Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čarovnija

Čarovnija

https://www.youtube.com/watch?v=Nf7OCidn8nU

Hvala za video.
A veš, če bi bila ta princeska v videu moja hčerka, bi me kot očija znala krasno okrog prsta ovijat. Malicius je pa prijetno navihan. Brez krokarja oziroma črnega vrana izgleda, da ni čarovnije.
Prava čarovnija se pa skriva v globini srca, kjer neskončno majhna svetla zvezdica je doma.
Pa želim v tebi prebujati nadvse prijetne občutke, karkoli si želiš. 🙂

drug drugega programiramo

Krasno nam gre in me zanima, kako bi mi našo Čarovnijo nadaljevali.
Se opravičujem, da trenutno nisem registriran.
Najbolj me zanima, kako si ta prečudovita in prekrasna princesa zamišlja svojega prekrasnega postavnega princa?
Princesa, kar pogumno uporabite nek nick in ga pričarajte pred naše oči.

Xrobe

Poglejte, iskreno vam povem, da ne vem, kako mora izgledati ta prekrasen, prečudovit in nadvse postaven princ.
A mora imeti brado, ali je lahko brez brade.
Kakšne mora imeti lase, ali je lahko brez las.
Kakšen mora imeti obraz, a je lahko kot iz kamna izklesan.
Kakšne barve mora imeti oči,
A mora imeti intenzivno razvite mišice, ali mogoče ne preveč.
Ali mora imeti široka ramena, kakšno ritko mora imeti, potem noge, roke.
A je lahko tetoviran, a je bolje brez.
Gledate razne slikice in animacije na netu, pa vas prosim orišite in opišite malo svojega nadvse postavnega princa.
Lahko pa tukaj prilepite tudi kakšno krasno slikico svojega princa, ampak lepo vas prosim, brez kake hujše perverznosti…animacija mora biti res lepa, primerna za princeso.

drug drugega programiramo

Hja xrobe, kajmpa če se princesi zmeša od te pričarane lepote, kaj pa pol?
A boš ti tud dol do Afrike spizdila a kam nameravaš? Dol boš lohk u grmovju kar ga je ležala in te ne bo noben Slovenc vidu a si ležala 15.15h a je blo to,09.20h kajne?

Da ne omenjamo Nibelunškega, ki je non plus ultra vseh prstanov.
[/quote]
Pa tistega, na katerega sem se ujel jaz pred mnogimi leti!☺☺☺

A veš, vse je možno.
Trenutno sedim za računalnikom in ti bom napisal, kaj sem počel.
En pralni stroj umazanih cunj sem opral in dal sušiti ven na sonček, pa lepo toplo je in veterček piha, tako, da bodo pozno popoldne že suhe.
Bi bilo pa mogoče zelo fino, če bi šel malo na sprehod in mogoče kje srečal prekrasno prečudovito pravo čarovnico prelepo. :)))

drug drugega programiramo

:)) a tko je to, no krasno da normalno funkcioniraš, jaz pa mislila da ti nekaj ne špila glavi.
Dokler lahko clovek se zase skrbi je vse super.
Čarovnce pa…aj z njimi e tko, da če nisi coprnik se ti skrijejo in bezijo tako, da bo težko najt kakšno s kuglo, metlo in mačko, pa se da bo lepa in fit….nemogoče ti povem.Bolj stare bebe, ki še kofe pijejo z zaprtimi usti.

A veš, ne boš verjela, ampak v meni se občasno intenzivno čarovnik prebudi.
Pa nekoč mi je nekdo rekel, a veš vsaka ženska je čarovnica. Zato je treba biti zelo previden z ženskami.
V resnici jaz iščem eno izredno ljubko, prikupno, nežno čarovnico in to tako, ki bi me imela neskončno rada.

drug drugega programiramo

Na svet v katerem se nahajam gledam kot na čarovnijo.
Če se v meni občasno intenzivno prebudijo te čarovniške sposobnosti, to pomeni, da so te sposobnosti skrite tudi v vas samih, ki to berete.
Če ste moški ste čarovnik, če ste pa ženska ste pa čarovnica, ampak to v vrhunskem pozitivnem pomenu besede.
Ko se bodo v vas samih, ki to berete začele intenzivno prebujati čarovniške sposobnosti, bo postajal svet okrog vas čedalje lepši in lepši.
In tudi ljudje, ki jih srečujete bodo postajali čedalje lepši in lepši.
V vas samih, ki to berete se čarovniške sposobnosti počasi in nadvse nežno začenjajo intenzivno prebujati.
Vaš odnos do sveta, narave, okolice, soljudi je izredno pozitiven.
V svojem najglobljem bistvu imate vse ljudi neskončno radi.
Trenutno imam zraven računalnika kozarec čiste vode in jo pijem, imam pa še tudi nekaj kave za popiti.
Na zdravje!

drug drugega programiramo

vsi si načarajmo lep vikend … šibam ven

Super!
Boš povedala, kako je bilo…
Jaz sem bil pa v neki trgovini v Šk. Loki, kamor sva šla s prijateljem in njegovim avtomobilom.
Pred trgovino sem srečal sošolko iz osnovne šole ter njeno mamo in sošolka je še vedno izredno vitka in krasno dekle. Je pa seveda že poročena.

drug drugega programiramo

Tema je o Čarovniji in kako se naučiti čarati in to čisto zares.
Najprej bi se pa vsem, ki pri tej debati sodelujete iz srca zahvalil in tudi vsem, ki te poste berete. Mnogo vas je še, ki vas spoznavam pri drugih temah in srčno upam, da se boste tudi vi te naše skupne debate udeležili.
Govorimo o svetu v katerem se nahajamo kot o neki skrivnostni čarovniji.
Vsi imamo neko miselnost o svetu v katerem živimo točno takšno kot smo naučeni.
Skozi odraščanje, vzgojo, šolanje smo si privzgojili neko miselnost.
…kar nadaljujte kdorkoli…

drug drugega programiramo

Super!
Boš povedala, kako je bilo…
Jaz sem bil pa v neki trgovini v Šk. Loki, kamor sva šla s prijateljem in njegovim avtomobilom.
Pred trgovino sem srečal sošolko iz osnovne šole ter njeno mamo in sošolka je še vedno izredno vitka in krasno dekle. Je pa seveda že poročena.
[/quote]

na pohodu (ki se je spremenil v sprehod) po svetlozelenem bukovem gozdu v hrib se mi je pridružila mlada družinica z enoletno punčko v nahrbtniku … prijeten klepet

zdaj grem na prvi letošnji piknik (rd) … jest in pit in se veselit dalje

Spet sem za računalnikom.
Pozno popoldan sem šel na sprehod in v smeri zahoda opazoval rumeno okroglo luč na modrem nebu. Oddajala je prijetno toploto in svetlobo. Ves čas sem opazoval in srečaval razne princeske in princese. Tudi kakšen princ je bil sem ter tja. Na mojo veliko žalost nikjer ni bilo prekrasne, prečudovite prave čarovnice, ki me ima neskončno rada. Princeska z Venere je bila najbrž nekje ob Ljubljanici. Ustavil sem se pri krasnem prijatelju, kjer sva malo pokramljala in nato sem sam odšel v bližnji lokal, kjer sem si privoščil čudovito vročo čokolado. Pokadil sem tudi dva cigaretka in popil kozarec sveže vode.
Zraven mene ob sosednji mizi so pa sedele tri krasne mlade princese in ves čas sem jih na skrivaj opazoval. Res je, prekrasne so bile in srčno upam, da prava čarovnica, ki me ima neskončno rada ne bo preveč huda. Potem sem pa odšel počasi proti domu in sedaj sem spet sam za računalnikom.

drug drugega programiramo

Sedim za računalnikom v čarovniji tej in razmišljam, da nekje je ena, ki jo nosim že celo večnost v centru globine srca.
Nadvse me zanima le kakšno njeno je ime…

drug drugega programiramo

Razvijamo bujno domišljijo, noro fantazijo, imaginacijo, čarovnijo…
Odlično vem, da ste vi ki to berete več kot briliantno inteligentni.
Trenutno sedim za računalnikom v dnevni sobi in se nahajam v animaciji.
In tudi vi, ki to berete se nahajate nekje v neki animaciji.
Nadvse lepo vas prosim, napišite kaj…jaz se nočem non stop pogovarjati sam s sabo.

drug drugega programiramo

Ma a veš kaj ti x roba, men se smilš, če se sam s sabo pogovarjaš!Pa bi ti odpisala tud če ne bi napisan blo da sem med inteligentnimi.
Drugač pa iskreno napisano….lej men te sorte romantika pa zvezdice pa to, pa ene sorodne duše.. Neeee, stara to pr men ne zalaufa!
Kako pa drgač?Kolk si pa stara, kaj je tvoj poklic, pa tklo,glih šizifrenicarka nisi a ne?

A si slučajno x robe?
Daj odgovori dol v eni temi Guten morgen te ne eden nekaj vprašal?

Stara sem toliko kot zemlja, lahko tudi toliko kot vesolje.
Moj poklic je Čarovnija.
O kakšni šizofreničarki vi to razpredate, kaj je to me zelo zanima?
Moja glavna naloga je da ljudi lepe delam in da v njih prebujam Čarovnijo…

drug drugega programiramo

Hvala!
Nisem še bral teme Guten morgen, pa jo bom z zanimanjem prebral.
Xrobe

drug drugega programiramo

Trije superfantastični projekti so pri katerih smo sodelovali vsi skupaj
Skrivnost zdravja in lepote…nekje sem bral, da naj bi bilo 6 avtorjev pri projektu.
Drugi projekt od pravljične zvezdice (Kaj bi vi radi bili)
Tretji projekt je pa od phantasy (Samski ženske in moški)

Tale vrhunski četrti projekt, ki ga razvijamo je pa Čarovnija.
Pa me zanima, kaj meni o tem projektu kakšna čarovnica ali pa čarovnik…
Nadvse lepo vas prosim dopišite kaj in poskušal vam bom odgovoriti…

drug drugega programiramo

Pozno popoldne je do mene prišel peš krasen prijatelj, ki ga imajo vsa mlada dekleta neskončno rada. Povabil me je na sprehod skozi živo zelen gozd.
To se meni ni ljubilo, ampak sem pa odšel peš z njim proti njegovemu domu.
Povabil sem ga naj gre z mano v lokal, ki je blizu njegovega doma, da mu častim vročo čokolado, ampak to se pa njemu ni ljubilo in sva se razšla vsak na svoj konec. Ko sem prišel pred lokal so bili tam sami princi, princese pa nobene.
No, ampak z vročo čokolado me je pa v lokalu postregla princeska mlada.
Ko sem odhajal, sem ji povedal svoje ime in ona se mi je tudi predstavila.
Potem sem ji pa povedal, da se v vsaki ženski čarovnica skriva in ona me je malce čudno gledala. Seveda, sem ji nato rekel tudi da to v pozitivnem pomenu besede in ona mi odgovori: to je pa že boljše. Nato sem ji tudi rekel: v vsakem moškem se pa čarovnik skriva in princeska mlada nič več ni govorila samo smehljala se je.
Ouuu Yes! :)))

drug drugega programiramo

Kakor veste, na isto stvar lahko gledamo iz povsem različnih zornih kotov in zorni kot gledanja lahko na različne načine obračamo. Razvijamo tudi vrhunsko mentalno prožnost.
Globoko v vas se skriva Čarovnija in ta Čarovnija se občasno intenzivno prebudi.
Nadvse spoštovani bralec oziroma bralka, vedeti morate, da se v vas ves čas skrivajo vrhunske čarovniške sposobnosti, ki jih drug drugemu pomagamo prebujati in ozaveščati.

Vi ki berete ta tekst ste najpomembnejša oseba na svetu in brez vas ni sveta!

drug drugega programiramo

xrobe,
ta tvoja misel je najmočnejša v tvoji temi: brez vas, mene, ni sveta.
Kaj bo obstajal svet brez mene?
NE.
Kaj ni mogoče ravno to, ta svet čarovnija, največja čarovnija.
Če ga ni, potem je ta svet laž, iluzija, čarovnija duha.

New Report

Close