Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek če nisi lep, pač ne dobiš nobenega dekleta

če nisi lep, pač ne dobiš nobenega dekleta

Jaz lepih moških izrecno ne maram.
Prvič so prepotentni, nikoli se jim ni bilo treba potruditi za nič in se jim to pošteno pozna.
Drugič iz istega razloga ne razvijejo vseh potencialov, ostanejo plehki in ponavadi zmerno butasti.
Tretjic so iz istega razloga zanič ljubimci. Ženski naj bo dovolj, da je blagovolil z njo spat, kaj bi pa še rada..
Da je pa slučajno lep in še bogat – ej, nočna mora. Sam sebe poln, da glava peče, samo bejžmo.

ne razumem, kako lahko marsikdo ki ga poznam dobi resno punco, a jaz ne. pa tudi niso neki lepotci… ampak očitno sem pač najbol neprivlačen kar je možno


To ni res to so navadni predsodki. Eni so res taki ne pa vsi.
Jaz imam lepega moža, to tud drugi rečejo predvsem dame so moram rečt kar navdusene
Pa ni tak kot si zgoraj naštela
Zgoraj našteto je lahko tud grd dec

ne razumem, kako lahko marsikdo ki ga poznam dobi resno punco, a jaz ne. pa tudi niso neki lepotci… ampak očitno sem pač najbol neprivlačen kar je možno
[/quote]

Res je. Zaradi negativne naravnanosti do žensk si neprivlačen. Ne si mislit, da tega ne oddajaš v okolje. Tvoja prepričanja te več kot očitno ne pripeljejo nikamor. Ko ti bo res kriza, boš spremenil svoj pogled in odnos do sveta in do žensk ali pa ostaneš zagrenjenec. Kaj boš izbral?

Ampak še vedno zelo drži, verjetno čedalje bolj:

Pič.koleta trpi za splošno boleznijo današnjega časa: kljub temu, da ne zna nič kaj omembe vrednega, se s tem sili v ospredje, kot da je ne vem kaj.

Krivim potrošniško družbo, ki mularijo prepričuje, da so inovativni, pametni, drugačni, ko je vendar jasno da so daleč od tega – male piz.dunke je treba postaviti na realna tla!

Standardi bi morali biti bistveno višji kot: imam pi.do, znam par besed angleško in uspem uporabljati youtube. Svoje čase so punce znale vse živo, znale so se pogovarjat, so imele lasten pogled na svet – dandanes imaš v glavnem samo naličene glupače z napumpanim egom.

Bolj so glupe – bolj so ošabne.

Ker ga, kot je O.P. napisal, vedno zavrnejo, je glupih vsaj 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Poleg tega še NE vedo prav dobro, kaj (kakšnega) bi sploh rade…

Vi pa s takšnimi in drugačnimi nasveti.

Ampak še vedno zelo drži, verjetno čedalje bolj:

Pič.koleta trpi za splošno boleznijo današnjega časa: kljub temu, da ne zna nič kaj omembe vrednega, se s tem sili v ospredje, kot da je ne vem kaj.

Krivim potrošniško družbo, ki mularijo prepričuje, da so inovativni, pametni, drugačni, ko je vendar jasno da so daleč od tega – male piz.dunke je treba postaviti na realna tla!

Standardi bi morali biti bistveno višji kot: imam pi.do, znam par besed angleško in uspem uporabljati youtube. Svoje čase so punce znale vse živo, znale so se pogovarjat, so imele lasten pogled na svet – dandanes imaš v glavnem samo naličene glupače z napumpanim egom.

Bolj so glupe – bolj so ošabne.

Ker ga, kot je O.P. napisal, vedno zavrnejo, je glupih vsaj 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Poleg tega še NE vedo prav dobro, kaj (kakšnega) bi sploh rade…

Vi pa s takšnimi in drugačnimi nasveti.
[/quote]

In pol se odpirajo teme in zgražanja zakaj si mulo najde starejšo. Ne zaradi ojdipovskega kompleksa, ampak zaradi tega kar si objavil/a.

Vaš link

Mene pa zanima, če se ti sploh znaš pogovarjati z ženskami kot z osebami, ne kot z neko tujo vrsto iz vesolja. Recimo z ženskami, ki ti niso pretirano všeč, do katerih ne pristopaš z nekimi željami in nameni, ampak s katerimi enostavno rečeš kakšno besedo, se malo pohecaš. Sproščeno, brez pričakovanj.

Po mojih izkušnjah imajo (imate?) največ težav z nasprotnim spolom taki, ki so nerodni v vsakdanjih komunikacijah. Kdor se ne zna sproščeno pogovarjat z neko žensko, do katere sploh ne goji nekega posebnega zanimanja, bo itak zablokiral, ko bo mimo prišla ena njemu všečna in simpatična.

Za uspešno zvezo je itak nujna telesna privlačnost. Z žensko morata drug drugemu dišat, njej mora biti všeč, kako se giblješ, kako nosiš svoje telo. To so vse pomembni dejaniki, ključne informacije, ki jih lahko dobiš samo v živo.
Izbriši razne mobilne aplikacije za parčkanje, ker ti ne potrebuješ ogromnega kroga novih poznanstev, ampak najprej rabiš več suverenosti pri komunikaciji v živo. Na ta način boš tudi bolj vešč neverbalne komunikacije in ti bo prej jasno, katera ženska dejansko kaže zanimanje zate, kateri samo godi malo pozornosti ter katera si želi, da se čim prej odstraniš iz njene bližine.

Ni rečeno. Mene privlačita dva tipa moških ki sta si popolno nasprotje fizično in karakterno.
Mislim da nas je kar nekaj takih žensk. Potem so tiste ki imajo točno določen tip in se tiste ki nimajo nobenega določenega tipa.
Lej deklet je velik in sem Ziher da boš kakšni tud ti všeč ker tolk grd pa spet ne moreš bit no da te res nobena na svetu ne bi pogledala
[/quote]
Tole je zelo res. Vsake oči imajo svojega malarja.


Pripis: grem stavit, da sploh ne znaš prepoznati, da si neki ženski všeč, in zato zabijaš čas s tistimi, ki jih ne zanimaš. Nič čudnega, da potem nimaš uspeha.

Če boš 30 let iskreno ljubil zenske z vsemi pomankljivostmi in nic konkretnega dobil, mislim da bos pripravljen nardit kaj radikalnega… Se pravi, raje ne.

Pozabi obdobje otrostva ko si se druzil in so to bile odprte osebe in igriva druzenja, vsak clovek ne glede na spol se zapre in zacne kalkulirat ko nastopi narava, sprejmi to in sprejmi da rabis dnar, to je pac pogoj za karkoli.

Gori pravis da te ne marajo tud ce mas sluzbo, to enostavno ni res, ziher nimas sluzbe ker ziher nimas dnarja da ti ne gre z zenskami. Pol mores pa samo še pokazat da imas denar ker noben te to ne bo vprasal razumes… Ne kazi to z nekim telefonom ce to noben ne bo pogledal, pokazi to s parfumom, avtom, hobijem, poslom…. Pol si pa še odvisen od situacije pa volje, mogoče ženski retard ful poudarja horoskop in znamenja pa ti nisi to… Si pa vsaj v areni ker imas denar, ker ce ga nimas je to avtomat… Sprejmi da se ukvarjas s popolnimi retardi, naj te to napolni s smehom ces, kaksna komedija, si ne bi mislil, in bos fine. Kot je rekel mislim da Einstein: Zenski daj vse kar hoce in ob prvem znaku da se zaljublja, jo pofukaj v rit za vse mesece ko si trpel. Pa boš fine, al pa bodi marihuanar pa levicar, naj te socialno skrbi za ogrozene ali bodi sposoben ji priskrbet robo, in tudi takrat bo zenski retard gravitiral proti tebi.

Samo ne ljubi jih zares… Ljubi 5 zensk naenkrat, da ti nobena ne zlomi srca, ker verjami, zenska je bolj bioloski robot kot clovek, takoj ko te ena zacne ‘testirat’ da vidi ‘koliko jo ljubis’ z neko namisljeno dramo, ima da jo odfukas instantno dokler se ne nauci da ljubezen ni igra.

Good luck.

Če boš 30 let iskreno ljubil zenske z vsemi pomankljivostmi in nic konkretnega dobil, mislim da bos pripravljen nardit kaj radikalnega… Se pravi, raje ne.

Pozabi obdobje otrostva ko si se druzil in so to bile odprte osebe in igriva druzenja, vsak clovek ne glede na spol se zapre in zacne kalkulirat ko nastopi narava, sprejmi to in sprejmi da rabis dnar, to je pac pogoj za karkoli.

Gori pravis da te ne marajo tud ce mas sluzbo, to enostavno ni res, ziher nimas sluzbe ker ziher nimas dnarja da ti ne gre z zenskami. Pol mores pa samo še pokazat da imas denar ker noben te to ne bo vprasal razumes… Ne kazi to z nekim telefonom ce to noben ne bo pogledal, pokazi to s parfumom, avtom, hobijem, poslom…. Pol si pa še odvisen od situacije pa volje, mogoče ženski retard ful poudarja horoskop in znamenja pa ti nisi to… Si pa vsaj v areni ker imas denar, ker ce ga nimas je to avtomat… Sprejmi da se ukvarjas s popolnimi retardi, naj te to napolni s smehom ces, kaksna komedija, si ne bi mislil, in bos fine. Kot je rekel mislim da Einstein: Zenski daj vse kar hoce in ob prvem znaku da se zaljublja, jo pofukaj v rit za vse mesece ko si trpel. Pa boš fine, al pa bodi marihuanar pa levicar, naj te socialno skrbi za ogrozene ali bodi sposoben ji priskrbet robo, in tudi takrat bo zenski retard gravitiral proti tebi.

Samo ne ljubi jih zares… Ljubi 5 zensk naenkrat, da ti nobena ne zlomi srca, ker verjami, zenska je bolj bioloski robot kot clovek, takoj ko te ena zacne ‘testirat’ da vidi ‘koliko jo ljubis’ z neko namisljeno dramo, ima da jo odfukas instantno dokler se ne nauci da ljubezen ni igra.

Good luck.
[/quote]

To delajo strahopetci. Sicer pa, karma dela svoje.

Med odgovori se najde kar nekaj resnice. Samo kaj ko je zmesana s se vec neumnostmi. Nasveti, bodi samozavesten, bodi kar si, bodi… so ‘kr neki’, lol.

Le 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} fizicno najbolj atraktivnih moskih (t.i. Chad) je v situaciji v kateri se nahaja vecina zenske populacije. To pomeni, da so ze na pogled vecini kolikor toliko privlacni. Zenske jih opazijo, pogledujeje in upajo, da jih bodo ogovorili, itd. Le vsak dvajseti spada v to kategorijo! Vsa ostala moska populacija pa postane privlacna le, ce si lahko zenska nadeja kaksno korist. Kaj? Ne isce vsaka iste koristi. Slednje pa se skozi cas tako spreminjajo. Ampak, na splosno, gre za cool izkusnje, materijalne koristi In dvig statusa! In seveda kot orodje za delo na projektu, ki si ga je zadala. Z drugimi besedami, moski, ki zenski nima kaj za ponuditi, izvisi.

Če niste jebaći po naravi in nimate bogatih spolnih izkušenj že iz zgodnjih 20-ih let, pač niste za babe. Srbi pravijo: ko ne jebe svašta, ne jebe ništa.

Če pišeš bi moral dobro pisati, da bi te opazila, veliko lažje je pristopiti in neobremenjeno samozavestno začeti pogovor. Zame lepota ni pomembna, vtis naredi človek, s katerim se imam kaj pogovarjati, ni prostaški, ima vsaj osnovno kulturo in ob katerem se sprostim. Delaj na sebi vedi da si v redu in bodi samozavesten pa boš našel dekle brez problemov.

To delajo strahopetci. Sicer pa, karma dela svoje.
[/quote]

Karma dela svoje? To misliš, ko smo eni že 30 let brez duševne povezave z nasprotnim spolom? Probali vse da bi bili ok pa smo pol dolgočasni? Šli malo po robu pa je raje šla z dolgočasnim? Boli me kurac za karmo, budala retardirana ženska.

Bom povedal, kako je bilo 1980, še 1985.

Šel sem skozi park, ona pa je sedela na klopci.
Ali pa sem jaz sedel na klopci, ona pa je prišla mimo.

Oči so se srečale za pol sekunde, ali pa dolgih 6, 8 sekund in to je bilo to.
V zadnjem primeru sem kaj zinil, ampak se seveda ne spomnim kaj. Zagotovo pa nekaj čisto drugega, kot danes….

Brez stotih spletnih teorij/teoretikov, brez Tinderja, brez ošabnosti z njene strani, brez njene osuplosti (kaj pa zdaj hočeš od mene).

Zelo enostavno je bilo. V primerjavi z današnjimi časi pravzaprav milina.

Danes pa: dajmo zakomplicirat komunikacijo, če se le da, bodi tak in tak, ne predrzen, pa tudi ne posran, nekaj vmes, ampak na 53{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} v korist predrznosti, bodi zanimiv, malce ciničen, vse obrni na šalo, vendar pazi, da ne boš izpadel tepček.

Takega obnašanja/blefiranja niso sposobni niti 60-letni politiki in managerji, ne pa 25-letni mulci. Če ravno niso končali AGRFT, oddelek igra…

Saj ne veste, kaj bi rade!

Tako pač je, če že 20+ let berete, da on pa mora biti tak in tak. Možgani so NEPOPRAVLJIVO okvarjeni!

Razširi zadevo: če nisi lep ali pameten ali zabaven ali bogat ali ustrežljiv ali koristen, potem ne dobiš nobenega dekleta. Skratka, če res nimaš nobene kvalitete.

Vrednote sužnja. Bodi sam svoj in svoboden.

Kaj naj rečem? Res je, ljubezen gre prvo skozi oči. Morda te doleti sreča in dobiš slabovidno. Glej, vse je možno.

Karma dela svoje? To misliš, ko smo eni že 30 let brez duševne povezave z nasprotnim spolom? Probali vse da bi bili ok pa smo pol dolgočasni? Šli malo po robu pa je raje šla z dolgočasnim? Boli me ****** za karmo, budala retardirana ženska.
[/quote]

Tru Casanova? Za glupače mogoče. Navaden luzer si. Za v rit našutirat! Mrš.

Vaš link

Najvecja fora je, da so zenske obican pickindim, ki je v betici vmislil da je nekaj posebnega.

In se potem preparirajo:

Vaš link

Sam spodaj se vedno klosarka:

Vaš link

Za tak kiceraj se niti ni potrebno truditi, pusti jih drugim fukfehtarskim bebcem.

Vau, simpatična.

Lej k je tipicno zensko opisala.

Torej problem za zensko je ce prepozna da ji je tip ukradel njeno vlogo v odnosu in zdaj je kao ona tista ki se mora truditi.

Raje po luzerja, da bo samozavest na visku.

obupujem nad ženskami in bom se pač prijaznil da bom sam

Si morda pomislil, da bi šel v klošter? Tam je veliko takoh, tebi podobnih….

Vesel oče

New Report

Close