Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čarovnija

Čarovnija

Če še enkrat pogledate tisto mojo fotografijo je ravno tako, kakor da vi stojite pred mano in me gledate, kdorkoli ste. V roki držim gps, na rami imam nahrbtnik.

🙂

drug drugega programiramo

Moji ženski je ime abrakadabra…

drug drugega programiramo

Srčno upam, da se neskončno zabavate.

drug drugega programiramo

Moje ime je Robert.

drug drugega programiramo

Jaz trdim, da življenje človeka nima nekega globalnega smisla. Sploh nima smisla.
Mogoče je edini smisel človeštva, da ekoliško zapaca ljubi planet in uniči samega sebe.
Da čimprej porabi vso nafto, premog, poseka gozdove in kemično uniči vsa polja, zasvinja vse s plastiko.

Planet Zemlja bo porabil 100 in 100 milijonov let in živel bo brez golazni imenovani človek z zavestjo.
[/quote]

Smisel življenja je živeti.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Smisel življenja je živeti.
[/quote]

Matjazko, a veš, ta svet je mnogo več kot samo nor.

drug drugega programiramo

Matjazko,
za računalnikom sedim in okoli mene leta izredno prijazna muha.
Zelo me zanima, kako je tej nadvse prijazni muhi ime.

drug drugega programiramo

Zelo rad pokadim cigareto in popijem kavo, ampak ves čas moram biti za računalnikom, da odpravljam napake.

drug drugega programiramo

Muhe so zvečer neaktivne, izgubijo koordinacijo v temi, ne znajo se orientirati po najbolj svetli zvezdi na nebesnem svodu – Luni. To gre za nepričakovanega obiskovalca, nežno misteriozno nokturno bitje, po moje kakšna nočna metuljčica. https://i.imgur.com/b6I7IEJ.jpg

Pomoči mezinček na levi roki v med, ugasni luč, izpostavi prst, dvigni roko visoko v zrak, kot pomemben dar na oltarju nevidnim bogovom, in naj po tebi deluje moč noči, umiri se, da boš slišal le utrip lastnega srca, in dobro napni ušesa v popolni tišini, da boš slišal zamahe in videl svetlikanje njenih srebrnih kril, ki odsevajo v mesečini, ko te bo obletavala v koncentričnih spiralastih krogih, spuščajoč se, vse nižje in nižje.

Sedla bo na mezinček in rilček pomočila v sladek sok, hlastno in z velikimi požirki bo začela sesati medičino, prijetno te bo ščegetalo, tik preden ga poliže, takrat prisloni prst k ušesu, je božji sel, ki ti prenaša pomembno sporočilo. Kaj ti bo povedala, mora ostati le tvoja skrivnost, ki je ne smeš deliti z nami na forumu. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjazko hvala.

Matjazko, lepo počasi…

🙂

drug drugega programiramo

🙂

Še vedno sem živ.

Danes sem spoznal fantastično osebo. Osebi je ime David.

New Report

Close