grozljivo je koliko je v Sloveniji samomorov. Pa ogromno ljudi ima občasno samomorilne misli.
Zdravila znajo biti precej dvorezen meč, ki lahko deluje pozitivno ali pa tudi negativno, kakor kdaj.
Tako, da v zdravila je potrebno imeti zelo močno vero, da pomagajo in potem v resnici tudi pomagajo.
[/quote]

Ah, Robi, nežna dušica ja, ne pa naivna!
Zdravila, ki te napravijo odvisnega zombija, halllloooo?
Beri, prosim, ljudje po letu dni prenehanja jemanja teh “zdravil” ugotavljajo simptome odtegnitve!
In zdravniki pravijo, zaključijo, da se je “bolezen” ponovila.
In tisti, ki jim še vedno verjamejo in zaupajo, jih začno ponovno jemati.

Oni, prodornejši, ki niso tako hitro zadovoljni z reakcijo svojega psihičnega in fizičnega telesa, pa le ugotavljajo drugače.
Odtegnitveni sindrom, ki traja. Naše možgane ta “zdravila” lepo sprogramirajo, da še po letu dni, ko je telo že zdavnaj čisto, zahtevajo ŠE!
Sprogramirani kunci v človeški podobi, ki bodo pridno ubogali vse, kar se jim naloži, samo, da bodo dobili še!
Četudi libida ni več!
Četudi se slinijo huje, kot rumeni in oranžni polži!
Četudi jim scanje smrdi kot bi gnili pri živem telesu!
Četudi so dezorentirani in ne vidijo več normalno!
Četudi bodo postali popadljivi, kot stekli psi!
Videno na lastne oči. Človek, ki kaže zobe in renči vate kot pes! Grozljivka današnje realnosti!
Vzemi jim te bonbončke in pogrizli te bodo kot pes!
To, da napravijo samomor, je le eden stranskih učinkov teh “zdravil”!

Osebi so ugotovili sladkorno kot posledico stresa.
Stres je velik sovražnik organizma.
[/quote]

Najprej bo prišel hašimoto, premajhno delovanje žl.ščitnice.
Previsok holesterol. Etc.
Oboje je naravno ozdravljivo.
Tudi obvladovanje stresa.


Če si ti iz medicine sem jaz konj. Karton vidi zdravnik medicine dela pri potencialnem novem delodajalcu in od tega je odvisna tvoja zaposlitev.
[/quote]

V Sloveniji.

Ja imam tudi lugolov jod, ampak večkrat si pripravim kar samo belo raztopino kalijevega jodida v vodi, ki ga potem jemljem nekje 1mg ali pa 2mg dnevno. Ko sem prvič vzel jod, tega je že več let nazaj, mi je izredno zbistrilo glavo in izboljšalo počutje, pa depresivnost je zbledela. Bral sem, da zna jod pomagati tudi pri depresijah, ki so zaradi pomanjkanja joda v organizmu. Kdor ima pa težave s ščitnico mora biti pa previden z jodom.
Borax mi je pa krasno pomagal pri odpravi blagega revmatizma v desnem kolenu.
Koliko so ti minerali v resnici strupeni, ne bi vedel, ampak pri meni znajo biti izredno učinkoviti. Pomaga pa najbrž tudi vera v čudežno moč teh zdravil, ki pozitiven učinek še potencira.
[/quote]

V resnici niso, ker zaradi njih naše telo sploh funkcionira v homeostazi.
Preberi si walter last, borax. Tam, na nj.spl.strani boš našel še vse ostalo. Je biokemik, ekspert torej, ki je ponovno pokazal vse, kar so vedele in poznale že naše mame, babice in normalno uporabljali zdravniki.
Boraks je v vsakem kaviarju, sol je bolj strupena od tega minerala. Pobija viruse na mah! Urejuje spolne hormone, torej nam je, predvsem v klimakteriju še kako potreben!
Jod nas ščiti pred jedrskim onesnaževanjem, ščitnica ne more brez njega. Mi pa ne brez nje. Skozi ščitnico se vsakih nekaj minut sčisti vsa naša kri. Onesnaženo vodo sčistimo max. v 10′ s kapljico, dvema lugolove raztopine. Jod je najboljše zdravilo za kožnega raka, na dojkah, prostati. Najboljše zdravilo za pljučnico, gripo. Itd. Itd.
Kropa ni mogoče več odkrivati, kajne!

V Sloveniji.
[/quote]

On ne dela v Sloveniji. Je pa tudi pri nas zaprisežena molčečnost zdravnikov.
Ki pa se nanjo požvižgajo.
Sicer pa, koliko zdravnikov z diplomo pa sploh imamo še v Sloveniji?
Tiste, ki niti dober dan v slovenščini ne znajo reči? In kdo jih sploh nadzira?
Če lahko en direktor ZD terorizira vse zaposlene, tudi zdravnike…
Šolstvo na psu, zdravstvo na psu, ljudje pa zombiji…

Dobro branje na to temo je knjiga Maje Megla: Stres, kuga sodobnega časa. Avtorica se je te teme lotila zelo strokovno, znanstveno. Navaja tudi študije.
Srž problema po njenem je, da so ravnovesja v možganih slabo raziskana, da ne obstajajo preiskave, ki bi pokazale na katerih področjih točno so ravnovesja. Zato gre z antidepresivi za testiranje, ugibanje. Če ene vrste ne primejo, se dajo drugi. Napačni antidepresivi pa stanje lahko tudi poslabšajo.
Kogar zanima ta tema – priporočam v branje. Ampak opozorilo – knjiga je strokovna, je kar zahtevno branje.

Ah, Robi, nežna dušica ja, ne pa naivna!
Zdravila, ki te napravijo odvisnega zombija, halllloooo?
Beri, prosim, ljudje po letu dni prenehanja jemanja teh “zdravil” ugotavljajo simptome odtegnitve!
In zdravniki pravijo, zaključijo, da se je “bolezen” ponovila.
In tisti, ki jim še vedno verjamejo in zaupajo, jih začno ponovno jemati.

Oni, prodornejši, ki niso tako hitro zadovoljni z reakcijo svojega psihičnega in fizičnega telesa, pa le ugotavljajo drugače.
Odtegnitveni sindrom, ki traja. Naše možgane ta “zdravila” lepo sprogramirajo, da še po letu dni, ko je telo že zdavnaj čisto, zahtevajo ŠE!
Sprogramirani kunci v človeški podobi, ki bodo pridno ubogali vse, kar se jim naloži, samo, da bodo dobili še!
Četudi libida ni več!
Četudi se slinijo huje, kot rumeni in oranžni polži!
Četudi jim scanje smrdi kot bi gnili pri živem telesu!
Četudi so dezorentirani in ne vidijo več normalno!
Četudi bodo postali popadljivi, kot stekli psi!
Videno na lastne oči. Človek, ki kaže zobe in renči vate kot pes! Grozljivka današnje realnosti!
Vzemi jim te bonbončke in pogrizli te bodo kot pes!
To, da napravijo samomor, je le eden stranskih učinkov teh “zdravil”!
[/quote]

Pa saj je namen določenih psihiatričnih zdravil, da spremenijo človeka v mrtvo dušo, oziroma zombija. Tak človek potem ni več moteč za okolico.

stres, depresija, to so vse komunistične izmišljotine. vse to so si izmislili levičarji, ki hočejo na vse možne načine uničiti nas delo dajalce tako da v sodelovanju z našim komunističnim zdravstvom masovno pošiljajo zaposlene na bolniške.

Se ne hecam. Šentjanževka je ena najbolj znanstveno raziskanih rastlin. Poleg ostalega, uspešen naravni antidepresiv.
Sicer se znam uspešno boriti proti anksioznosti in ostalim tegobam, brez pilul, pa sem poskusila, enostaven čaj.
Spanje mirno, brez mor in prebujanja z grozo. Nič. Mirnost.
Pri hujših težavah so potrebne vsaj tri skodelice dnevno.
Kdor pa že jemlje karkoli, pa naj vzame passifloro, ne škodi. Pri nas imamo zelo kvalitetno, kapljice na vodni in ne alkoholni osnovi.
Drug problem je ta, da se niti ne zavedamo, da nam primanjkuje določen ali več njih, mineral.
Največkrat je to magnezij. Vsi rakavi bolniki umrejo zaradi tega. Itn.
Naravni minerali so poceni, in kar je pomembno, naravni. Le preveriti moramo vsebnost, da je tehnično čista, t.j. 99,9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} čistost.
[/quote]

Še dobro, da imamo mon strokovnjake, ki vedo, zaradi česa umirajo rakavi bolniki. Par flaš donata, pa je problem rešen. Pa to je vendar spoznanje vredno Nobelove nagrade. Res škoda, da svojega znanja ne vnovčite drugje kot le na monu.


Če si ti iz medicine sem jaz konj. Karton vidi zdravnik medicine dela pri potencialnem novem delodajalcu in od tega je odvisna tvoja zaposlitev.
[/quote]

No, v Avstriji karton vidi samo osebni zdravnik in nobena medicina dela. Na zdravniški pregled si napoten sam in BREZ KARTONA. Je pa res, da ne poznam sistema v Sloveniji.
Se opravičujem. Mogoče si pa res konj 😉

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

New Report

Close