Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čarovnija

Čarovnija

xrobe,
ta tvoja misel je najmočnejša v tvoji temi: brez vas, mene, ni sveta.
Kaj bo obstajal svet brez mene?
NE.
Kaj ni mogoče ravno to, ta svet čarovnija, največja čarovnija.
Če ga ni, potem je ta svet laž, iluzija, čarovnija duha.
[/quote]

Extrasonce, hvala!
Razmišljam na ta način, da je posameznik, oziroma tisto nekaj najbolj skrivnostnega v posamezniku, kot nek izvir, kot center sveta in celotnega vesolja.
Svet brez posameznika nima smisla in kot tak ne obstaja.
Tega sveta si nisem sposoben predstavljati na drugačen način kot največjo čarovnijo.
Seveda, skrivnost te čarovnije se tudi v vsakem posamezniku skriva.
Ta tema se vrti okrog čarovnije in prebujanja teh neverjetnih sposobnosti v posamezniku oziroma tudi v vas, ki to berete, kdorkoli…

drug drugega programiramo

Pozno popoldan sem si oprtal nahrbtnik na rame in odšel peš v trgovino, ki je od mene oddaljena dobrih 15 minut hoje. Kupil sem banane, ananasov sok in čokoladne rolade.
Potem sem pa zavil v bližnji lokal na vročo čokolado, kjer me je postregla izredno vitka, dolgolasa blond mlada princeska prelepe postave in obraza. Z zanimanjem sem opazoval njeno mladostno energičnost in vitalnost. Hotel sem ji tudi reči: globoko v tebi se svetlo Sonce skriva, ampak to ji bom povedal kdaj drugič. Potem sem pa peš odšel nazaj domov in sedaj sem spet pred računalnikom, na katerega tipkam ta tekst.

drug drugega programiramo

O ko bi me zdaj naguzil en feminist, bi bila čarovnija. oh

Phantasy malce nam orišite, kako bi vas “naguzil” feminist.
Najprej bi vas nadvse nežno ljubkoval in poljubljal in vam na ušesa šepetal nežne besede…
Kar nadaljujte, kako si zamišljate to ljubljenje…

drug drugega programiramo

Vem, da vse moje tekste in poste dobiva tudi Andromeda Princess. Zato pa moram biti vedno izredno previden in pazljiv v izrazoslovju.
Le kdo je ta Princesa in le kje se nahaja?

drug drugega programiramo

Kdo se je le mene izmislil?
Gledal sem že če je kakšna fotografija od mene na širnem internetu, pa nisem nič našel, da bi videl vsaj kako izgledam.
Pa vi nadvse spoštovani dragi bralec imate kakšno prekrasno fotografijo na internetu, mogoče kakem socialnem omrežju, ali pa samo na svojem računalniku, smart phone-u…?
Ali imate pa mogoče samo kakšno prekrasno fotografijo na papirju…

drug drugega programiramo

Extrasonce, hvala!
Razmišljam na ta način, da je posameznik, oziroma tisto nekaj najbolj skrivnostnega v posamezniku, kot nek izvir, kot center sveta in celotnega vesolja.
Svet brez posameznika nima smisla in kot tak ne obstaja.
Tega sveta si nisem sposoben predstavljati na drugačen način kot največjo čarovnijo.
Seveda, skrivnost te čarovnije se tudi v vsakem posamezniku skriva.
Ta tema se vrti okrog čarovnije in prebujanja teh neverjetnih sposobnosti v posamezniku oziroma tudi v vas, ki to berete, kdorkoli…
[/quote]
Človekova zavest je izvir težav na tem svetu in ravno v zavesti se pojavlja vesolje.
Možno je, da vesolja ni.
Ljudje nismo nič drugega kot napaka na Zemlji in možno tudi v Vesolju. Vsa živa in neživa narava se ne sprašuje o čarobnem svetu. Samo človek.

Extrasonce, hvala se povsem strinjam.
Kar se napak tiče, morajo biti tudi napake.
Naprimer razne mikro napake v železu oziroma jeklu so nujne, da mi ta material lahko sploh oblikujemo, kujemo, krivimo…itd…
Nekoč sem nekje prebral, da če ne bi bilo napake tudi vesolja in stvarstva ne bi bilo.
Ali pa če pogledamo malce drugače, tudi mnogo otrok oziroma ljudi je spočetih zaradi “napake”. Mogoče sem tudi jaz prišel na ta svet na tak način, le kdo bi vedel…

drug drugega programiramo

Napake, odstopanja, “ološ”, odklon, izmeček….. S tem se je ukvarjal gospod Gauss in to je matematično dokazal. Vedno ga je okoli 3{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
Veš, da smo vsi slučajno tu. Zamisli si, koliko izmečka je tvoj foter odložil “tja” in dalje v Savo ali pa Dravo.
Nekega globalnega smisla tu na Zemlji nimamo. Zemljo bomo prej ko slej razjebali in ona nas bo kaznovala. Samo pipico nafti bo zaprla in mi si bomo samo nekaj dni žvižgali 2 kitico Zdravljice.

Napake, odstopanja, “ološ”, odklon, izmeček….. S tem se je ukvarjal gospod Gauss in to je matematično dokazal. Vedno ga je okoli 3{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
Veš, da smo vsi slučajno tu. Zamisli si, koliko izmečka je tvoj foter odložil “tja” in dalje v Savo ali pa Dravo.
Nekega globalnega smisla tu na Zemlji nimamo. Zemljo bomo prej ko slej razjebali in ona nas bo kaznovala. Samo pipico nafti bo zaprla in mi si bomo samo nekaj dni žvižgali 2 kitico Zdravljice.
[/quote]

Ja, smisel, to pa je res pravo vprašanje. Kakšen smisel ima vse skupaj?
Pridem na ta svet, potem pa odidem, torej sem samo začasen gost na tem planetu.
Pa še tukaj sem ujet v ječo lastnega materialnega telesa, kakor najbrž vsak.

drug drugega programiramo

Učimo se čarovnije in to prave resnične Čarovnije!
Le kdo ali kaj je na slikici tej, ujeto v ječi skrivnostnega telesa?
(mreža je izredno zanimiva “net”)

Posnetek je naredila neznana oseba, ki na nek način naj ne bi bila več z nami.
Jaz pa odlično vem, kdo je ta oseba.

Vi kar razmišljajte, jaz vam bom pa pomagal…

drug drugega programiramo

Čarovnija se skriva v mreži, ki se plete v neskončni labirint ob steno. Stop. Si pa res naiven ali naivna, če misliš, da je to čarovnija. Ne ni, zapor je.

Srečno čarovnija

Aha, sedaj pa imamo “spopad” med čarovnijo in mrežo.
Ampak Čarovnija in MREŽA krasno sodelujeta.
Slikica je nastala okrog leta 2005 v Trstu ob morju.
Fotografiral je moj več kot odličen prijatelj s katerim sva imela mnogokrat izredno globoke filozofske pogovore.

drug drugega programiramo

Na tej sliki se mi je pridružila tudi prava čarovnica, ki me ima neskončno rada. :)))
Tudi jaz imam njo neskončno rad. :)))

drug drugega programiramo

Mater si beden xrobe.
Beden v pogovorih sam s seboj.

Tekste skušam pisati na čimbolj preprost laičen način, da bi bili razumljivi vsakomur.
Če komurkoli, karkoli ni povsem jasno in razumljivo, naj svobodno vpraša. Zelo rad odgovorim.
Če je pa tema okrog čarovnije pretežka, jo pa lepo prosim preberite večkrat od začetka do konca in temeljito razmislite o vsem kar vsi avtorji oziroma avtorice tukaj pišemo.
Ko sem na http://www.google.si vtipkal (Čarovnija med over net) mi je vrglo ven zadetek in tam piše:
19. apr. 2018 – Število objav: 20 – ‎5 avtorjev, pa še direkten link:
https://www.google.si/search?source=hp&ei=WKjiWuWeOszfwAKW27KYBg&q={04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8Carovnija+med+over+net&oq={04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8Carovnija+med+over+net&gs_l=psy-ab.3…4479.17798.0.21167.22.20.0.2.2.0.406.2554.5j12j1j0j1.19.0….0…1c.1.64.psy-ab..1.17.1866…0j0i131k1j0i22i30k1j33i160k1j33i21k1.0.325FWww8PdA
Učimo se prave resnične Čarovnija in tema se ves čas vrti okrog tega.
Na mizi zraven računalnika imam Identity Card (osebna izkaznica), na kateri je odtisnjen tudi PIN (Personal Identification Number). Število je 13 mestno (EMŠO).
Lahko spreminjamo svoje podatke na upravni enoti, na primer ime, priimek, svoj trenutni naslov stalnega bivališča, ampak PIN (EMSO) mora biti absolutno nedotakljiv.
Kakor sem že povedal v resnici sem mnogo starejši kot Vesolje, kot planet Zemlja, kot Zvezde na nebu in mnogo starejši sem od materije iz katere sem sestavljen in zgrajen.
In tudi Vi, ki to berete, nadvse spoštovani, dragoceni Obiskovalec oziroma Obiskovalka ste mnogo, mnogo starejši od vseh teh stvari in najbrž ste starejši celo od mene in me učite.

(če komurkoli ni kaj jasno, naj lepo prosim povsem svobodno vpraša. Odprt sem za vsa vaša vprašanja in tudi odgovore…)

drug drugega programiramo

Vidim, da se mi že udeleževanje v raznih temah prepoveduje, kot je na primer neka odprta tema o vrhunski lepoti. Pa ravno to mene izredno zanima. Ok, ne bom v tisti temi nič prispeval.
Vsi vemo, da je internet samo fikcija. Kako bo neka oseba na spletu. To se mi zdi absolutno nemogoče.
Ampak, druga stvar je pa če se spustimo na področje animacije. Na voljo imamo razna programska orodja na spletu za oblikovanje, dizajniranje, retuširanje… itd…
Kakor ste sami videli sem svojo fotografijo tudi nekako retuširal, ko sem ji dodal neko nevidno “pravo čarovnico”, ki je sedaj vidna. Tudi ta “prava čarovnica” je zame samo fikcija.
Za “pravo čarovnico” sem pa jaz fikcija. Prava oziroma resnična čarovnica (really witch).

drug drugega programiramo

Ja, smisel, to pa je res pravo vprašanje. Kakšen smisel ima vse skupaj?
Pridem na ta svet, potem pa odidem, torej sem samo začasen gost na tem planetu.
Pa še tukaj sem ujet v ječo lastnega materialnega telesa, kakor najbrž vsak.
[/quote]

Jaz trdim, da življenje človeka nima nekega globalnega smisla. Sploh nima smisla.
Mogoče je edini smisel človeštva, da ekoliško zapaca ljubi planet in uniči samega sebe.
Da čimprej porabi vso nafto, premog, poseka gozdove in kemično uniči vsa polja, zasvinja vse s plastiko.

Planet Zemlja bo porabil 100 in 100 milijonov let in živel bo brez golazni imenovani človek z zavestjo.

spet jaz. Čarovnija in mreža lahko krasno sodelujeta, vendar kaj ko je mreža močnejša. Čarovnija hitro izgine, mreža je pa na Zemlji večna. Ko boš spet vesolju, se Zemlje ne boš več spomnil, prideš pa spet v novo fikcijo, torej v novo nevidno mrežo.

Ta svet bi lahko bil čudovit, če ne bi bil tako abvezen.

Extrasonce, hvala za vaše mnenje.
čarovnija, tudi vam hvala.

Meni so zelo všeč čarovnice:
https://www.google.si/search?q={04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8Darovnica+pictures&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwi-uO3d79raAhWKr6QKHQXqBXYQ7AkIPw&biw=1366&bih=650#imgrc=sfhSfYDwLVhPLM:&spf=1524846676081

Jaz bi bil pa rad krasen čarovnik.

drug drugega programiramo

Se vam opravičujem, ampak malce ste me zmedli s čarovnijo in mrežo, ki je močnejša.
Če sem čisto iskren, jaz sem ves čas v neki fikciji.
Kako naj se znebim te fikcije?
Na fotografiji je mreža zadaj, za mano.
Za mrežo je pa morje.
Ob meni se pa potem pojavi red transparent really witch (invisible)
A je ta prava čarovnica (really witch) tudi mreža (net)?

drug drugega programiramo

Jaz trdim, da življenje človeka nima nekega globalnega smisla. Sploh nima smisla.
Mogoče je edini smisel človeštva, da ekoliško zapaca ljubi planet in uniči samega sebe.
Da čimprej porabi vso nafto, premog, poseka gozdove in kemično uniči vsa polja, zasvinja vse s plastiko.

Planet Zemlja bo porabil 100 in 100 milijonov let in živel bo brez golazni imenovani človek z zavestjo.
[/quote]

Problem je da ima človek materialno telo in se nahaja v materialnem svetu.
Jaz lahko na stvari gledam z nekega svojega zornega kota, ne moram pa stvari videti z vidika človeštva.
Planet Zemlja je mnogo pomembnejši od mene, absolutno.

drug drugega programiramo

yrobe , vsi smo čarovniki in čarovnice, vsak po svoje. In vsi mi smo v mreži, tudi če se ta zdi zadaj. Odskok pomen živet svobodno, zunaj mreže.

Buda je fikcija, če nisi Buda 🙂

Že cel dan nisem najbolj fino razpoložen. V srcu se nahaja nek neprijeten občutek, pa ves čas se sprašujem kakšen smisel ima življenje. Mnogo bolje bi bilo, da me nikdar ne bi bilo. Res je, zapadel sem v hudo malodušje.

Vem pa, da v centru srca večno Sonce sije, samo trenutno so ga zagrnili temni oblaki.

drug drugega programiramo

Ma nemoj ixsic, kva češ bit slabe volje ,mal ven pa carovnice iskat bo takoj boljš razpolozenje!

New Report

Close