Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek če nisi lep, pač ne dobiš nobenega dekleta

če nisi lep, pač ne dobiš nobenega dekleta

Južna ti si tipična ženska kuzla. Ne foliraj se, pritegnil te je denar, šele tri mesece kasneje pa ti je u glavo čofnilo, da se karakterno ne ujameta. Kaj se sploh tri mesece vlacis z nekom, ki ti karakterno ne odgovarja?

+1

bogi človk je bil premiren pa ni veljave. daj hitro si najdi enga čefurja da te bo pretepal pol bo pa vredu a ne? 😉
[/quote]

Glup komentar.


Pa dobro, on je svoje dobil. Takšno kot si ti, bo že lahko spet našel.
[/quote]

Sej jo ima, smo bili nedolg nazaj skup na pijači, ne vem pa kaj bi zanjo rekla, sm jo sam takrat vidla. Po tisti urci druženja mislm da je ista kot on. Je tud bolj tihe sorte, mirna…vsaj tako je delovala.
Ma lej, briga me kakšn je kdo, kakšn lajf ima, vsak si zbere kar mu paše . Jaz sm si in sm zadovoljna in srečna.

Ah, če sm zate kuzla, me niti mal na gane. Imej mnenje kakršno hočš imet.
Imaš pa glupo razmišljanje. A ti mislš, da sm kr takoj vedla za njegov imetje, denar…? Se ni hvalil. To sm kasnej zvedla, sploh pa, ko sm šla 1.h njem domov, to pa je bilo mal manj kot mesc dni kar sva bila v vezi. No, kmal zatem pa me je začel vse skup minevat, čeprav kot sm že napisala, sm vseen nekak upala da se bo spremenil. Se mi je pa fant smilil, ker je bil preveč dobrga srca pa nism vedla kako končat z njim, zato je to trajal cca 3 mesce. Če to zate pomen da me je pritegnil denar, pa tud prav, zame ne.

Pozornost. Drama pride pozneje. Imam pa to prednost, da lahko dnevno opazujem 20 in 30 letnice pri obnašanju. 20 letnice so katastrofa glede obnašanja. Opažam tudi, da so te novodobne vse manjše rasti in debele. To je le moje subjektivno opažanje. Mogoče se motim.
[/quote]
Agreed. Glede pozornosti.

Kar se tice rasti pa statistika kaze, da je vsaka nova generacija vse visja in visja. In debelejsa. Punca pa vse bolj nadute.

Nekoc je veljalo, da so vizuelno najboljse zenske (9, 10) ziva katastrova za karkoli vec od obcasnega seksa. Pa se seks pogosto ni bog ve kaj. Vse to ze zato, ker jih okolica vsestransko razvadi. Sedaj za nove generacije podobno velja ze za 8.

ja kaj a lahk pristopiš do katere če ti ne da “signala” ? ker tega pogosto ne vidim…

Večina tu gor ste malo v reali.

40+ z doktorati, s 6. 7. stopnjo izobrazbe se spustijo pri moških na pod-nivo po vaših ocenah.

Če so grde vzamejo prvega, ki jih hoče.

Fant ima še fore, pri 40-desetih se bodo stepli zanj. 🙂


Verjemem, da res tako mislis, lol.

Sorry, povedal sem resnico. Pa da ne bos mislil, da se zenske celo s Chad-i vezejo zaradi njihove “lepote”. Ta karakteristika je dovolj kvecjemu za odsluzene relativno situirane 40-letnice, ki si zelijo mladega jebaca in mlade, ki so se v fazi zabavanja.

Zenske se vezejo zaradi statusa, drugih otipljivih koristi in ce potrebujejo projektnega delavca. Ker pa ni dovolj tipov, ki bi jim lahko blazno dosti nudili, se zadovoljijo s tipi, ki jim pac lahko nudijo nekaj.

Ves zakaj je danes kar naenkrat neprimerno vec samskih ljudi? Zato, ker gre zenskam dovolj dobro, da jim velika vecina spodnjih 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moske populacije nima vec za ponuditi nic otipljivega.
[/quote]

Resnica je bila vedno relativna, absolutistični so zgolj tvoji pogledi, ker merijo vse le z eno sorto vatlov: skozi “redukcionistični materializem” zaradi čustvenega siromaštva ali “srčne ubožanosti”, in nerazpoznavno popačijo objektivno sliko na svet in te zato omejijo na tvojo točno odmerjeno in začrtano, ozko subjektivno resničnosti znotraj katere se lahko vrtiš le v dve smeri, kateri manjka tretja ali čustvena dimenzija, ki predira omejenost dvodimenzionalnosti materialističnega presojanja sveta in mu določa globino.

Ženska, ki ljubi moškega, nima nobenih prikritih namenov, skrivnih agent, preračunljivosti … To velja le za tvoj majhen paranoičen svet samotarstva, kjer moraš vedno biti na preži, čuječ, nesproščen in v strahu, kje te bo napadel skriti, pravzaprav navidezen sovražnik, produkt lastne preganjavice, ki se je sploh ne zavedaš, svet, v katerem vsak nekaj hoče od tebe, te izkoristiti, ogoljufati, vsi ti lažejo, nihče ni iskren. In tu izgubljaš nit z realnostjo ali psihičnim zdravjem….

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Brez zamere avtor teme ampak je res zalostno takole gledat mladega fanta, ki se z babami ukvarja, vsi ostali veliko bolj pomembni talenti pa stagnirajo. Ne trudi se zensk razumet, ker zenske se razumejo in ne marajo med sebok. Posveti se sebi, delaj zase in samo zase. Ti povem, da prav nic ne zamujas razen dolocenih debilnih babjih for. Do zensk ti pa iz lastnih izkusenj povem, da se ne splaca biti dober. Bolj si dober bolj si oslu podoben. Najdes kako za usput in te briga. Pust veze sploh pri teh letih preden se bos zajebal in uzivaj. Sigurno te dolocene stvari veselijo, ne vem sport,filmi,serije. Zakaj bi zapravljal svoj cas za butaste picke, ce lahk npr sportas in naredis nekaj zase

Pozabljaš da so tebe hormoni nehal razganjat, mladega fanta pa komaj dodobra začel, le da očitno ni uspešen pri paritvi in zato doživlja frustracije. Probaj razumet njegov naiven vidik tako da se postaviš v njegovo kožo. Kdo pa v teh letih razmišlja tko o zvezah? Narobe naučeni fantje katerim so leta in leta prali možgane kako je treba bit uvideven in spoštljiv. Ma vraga, bolj brezobrazen prostak si, bolj ga namakaš. In ja… saj ni v osnovi nič narobe če je pob vzdržan in se spoznavanja loteva previdno sam… ljudje naj se nehajo sprenevedat da je to najbolj učinkovita pot če bi se rad redno valjal po kovtru.

Mimgrede nihče te pri teh letih ne jemlje resno ko rečeš da misliš resno. Zato… bolj si neresen bolj ti verjamejo v to kar nakažeš da hočeš -> fuk na brzino brez obvez. Oba se data dol se mata fajn konc dneva ko da ni blo nč med vama.

Sem 4 leta starejsi od njega tak, da star ravno nisem. Samo pac imam malo več izkušenj s tem. Z ostalim se pa strinjam

Imam zdravilo za seksualne frustracije. Reće se mu samozadovoljevanje. Energijo pa vloži v kaj perspektivnejšega, kot je letanje za babami. Recimo v kakšen pameten faks, ki ti bo prinesel dober poklic.

no s tem pa ni problema faks končujem, službo pa tudi že skoraj imam

Pol pa ni problema. Ko boš solidno situiran, s ebo tudi kavs našel. Ne skrbi.


Agreed. Glede pozornosti.

Kar se tice rasti pa statistika kaze, da je vsaka nova generacija vse visja in visja. In debelejsa. Punca pa vse bolj nadute.

Nekoc je veljalo, da so vizuelno najboljse zenske (9, 10) ziva katastrova za karkoli vec od obcasnega seksa. Pa se seks pogosto ni bog ve kaj. Vse to ze zato, ker jih okolica vsestransko razvadi. Sedaj za nove generacije podobno velja ze za 8.
[/quote]
Stari, kaj pričakuješ. Pussy power je premočan motiv za večino dedcev. Imaš čist super moške, bogate, uspešne, ki se pustijo poniževati babam in jim vse v rit tišijo. Na portalih baje dobi pozornost vsaka, še tako podpovprečna. Slinarji se na spletnih zmenkarijah pustijo z.ajebavati psihopatskim babam. Babe se z moškimi na forumih pogovarjajo kot z nedoraslimi brati, revčki pa kimajo njihovim stališčem..

Jaz sem že obupal. MGTOW je rezerviran za podpovprečne in nadpovprečne dedce. Povprečje bodo vedno f.ukfehtarji. Sveta ne bomo spremenili.

Sami strahopetci in čustveni debili bi radi postali, da ja ne boste ranjeni. Da bi vedel kaj pomeni zares ljubiti in biti ljubljen je treba tvegat in bit tudi kdaj ranjen, zavrnjen in zapuščen, ne pa se skrivat za masko neobčutljivosti. Tako kasneje ceniš tisto, po čemer si tako hrepenel. Živeti življenje in upati si ljubiti, to je privlačno na človeku. Ne se bat tega fantje. Tako dozorevate, se ojačate in pridobivate v ljubezni. Kavsajte, če že hočete, samo ne bit svinje, ne ranite čustva drugih, to se vse prej ali slej vrne, brez izjeme. Kljub nafilanemu vašemu egu na račun drugih, bo duša ostala lačna. In glej ga zlomka, še vedno boste enako sfrustrirani in nepotešeni.

Odmaširaj s temi nasveti, glupača. babji suženj ni bil nikoli zadovoljen.

Jst pa mislim, da si vsak moški ne zasluži ženske. Zato je prav, da se jih že preventivno izogibajo. Naj ostanejo v svojem majhnem svetu, zagrenjeni in prepričani v svoj prav. Zakaj bi takšnega moškega sploh prenašale ženske? Škoda cajta razlagat, kaj je to ljubezen, če poznajo samo sovraštvo.

Strahopetec…

Ma puste tega generala, ki bije svojo bitko. Naj se sam zabava s svojo podobo v ogledalu.


Stari, kaj pričakuješ. Pussy power je premočan motiv za večino dedcev. Imaš čist super moške, bogate, uspešne, ki se pustijo poniževati babam in jim vse v rit tišijo. Na portalih baje dobi pozornost vsaka, še tako podpovprečna. Slinarji se na spletnih zmenkarijah pustijo z.ajebavati psihopatskim babam. Babe se z moškimi na forumih pogovarjajo kot z nedoraslimi brati, revčki pa kimajo njihovim stališčem..

Jaz sem že obupal. MGTOW je rezerviran za podpovprečne in nadpovprečne dedce. Povprečje bodo vedno f.ukfehtarji. Sveta ne bomo spremenili.
[/quote]
To slednje po mojem sploh ni res. Povprečni imajo svoje ženske in jim ni treba za drugimi gledat. Podpovprečni, sfalirani in po možnosti še redno alkoholizirani so tisti, ki so najbolj slinasti in zoprni. Taki, ki so jim kot mladim morda celo nasedale naivne najstnice, zdaj pa ne morejo več skriti, da so nezanesljive, neodgovorne lenobe in bluzatorji in jih zato itak nobena normalna ženska noče.

Ma ja, za vse druge je pameten, samo zase ne.

Ma ja, za vse druge je pameten, samo zase ne.
[/quote]
Komu mar? Senca pod njegovim drevesom je samo njegova.


Stari, kaj pričakuješ. Pussy power je premočan motiv za večino dedcev. Imaš čist super moške, bogate, uspešne, ki se pustijo poniževati babam in jim vse v rit tišijo. Na portalih baje dobi pozornost vsaka, še tako podpovprečna. Slinarji se na spletnih zmenkarijah pustijo z.ajebavati psihopatskim babam. Babe se z moškimi na forumih pogovarjajo kot z nedoraslimi brati, revčki pa kimajo njihovim stališčem..

Jaz sem že obupal. MGTOW je rezerviran za podpovprečne in nadpovprečne dedce. Povprečje bodo vedno f.ukfehtarji. Sveta ne bomo spremenili.
[/quote]

Meni se zdi, da samo ti kimas zenskam in se jim ves cas prilizujes, da bi bil priljubljen pri njih.

New Report

Close