Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek če nisi lep, pač ne dobiš nobenega dekleta

če nisi lep, pač ne dobiš nobenega dekleta

To bo ja. Ma da mi skoz v rit laz, da se v vsem strinja z mano, da mi v vsem ugodi….ma tak bi kmal pri men postal bivši.
[/quote]

Prav maš, takega ne bi blo fajn met, meni bi vse dol padlo.


Zato, ker vem, da pisem resnico. In zato, ker vem, da po svetu hodi vse polno Lojzov, ki resnici ne upate pogledati v oci.
[/quote]

Ni nobenega dvoma. Tiste, ki dvomijo v tvojo resnico ignoriraj. Si pa upajo.

To bo ja. Ma da mi skoz v rit laz, da se v vsem strinja z mano, da mi v vsem ugodi….ma tak bi kmal pri men postal bivši.
[/quote]

Lahko le pritrdim. Kako bi pa lahko skupaj živela dva, ki imata podobne želje, ideje in cilje. Nesprejemljivo. Morata biti kot dan in noč. Absurd, da se oba strinjata. Prepiri so nekaj povsem nujnega.

Lahko le pritrdim. Kako bi pa lahko skupaj živela dva, ki imata podobne želje, ideje in cilje. Nesprejemljivo. Morata biti kot dan in noč. Absurd, da se oba strinjata. Prepiri so nekaj povsem nujnega.
[/quote]
Vem, da gre za sarkazem. Ampak dejansko gre delno za resnico. Zenske POTREBUJEJO dramo. Ze na YT je kar nekaj videov na to temo. Tako da punce cisto po resnici povedo. 🙂


Vem, da gre za sarkazem. Ampak dejansko gre delno za resnico. Zenske POTREBUJEJO dramo. Ze na YT je kar nekaj videov na to temo. Tako da punce cisto po resnici povedo. 🙂
[/quote]

Pozornost. Drama pride pozneje. Imam pa to prednost, da lahko dnevno opazujem 20 in 30 letnice pri obnašanju. 20 letnice so katastrofa glede obnašanja. Opažam tudi, da so te novodobne vse manjše rasti in debele. To je le moje subjektivno opažanje. Mogoče se motim.


Spet eno tvojih razmišljanj o materialnih zadevah, ki so tvoje edino merilo, in neuspela projekcija na čustvene zadeve…

Kako se ne naveličaš?
[/quote]

Njemu pac ni jasno da na svetu obstaja nekaj čemur se reče zaljubljenost iz katere se lahko rodi ljubezen. Večina se jih veze se vedno zaradi dobre stare ljubavi. Ampak on vse vidi skozi kes. Vidi sama korist ki jo ima ženska v zakonu ne vidi pa da jo ima tudi moški. Pač je omejen.


Vem, da gre za sarkazem. Ampak dejansko gre delno za resnico. Zenske POTREBUJEJO dramo. Ze na YT je kar nekaj videov na to temo. Tako da punce cisto po resnici povedo. 🙂
[/quote]

Ne, ne gre za dramo, sploh ne, gre za to, da moški (tudi ženska) mora bit karakter pa povedat kaj mu ni všeč, kaj si želi..ne pa se skoz strinjat, kimat pa pustit vodit. Za to gre.

Ne, ne gre za dramo, sploh ne, gre za to, da moški (tudi ženska) mora bit karakter pa povedat kaj mu ni všeč, kaj si želi..ne pa se skoz strinjat, kimat pa pustit vodit. Za to gre.
[/quote]

Tako je. In to sm tud misla v mojem prejšnjem zapisu. Je.beš tipa in njegov denar, če vse kar rečm, predlagam, nardim, mu je vse prav. On nič ne ve kam bi šla, sam name čaka, da dam idejo, se z vsem strinja. Ma hvala lepa. En tak mi je bil čist zadost.

Tako je. In to sm tud misla v mojem prejšnjem zapisu. Je.beš tipa in njegov denar, če vse kar rečm, predlagam, nardim, mu je vse prav. On nič ne ve kam bi šla, sam name čaka, da dam idejo, se z vsem strinja. Ma hvala lepa. En tak mi je bil čist zadost.
[/quote]

Točno to, s takim ni fajn bit, me je kr hitro minlo. In ja, en tak je bil čist dovolj 😉

Sploh ne drži “če nisi lep, pač ne dobiš nobenega dekleta”. Če nisi lep, dobiš dekle, ki ni lepo. Izjeme pa tudi obstajajo.

sploh ni problema s tem, dokler ma v glavi poštimano, da je simpatična, povprečna karkol… je čist okej 🙂 jebeš manekenke ko mislijo da so boga za ja*** primle…

To bo ja. Ma da mi skoz v rit laz, da se v vsem strinja z mano, da mi v vsem ugodi….ma tak bi kmal pri men postal bivši.
[/quote]

Ja seveda, kaj pa naj dela, da te pa on komandira pa ze spet ni v redu. hahaha

joj kako si me užalil, bom kr skočil na drevo pa v jok 😀
Govorim iz svojih izkušenj in vem, da niso vse iste.
Te pa razumem, norost je isto obnašanje ponavljat znova in znova ter pričakovati drugačen rezultat 🙂 mogoče ni problem v njih ampak tebi 😉
Malo v razmislek 😉
[/quote]

Seveda so vse iste, probaj pa vidi. Jaz se pa z njimi niti ne ukvarjam. haha

Vaš link

Vaš link

Vaš link

Ja seveda, kaj pa naj dela, da te pa on komandira pa ze spet ni v redu. hahaha
[/quote]

Me tud komanda ne mot, če tud on upošteva mojo komando. Pač kompromis. Imam raj tazga, ki zna kdaj rečt tud ne. Npr jaz pa tja ne grem, al pa ne, to mi ni všeč….ne pa tazga, ki mi v vsem primikava. Pa ima lahk denarja, nepremičnin…cel kup, pa če mi ne odgovarja kot oseba, džabe mu vse to.

Me tud komanda ne mot, če tud on upošteva mojo komando. Pač kompromis. Imam raj tazga, ki zna kdaj rečt tud ne. Npr jaz pa tja ne grem, al pa ne, to mi ni všeč….ne pa tazga, ki mi v vsem primikava. Pa ima lahk denarja, nepremičnin…cel kup, pa če mi ne odgovarja kot oseba, džabe mu vse to.
[/quote]

Vaš link

Vaš link

Vaš link
[/quote]

Ne vem al šteka al kaj, pa tud gledat se mi ne da. Sm napisala kakšna sm sama. Kakšni so drugi me pa ne zanima.
Pa da še dodam kar sm prej komentirala. Sm imela tazga tipa. Denarja je imel še pa še. Sva šla skup v shopping, pa me ni pustil, da plačam sama seb. Sm mu parkrat omenla, da mi to ni všeč, pa se ni dal. Ja jbg, pol pa plačuj, sm mu rekla. Sva velik okol hodila, zmer sama predlagala ksm, ker on nikol ni imel ideje kam bi me peljal. Greva npr na večerjo al pijačo, ga vprašam kaj boš pa ti jedel al pil? Spet ne ve, na konc isto kot jaz. Bil čistokrvn Slovenc, predn sva se spoznala, balkan muzke sploh poslušal ni, kr naenkrat sam balkan muzka. Ma ni da ni kaj je vse bilo. Lej, kljub njegovmu bogastvu-denar, hud avto, stanovanje… (v bistvu so tud starši eni bogatuni, je edinc in so mu tud oni mrskej kupil), sva šla po 3 mescih narazn. Če bi gledala sam na denar, ni šans, da bi ga pustla.
Zame sreča ne pomen dobit vse kar hočm, ampak uživat v vsem kar imam. In v tisti vezi ni bilo sreče. A veš kako rečejo? Bolje je u kolibi pjevati nego u dvoru plakati. E taka sm ti jaz. Vem da sm sposobna in sposobni tipi so mi tud všeč, ker vem, da bova skup kaj ustvarla, če ne prej pa kasnej.

Ne vem al šteka al kaj, pa tud gledat se mi ne da. Sm napisala kakšna sm sama. Kakšni so drugi me pa ne zanima.
Pa da še dodam kar sm prej komentirala. Sm imela tazga tipa. Denarja je imel še pa še. Sva šla skup v shopping, pa me ni pustil, da plačam sama seb. Sm mu parkrat omenla, da mi to ni všeč, pa se ni dal. Ja jbg, pol pa plačuj, sm mu rekla. Sva velik okol hodila, zmer sama predlagala ksm, ker on nikol ni imel ideje kam bi me peljal. Greva npr na večerjo al pijačo, ga vprašam kaj boš pa ti jedel al pil? Spet ne ve, na konc isto kot jaz. Bil čistokrvn Slovenc, predn sva se spoznala, balkan muzke sploh poslušal ni, kr naenkrat sam balkan muzka. Ma ni da ni kaj je vse bilo. Lej, kljub njegovmu bogastvu-denar, hud avto, stanovanje… (v bistvu so tud starši eni bogatuni, je edinc in so mu tud oni mrskej kupil), sva šla po 3 mescih narazn. Če bi gledala sam na denar, ni šans, da bi ga pustla.
Zame sreča ne pomen dobit vse kar hočm, ampak uživat v vsem kar imam. In v tisti vezi ni bilo sreče. A veš kako rečejo? Bolje je u kolibi pjevati nego u dvoru plakati. E taka sm ti jaz. Vem da sm sposobna in sposobni tipi so mi tud všeč, ker vem, da bova skup kaj ustvarla, če ne prej pa kasnej.
[/quote]

Saj se ve, ne ves kaj bi sama s sabo, niti ne ves kaj bi rada.

Opažam tudi, da so te novodobne vse manjše rasti in debele. To je le moje subjektivno opažanje. Mogoče se motim.

Ne motiš se. Kar pa se tiče obnašanje 20 letnic – tiste, ki so iz urejenih, t.j. katoliških družin se lepo obnašajo.

Imam za cilj v kratkem eno tako osvojiti….z Rakovnika.

Vesel oče

Ne vem al šteka al kaj, pa tud gledat se mi ne da. Sm napisala kakšna sm sama. Kakšni so drugi me pa ne zanima.
Pa da še dodam kar sm prej komentirala. Sm imela tazga tipa. Denarja je imel še pa še. Sva šla skup v shopping, pa me ni pustil, da plačam sama seb. Sm mu parkrat omenla, da mi to ni všeč, pa se ni dal. Ja jbg, pol pa plačuj, sm mu rekla. Sva velik okol hodila, zmer sama predlagala ksm, ker on nikol ni imel ideje kam bi me peljal. Greva npr na večerjo al pijačo, ga vprašam kaj boš pa ti jedel al pil? Spet ne ve, na konc isto kot jaz. Bil čistokrvn Slovenc, predn sva se spoznala, balkan muzke sploh poslušal ni, kr naenkrat sam balkan muzka. Ma ni da ni kaj je vse bilo. Lej, kljub njegovmu bogastvu-denar, hud avto, stanovanje… (v bistvu so tud starši eni bogatuni, je edinc in so mu tud oni mrskej kupil), sva šla po 3 mescih narazn. Če bi gledala sam na denar, ni šans, da bi ga pustla.
Zame sreča ne pomen dobit vse kar hočm, ampak uživat v vsem kar imam. In v tisti vezi ni bilo sreče. A veš kako rečejo? Bolje je u kolibi pjevati nego u dvoru plakati. E taka sm ti jaz. Vem da sm sposobna in sposobni tipi so mi tud všeč, ker vem, da bova skup kaj ustvarla, če ne prej pa kasnej.
[/quote]

Pa si mu dala?

Saj se ve, ne ves kaj bi sama s sabo, niti ne ves kaj bi rada.
[/quote]

Zase točno vem kaj sama s sabo in kaj bi rada, zate pa ne vem.

Pa si mu dala?
[/quote]

Ja itak. Sploh pa, ker me je že po kakšnm mescu kar sva bila v vezi začel minevat vse skup. Pa sm upala, da se bo spremenil, ker sm mu zmer povedala kaj vse me mot pri njem, pa se ni.

Zase točno vem kaj sama s sabo in kaj bi rada, zate pa ne vem.
[/quote]

bogi človk je bil premiren pa ni veljave. daj hitro si najdi enga čefurja da te bo pretepal pol bo pa vredu a ne? 😉

Ja itak. Sploh pa, ker me je že po kakšnm mescu kar sva bila v vezi začel minevat vse skup. Pa sm upala, da se bo spremenil, ker sm mu zmer povedala kaj vse me mot pri njem, pa se ni.
[/quote]
Pa dobro, on je svoje dobil. Takšno kot si ti, bo že lahko spet našel.

Južna ti si tipična ženska kuzla. Ne foliraj se, pritegnil te je denar, šele tri mesece kasneje pa ti je u glavo čofnilo, da se karakterno ne ujameta. Kaj se sploh tri mesece vlacis z nekom, ki ti karakterno ne odgovarja?

New Report

Close