Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek če nisi lep, pač ne dobiš nobenega dekleta

če nisi lep, pač ne dobiš nobenega dekleta

V kloštru niso nikoli sami :).

Če bi bil vsak 20. moški resnično zanimiv za ženske, bi moralo biti 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk samskih. Govoriš o točno določeni karakteristiki ljudi, ne velja to samo za ženske, ki jim je pri sklepanju partnerstva v ospredju izključno materialni vidik. To pa ne verjamem, da je večina ljudi oz. žensk takšnih, sicer bi jih bilo >51{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} samskih, ker večinski delež moških ni bogatih, nima visokega družbenega status, poklicnega ugleda itd … , ampak se ravno tako vse poparčka.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kako pa vi mislite, da bo fant, ki ga obkroža predvsem moška družba prišel do ženske? Gre za prvi kontakt, kjer je pomemben videz! Sicer imate ženske zadnjih nekaj let zelo visoka merila, kar se tiče videza ali pa sem se jaz tako zelo postaral in “pogršal”, pa ne spadam ravno med tiste lepotce, ki izstopajo, ampak včasih je bilo drugače… Tega ni več, da bi ženska zunaj bila sposobna oddati odziv – ali ste tako nesamozavestne ali pa ste tako egoistične, slednje bo verjetno še najbolj veljalo. V glavnem, moški ne more brezglavo ogovarjati vseh žensk, ki jih vidi. Ženska ustvari klimo, da moški pristopi!

Vau, simpatična.
[/quote]

Vaš link

Če so Susan Boyle zrihtal in je iz tiste – roko na srce – grde ženske – nastala kar zapeljiva in lepa babnica , ne vem , zakaj se tebe ne bi moglo spremeniti v zapeljivega fanta.

Zrihtaj si drugačno frizuro (frizura veliko naredi), obišči lepotnega kirurga, če imaš kaj za popravit in pojdi v fitnes.Da se ti mišice okrepijo.
Na koncu se lepo obleci ( prodajalke ti tudi svetujejo).
Za piko na i greš pa lahko še na en tečaj retorike.Vedno ti bo prišlo prav , sploh pa pri ženskah.
Lahko se tudi še malce izobražuješ ob delu (nova znanja ti vedno pridejo prav).
In končno pomisli na to , da zapeljive in lepe punce ne padejo z neba.Tudi one se trudijo, da so take, kot jih ti rad pogledaš.
Seksi, luštne , v petkah.
Brez nič ni nič – in to velja tudi za moški spol!

Zate imam še zadnji nasvet;
v angleščini se glasi: “Man up!”

ali po naše – bodi DEC!
Ko sem bil v začetku študentskih let v podobni situaciji, sem si rekel “*** gleda ženske!” in šel početi tisto, kar me je veselilo.
Kar kmalu so bile ženske vse okrog… pa jih niti nisem iskal. Od nekje so se prikazale… in med njimi je bila tudi tista, ki je kar hitro postala moja prva resna punca.

ocitno mi ni druge, ko da postanem samozavesten. nic pisanja po netu, le approach ko bo prilika. ne kr brezglavo do vsake kjerkoli. pa si rect da je numbers game. cutudi sem bolj povprecen, nekaj bo ze zagrablo. malo mors bit bad boy ne pa nice guy… saj mam nek smisel za humor pa sem inteligenten.. ce bom tak naprej ko zdaj nebo nic

Pa še to . ne omenjaj puncam šihta.

Kakšen šiht? Reče se – služba! Ne jamraj in ne stokaj, ampak delaj na sebi in vlagaj tudi v sebe!

Punce bodo kar same letale okoli tebe.Zdaj pa na delo!

Nekaj resnice med odgovori, nekateri so tudi zelo dobri.

Najprej kaj bi ti rekel je FUCKING dol iz vseh online zadev!
A misliš ti da ženska hoče nekoga ki se skriva za računalnikom tako kot večina. JEBEŠ TO
spokaj se vn in začni pristopat ženskam. Jaz sem v svojih top časih hodil ven 3-5x na teden. Sam sebe mam za lepega in awesome za ostale kaj si mislijo pa me boli.
Dosti sem hodil ven tudi sam in je awesome!
Ženske dojemajo lepoto na drugačen način kot mi, kot sem se v zadnjih mesecih pogovarjal z ogromno ženskami(raziskovalni namen) jim je vizualno bolj pomembna sama urejenost, čistoča itd. kot pa tista WAW lepota na prvi pogled.
Najbolj je pomembna tista moška energija, samozavest itd….
Ampak ja tudi fizična pripravljenost (postava) nekaj pomeni saj tako skrbimo zase in svoje zdravje!

Nekje v enem odgovoru sem prebral, da so možgani nepopravljivo poškodovani…FUCK NO!
Vse se da popravit. Tudi sam sem bil takšen pesimist in iskalec izgovorov NO MORE!

Ne samo urejenost in čistoča.Moški se mora znati tudi pogovarjati in obnašati.Ne da si tak kot en trd les.Ne veš o nobeni stvari nič , potem imaš pa še primerke, ki so takoj užaljeni, vse mora biti po njihovem, pa vmes med pogovorom začinijo še s kletvicami, ki totalno odbijajo.
Potem pa rečejo : kaj morem , tak sem. Izgovor.
Da o koleričnosti ne govorim.Takih se sploh izogibam.

Obstaja več vrst izbirčnosti in zadnje čase je v ospredju karakterna izbirčnost in afnanje…

Ja a vi ne veste, da zenske moskih ne ljubijo, ampak samo tisto kar jim moški lahko nudijo. Ko neki babi nehate v rito lazit, ta brez slabe vesti poisce drugega ritolizca. To je vse prostitucija. Vse zenske so ko ene bogomolke.

Vaš link

To je bilo nekaj na hitro odg.

moj point je bil da ženskam druge stvari več pomenijo kot izgled. Vsekakor pa je pomembno, da neglede na naš fizični izgled smo urejeni itd.

Vidiš zaradi takih komentarjev me sploh ne čudi, da je vse več zafurstriranih moških, ki nimajo pojma o ženskah. taki kot ti izhajate iz prepričanja, ko ženska vas izbere…guess what, tud mi lahko izbiramo in več ko imaš izkušenj prej prepoznaš nekompatibilne partnerke 😉

Vidiš zaradi takih komentarjev me sploh ne čudi, da je vse več zafurstriranih moških, ki nimajo pojma o ženskah. taki kot ti izhajate iz prepričanja, ko ženska vas izbere…guess what, tud mi lahko izbiramo in več ko imaš izkušenj prej prepoznaš nekompatibilne partnerke 😉
[/quote]

Ja saj so vse iste. Samo si glup da bi dojel. haha

Vaš link

To bo ja. Ma da mi skoz v rit laz, da se v vsem strinja z mano, da mi v vsem ugodi….ma tak bi kmal pri men postal bivši.

Če bi bil vsak 20. moški resnično zanimiv za ženske, bi moralo biti 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk samskih. Govoriš o točno določeni karakteristiki ljudi, ne velja to samo za ženske, ki jim je pri sklepanju partnerstva v ospredju izključno materialni vidik. To pa ne verjamem, da je večina ljudi oz. žensk takšnih, sicer bi jih bilo >51{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} samskih, ker večinski delež moških ni bogatih, nima visokega družbenega status, poklicnega ugleda itd … , ampak se ravno tako vse poparčka.
[/quote]
Verjemem, da res tako mislis, lol.

Sorry, povedal sem resnico. Pa da ne bos mislil, da se zenske celo s Chad-i vezejo zaradi njihove “lepote”. Ta karakteristika je dovolj kvecjemu za odsluzene relativno situirane 40-letnice, ki si zelijo mladega jebaca in mlade, ki so se v fazi zabavanja.

Zenske se vezejo zaradi statusa, drugih otipljivih koristi in ce potrebujejo projektnega delavca. Ker pa ni dovolj tipov, ki bi jim lahko blazno dosti nudili, se zadovoljijo s tipi, ki jim pac lahko nudijo nekaj.

Ves zakaj je danes kar naenkrat neprimerno vec samskih ljudi? Zato, ker gre zenskam dovolj dobro, da jim velika vecina spodnjih 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moske populacije nima vec za ponuditi nic otipljivega.


Verjemem, da res tako mislis, lol.

Sorry, povedal sem resnico. Pa da ne bos mislil, da se zenske celo s Chad-i vezejo zaradi njihove “lepote”. Ta karakteristika je dovolj kvecjemu za odsluzene relativno situirane 40-letnice, ki si zelijo mladega jebaca in mlade, ki so se v fazi zabavanja.

Zenske se vezejo zaradi statusa, drugih otipljivih koristi in ce potrebujejo projektnega delavca. Ker pa ni dovolj tipov, ki bi jim lahko blazno dosti nudili, se zadovoljijo s tipi, ki jim pac lahko nudijo nekaj.

Ves zakaj je danes kar naenkrat neprimerno vec samskih ljudi? Zato, ker gre zenskam dovolj dobro, da jim velika vecina spodnjih 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moske populacije nima vec za ponuditi nic otipljivega.
[/quote]
Spet eno tvojih razmišljanj o materialnih zadevah, ki so tvoje edino merilo, in neuspela projekcija na čustvene zadeve…

Kako se ne naveličaš?

Ja saj so vse iste. Samo si glup da bi dojel. haha
[/quote]

joj kako si me užalil, bom kr skočil na drevo pa v jok 😀
Govorim iz svojih izkušenj in vem, da niso vse iste.
Te pa razumem, norost je isto obnašanje ponavljat znova in znova ter pričakovati drugačen rezultat 🙂 mogoče ni problem v njih ampak tebi 😉
Malo v razmislek 😉


Verjemem, da res tako mislis, lol.

Sorry, povedal sem resnico. Pa da ne bos mislil, da se zenske celo s Chad-i vezejo zaradi njihove “lepote”. Ta karakteristika je dovolj kvecjemu za odsluzene relativno situirane 40-letnice, ki si zelijo mladega jebaca in mlade, ki so se v fazi zabavanja.

Zenske se vezejo zaradi statusa, drugih otipljivih koristi in ce potrebujejo projektnega delavca. Ker pa ni dovolj tipov, ki bi jim lahko blazno dosti nudili, se zadovoljijo s tipi, ki jim pac lahko nudijo nekaj.

Ves zakaj je danes kar naenkrat neprimerno vec samskih ljudi? Zato, ker gre zenskam dovolj dobro, da jim velika vecina spodnjih 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moske populacije nima vec za ponuditi nic otipljivega.
[/quote]

Pa zakaj govoriš tako, da samo one izbirajo ? Tega ne razumem. Status ? Dovolj je da lahko normalno lagodno živiš po tvojih merilih. sploh v Sloveniji kjer je večina ljudi tako ali tako statustno enakopravnih. Status igra večjo vlogo preko luže.

Doktorji ljubezni. Danes pa nočna izmena?

Pa zakaj govoriš tako, da samo one izbirajo ? Tega ne razumem. Status ? Dovolj je da lahko normalno lagodno živiš po tvojih merilih. sploh v Sloveniji kjer je večina ljudi tako ali tako statustno enakopravnih. Status igra večjo vlogo preko luže.
[/quote]
Res. Vsi izbiramo. Tudi glede statusa ni v Sloveniji velikih razlik. Vseno pa so. Isto velja tudi za materijalne razlike.

Zdravnik ima visji status od parketarja. Univerzitetni profesor ima visji status od ucitelja v OS. Direktor xy podjetja, ustanove, ima visji status od tam zaposlenega. Itd, itd. Skozi asocijacijo s taksnimi se poveca tudi status zenske. Moski o tem bore malo razmisljamo. Zenske pac. Podobno velja za premoznejse druzine. Zenska z asocijacijo pridobi status, vpliv, pomoc, … Zakaj jih toliko “sanja” tipa s svojim stanovanjem? Ker se dobro zavedajo za kaksno korist gre. Zakaj zensko pritegne tip, ki dosti potuje? Tudi ona bi in z asociacijo upa, da bo i ela koristi. Zakaj mlado sahistko pritegne velemojster popolnoma brezveznega izgleda? Zaradi koristi, ki si jih nadeja. Zakaj 35 letni “racunalnicar”, nekoc zenskam neopazen geek, postane zanimiv za projekt ‘otrok’? Zaradi videza, ker je faca, ker jo pali ali zaradi tega, ker je stabilna marljiva mravljica?

Tudi v Sloveniji je enaka dinamika. Status, vsestranske koristi in projektno delo.


Spet eno tvojih razmišljanj o materialnih zadevah, ki so tvoje edino merilo, in neuspela projekcija na čustvene zadeve…

Kako se ne naveličaš?
[/quote]
Zato, ker vem, da pisem resnico. In zato, ker vem, da po svetu hodi vse polno Lojzov, ki resnici ne upate pogledati v oci.

Topla voda. Hvala vam, intelektualci. Da je le bo dovolj za umivanje :))

New Report

Close