Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Cakam da mine se en dan.

Cakam da mine se en dan.

Pri 30ih ne vidim vec pred sabo nic lepega. Zaradi diplome me vsi obravnavajo kot psihicno moteno in se delajo norca iz mene, ker nimam fiksne sluzbe. Sluzbo sem iskala tako krcevito da sem letos pristala na operacijski mizi. Nimam niti ene osebe za pogovor in prezivljanje dni, ker me je pred operacijo pustil dolgoletni fant. Navelicana sem tega zivljenja, nic lepega ne vidim vec nikjer najmanj pa v drugih ljudeh. Rada bi bila v 60ih.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Samska54, 30.07.2021 ob 13:50

Pri 30ih ne vidim vec pred sabo nic lepega. Zaradi diplome me vsi obravnavajo kot psihicno moteno in se delajo norca iz mene, ker nimam fiksne sluzbe. Sluzbo sem iskala tako krcevito da sem letos pristala na operacijski mizi. Nimam niti ene osebe za pogovor in prezivljanje dni, ker me je pred operacijo pustil dolgoletni fant. Navelicana sem tega zivljenja, nic lepega ne vidim vec nikjer najmanj pa v drugih ljudeh. Rada bi bila v 60ih.

 

Pusti kontakt

Jaz imam iste težave…..

Ne puscam tu gor osebnih podatkov. Lp

S takim načinom razmišljabja ne bo niti pri 60ih nič bolje.. začni delati na sebi. Postavi si cilje, poskrbi za vitamine, zdravo hrano, počitek in trening. Ustvarjaj, počni kar te veseli in vsak dan poskusi nekaj novega. Hodi, odpravi se na krajše izlete, v hribe, poišči kakšno društvo, kjer lahko prostovoljno pomagaš. Čez 1 mesec poročaj. Zagotavljam ti, da se boš 99% bolje počutila. Problem je, ko človek gre skozi pekel in tam obtiči ..nimaš kaj iskati tam, samo gas naprej. To je borba s samim seboj.

 

J..š službo, fanta, šolo, prijatelje.. ti si tista, ki je sebi najbolj pomembna. Ko to urediš, se bo ostalo samo po sebi začelo postavljati na mesto. Poišči pot do sebe

Bila sem prostovoljka pa so se zanic obnasali. Aja pa sori cuj nevem kako poloznice brez sluzbe placat medtem ko sam sebe v red spravljas? A poves da nes placal da se sam sebe k sebi spravljas? Kam naj to povem?

Odgovor na objavo uporabnika
Samska54, 30.07.2021 ob 14:49

Ne puscam tu gor osebnih podatkov. Lp

Lahko si ustvaris fake gmail npr.

Pikapoka   gmail.com

Saj te ne bo preko mejla nihce pojedel ne zgrizel.🤣

Verjetno si zeli izmenjat tezave, besede, misli…skratka nic slabega.

Lep dan.

Mene pa zanima, kaj to pomeni, da te zaradi diplome vsi obravnavajo kot psihično moteno osebo. Zakaj bi te pa kdo tako obravnaval, še posebej zaradi diplome? Ne razumem.

Odgovor na objavo uporabnika
en z diplomo, 30.07.2021 ob 15:19

Mene pa zanima, kaj to pomeni, da te zaradi diplome vsi obravnavajo kot psihično moteno osebo. Zakaj bi te pa kdo tako obravnaval, še posebej zaradi diplome? Ne razumem.

To tudi mene zanima.  Pa tudi, kako lahko zaradi “krčevitega” iskanja službe pristaneš na operacijski mizi?

Ja pa tudi to…zakaj si tako osorno zavrnila prijazno povabilo po cvek

Do prostovoljcev se vecina drustev zanic obnasa.  Od stresa pa ne mires pristat na operaciji in ne v bolnici. Kaj ste res damo omejenci tukaj gori?

Aja kako pa clovek zdravo je in hodi ma izlete ce je sam in brez kesa? A mislite da imam kes?

Sam sem pri 30 v totalno isti situaciji, z izjemo, da imam službo.

Sprejmi to samoto in uživaj v njej. Če te je zavrnil svet okoli tebe, ga zavrni še ti. Biti brez prijatelja in partnerjev je lahko prav užitek.

Vse, kar so ti do sedaj predlagali, si zavrnila. In niti ne vjudno. Sedaj vemo zakaj si v dreku. Isces izgovore, da ti ne bi bilo treba nicesar spremenit.

Boga si. Dejmo vsi skupaj malo zajokat tebi v pomoč. Mogoče res samo to pomaga!

Odgovor na objavo uporabnika
Seveda, 02.08.2021 ob 18:09

Vse, kar so ti do sedaj predlagali, si zavrnila. In niti ne vjudno. Sedaj vemo zakaj si v dreku. Isces izgovore, da ti ne bi bilo treba nicesar spremenit.

Mogoče Pa ima tako visoko izobrazbo in se ji ne da z neizobraženi družit.Hahaha

ta naslov lahko pomeni, da je pač več ni med živimi.., ker je minil že več kot en dan od kar je to napisalo. jeba je ta virtula, ko se nekdo zajebava s takimi naslovi.

storija, da te na rit vrze!!!

Koliko majmunov pa tej zgodbi verjame?

Odgovor na objavo uporabnika
Popay npr, 02.08.2021 ob 18:58

ta naslov lahko pomeni, da je pač več ni med živimi.., ker je minil že več kot en dan od kar je to napisalo. jeba je ta virtula, ko se nekdo zajebava s takimi naslovi.

Sej ni povedala kateri dan! 🤷😅

O bog takole osorno in negativno…. Res cudno, da te ne marajo. Res!

 

diplomo iz cesa? Glede na izbiro besed in stevilo napak v tekstu kake znanosti nisi delala

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 02.08.2021 ob 19:16

Sej ni povedala kateri dan! 🤷😅


@crazy
frog…

maš prav, samo, če bo tako čakala dneve, da minejo že ob enih popoldan še 70 let jo čaka hud dolgčas do 100 tega leta. dons smo vsi tako naštimani, da bomo živeli vsaj do stotega leta, no vsaj mi tukej na novem monu…

Odgovor na objavo uporabnika
Popay npr, 02.08.2021 ob 21:01


@crazy
frog…

maš prav, samo, če bo tako čakala dneve, da minejo že ob enih popoldan še 70 let jo čaka hud dolgčas do 100 tega leta. dons smo vsi tako naštimani, da bomo živeli vsaj do stotega leta, no vsaj mi tukej na novem monu…

Ja… Če bo pa res tk dougo trajalo, predvsem, če bo res tk dougocajtno, bom pa tud js rajši še premislila glede vzajemnega jokanja!😅

Avtorica, saj bo bolje. Danes imam tudi jaz zelo slab dan. Sva istih let. Lahko greve jutri popoldan, na kakšno pijačko, pusti kontakt. Iz kje si?

Aja, ne puščaš kontaktov.

Si pa res nesramna, ja, še povedali so ti.

Še dobro, da imamo MON, da vidimo, da gre enim še slabše kot nam.

Hvala, si mi vsaj za minuto polepšala dan.

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 02.08.2021 ob 21:10

Ja… Če bo pa res tk dougo trajalo, predvsem, če bo res tk dougocajtno, bom pa tud js rajši še premislila glede vzajemnega jokanja!😅

tako tako počasi z jokanjem, ne zaslužijo si vsi naših solz.

 

New Report

Close