Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čarovnija

Čarovnija

A veš, v naših koncih je kar veliko teh “čarovnic” in jaz bi najraje kar vse imel. :)))

drug drugega programiramo

xrobič če ni smisla v lifu je to znak, da je treba nekaj spremenit.

Ni še čas za domov…..:)))

Danes popoldne je bila grozna energija, sem mislila, da bom doživela živčni zlom. So bili kakšni sončni izbruhi plazme ali kaj je bilo v zraku? Pred cca 15 minutami pa energetsko olajšanje. Še kdo tako čutil?

Iz katerih koncev pa si ljubitelj čarovnic ti?
Iz Trsta?

sam res, nekaj grozno je blo….in je še. Slab filing, počutje v q za nič konkretnega.
Lahko več poveš o tej plazmi, če je res.

hvala

Ne vem, če bom znala dobro opisati. Ampak v mislih srm imela EMP-je, sončne izbruhe, ki v cca 6 urah ali par dneh, odvisno od tega, kam so obrnjene sončne pege, dosežejo Zemljo in ta magnetizem vpliva na ljudi in tudi na elektroniko. Več o tem je na spaceweather in podobnih straneh.

Ne, ne, jaz sem iz okolice Kranja. Takrat sem bil samo na enodnevnem izletu v Trstu.
Globoko v meni se pa Čarovnija skriva, ki se občasno tudi intenzivno prebudi.
Zelo všeč so mi pa krasne, lepe in prečudovite čarovnice.

drug drugega programiramo

Bom pa takole zapisal,
globoko v meni se nevidna prava čarovnica skriva in ona je tista, ki me uči.
Če ste vi ki to berete moški si tudi lahko predstavljate isto, kot jaz.
Če ste pa vi, ki to berete ženska, si pa lahko predstavljate, da se globoko v vas pravi čarovnik skriva in on je tisti, ki vas uči.

Vedeti morate, da smo v globinah srca oziroma duše vsi izredno nežni, občutljivi, senzibilni, tako ženske, kot moški.
In s pomočjo teh tekstov, ki jih pišem želim v vas prebuditi največjo občutljivost, senzibilnost, kot tudi rafiniranost ter prefinjenost. 🙂
To pomeni, da se vse to že v tebi skriva, v tebi, ki to bereš. :)))

drug drugega programiramo

Moje teme so bolj “filozofske” narave, ki so mogoče zanimive bolj za intelektualke in intelektualce. Skušam pa pisati tako, da bi bile zanimive za vsakogar.
Občasno se spustim tudi na področje Erotike, ker vem, da je ljubezen, nežnost… zelo zanimivo področje za vsako odraslo žensko in moškega, ne glede na leta.
Osebno mi je več kot kristalno jasno, da se v vsaki ženski “čarovnica” skriva in taji. To je ta najbolj prefinjena in osveščena čarobna princesa, katero je potrebno prebujati z največjo senzibilnostjo.
Ravno tako ta osveščena čarobna princesa ve, da se v vsakem moškem čarobni princ skriva, ki ga je ravno tako potrebno zelo počasi in nežno prebujati.
To kar pišem, ni pomembno ali ste v partnerskem odnosu, ali pa samski. Velja za vse.

drug drugega programiramo

https://youtu.be/7QyoRzZrF00

Men se pa zdi, da ste filozofi malo dlje od manj trčenih. Bolj si trčen, dlje se vidi.

Približno razumem tvoj opis sevanja. THK

Vsak je na svoj način filozof, ki zna občasno krasno filozofirati.
Kar se pa tiče neke normale ali pa trčenosti, po mojem skromnem mnenju normalen človek ne obstaja. Druga stvar je pa, koliko se med sabo štekamo in razumemo.

drug drugega programiramo

Jaz upam, da je bilo razumljivo. 🙂 Kdo sploh je še normalen?

Hm….. jaz gledam naravo kjer lahko vidim vse. Ali v enostavnost zakonov fizike: ko natočiš vodo v kozarec in teče preko, veš, da to ni normalno. Nekje je meja.

Učimo se tudi tehnike pozitivnega mišljenja oziroma pozitivnih misli. To je več kot nujno za zdravo, kvalitetno in srečno življenje.
Če ste npr. “ženska”, odlično veste, da se v vas skriva prečudovita in prekrasna čarobna princesa, ki z neverjetno lahkoto oblikuje svoje prekrasno telo.
Pa ne samo to. Moč vaših pozitivnih čarobnih misli je taka, da znate na neviden način oblikovati tudi ljudi v svoji okolici, kjer se nahajate. V soljudeh prebujate vse tisto, kar je vrhunsko lepo in čudovito. Globoko v sebi veste, da imate v resnici vse ljudi več kot neskončno radi. In verjemite mi, da tudi ljudje imajo vas neskončno radi.
Še vedno se učimo čarovnije in to prave resnične vrhunske Čarovnije. 🙂

drug drugega programiramo

Pa se malo spustimo na področje oblikovanja in modeliranja.
Marsikatera ženska bi zelo rada imela zelo lepo oblikovane čvrste prsi.
To modeliranje si lahko predstavljate tudi tako, da se zraven vas skriva prekrasen čudovito nežen “čarovnik”, ki nadvse nežno in narahlo ljubkuje in boža vaše prekrasne prsi, ki bliskovito hitro dobivajo idealno obliko, velikost in čvrstost. 🙂

drug drugega programiramo

Ves smisel vesoljske čarovnije so spolni hormoni, ki generirajo erotiko, ki je gradivo neke/vsake zveze in nadaljevanja, ki se imenuje iluzija.

Ves smisel vesoljske čarovnije so spolni hormoni, ki generirajo erotiko, ki je gradivo neke/vsake zveze in nadaljevanja, ki se imenuje iluzija.
[/quote]

Ja, tudi na tak način lahko gledamo na te stvari oziroma iluzijo.
Vsak izmed nas ima neko svojo obliko, ki se jo da tudi do nekih meja spreminjati.
Na splošno pa kar se tiče hormonov je pa fino, da vse žleze brezhibno delujejo, tudi v povezavi z živčevjem.

drug drugega programiramo

Utrujen sem in grem sedaj ležat v svojo posteljo.
Ti, prekrasna, prečudovita pravljična čarovnica pa bodi, kjerkoli ti paše. Če me boš obiskala sredi noči bodi zelo nežna z mano. 🙂

drug drugega programiramo

Pravljične čarovnice ni bilo na obisk sredi noči. Ima ogromno dela drugje.
Tema še vedno govori o čarovniji in kako v sebi in drugih prebujati to prekrasno in prečudovito Čarovnijo…

drug drugega programiramo

Zelo me zanima tudi tista nevidna čarovnija, ki povzroči, da moškemu njegov čudovit penis začne nagajati in postane izredno velik, trd in čvrst.
Ali pa nevidna čarovnija, ki pri ženski povzroči, da njene prekrasne prsi postanejo bolj čvrste, bradavički nabrekneta, ščegetavček začne nagajati in spodaj postane izredno mokra.
Ta prekrasna nevidna čarovnija se v vsaki ženski skriva in tudi v vsakem moškem brez izjeme.
Da, da tudi v vas, ki to berete.

drug drugega programiramo

Vsem se opravičujem, da sem v pisanju svojih postov izredno predrzen.
Na fotki iz Trsta je narisana animacija nevidne čarovnice v rdečem, ki me na neviden način ves čas spremlja. Kakor vsi vidite, jaz resnično obstajam, nevidna čarovnica pa ravno tako obstaja v domišljiji, fantaziji. Spet smo pri svetlobi, ki jo zaznavamo. Čarovnica je svetlobno bitje, jaz sem pa materialno bitje.
Zdaj se pa postavlja spet vprašanje, kje se v resnici ta čarovnica skriva?

drug drugega programiramo

Bil sem zunaj na balkonu, kjer kadil sem in opazoval rdečo svetlobo konice cigareta.
Na jutranjem nočnem nebu gledal sem zadnji krajec vzhajajoče lune in na jugu opazoval sem nek planet. Najbrž je Mars, nisem pa stoprocentno prepričan. Trenutno pijem kavo in vnašam tekst v računalnik. Dve princesi sta moji izredno močni zaveznici.

drug drugega programiramo

V svojem življenju poznal sem dve princesi, ena je bila levinja, ki je sijala v rumeni svetlobi, druga pa strelka, ki je sijala v rdeči svetlobi, ampak na mojo veliko žalost sta obe princesi že oddani. Torej odpadel sem kot usran golob s strehe. 🙁

drug drugega programiramo

…mogoče je na tem svetu kje oseba, ki bi me prepoznala…
…vse je animacija…

New Report

Close