Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek če nisi lep, pač ne dobiš nobenega dekleta

če nisi lep, pač ne dobiš nobenega dekleta

Pozabil si na vpliv. To je zelo pomembno. Vpliv, videz in denar.
[/quote]

ja, ker so pač neumne


Spoznala te bo že, sam ne bo zainteresirana za kaj več kot bežno poznanstvo
Jaz vem da z nekom ki mi ni fizično privlačen ne bi imela nič pa če je še tako dober ko kruh
[/quote]

torej vsaka

torej vsaka
[/quote]
Ja vsaka ja ki jo ne privlači fizično ne bo s tabo. Vprašaj se bi bil ti z eno ki te odbija fizicno
Ampak okusi so različni morda pa točno tvoj tip lepote privlači določene ženske ane

ja, ker so pač neumne
[/quote]

Ne, nikakor. Pac zato, ker so zenske. Neumen je kvecjemu tisti, ki ne pozna osnov zensko moske dinamike odnosov.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Ja vsaka ja ki jo ne privlači fizično ne bo s tabo. Vprašaj se bi bil ti z eno ki te odbija fizicno
Ampak okusi so različni morda pa točno tvoj tip lepote privlači določene ženske ane
[/quote]

mogoče 1 od 1000…..

obupujem nad ženskami in bom se pač prijaznil da bom sam

Hja. Tudi to je povsem naravno. V bistvu naj bi zgodovina kazala, da smo vsi potomci zgolj 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vseh v zgodovini zivecih moskih. 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} jih je torej bilo v zgodovini bolj ali manj samskih. V bistvu torej spadas v vecinski del populacije. Kaj je potem sploh narobe?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

mogoče 1 od 1000…..
[/quote]

Ni rečeno. Mene privlačita dva tipa moških ki sta si popolno nasprotje fizično in karakterno.
Mislim da nas je kar nekaj takih žensk. Potem so tiste ki imajo točno določen tip in se tiste ki nimajo nobenega določenega tipa.
Lej deklet je velik in sem Ziher da boš kakšni tud ti všeč ker tolk grd pa spet ne moreš bit no da te res nobena na svetu ne bi pogledala

Ko jaz to napisem, me “raztrzejo”. :-)))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Hja. Tudi to je povsem naravno. V bistvu naj bi zgodovina kazala, da smo vsi potomci zgolj 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vseh v zgodovini zivecih moskih. 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} jih je torej bilo v zgodovini bolj ali manj samskih. V bistvu torej spadas v vecinski del populacije. Kaj je potem sploh narobe?
[/quote]

hočete reči, da je normalno da ostanem samski? men to ni no…

Ko jaz to napisem, me “raztrzejo”. :-)))
[/quote]

Jah ti si moški jaz pa sem ženska in smem povedati hahaha

Daj nabavi si psa, vec vredi kot ena parazitska zenska. Si vsaj spoznal njihovo naravo. Tudi tisti z dobrim izgledom in denarjem se od žensk niso bog ve kaj ovajdili.

Jah ti si moški jaz pa sem ženska in smem povedati hahaha
[/quote]

😛

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

torej kaj, bogat ali pa da se rekreiram da bom bolši zgledal pa smo spet tu: videz in denar…
[/quote]

Ne, samozavest in dobra samopodoba ženske privlači. Denar in lepota nista pogoj. Ti je že Robi daleč najboljši. odgovor dal.

😛
[/quote]
Saj veš kar je dovoljeno ženski ni dovoljeno moškemu hahaha

hočete reči, da je normalno da ostanem samski? men to ni no…
[/quote]

Glej. Zakonitosti so ti (ocitno) poznane. Pravila igre so povsem (ne-)jasna. Cilj igre je vztrajati do konca. Kdor izstopi (pred koncem) je porazenec. Odlocitev je tvoja.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ne, samozavest in dobra samopodoba ženske privlači. Denar in lepota nista pogoj. Ti je že Robi daleč najboljši. odgovor dal.
[/quote]
Ni čist res če je nekdo grd in neprivlacen(za nekoga) mu nobena samozavest ne pomaga pri tej določeni osebi ker se ji upira intima z njim. Problem ni v moškem in njegovi samozavesti ampak v okusu ženske do tega določenega moškega in obratno
Bistvo je da naletiš na nekoga komur boš seksi pol se vse samo zgodi

Ti žensk ne ceniš, ti jih izbiraš kot krave. Nič ni narobe s tem, kar je zunaj tebe, mislim pa, da se boš moral vprašat, kaj je znotraj tebe. Imam cca 100 sodelavcev, eni so lepi, da te zuje, večina je povprečnih in tudi nekaj takšnih, ki bi jim težko rekel, da so grdi. Večina si je našla partnerke. Nekateri ne preveč lepi tudi iznad svoje lige. Tako da…. kvalitete so drugje, če jih seveda imaš.


Pojdi in se sprehodi po eni malo prometni ulici in ugotovil boš, da “gliha vedno skup štriha”
Vedno pašejo isti ljudje skupaj. Ali po domače: vsak lonec najde svoj pokrov.
In to v kao lepoti, pameti, IQ, EQ…..

Ni se za sekirat.

ja, ker so pač neumne
[/quote]

dokler boš jamral, se sam sebi smilil in vse ženske imel za neumne, boš itak samski. to je lahko tudi naslednjih 30 let. saj hočeš tak bit. takega kot si itak nobena pametna ne bo hotela niti povohat

Ojoj ojoj, pri 24ih tak pesimizem?
Kot prvo, najprej zbriši faking Tinder in OnaOn variante, tam maš tudi ogromno profilov ki so fejk; mogoče ti tudi zato “punce” ne odgovorijo.

Sem skoraj prepričana, da te punce ne zavrnejo zato, ker bi bil grd, ampak ker izpadeš preveč vsiljiv in punce takoj dobijo feeling, da nujno iščeš in nujno rabiš punco. Resno, tko, za zmeri.
Verjem, večina normalnih punc tvoje starosti – to ne bo šlo. Mogoče pri kakšni deset let starejši. 😀

Ja, definitivno je videz nekaj, kar človeka pritegne, ampak karakter je pa tisti, ki pove zadnjo. Meni je lahko človek lepota 1a in za pojest in nevem kaj še vse – pa če v glavi nima nič oz. ne najdeva kontakta – kaj mi bo potem tak? Naj ga dam v vitrino in gledam?

Glede videza naredi nekaj; če nisi zadovoljen sam s sabo, naredi kej za to! Druga frizura, pusti si bradico oz. se obrij, namesto očal flikni leče v oči, zamenjaj mal cotke,..
Ne vem no, se mi zdi, da se morš itak še najdt 🙂

Glede punc se pa ne obremenjevat, boš lahko še vse nadoknadu 😀 nič bat… Malo bolj v easy vse skupaj jemat, pa bo tvoje življenje lažje.

torej kaj, bogat ali pa da se rekreiram da bom bolši zgledal pa smo spet tu: videz in denar…
[/quote]

So ti že zgoraj povedali – zelo slabo bereš. Nisem napisal tega, kar si ti povzel.
Preberi še 10x, mogoče se te prime. Nujno pa ni, ker imaš vedno možnost da si normalen in samski.
Kar sem napisal – nima nobene zveze z izgledom ali z denarjem.


Ni čist res če je nekdo grd in neprivlacen(za nekoga) mu nobena samozavest ne pomaga pri tej določeni osebi ker se ji upira intima z njim. Problem ni v moškem in njegovi samozavesti ampak v okusu ženske do tega določenega moškega in obratno
Bistvo je da naletiš na nekoga komur boš seksi pol se vse samo zgodi
[/quote]

Mene je totalno neprivlačen moški obnorel. Morda ni bila toliko samozavest kot karizma. Potem mi je bil pa čedalje bolj fizično privlačen. Se je pa zgodilo, da mi je lepotec šel na živce po petih minutah zaradi neumnih izjav. Spet drugi oddajajo negativno energijo, od teh bežim.

Vaš link

Mene je totalno neprivlačen moški obnorel. Morda ni bila toliko samozavest kot karizma. Potem mi je bil pa čedalje bolj fizično privlačen. Se je pa zgodilo, da mi je lepotec šel na živce po petih minutah zaradi neumnih izjav. Spet drugi oddajajo negativno energijo, od teh bežim.
[/quote]
Če te je prevzel potem že ni bil grd v tvojih oceh:)
Če bi bil bi težko z njim karkoli intimnega

New Report

Close